PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Za Koszulki z Guevarą do pierdla?
Autor Wiadomość
Kontrol Mind


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 87
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009   

Do pierdla jak do pierdla ale za ta rozkmine to bym was wyslal na 2dni do kamieniolomow.
_________________
Jak wam powiem to mi nie uwierzycie a jak zapytam to mi nie odpowiecie.
www.youtube.com/watch?v=ec3U0noM9o8
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009   

ko0niu napisał/a:
Dokładnie te prawa powinny być takie same dla wszystkich którzy sympatyzują z takimi ideologiami. W świetle prawa/konstytucji właśnie tak jest "ZABRANIA SIĘ PROPAGOWANIA SYSTEMÓW TOTALITARNYCH, IDEOLOGII FASZYSTOWSKIEJ, KOMUNIZMU, NAZIZMU" mniej więcej tak stoi w konstytucji RP. Nie rozumiem czemu jest problem z wyegzekwowaniem tego od domorosłych komuchów.

przede wszystkim konsekwencja. Skoro za sfaste mają być karani, to za czegeware i sierp i młot również.
_________________

 
cykcyk

Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 415
Skąd: Ciemna strona miasta
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009   

Stanzberg napisał/a:
wawrzon napisał/a:
ja chciałem koszulkę z pacyfka, swastą, anarchą i gwiazdą dawida i napisem każdy inny wszyscy równi, to takie teraz popularne hasło.
Zajebisty pomysł, chyba zrobię taką! Oczywiście masz egz. jako pomysłodawca.


Akurat do takiego zestawu pasowaloby bardziej haslo "Kazdy inny, wszyscy brudni" :D
_________________
Dead Press
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009   

Mecenas napisał/a:
Cytat:
Kelnerzy w mundurach SS.

no cos ty w pasiakach byłoby fajniej


W sekcji dla normalnych gości - pasiaki. W VIPowskiej sali w mundurach. 8)
 
 
Mechanik


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009   

Przede wszystkim brawa dla tych którzy widzą wszystko tylko w dwóch kolorach, nie dostrzegając nawet różnych ich odcieni i nie widzą różnicy między chudym 15-latkiem w koszulce z sierpem i młotem a spasionym 35-latkiem z wydzieraną swastyką i blood & honour.
Za to że symbole NS są traktowane inaczej niż symbole komunistyczne, to myślę że możecie podziękować m.in. owym spaślakom.

Też jestem za tym żeby wszelkie symbole itd. były legalne, ale aktualna sytuacja prawna też nie jest zła.
Tutaj trochę stary, ale w zasadniczych kwestiach aktualny tekst: http://www.gover.pl/k5/po...-komunistycznej
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009   

Stanzberg napisał/a:

Po namyśle stwierdzam, że to jednak jest za bardzo przegięte! :lol: :lol: :lol:

Miałem podobny pomysł jakiś czas temu, ale nie bawię się w robienie koszulek. Na razie zacząłem zbierać przypinki: aktualnie posiadam tylko swastę, sierpomłot, Franco, Jezusa Chrystusa.
W niedalekiej przyszłości zakupię A, pacyfe, gwiazde dawida, flage Chin. I będę mógł robić siupę znajomym, co się będą wstydzić na mieście. :lol:
Kurwa, jakim symbolem posługiwał się Fidel? Sierp i młot tylko czy coś jeszcze?
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009   

cygaro i broda
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009   

Flaga Kuby to chyba wystarczający motyw.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009   

Kontrol Mind napisał/a:
Do pierdla jak do pierdla ale za ta rozkmine to bym was wyslal na 2dni do kamieniolomow.

no nic dziwnego. od razu przeszlyby nam tak glupie zachowania jak kwestionowanie jedynych słusznych posuniec naszej kochanej wladzy.

Mechanik napisał/a:
Przede wszystkim brawa dla tych którzy widzą wszystko tylko w dwóch kolorach, nie dostrzegając nawet różnych ich odcieni i nie widzą różnicy między chudym 15-latkiem w koszulce z sierpem i młotem a spasionym 35-latkiem z wydzieraną swastyką i blood & honour.

no czyli juz wszystko jasne. wiec komunisci sa nieszkodliwi. jaka ulga :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
Brains :!:
 
 
Mechanik


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009   

gooy napisał/a:
no czyli juz wszystko jasne. wiec komunisci sa nieszkodliwi. jaka ulga :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Po pierwszy - czy myślisz że ten 15-latek jest komunistą?? > V
Stanzberg napisał/a:
Dzieciak w koszulce z Che nie propaguje komunizmu - zazwyczaj nie ma pojęcia kim dokładnie był jego idol - to jest już typowo popkulturowy wizerunek bez żadnej treści.
To samo się tyczy sierpa i młota.

