PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Poproszę badziki do kontroli
Autor Wiadomość
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Mecenas napisał/a:

to rozumiem że sobie reki nie podamy nastepna razą?

Zalezy jakie bedziesz mial badziki :mrgreen:
 
Dilinger


Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 35
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Arbuz napisał/a:
W skrocie : Przede wszystkim nie podoba mi sie ich wywyzszanie sie, uwazanie sie za jedynych prawdziwych pankrokowcow i jebanie reszty sceny (aka kumatosc).Slabe sa rasistowskie zarty i generalnie dziecieca podjarka z faktu ze sa biali. Pozatym nie uwazam za spoko i fajne picie jednego dnia z naziolami, a drugiego lazenie na skłoty na koncerty. Poglady polityczne sa dopiero dalej, mimo ze niewatpliwie nie jest mi z nimi po drodze.

Nie spotkałem się jeszcze z wywyższaniem się konserw,ani z tym by uważali sie za jedynych prawdziwych pukrokowców. :>
 
mqrcin

Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 499
Skąd: giedlarowa
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

mam taka propozycje jak juz taki dylikwent z niepoprawną przypinką zostanie wyłapany to odrazu hakenkrojz na czole wypalić. Jeszcze się połapiei następnym razem wbije na koncert z badzikami kleszy albo co
_________________
spotkalem barykady
ludzkiego umyslu
gorsze sa niz wojna
gorsze od faszyzmu
 
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Arbuz napisał/a:
gosciu, prosze cie, tam w co trzecim temacie jest napisane ze "lewacki" pankrok jest zgodny z "polityczna poprawnoscia"(czymkolwiek to jest) i ze prawdziwa prowokacja to bycie ortodoksyjnym konserwatysta


Nie wiem, widocznie akurat w tych tematach których nie czytam (a czytam newsy, muzykę i koncerty). I dalej mi się wydaje że to są po prostu takie poglądy, nie prowokacja.


Arbuz napisał/a:
Przede wszystkim nie podoba mi sie ich wywyzszanie sie, uwazanie sie za jedynych prawdziwych pankrokowcow i jebanie reszty sceny (aka kumatosc).


Ale nie słyszałem żeby za niekumatośc ktoś dostał wpierdol.

Arbuz napisał/a:
Slabe sa rasistowskie zarty i generalnie dziecieca podjarka z faktu ze sa biali.


Co kto lubi. Ale żeby za to napierdalać?

Arbuz napisał/a:
Pozatym nie uwazam za spoko i fajne picie jednego dnia z naziolami, a drugiego lazenie na skłoty na koncerty.


Zależy co masz na myśli jako "naziol".

Arbuz napisał/a:
Nie jestem w antifie. A niestworzone historie sa zawsze zabawne. Np taka ze rozpierdalam wszystko na okolo


Napisałem "wy" bo dajesz ogólne przyzwolenie na nakurwianie ludzi w koszulkach CP (ew uważasz to za naturalna kolej rzeczy).
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Marchin napisał/a:

Napisałem "wy" bo dajesz ogólne przyzwolenie na nakurwianie ludzi w koszulkach CP (ew uważasz to za naturalna kolej rzeczy).

A kim ja jestem zeby dawac przyzwolenie? Po prostu nie dziwi mnie ze sa ludzie ktorzy uwazaja np. ciagle nazywanie ich na forum banda ciot lewakow i podalow za powod do spuszczenia wpierdolu.
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Tylko czemu do spuszczania wpierdolu przypina się wtedy łatkę "walki z nazkami"? I zamiast zwykłej akcji Jaś dał po pysku Jackowi niektórzy chcą, żeby było "obrońcy pokoju walczą z brunatnymi bojówami"? :jupi:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
Ostatnio zmieniony przez Ryszard Czw 01 Kwi, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Arbuz napisał/a:
nie podoba mi sie ich wywyzszanie sie, uwazanie sie za jedynych prawdziwych pankrokowcow i jebanie reszty sceny (aka kumatosc)


A ja się zapytam co Ty robisz napierdalając tak na nich? Nie wywyższasz się ponad nich?
Czy mówiąc o nich w krytyczny sposób nie umniejszasz ich pankowości? Czy nie jebiesz konserwatywnej części sceny?

