PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Poproszę badziki do kontroli
Autor Wiadomość
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

Cytat:
wydaje mi się, że przesadzasz, co więcej - obrażasz akurat te osoby, które niby traktujesz jako normalne, rozpatrując wszystko pod kątem debili.
Wcale nie miałem ochoty obrażać, Ciebie, ani tak naprawdę nikogo. To, że w ZOO się zdarzają zmutowane bestie to przede wszystkim wina kierowników ogrodu, nie tych żałosnych kreatur. Ale jeśli chcecie w imię źle pojętej wolności słowa sobie je hodować, proszę bardzo – ale to one są widoczne najbardziej.
Też gada mi się dobrze, i w necie i w życiu z wieloma osobami z cp, jednak wirtualna emanacja tego środowiska poprzez właśnie takie kwiatki jak wątek o płycie Honoru totalnie odrzuca. I nie ma to związku z moim prywatnym zdaniem na temat osoby Twojej, paru innych i jeszcze paru innych którzy o tym wiedzą.

Sorry, ja nie potrafię przejść obok tego obojętnie, moja granica tolerancji dla głupoty jest dużo wcześniej. Może przesadziłem pisząc, że "nikomu to nie przeszkadza", ale nie przesadziłbym pisząc, że "nikt nic z tym nie zrobił".

Cytat:
Stan: Nie przekonałeś mnie.
A czy ja do czegoś miałem Cię przekonać....? ;-)
Nie przedstawilem CP jako maniaków Honoru, bo trzeba być mocno walniętym, żeby w ogóle tego słuchać ze względów czysto muzycznych, ale ponieważ punk is more then wiadomo co, liczyłem, że ktoś się sprzeciwi skutecznie istnieniu takiego tematu, ale nie. Na CP punk is only music. :-| Żadne wartości nie istnieją, liczą się dźwięki – raz ponure, raz skoczne, ale muzyka to tylko muzyka.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

Mechanik napisał/a:

Łączenie punkrocka z patriotyzmem dla mnie jest zwyczajnie śmieszne


dla mnie łącznie pankroka z anarchizmem, nazizmem, antyfaszyzmem, komunizmem czy innym izmem jest śmieszne, co nie zmienia faktu, że nie widzę nic dziwnego w tym, że pank może być patriotą.
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

Stanzberg napisał/a:
A czy ja do czegoś miałem Cię przekonać....?


Może nie miałeś tego na celu ale mogło się tak zdarzyć.
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

Dopóki panki nie chciały być sumieniem tego świata można było mówić o panku :oops:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

ojoj widze, ze mam skrzywione postrzeganie rzeczywistości. na forum cpdp wchodze bardzo rzadko i to zwykle szukajac jakis konkretnych informacji. konserwy znam raczej z koncertów czy innych popijaw a nie z neta i z malymi wyjatkami wiekszosc z tych poznanych byla calkiem spoko. widze wiec, ze nie czytajac ich forum omija mnie sporo najwyrazniej kluczowej wiedzy.
_________________
Brains :!:
 
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

Od kontroli badzików mamy debatę o cp. Z mojej strony tyle, że na cp dowiaduję się chyba najszybciej o wszelkich nowościach - czy jest to danzig czy honor - to co mnie NIE interesuje po prostu pomijam. Pierwszy dowiaduję się w koncertach, które mnie interesują. Poznałem kupę ciekawej muzyki - kapel - itp.

to tak jak z gazetą - czytam sobie to co mnie interesuje. Jeżeli chodzi o całość - zdecydowanie lepiej mi się czyta posty o honorze i rac niż hc.pl gdzie każdy jest wielkim wojownikiem świata :/
albo jesteś zaangażowany pank albo nie istniejesz. Dziwne, że niektórzy nie mogą dopuścić myśli że nie każdy dopina się tekstów, i nie zawsze musi być jakieś przesłanie... Czasami muzyka jest po prostu MUZYKĄ. dziwne, co ?
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

Na luzaku mogę sobie słuchać kapel bez przesłania.Nie wyobrażam sobie słuchania kapel z chujowym przesłaniem, bo w końcu to "tylko muzyka". Ale ja jestem staroświecki, rozumiem.
_________________
www.facebook.com/whitmansxa
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

Dam Ci przykład
konkwista - Konkwista to jest przechuj numer - bardzo go lubię. To czyni mnie naziolem ?
Moim zdaniem niekoniecznie... bo słucham tego pod kontem muzycznym - jebie mnie to przesłanie. Podobnie mam ze słuchaniem np Włochatego - którego darze ogromnym sentymentem. to czynie mnie anarchistą ? Niekoniecznie...
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

wawrzon napisał/a:
Dam Ci przykład
konkwista - Konkwista to jest przechuj numer - bardzo go lubię. To czyni mnie naziolem?

