PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Włochaty
Autor Wiadomość
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Sob 02 Kwi, 2011   

Rotten82 napisał/a:
Conquiro napisał/a:
kiedy buntu się nie sprzedawało

nie wiem czy wiesz, ale ktoś cię okłamał :lol:

Racja. To kłamstwo. Bo i teraz sa ludzie ktorzy go nie sprzedają a wczesniej byli ludzie którzy handlowali na lewo i prawo swoim buntem. To kwestia swiadomosci i stopnia otumanienia. Im bardziej otumaniony odbiorca tym łatwiej sprzedać mu wszystko. Choćby i bunt.
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011   

A odkąd koleżanka datuje sprzedanie się Włochatego, bo nie wiem w jaki sposób się odnieść do tego postu.
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011   

sprzedanie niesprzedanie, ale jak teksty o niejedzeniu mięsa śpiewa typ regularnie wpierdalający schabowe, to jest to dla mnie zwykły cyrk
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011   

Na całe szczęście ich przynajmniej nie pisał. :)

Z punkowych ploteczek: kumpel mi powiadał, że widział po koncercier Włochatego zespół w McDonaldzie. :mrgreen:
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011   

Nikodem15 is back! napisał/a:
kumpel mi powiadał, że widział po koncercier Włochatego zespół w McDonaldzie. :mrgreen:

a widział też słonia w karafce?
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011   

Nikodem15 is back! napisał/a:
Na całe szczęście ich przynajmniej nie pisał. :)

Z punkowych ploteczek: kumpel mi powiadał, że widział po koncercier Włochatego zespół w McDonaldzie. :mrgreen:

Widocznie to co nazywaja koncertem to zwykły show. Może aktorzą. Cholera ich tam wie. Ale to w sumie ich sprawa czym sie zywią. Może ktoś pamięta czy członkowie grupy odbyli służbe wojskową? Czy w ogóle oprócz słów zrobili coś w kierunku wartosci jakie promowali na pierwszych płytach? t.j. tych pacyfistycznych.
 
wlochatybilly


Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 33
Płeć:
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011   

Zaiste imponujące są niektóre wpisy , jeśli jako pewnik podaje się plotki że gdzieś ktoś widział , gdzieś coś słyszał , podobno coś zrobili , akcja z mc donaldem jest słaba dla mnie jak na razie wygrywa odpadający irokez Paulusowi na koncercie
Rotten82 niestety muszę ciebie zmartwić , kawałki Zjedz Dziecko i Cmentarz dla zwierząt bo pewnie te miałeś na myśli napisał i nagrał Jurek , nigdy ich nie graliśmy na koncertach , no i Jurek nie je mięsa , a o talentach aktorskich będzie się można przekonać na tym gigu :

 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011   

Ludzie mogą sobie wyrobić zdanie po tylu latach. Prywatnie muzycy mogą nawet pracować w rzeźni, prowadzić fermy pracować w mc donaldzie czy nawet w wojsku. Oczywiście jeśli nie mieli innego wyboru np ze względów ekonomicznych lub nagłych wypadków losowych. Pod warunkiem że nie chca na tym skończyć. Wszystko przecież opiera sie na drodze i jej kierunku. Co za tym idzie ten co kieruje sie świadomie konkretnym swiatopogladem np anarchistycznym bedzie swoim życiem podkładal nogi zawłaszczaniu wolności wyboru i działania przez administracje państwową. Dlatego choćby spytałem o stosunek do służby wojskowej na zasadach jakie zastali "Wlochaci". Dla mnie np działania armii od czasu udziału w niekończacej sie "wojnie z teroryzmem" całkowicie ja dyskwalifikują jako pracodawcę lub partnera handlowego.

Jeśli ktoś robi rzeczy dla niego samego moralnie wątpliwe z wygody (bo dadzą mi spokój, nie nachodzę sie, zarobie więcej itd) to taka postawa wystarczy żeby zapalić takiej osobie red light.
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

Włochaty w MC donaldzie + odpadający irokez to punkowa "miejska legenda" z gatunku kolega kolegi słyszał/widział - po raz pierwszy usłyszałem ją w 2003 r.

Cytat:
Prywatnie muzycy mogą nawet pracować w rzeźni, prowadzić fermy pracować w mc donaldzie czy nawet w wojsku.


Ale trzymajmy się jakiś granic. Anarchiści mówią o "alternatywie" więc i sami powinni umieć ją znaleźć. Nie wiem gdzie pracują muzycy Włochatego, mówię ogólnie.

Natomiast chętnie bym się dowiedział, kto z Włochatego je mięso, tak z ciekawości.
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Szo napisał/a:


Cytat:
Prywatnie muzycy mogą nawet pracować w rzeźni, prowadzić fermy pracować w mc donaldzie czy nawet w wojsku.


Ale trzymajmy się jakiś granic. Anarchiści mówią o "alternatywie" więc i sami powinni umieć ją znaleźć.


Być może. Ale jestem w stanie stwierdzić i ten pogląd podtrzymać, że idee są jak drogowskazy lub jak kompas. Tylko wskazują kierunek. Oczywiscie niezaprzeczalny fakt, że nikt nie jest perfekcyjny nie oznaczą że po pierwszej nieudanej próbie nie można wrócić. Na tym polegaja szczere poszukiwania ze podejmuje sie próby mimo nawet licznych porażek.
 
hightower94
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Kwi, 2011   

Jak dla mnie za bardzo anarcho. Nie słucham aczkolwiek szanuję. Dużo dla polskiej sceny znaczą.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13