Arbuz napisał/a:
Slabe sa rasistowskie zarty i generalnie dziecieca podjarka z faktu ze sa biali.


Mówisz żarty rasistowskie są słabe - dla mnie zajebioza bo właśnie o to w nich chodzi - są ŻARTAMI. Nie każdemu taki humor musi się podobać ale poczucie humoru to nie jest bynajmniej powód do oceniania człowieka w kategoriach dobry/zły

Arbuz napisał/a:
Pozatym nie uwazam za spoko i fajne picie jednego dnia z naziolami, a drugiego lazenie na skłoty na koncerty.


A co ma kurwa piernik do wiatraka? Naziolstwo to mocno uogólniając filozofia życiowa - każdy ma inną, czy Ty przez 24h myślisz tylko o filozofii? Czy nie masz naturalnych ludzkich odruchów i jedyne co Ci w głowie to ideologie? Czy poza tym że jesteśmy pankami, skinami, naziolami, komuchami to nie jesteśmy już ludźmi?

Arbuz napisał/a:
Poglady polityczne sa dopiero dalej, mimo ze niewatpliwie nie jest mi z nimi po drodze.


Sytuacja jak wyżej - czy pogląd polityczny jest powodem do przekreślenia człowieka?
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Dilinger


Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 35
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Arbuz napisał/a:
Po prostu nie dziwi mnie ze sa ludzie ktorzy uwazaja np. ciagle nazywanie ich na forum banda ciot lewakow i podalow za powod do spuszczenia wpierdolu.

A wszystko w myśl zasady:"kto nie z nami,ten przeciwko nam" :roll: ??? Wychodzi na to ,że nie można mieć innych poglądów niż lewa strona barykady,a kto ośmieli się mieć inne i łazić z przekreślonym cze fujarą czy z biało-czerwonym badzikiem ma dostawać wpierdol???
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Arbuz napisał/a:
ciagle nazywanie ich na forum banda ciot lewakow i podalow


My chyba o rożnych forach mówimy. :razz:
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
Hamel


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 549
Skąd: Pyrlandia
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Ja bym proponował zamknąć ten temat waśni i sporów.
_________________
"To jest punk rock, stary - tu się kradnie i morduje!"
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

BadMotherfucker napisał/a:

Sytuacja jak wyżej - czy pogląd polityczny jest powodem do przekreślenia człowieka?

Zalezy jak bardzo na prawo :razz: ;-) Znam i lubie wielu ludzi o pogladach roznych od moich, w tym kilku piszacych na tych nieszczesnych konserwach i nie sadze zebym kogos z nich przekreslal z tego powodu. Co nie zmienia faktu ze niektore rzeczy ktore mowia uwazam za slabe i ze naziolowi reki bym nie podal. A to zdanie :

Cytat:
Czy mówiąc o nich w krytyczny sposób nie umniejszasz ich pankowości?

Jest hitem :!: :!: :lol: :lol:
 
Hamel


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 549
Skąd: Pyrlandia
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

To, że temat jest śmiechowy nie zmienia faktu, że wnosi tylko napinkę i oskarżenia jednych wobec drugich :twisted:
_________________
"To jest punk rock, stary - tu się kradnie i morduje!"
 
kacperro

Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 21
Skąd: mazowsze
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Ryszard napisał/a:
Tylko czemu do spuszczania wpierdolu przypina się wtedy łatkę "walki z nazkami"? I zamiast zwykłej akcji Jaś dał po pysku Jackowi niektórzy chcą, żeby było "obrońcy pokoju walczą z brunatnymi bojówami"? :jupi:


A czy przypadkiem tej łatki nie przypina się właśnie w internecie? Bo ktoś zasłyszał od kogoś, więc od razu była to antifa.


Dilinger napisał/a:
Arbuz napisał/a:
Po prostu nie dziwi mnie ze sa ludzie ktorzy uwazaja np. ciagle nazywanie ich na forum banda ciot lewakow i podalow za powod do spuszczenia wpierdolu.