No wiesz, panka za bardzo też z Ciebie to nie robi,co :twisted: ?
_________________
www.facebook.com/whitmansxa
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

Szymon69 napisał/a:
Na luzaku mogę sobie słuchać kapel bez przesłania.Nie wyobrażam sobie słuchania kapel z chujowym przesłaniem, bo w końcu to "tylko muzyka". Ale ja jestem staroświecki, rozumiem.

nie ma kapel bez przesłania, tak samo jak nie ma ludzi apolitycznych.
 
 
Kontrol Mind


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 87
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

Zigi napisał/a:
nie ma ludzi apolitycznych.
Są apolityczni oi-owcy na street music :rotfl:
_________________
Jak wam powiem to mi nie uwierzycie a jak zapytam to mi nie odpowiecie.
www.youtube.com/watch?v=ec3U0noM9o8
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
Budyń


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

ja doskonale rozumiem, o co Wam - Stanowi i Szymonowi - chodzi. Ale już np Stan powinien wiedzieć, że Konserwy są chyba najbardziej - o losie! - anarchistycznym forum, jeśli chodzi o zarządzanie, czy tym bardziej - jakieś sprawy merytoryczne. Ja swoją wizję przedstawiłem - a osoby, które forum to wymyśliły ją zaakceptowały - w materiale, który wisi na stronie głównej jako kredo. (kto zgadnie, czym zainspirowany był tytuł?). Co się dzieje dalej, to inna sprawa, która nie zawsze mi pasuje, niemniej nie widzę powodu, by przekreślać całość. Jeśli dla Was tą granicą jest temat o Honorze, ok, ja to rozumiem, sam ten temat usuwałem z newsów. Ale skoro wziął i wrócił, i wywołał ożywioną - bynajmniej nie pochwalną przecież - dyskusję, to może warto. Zamiast udawać, ze zjawiska nie ma, próbować wyjaśnić, czemu nie jest tak fajne, jak się niektórym może zdawać.

W punk rocku jako takim dzieją się różne, nieraz głupie albo złe rzeczy, czasem rzeczy, z którymi mi w 100% nie po drodze. W punk rocku mieszczą się np wszystkie jazdy z idei ateistyczne, ale w wymowie satanistyczne, które dla mnie, jako chrześcijanina, są równie odrzucające, jak ten przysłowiowy Honor (zresztą przecież i z pozycji chrześcijańskich nie do przyjęcia). Mieszczą się, a jednak nie rezygnuję ze swojej wizji tego, czym ten punk miał być i nie rezygnuję z określenia siebie jako punka. I jak uczyli Zoundsi "pracuję dla rewolucji w miejscu pracy". Mimo, że na pewno jest ktoś, kto wielobarwne zjawisko, jakim jest punk, może odbierać przez pryzmat kilku kapel co to próbują nazwą zabić Boga.

W czymś, co skrótowo się określa jako cp/dp też się dzieje różnie i mógłbym tu powtórzyć cały poprzedni akapit. Więc również nie widzę powodu, by przekreślać całość, której zawdzięczam dużo, dlatego, że zaistniało w niej kilka niefajnych dla mnie zjawisk.

PS. co do kwestii studenta z Che i napakowanego naziola - nie chcę tego zaczynać, bo i tak już za bardzo wchodzimy w taki zawsze powracający temat. Na pewno będzie 100 okazji, by i do tej kwestii wrócić.

PS2: co do relatywizmu - chyba nikt jednak na poważnie nie twierdzi, że te zespoły są klasyką punka (no czasem ktoś się upiera, że jest nią pierwsza płyta Skrewdrivera, ale to inna bajka jeszcze, bo wtedy nie byli NS'ami i czasem nawet stricte punkowe kapele po tą płytę potem sięgały - a ja jej nie znam nawet), co najwyżej klasyką R.A.C., R.A.C. mnie raczej nie interesuje, więc i tematów o nim prawie nie śledzę. Za to Conflict, Crass czy Dirt doczekały się tematów w dziale punk i nie ograniczają się one do pisania, że to "lewucha" (nienawidzę tego słowa). Więc myślę, że to niczego nie zamazuje, owszem, są ludzie, którzy sobie słuchają wszystkiego naraz i im się nie gryzie, ale czy oni pojawili się razem z forum konserw? Przecież byli zawsze.
_________________
https://www.facebook.com/spiritof84pl
http://spiritof84.bandcamp.com/

RŻNĄĆ Z KARABINKÓW!!!
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

Budyń napisał/a:
a jednak nie rezygnuję ze swojej wizji tego, czym ten punk miał być i nie rezygnuję z określenia siebie jako punka

:!:
_________________
Może być?
Może być?
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

Kontrol Mind napisał/a:
Są apolityczni oi-owcy na street music

Po raz kolejny piszesz bzdury. To właśnie na streetmusic była dyskusja, że nie ma czegoś takiego jak 'apolityczność' i prawie nikt, kto udziela się na tym forum (a wcześniej na skinheads.civ), nigdy tak siebie nie określał.

Zresztą jako śledzący milicjant i notujący kto tam ma konto, powinieneś wiedzieć najlepiej, że ludzie tam piszący mają wyraziste i jasno określone poglądy, które z 'apolitycznością' nie mają nic wspólnego.

