PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Rap
Autor Wiadomość
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

QkiZ napisał/a:
Ojoj, jestem twardy i nie dam sobie pokazywać faka Weź, ale takie argumenty mnie nie przekonują. Pogrążacie się tą argumentacją. Skoro był taki twardy czemu po koncercie sam do niego nie poszedł, tylko kazał pobił łebka przez fanów. jestem twardy, pójdę po kolegów

przecież schodził ze sceny na wkurwie ale ochrona go zatrzymała :roll:

A jak kogoś drażni hajlowanie to jest po prostu zwykłym prostakiem i nie umie się bawić :roll:
I oczywiście 'hajlownicy' zawsze zbierają wpierdol od małorolnych skejtów tudzież zbierają wśród nich ekipę :rotfl: :lol:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

Ryszard napisał/a:
A jak kogoś drażni hajlowanie to jest po prostu zwykłym prostakiem i nie umie się bawić

Jak pisałem wcześniej - jest różnica między hajlowaniem a "fakowaniem". Z resztą o czym ta dyskusja jest...
Ryszard napisał/a:
przecież schodził ze sceny na wkurwie ale ochrona go zatrzymała

Widać był za mało twardy. Ochrona była twardsza :lol:
_________________

 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

Qkiz z każdym postem w tym temacie ukazujesz tylko swoją ignorancje. jeżeli peja nie wygląda da ciebie jak hiphopowiec, to jak według ciebie hiphpowiec wygląda?powinien mieć wielki złoty łańcuch z wielkim złotym napisem PEJA na szyi? odnośnie nasłania publiczności na typa, to prosta sprawa, prowokujesz, możesz dostać w ryj. rychu chciał dać chłopu w ryj osobiście, ale na drodze stało mu z 50. ochroniarzy, a że jest raperem, a nie psychologiem, to zrobił to co zrobił i niech pretensje ma koleś pokazujący faki tylko do siebie. chciał zgrać kozaczka pokaże peji, że mam go w dupie to dostał w ryj i chuj z nim. będziesz płakał za gościem, który dostanie wpierdol na koncercie HGW za hajlowanie do Dymka?
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

Odnoścnie wyglądania jak hh: myśle, że nie o wygląd tu chodzi, ale skoro o to pytasz to zależy o jakim hh mówimy. hh amerykański lubi łańcuchy, hh polski ma zamiłowanie do pasków, chwdp i jp100%. Płakać za gościem nie będę bo nie o niego mi chodzi a o wykonawcę, który jedyne co reprezentuje to niski poziom (moje zdanie). Dla mnie ktoś taki jak Peja niczym się nie różni od Ważki G czy Lecha Rocha Pawlaka, pseudonim Skorpion :lol:
_________________

 
Hamel


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 549
Skąd: Pyrlandia
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

QkiZ napisał/a:
Dla mnie ktoś taki jak Peja niczym się nie różni od (...) Lecha Rocha Pawlaka, pseudonim Skorpion:


Bo pały są dla niego śmiechami :faja: ...
_________________
"To jest punk rock, stary - tu się kradnie i morduje!"
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

QkiZ napisał/a:
Odnoścnie wyglądania jak hh: myśle, że nie o wygląd tu chodzi, ale skoro o to pytasz to zależy o jakim hh mówimy. hh amerykański lubi łańcuchy, hh polski ma zamiłowanie do pasków, chwdp i jp100%. Płakać za gościem nie będę bo nie o niego mi chodzi a o wykonawcę, który jedyne co reprezentuje to niski poziom (moje zdanie). Dla mnie ktoś taki jak Peja niczym się nie różni od Ważki G czy Lecha Rocha Pawlaka, pseudonim Skorpion :lol:


zamiłowanie do pasków, chwdp i jp100% ?? a jesteś np. w stanie odróżnić kinder punka od punka? wiesz o co mi chodzi, czy tłumaczyć trzeba? na wszelki wypadek wytłumaczę.
nie każdy kto ma irokeza i koszulkę farben lehre jest pankiem, ale większość ludzi która tak osobę zobaczy powie "o! pankowiec! ". pankowiec zobaczy taką osobę i od razu wie, czy ma do czynienia z pankiem, czy z kolejnym pajacem, który pobędzie pankiem tylko przez wakacje.
wnioski?
nie wszystko złoto co się świeci, jp100% to produkt dla dzieciaków, którzy myślą, że w t-shircie z takim logo będą silniejsi, nie wypowiadaj się w temacie o którym nie masz bladego pojęcia bo wyjdziesz na idiotę twierdząc, że peja prezentuje chujowy poziom, bo można go lubić, albo nie, ale tego, że w tym co robi jest zajebisty odmówić mu nie można
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Xiao Mei


Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 1337
Skąd: pokój 2046
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

Tez Peji nie trawiłam nigdy, ale projekt 52 Dębiec z nim właśnie w składzie jest bardzo ok!