A wszystko w myśl zasady:"kto nie z nami,ten przeciwko nam" :roll: ??? Wychodzi na to ,że nie można mieć innych poglądów niż lewa strona barykady,a kto ośmieli się mieć inne i łazić z przekreślonym cze fujarą czy z biało-czerwonym badzikiem ma dostawać wpierdol???


Czy nie jaranie się kolorem skóry, a wręcz kładzeniem na to lachy, i nie waflowanie się z naziolami musi być od razu lewactwem? Nie popadajmy w skrajność :/ Dla mnie naturalne jest, że skoro jestem Polakiem, to nigdy komuś kto uważa się za wyznawcę ideologii pewnego austriackiego malarza, nie podam ręki i piwa z takim chłoptasiem nie wypiję, a za lewaka się nie uważam.

Co do konserw, to o ile się nie mylę, to powstało m.in w opozycji do tego forum....... :twisted: A tu nagle wszyscy się kumaci porobili...Ach ta oi moda :roll: :mrgreen:
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Arbuz napisał/a:
A to zdanie :
Cytat:
Czy mówiąc o nich w krytyczny sposób nie umniejszasz ich pankowości?

Jest hitem :!: :!: :lol: :lol:


Mówiłeś że nie podoba Ci się ich postawa w której twierdzą że są jedynymi prawdziwymi pankami. Czy ty nie określasz siebie mianem jedynego prawdziwego krytykując ich pojmowanie panka?
Nie zauważyłeś swojej hipokryzji?
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

kacperro napisał/a:
A czy przypadkiem tej łatki nie przypina się właśnie w internecie? Bo ktoś zasłyszał od kogoś, więc od razu była to antifa.

Czasem tak, czasem nie. Nawet jeżeli 50% to bajki to i tak cos jest nie tak.

kacperro napisał/a:
Czy nie jaranie się kolorem skóry, a wręcz kładzeniem na to lachy, i nie waflowanie się z naziolami musi być od razu lewactwem?

Nie, a takie coś
kacperro napisał/a:
jestem Polakiem

musi być od razu naziolstwem?

kacperro napisał/a:
Co do konserw, to o ile się nie mylę, to powstało m.in w opozycji do tego forum....... :twisted: A tu nagle wszyscy się kumaci porobili...Ach ta oi moda

Hehe podobno tak było ale ja wtedy tu nie pisałem, zresztą nigdzie indziej tez nie.
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Arbuz napisał/a:
Chcesz prowokowac jako CP? Licz sie z tym ze kogos sprowokujesz, ciezko to zrozumiec?

no i tu masz racje. celem prowokacji jest wlasnie sprowokowanie. tyle tylko, ze jak ktos na prowokacje z kategorii napis na koszulce reaguje napierdalaniem to jest debilem.
nie trzeba byc geniuszem, zeby rozroznic prowokacje do bojki, a jakakolwiek inna.

a podsumowujac to uwazam, ze najebac komus za poglady moze tylko debil, a najebac komus obcemu, bo wydaje sie, ze wie jakie ma poglady moze glupi debil.

morał z bajki - nie prowokuj debili, chyba, ze sie chcesz bic.
_________________
Brains :!:
 
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Arbuz napisał/a:
Typ z flaga CP/DP idzie na manifestacje NOPu a potem wielkie zdziwienie i oburzenie ze ktos dostaje w mazak za koszulke CP, to jest dopiero

Tak po prawdzie to poszło dwóch typów na zasadzie "będzie śmiesznie".I jaką flagą sipi/dipi? To była flaga Polski z jakimś bazgrołem markerem. CP/DP nigdy nie miało flagi. W każdym razie przez większość na forum nie została ta akcja dobrze przyjęta. No ale wiadomo CP kumają się z NOPem. Jakoś,że na tym forum wśród tych ludzi miała miejsce jako PIERWSZA inicjatywa W OGÓLE związana z akcją pomocy dla Pawełka już jakoś się nie wspomina :lol: Za to inteligencji z HC.pl przeszkadzał np. koncert Junkersów w ramach tej akcji ale zaangażowanie się ludzi w CP jako pierwszych w akcje pomocy jakoś przeoczyli :lol: Polska to piękny kraj,ale pankrok to jednak gówniany mamy :lol:
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

ja widze że największym zagrożeniem dla pankroka są same panki :mrgreen:
 
