PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Lolitta
Wto 12 Paź, 2010
27 września, Kraków, Uzbeks i ADHDSyndrom
Autor Wiadomość
kamienicacudow


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 30
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Wrz, 2010   27 września, Kraków, Uzbeks i ADHDSyndrom

Kamienica Cudów zaprasza na koncert.

27. września 2010
Kawiarnia Naukowa
ul. Jakuba 29-31
Kraków
godzina 19.

Zagrają:

Uzbeks
(punk rock`n`roll Tel Aviv/Jeruzalem, Izrael)
www.myspace.com/uzbeks

Na początku 2009 roku, kiedy David siedział w klasie na Politechnice w Haifie i zastanawiał się nad sensem życia, uswiadomił sobie, że jego przeznaczeniem jest PUNK a nie maszyny! Odrzucił więc encyklopedię oraz swój mózg i przeprowadził się do Tel Avivu. Kiedy znów zamiszkali w tym samym mieście, David i Nagav, wychowani na tych samych, oldskulowych, pankowych riffach. W swoje szeregi wciągnęli Assafa, Gada i Bena, którzy od dawna byli ich przyjaciółmi ze „sceny” z róznych stron Izraela. Razem tworzą UZBEKS
Nasze ideały dotyczą różnych aspektów społeczno-politycznych takich jak prawa człowieka, wolność, akceptacja i ich brak w życiu codziennym.
Podstawą naszego brzmienia jest punk rock lat 80` w krótych dorastaliśmy. Są to również inne elementy punk rocka, które każdy z nas dodaje do ogólnego brzmienia zespołu. Dzięki brzmi to tak, jak tego chcemy.

ADHDSyndrom
http://www.myspace.com/adhdsyndrom
(Punk / Melodramatyczna piosenka popularna / Punk)

Dawno temu(grudzień 2005) na imprezie techno w klubie "JedziemyJedziemy" spotkało się czterech maniaków mody, różu i muzyki z MTV. Założenie było proste - zdobyć jak największą liczbę fanów, zarobić miliony dolarów i wozić się mercedesami. Po paru sekundach ciężkich prób doszło do nas, że jesteśmy zajebiści. W ten oto sposób powstał projekt o nazwie ADHD Syndrom. Pierwszy dancing odbył się w Technikum Ekonomicznym w Nowym Targu na który zgromadziła się przerażająca liczba 20 osób łącznie z muzykami z 2 kapel. Potem było już tylko lepiej. Kilka wesel i potańcówek na terenie małopolski i śląska(głównie małopolski). Po 4 latach tras koncertowych ,wywiadów do Vivy i Radia Maryja, odwyków alkoholowych i wakacji na Hawajach nasz bojsbend nagrywa debiutancką płytę dzięki pomocy finansowej rycerza o imieniu Arek z grodu zwanego Głogowem. W związku z tym faktem planowana jest trasa koncertowa po Marsie , Saturnie i Jowiszu(Ziemia to za mało).Wiosną 2009 roku zespół wiąże się z wytwórnia Jimmy Jazz Records ze Szczecina i wydaje debiutancki krążek "Grzeczna Młodzież", który uzyska miano platynowej płyty. Póki co to by było by na tyle. Zapraszamy na DENSINGI!!:D
_________________
D.I.Y. or Die!
 
kamienicacudow


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 30
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Wrz, 2010   

_________________
D.I.Y. or Die!
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Wrz, 2010   

wjazd rozumiem jest darmo? :P
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Wrz, 2010   

Ktoś zerżnął mój stary pomysł z Mojżeszem do zupełnie czegoś innego. :grin: :grin:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
kamienicacudow


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 30
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Wrz, 2010   

Za darmo, to Ci teraz nawet żona... Wjazd 10 złotych. Strażacy miejscy się czepiają i mandaty wypisują, jak na plakacie jest cena biletu. A pomysł, słowo daję, kumpel sam to wymyślił. :lol:
_________________
D.I.Y. or Die!
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Wrz, 2010   

Muszę cię rozczarować, mandat jest za powieszenie plakatu na powierzchni należącej do miasta i czy to info o pielgrzymce na jasną górę czy na koncert punkowy, jak nie zapłacisz odpowiedniej sumy miastu i tak dostajesz mandat za klejenie i chuj.