Kawalek "kto?" robi robote!
"W ryj ci napluje a ty nawet nie poczujesz co żujesz, bo tak się zapatrujesz w to na co pozujesz"

http://www.youtube.com/watch?v=2SGTIdQCtmk
_________________
I'll fuck you, before you fuck me.
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

52 dębiec jest jak dla mnie w chuj dobre, kawałek "konfrontacje" jest tak przepełniony rymami, że ciężko znaleźć coś porównywalnego do tego w polskim hh. a nawet niedawno w częstochowie na skłocie zagrali, co mnie zdziwiło, bo nie spodziewałem się czegoś takiego po składzie, który poznałem z teledysku na vivie
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Cyb


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 307
Skąd: WLKP/BDG
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

co do 52 dębiec - gniew to mój faworyt. co do dysputy o peji - opowiadam się po stronie rottena z jednym wyjątkiem - dla mnie peja (biorąc pod uwagę całą twórczość) nie prezentuje dobrego poziomu.
_________________
Limitations are limitless
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

Cytat:
zamiłowanie do pasków, chwdp i jp100% ?? a jesteś np. w stanie odróżnić kinder punka od punka? wiesz o co mi chodzi, czy tłumaczyć trzeba? na wszelki wypadek wytłumaczę.
nie każdy kto ma irokeza i koszulkę farben lehre jest pankiem, ale większość ludzi która tak osobę zobaczy powie "o! pankowiec! ". pankowiec zobaczy taką osobę i od razu wie, czy ma do czynienia z pankiem, czy z kolejnym pajacem, który pobędzie pankiem tylko przez wakacje.

I to samo się tyczy polskiego hh.
Rotten82 napisał/a:
nie wszystko złoto co się świeci, jp100% to produkt dla dzieciaków, którzy myślą, że w t-shircie z takim logo będą silniejsi, nie wypowiadaj się w temacie o którym nie masz bladego pojęcia bo wyjdziesz na idiotę twierdząc, że peja prezentuje chujowy poziom

Tak się składa, że pojęcie mam i podkreślam, moim zdaniem, Peja jedyne co reprezentuje to niski poziom. Znam lepsze polskie składy hh choćby Pokahontaz.
_________________

 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

Moim zdaniem również Peja jest słaby. W ogóle mi się nie podoba to, co robi.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

ten debil na jednym ze swoich koncetow publike podpuszczal do linczu na kolesiu - co mu faka pokazal pod sceną

to debil co sie za gwiazdę uważa
sepleniący nikt
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

e tam dobry był koncert tylko za daleko stałem żeby słyszeć czy widzieć awanture :twisted:
 
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

Aneta napisał/a:
ten debil na jednym ze swoich koncetow publike podpuszczal do linczu na kolesiu - co mu faka pokazal pod sceną

WOW, naprawdę? :lol:

Radzę najpierw poczytać trochę na ten temat /m.in. posty Rottena stronę wcześniej/.
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

takie info bylo na dzienniku.pl
ale tak czy inaczej nie zmiania to faktu że koleś jest poniżej kreski i jeśli chodzi o muzykę i ogolnie - całokształt
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

Hate, wideo z tej akcji jest na youtube, można znaleźć i samemu ocenić.
Jak dla mnie bieda i wiejska gangsterka.

Wolę już hc/punk i scenowe wojny DIY punków ze street punkami, badziki do kontroli i potyczki przy pomocy oświadczeń: przynajmniej jest śmiesznie.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

poziom poniżej kreski widać w tym reportażu:
http://www.youtube.com/watch?v=86DLvOUJETE
Jedyne obraźliwe skoło jakie potrafił wymyśleć to chuj i kurwa co dużo świadczy o poziomie inteligencji "rapera". I sądząc po reakcji publiki: debil rapuje do debili. tyle w temacie pei.
http://www.youtube.com/wa...feature=related
To już w ogóle bez komentarza, nawet wysłowić się nie umie.
_________________

Ostatnio zmieniony przez QkiZ Pią 26 Mar, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

powinno się odmieniać Pei - tak jest poprawnie
tak jak -Kai
-ikei itd

- i to moje ostatnie zdanie w temacie -
 
Mechanik


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

Nie lubię Liroja jako twórcy, ale jako jeden z niewielu zachował się w porządku po tej aferze:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

Cytat:
badziki do kontroli


:rotfl: :rotfl: :rotfl: Tego znaczenia bym nie wymyślił
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

oj stary suchar juz :P
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

Foksiego tekst o ile pamiętam.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

taak, chyba tak... to podczas jakiejś mega inteligenckiej libacji wyszło...
 
Blekit
Spaghetti Master


Dołączył: 30 Sty 2004
Posty: 1468
Płeć:
Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010   

wczesne Cypress Hill, Beastie Boys, Public Enemy, Gang Starr, Fugees...
później kiepsko
dobry rap nie jest zły :faja:
_________________
rock'n'roll fucked my soul
 
Mechanik


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Pią 09 Kwi, 2010   

Dobry nowy kawałek Pei, ale dla zorientowanych w temacie:
Peja - Czas hardcoru
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12