Po drugie - dostałeś, lub znasz kogoś, kto w przeciągu ostatnich 20-tu lat dostał w mazak od jakiegoś komunisty?? I teraz analogicznie z NSem. Odpowiedź na to pytanie będzie zarazem odpowiedzią na twoją ironię.
 
rozwal
Operator Beczki Śmierci


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 1545
Skąd: Kopenhaga
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009   

Mechanik napisał/a:
Za to że symbole NS są traktowane inaczej niż symbole komunistyczne, to myślę że możecie podziękować m.in. owym spaślakom.
jedyny powod to wygranie wojny przez komunistow.
_________________
I am sitting with a philosopher in the garden; he says again and again “I know that that's a tree”, pointing to a tree that is near us.
Someone else arrives and hears this, and I tell him: “This fellow isn't insane. We are only doing philosophy.”

L. Wittgenstein
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009   

osobiscie nie znam nikogo kto by dostal w palnik od zdeklarowanego komunisty. za to sa w tych ostatnich 20lat dziesiatki tysiecy ludzi, ktorzy od komunistow dostali kulke w leb.
glownym zrodlem zagrozenia ze strony totalitaryzmu NIGDY nie byla mozliwosc dostania po ryju na ulicy. ani komunizm ani faszyzm nie sa wymyslem ostatnich 20 lat i traktowanie ich tylko na podstawie tego co sympatycy tych ideologii robili w naszym kraju przez ostatnie 20lat jest zwyczajna demagogią.
gdyby chodzilo wylacznie o ryzyko dostania po ryju to wolalbym zdelegalizowanie ubiorów sportowych typu dres. od osobnikow w nich chodzacych duzo latwiej dostac w palnik niz od nsów.
_________________
Brains :!:
 
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009   

STAN - REWELACJA !!!
Taki wzór mi się marzył, rób, zamawiaj i mów gdzie i ile wpłacić !
CHCE TAKĄ KOSZULKĘ !
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 08 Paź, 2009   

Mogę Ci przesłać wzór, a Ty go sobie sam zrobisz gdzie chcesz. Ja jednak odpadam, sorry! :D
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Kontrol Mind


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 87
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Czw 08 Paź, 2009   

gooy napisał/a:
czyli juz wszystko jasne

zapisz się wkońcu do ONR i jedź z nimi na dmo 11 listopada. Tam może i z dresami uda Ci się zaprzyjaźnić i już nic i nie będzie Ci groziło.
_________________
Jak wam powiem to mi nie uwierzycie a jak zapytam to mi nie odpowiecie.
www.youtube.com/watch?v=ec3U0noM9o8
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 08 Paź, 2009   

Cytat:
zapisz się wkońcu do ONR
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Wybacz, ale myśl, że mogliby przyjąć Gooy'a do ONR-u niesłychanie mnie rozbawiła! :lol:
Jesliby tak się stało, to byłby koniec tej organizacji; najpierw Gooy, potem ja, a potem ONR zostałby tak zinfiltrowany przez panków, że nawet żydów byśmy przyjmowali. :lol:
Tak sie walczy z "faszyzmem", nie jakimiś pikietami. :lol:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Kontrol Mind


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 87
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Czw 08 Paź, 2009   

Do dzieła :!: :!: :!:
_________________
Jak wam powiem to mi nie uwierzycie a jak zapytam to mi nie odpowiecie.
www.youtube.com/watch?v=ec3U0noM9o8
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
Mechanik


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Czw 08 Paź, 2009   

rozwal napisał/a:
jedyny powod to wygranie wojny przez komunistow.
Jakie to wszystko proste, nie?
Małą podpowiedź - po 1989 roku w Polsce nikt nie używał i do tej pory nie używa symboli komunistycznych w kontekście pochwały stalinizmu czy innego totalitarnego komunizmu, a już na pewno nie w kontekście pochwały ich zbrodni, natomiast było i jest sporo debili używających symboli nazistowskich w kontekście pochwały hitleryzmu i jego zbrodni.

gooy napisał/a:
osobiscie nie znam nikogo kto by dostal w palnik od zdeklarowanego komunisty. za to sa w tych ostatnich 20lat dziesiatki tysiecy ludzi, ktorzy od komunistow dostali kulke w leb.
Przypomnę, że mowa o Polsce.

gooy napisał/a:
glownym zrodlem zagrozenia ze strony totalitaryzmu NIGDY nie byla mozliwosc dostania po ryju na ulicy. ani komunizm ani faszyzm nie sa wymyslem ostatnich 20 lat i traktowanie ich tylko na podstawie tego co sympatycy tych ideologii robili w naszym kraju przez ostatnie 20lat jest zwyczajna demagogią.
Demagogia, bo w tym wypadku niewygodne dla ciebie? Prawdziwa demagogia to gadanie o zagrożeniu ze strony komunistów w Polsce, gdzie zagrożenie z ich strony wynosi 0,00%.
Ja żyję tu i teraz, więc o wiele bardziej interesuje mnie czas obecny, tu gdzie żyję. I mimo że nie jest mi obojętny los innych ludzi, to jednak ważniejszy jest dla mnie los i bezpieczeństwo moje i moich bliskich, a NSy, w przeciwieństwie do komunistów, w jakimś stopniu temu bezpieczeństwu zagrażają. Owszem - dresy są jeszcze większym zagrożeniem, ale to już inny temat.
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Czw 08 Paź, 2009   

Mechanik, wez Ty mi powiedz jakie Ty stosujesz kryteria w ogole. ile pobic na przestrzeni ilu lat musi miec miejsce, zeby cos uznal za na tyle niebezpieczne, zeby odpowiednia symbolika musiala zostac zabroniona?
_________________
Brains :!:
 
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Czw 08 Paź, 2009   

Cytat:
Owszem - dresy są jeszcze większym zagrożeniem, ale to już inny temat.