Wiem, że nie za darmo, głupi nie jestem, ale chciałem się dowiedzieć ile ta przyjemność będzie kosztować. Może wpadnę. Pepsi - napijemy się piwka jak coś
 
 
PepsiPL


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 592
Skąd: Maniowy
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Wrz, 2010   

Oczywista sprawa. Po koncercie będzie można coś wymyślić i wypalić kasik, dziesik :) .

Ciekawi mnie występ Uzbeków :) .
_________________
www.myspace.com/ADHDsyndrom ,
http://www.youtube.com/watch?v=1Twf5rCUBug "in our young hearts will dance chaos again!"
 
 
magdalenik


Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 1290
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Wrz, 2010   

kamienicacudow napisał/a:
Strażacy miejscy się czepiają i mandaty wypisują, jak na plakacie jest cena biletu


dobre :rotfl: skąd żeś taką mądrość wytrzasnął :?:

konik ma rację, rzecz jasna, w tej kwestii :)


ps: strażacy to pożary gaszą. miejscy są strażnicy :wink:
 
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Wrz, 2010   

magdalenik napisał/a:


konik ma rację, rzecz jasna, w tej kwestii :)


nie tylko w tej kwestii, przeważnie. :faja:
 
 
magdalenik


Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 1290
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Wrz, 2010   

tak, tak.... :wink:

no chyba, że się tylko na tablicach gminnych (legalnych) kleją? wtedy mieliby rację, gdyż te tablice nie są przeznaczone na ogłoszenia o komercyjnej działalności. ale jeśli kleją normalnie, na nielegalu, to zgodnie z art.63a kodeksu wykroczeń mandat tak czy siak dostaną :)
 
 
kamienicacudow


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 30
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Wrz, 2010   

Miałem na myśli właśnie to, że na miejskich słupach jak się wiesza, to nie mogą być komercyjne plakaty. Kumpel dostał mandat za plakat z ceną wejściówki. A strażacy, to taka nazwa nasza. Tak samo jak nie którzy nie załapali premiany milicji w policje :razz:
Ale ja tu miaółem radosne wieści roznosić. Wrzucam link do demówki Uzbeksów
http://rapidshare.com/fil...-_Demo_2009.rar
_________________
D.I.Y. or Die!
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Wrz, 2010   

komercyjny, niekomercyjny jeden chuj, jeśli chcesz rozkleić SKUTECZNIE plakaty, tak żeby zobaczył je ktoś poza twoimi znajomymi, którym powiedziałeś gdzie wiszą to powinieneś jednak brać na siebie ryzyko bycia złapanym lub zapłacić absurdalną kwotę aby to zalegalizować. Plakat bez ceny wstępu jest o dupę potłuc tak na marginesie.
 
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Wrz, 2010   

Plakaty bez ceny wstępu są na mega drogie gigi znanych artystów, bo wiadomo że ktoś kto się na nie wybiera i tak w razie czego nie odmówi hehe.

strażnik zrobił was w bambuko. cena biletu na plakacie nijak ma się do kwestii dostania mandatu za rozklejanie. Wiem bo rozklejałem. Ale kary są tylko dla rozklejających, jakby strażaki chcieli wpaść na gig i kogoś złapać to trzeba rżnąć głupa.

A notabene parę lat temu też rozkminiałem motyw z mojżeszem, więc to rzecz która się po prostu łatwo rzuca na umysł.

Szkoda że koncert w poniedziałek, Naukowa jedna z lepszych knajp w krk, szkoda że mała w pizdu.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2010   

Rozkmina o krakowskich miejscówkach tutaj: http://forum.punkserwis.o...p=396818#396818
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
kamienicacudow


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 30
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2010   

To już jutro :punk: !!!
_________________
D.I.Y. or Die!
 
PepsiPL


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 592
Skąd: Maniowy
Płeć:
Wysłany: Pon 27 Wrz, 2010   

To już dziś! I to niebawem :faja:
_________________
www.myspace.com/ADHDsyndrom ,
http://www.youtube.com/watch?v=1Twf5rCUBug "in our young hearts will dance chaos again!"
 
 
KAC

Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 163
Wysłany: Pon 27 Wrz, 2010   

wczoraj uzbeks pozamiatal na berzie, nie przegapcie:)
_________________
http://www.myspace.com/ataksilesia
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13