"Apolityczny ojowiec" to takie słowo-wytrych, jeśli trzeba kogoś obrazić, a brakuje argumentów - podobnie jak dla drugiej strony "lewucha".
 
Hamel


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 549
Skąd: Pyrlandia
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

Budyń napisał/a:
a jednak nie rezygnuję ze swojej wizji tego, czym ten punk miał być i nie rezygnuję z określenia siebie jako punka.


Kurwa, chyba wpierdolę ten cytat jako swój podpis :!:
_________________
"To jest punk rock, stary - tu się kradnie i morduje!"
 
Infernal

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 53
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

O co chodzi z tym najazdem na apolitycznych ojowców ? Nie można mieć po prostu wyjebane na politykę, nie być ani na prawo ani na lewo bo to siara?
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

Infernal napisał/a:
O co chodzi z tym najazdem na apolitycznych ojowców ? Nie można mieć po prostu wyjebane na politykę, nie być ani na prawo ani na lewo bo to siara?

1. Kto to jest ojowiec? do tej pory nie wiem, ja odróżniam tylko panków i skinów. Chociaż straż miejska rozróżnia ojowców chyba bo jeden z nich kiedyś mnei nazwał ojowcem :lol:
2. Nie ma czegoś takiego jak apolityczność. Każdy ma jakąśtam postawę, jakieśtam poglądy i spojrzenie na świat. Jedni lewa a inni prawoskrętne.
 
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

Ojowiec to chyba ten co słucha oi, tak jak pankowiec to ten co słucha panku

A ja jestem hardkorem bo lubię hardkor :lol:

Ten temat na psy schodzi - log out
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Sick Fuck


Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 31
Skąd: Katowice
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

jebeać konserwy to tak na starcie a co do obczajania badzików naszywek to jest to dobra metoda skumania z kim sie ma styczność bo np nie każdego jebie z kim chleje no i na podstawie niektórych hhehe już wiadomo czy w ryja dać trzeba dać a czasami z góry wiadomo że to dobry ziomek może być, kiedyś podział był jaśniejszy na skinów i punków i nie było mowy o wzajemnym lizaniu se rowa teraz niektórym sie popierdoliło i myślą że i z tymi i z tymi dobrze można żyć a tu jeb taki chuj i morda zbita :D patriota punk hehe i co dalej takiego gówna to też sie brzydzę, niektórzy se kminią że w punk to takie worek na każdego typu śmiecia i że miejsce sie znajdzie dla patrioty nacjonalucha ksenofoba rasisty katolika milicjanta w ogóle wszystko w każdej odmianie byleby na imprezkach spokojnie było i by nikt w dobrej zabawie nie przeszkadzał. Takiego chuja:D a też się jeden tu żali że we wrocku wyłapał jakiś typo z laską od antify i że będzie z łancuchem zapierdalał aaaa szał bojowy gdzieś pisałeś że możesz śmiagać w koszulce antyantify jestem za myśle że byłoby dobrze jakbyś to zrobił bo takiego debila to dawno nie widziałem i chętnie na żywo obczaje. Oby tak dalej jakbyś był w połowie taki kozak jak piszesz to byś się zajął wyjaśnianiem tej kwestii a nie pierdoleniem głupot, im więcej piszesz tym bardziej jestem przekonany że im się należało za twoja głupotę właśnie. A co do sprawdzania badzików itd to jak sie czyms oznaczasz to chyba normalne że ktoś to może przeczytać a jak przeczyta i mu nie spasuje to może być problem. Jak dla mnie to sprawdzać, kontrolować hehe niech sie zjebom spocą rowy:D
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=OC1O-udPdnA
http://www.youtube.com/watch?v=LRUlFX9Wc5I
http://www.youtube.com/watch?v=tbznI7DwIpg

dobry ns to martwy ns
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

a jakieś kryteria w tym sprawdzaniu badzików są? bo o ile czaję dojebanie komuś kto lata ze wpinami honoru, to za wpinkę np. lumpexów, ktoś by w tubę dostał?
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Sick Fuck


Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 31
Skąd: Katowice
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

spytaj milicjanta on ci prawdę powie koleś
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=OC1O-udPdnA
http://www.youtube.com/watch?v=LRUlFX9Wc5I
http://www.youtube.com/watch?v=tbznI7DwIpg

dobry ns to martwy ns
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

Sick Fuck napisał/a:
im więcej piszesz tym bardziej jestem przekonany że im się należało za twoja głupotę właśnie


Weź przykład ze swoich słów i zajmij się konstruktywnym działaniem zamiast pisaniem na forum - przyczynisz się do zwiększenia procentowego poziomu inteligencji ludzi udzielających się tu :faja:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

...
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
Ostatnio zmieniony przez Foxy 68 Sob 03 Kwi, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
Old Crewman

Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 270
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

Ten w bordo haringtonce to mój funfel i nie jest zbyt zadowolony z użycia tej foty w tym kontekście...
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

teraz ok?
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13