NISZCZ DRESIZM!



:lol: :lol: :lol:
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 08 Paź, 2009   

Mechanik napisał/a:
było i jest sporo debili używających symboli nazistowskich w kontekście pochwały hitleryzmu i jego zbrodni.
No właśnie nie bardzo. Ile masz ugrupowań jawnie neonazistowskich?
Określenie "naziole" dotyczy w olbrzymim stopniu agresywnych i fanatycznych prawicowych skinów, ale ich ideologią zazwyczaj jest tylko polski nacjonalizm... Prawdziwi NS to jest margines.

Mechanik napisał/a:
gooy napisał/a:
osobiscie nie znam nikogo kto by dostal w palnik od zdeklarowanego komunisty. za to sa w tych ostatnich 20lat dziesiatki tysiecy ludzi, ktorzy od komunistow dostali kulke w leb.
Przypomnę, że mowa o Polsce.
To ja przypomnę, że ostatnie ofirary komunizmu dostały tę wzmiankowaną kulkę już po jego upadku.... A wcześniej...? W latach pięćdziesiatych np.? :roll:
Wikipedia szacuje ilość ofiar komunizmu w Polsce na 1 milion.

Cytat:
mimo że nie jest mi obojętny los innych ludzi, to jednak ważniejszy jest dla mnie los i bezpieczeństwo moje i moich bliskich, a NSy, w przeciwieństwie do komunistów, w jakimś stopniu temu bezpieczeństwu zagrażają.
No właśnie - tylko, że to nie jest w zasadzie kwestia ideologi - bo obie są równie zbrodnicze - tylko praktyki! Komuniści obecnie odpuścili sobie walki uliczne, ale to nie znaczy, że to co proponują jest mniej groźne.
Tylko co to ma wspólnego z koszulkami z Che? 99% ludzi w czymś takim ma nikłe pojęcie o ideologii Ernesta, podobnie jak debile śpiewający "Rudolf Hess - ostatni płomień zgasł". :lol:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 08 Paź, 2009   

nie mów ze nie lubisz pośpiewać o urodzonych bialym ;)
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Kontrol Mind


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 87
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Czw 08 Paź, 2009   

Stanzberg napisał/a:
No właśnie nie bardzo. Ile masz ugrupowań jawnie neonazistowskich?
Określenie "naziole" dotyczy w olbrzymim stopniu agresywnych i fanatycznych prawicowych skinów, ale ich ideologią zazwyczaj jest tylko polski nacjonalizm... Prawdziwi NS to jest margines.

Stan skończ się wygłupiać. Jawnie nazistowskie ugrupowanie byłoby zdelegalizowane zanim by ktoś je zdążył utworzyć. Nie znasz ustawy zasadniczej.
Co to za polski nacjonalizm co walczy z antyfaszyzmem. Uprzedzam Twoją odpowiedź i ...tak to antyfaszyści atakują tych biednych chłopców a oni tylko się bronią. Kurwa beka śmiechu :lol:
Stanzberg napisał/a:
Wikipedia szacuje ilość ofiar komunizmu w Polsce na 1 milion.

A ja na 40 milionów i co to zmienia :?: Przecież to zupełnie inny problem. A polscy nacjonaliści jak ich nazywasz tylko czekają na swój moment. Sam wiesz co robią w polskich lasach organizacje typu NOP. Wątpie byś chciał widzieć ten kraj pod ich rządami.
Na stronach zrzeszających narodowców całkiem na poważnie prowadzi się rozkminy typu : czy możliwe jest w Polsce przejęcie władzy poprzez zamach stanu . Dzisiaj nas to może śmieszyć ale jak sie nie będzie tego potępiać i nazywać po imieniu to za jakiś czas może nie być już tak wesoło.
_________________
Jak wam powiem to mi nie uwierzycie a jak zapytam to mi nie odpowiecie.
www.youtube.com/watch?v=ec3U0noM9o8
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
Ayreon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Paź, 2009   

Cytat:
Sam wiesz co robią w polskich lasach organizacje typu NOP.

graja gaycore'a

pozatym nazioli w polsce mamy nie wielu... nie liczac jakis popapranych kiboli z celtami na fanach
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Czw 08 Paź, 2009   

Cytat:
Dzisiaj nas to może śmieszyć ale jak sie nie będzie tego potępiać i nazywać po imieniu to za jakiś czas może nie być już tak wesoło.


weź ty sie opamiętaj przygłupie bo mnie z deka rozpierdala jak ktoś pisze takie farmazony

głupku! na naszych oczach tworzy się światowy rząd a ty straszych jakimiś leśnymi "nazistami"?


a monarchistów się nie obawiasz?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13