 
PepsiPL


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 592
Skąd: Maniowy
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Hmm.. Jak to śpiewa zespół moich znajomych, Awariat NATO; "Czasem zamiast przeciw czemuś lepiej walczy na rzecz czegoś".
_________________
www.myspace.com/ADHDsyndrom ,
http://www.youtube.com/watch?v=1Twf5rCUBug "in our young hearts will dance chaos again!"
 
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Foxy 68 napisał/a:
Jakoś,że na tym forum wśród tych ludzi miała miejsce jako PIERWSZA inicjatywa W OGÓLE związana z akcją pomocy dla Pawełka już jakoś się nie wspomina :lol: :

Raz się ciule na coś pożytecznego przydały. Co nie zmienia faktu, że i tak 90% kapel które zgłosiły akces do tej akcji to, używając konserwowej nomenklatury "lewizna".Nie zmienia to również faktu, że CP/DP to nic więcej niż śmierdzący wrzód wyrosły na zdrowym ciele polskiego pankroka.
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Szymon69, ja Ciebie nie obrażam więc Ty mógłbyś nie obrażać przy okazji mnie,ok? No to bajeczka!

PepsiPL napisał/a:
Awariat NATO

Nazwa zjebana,prawie tak jak ADHD Syndrom :lol: ;-) Żart oczywiście,ale zjebana swoją drogą :lol:
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Niestety to prawda, gdyby nie udział w akcji "Brudni, tylko serca...." tych pogardzanych lewaków, skłotersów, hc/punków, nie-konserw i normalnych panków, skończyła by się bardzo chudo.

edit: i weź Foksi nie wyskakuj z urażoną konserwatywną dumą, bo umrę ze śmiechu.
Po paru akcjach na cp/dp zastanawiam się co jeszcze robią tam normalni ludzie tacy jak Ty np.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
Ostatnio zmieniony przez Stanzberg Czw 01 Kwi, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Ja nie mówie,że nie.
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Foxy 68 napisał/a:
Szymon69, ja Ciebie nie obrażam więc Ty mógłbyś nie obrażać przy okazji mnie,ok? No to bajeczka!

Jesteś personifikacją forum internetowego??Bo nie przypominam sobie personalnego podjazdu w Twoim kierunku??Sorry, na cepedepe pisze nawet paru miśków których znam i są miłymi osobami, tylko z wypaczonym pojęciem o pankroku, ale to że ich lubię i wódki się z nimi mogę napić mojego zdania o CP/DP nie zmienia nawet o milimetr.Żenada i tyle.Z pankrokiem ma ten twór tyle wspólnego co Prawy Prosty z dobra muzyką.
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Szymon69 napisał/a:
Jesteś personifikacją forum internetowego??

Nie, jestem serwerem.
Szymon69 napisał/a:
Żenada i tyle.Z pankrokiem ma ten twór tyle wspólnego co Prawy Prosty z dobra muzyką.

Chyba jednak ma trochę więcej ;) . Oczywiście przyjmuję Twoje zdanie do wiadomości. Dla mnie to zwykłe forum internetowe na którym pisze sporo spoko koleżków,których miałem okazję poznać/znam. A barany trafiają się wszędzie, nic na to się nie poradzi. pozdro.

Stanzberg napisał/a:
edit: i weź Foksi nie wyskakuj z urażoną konserwatywną dumą, bo umrę ze śmiechu.
Po paru akcjach na cp/dp zastanawiam się co jeszcze robią tam normalni ludzie tacy jak Ty np.

Widzisz,drogi kolego internet ma jedną zajebistą wadę. Nie zawsze potrafi oddać ironie. Ja się nie zastanawiam nad tym,jednak coraz mniej znajduje rzeczy interesuących mnie,to jest fakt. Śmiech to zdrowie :razz:
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12