PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Aborcja cz.2
Autor Wiadomość
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Pią 04 Wrz, 2009   

Nie do końca mnie zrozumiałeś. Chodzi mi o sytuacje kiedy NIE DASZ RADY GODNIE UTRZYMAĆ tego dziecka. Chciałbyś spojżeć swojemu dziecku w oczy i powiedzieć, "dziś nie ma obiadu, jutro tez nie będzie."
Ja bym nie chciał. Moi rodzice tez nie mieli mieszkania, pierwsze 3 lata mieszkałem u dziadków i jestem normalny, także wiem o co chodzi, Mnie chodzi o chujową akcje kiedy ludzie bez grosza i stałej pracy fundują sobie dzieciaka. Dla mnie patologia.
 
 
Kontrol Mind


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 87
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 04 Wrz, 2009   

ko0niu napisał/a:
Dla mnie patologia.

A co powiesz jak ludzie rodzili w W-wie w czasie powstania. Albo klepiąc biedę gdy Polska była pod zaborami.
_________________
Jak wam powiem to mi nie uwierzycie a jak zapytam to mi nie odpowiecie.
www.youtube.com/watch?v=ec3U0noM9o8
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Pią 04 Wrz, 2009   

Cytat:
Albo klepiąc biedę gdy Polska była pod zaborami.


"zabory" np w zachodniej części Polski przyczyniły się raczej do podnoszenia poziomu życia anie "biedy"
 
Kontrol Mind


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 87
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Sob 05 Wrz, 2009   

No dobra to czy np. 3/4 kontynentu afrykańskiego to patologia?
A dzieci urodzone w łagrach na Syberii przez zesłane tam polki to co owoc patologicznego zwierzęcego zboczenia :?:
Ludzie kochali się kochają i bedą kochać w różnych warunkach nawet jak ich pozamykasz w wiezieniach. I bedą chcieli mieć dzieci.
Dla jednego to bieda jak nie ma na opony do porsche a dla drugiego jak nie ma na chleb. Więc cóż to za rozkmina :?:

Czytaąc te posty odnoszę wrażenie że kilku dyskutantów bo dyskutantek jakoś tu nie ma reprezentuje wyraźną emocjonalną postawę Baby vs Chłopy.
Też tak kedyś miałem ale to było jak chodziłem do przedszkola. :wink:
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2009   

ja tylko wtrąciłem małą uwagę bo to częsty błąd iż się przyjmuje założenie "zabory =bieda, zacofanie itd"
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

ko0niu napisał/a:
Twierdzisz że lepiej jest jak kobieta urodzi a dziecko będzie wychowywać się w nędzy albo rodzicom zostaną odebrane prawa rodzicielskie ze względu na brak warunków do godnego bytu dla dzieciaka?

tego nie napisałem, powiedziałem że do końca nie mam wykształconego zdania w tym temacie.
ko0niu napisał/a:
Jak dla mnie 100% zrozumienia dla par które ze względu na brak warunków do wychowywania decydują się na aborcję.

no ale gdzie tu odpowiedzialność za własne czyny :?:
Cytat:
Jestem zwolennikiem aborcji ale w uzasadnionych okolicznościach. Takich jak te, opisane powyżej, przykładowo.

a kto miałby stwierdzić czy ktoś słusznie dokonuje aborcji czy nie słusznie :?: jak określić te "trudne warunki" :?:
B84 napisał/a:
To teraz wyobraz sobie ze jest powszechny dostep do aborcji i twoja dziewucha mimo twojego sprzeciwu "korzysta z wyboru"

tak się składa że raczej byśmy doszli do konsensusu.
Mecenas napisał/a:
co ty pierdolisz, nie widzisz że teraz właśnie każdy czeka na stabilizacjhę żyyciową i wychodzi że para 30 latków decyduje sie na 1 dziecko, a potem będzie narzekanie że nie będzie miał kto pracowac na nasze emerytury, jakbym znalazł babę chetną to od razu bym dzieciaka robił, chuj z tego że nie mam mieszkania, moi starzy tez nie mieli u mojej babki mieszkali, jakos nie przeszkodizło to mnie i mojej siorze na ludzi wyjść

nie wiem co ty pierdolisz ale chciałem powiedzieć, że pomimo że dziecko nie było by planowane to i tak bym się decydował na jego urodzenie (jakkolwiek to brzmi :wink: ) Zawsze mógłbym liczyć na pomoc rodziny. W mojej sytuacji zawsze byłoby jakieś wyjście z sytuacji.
Cytat:
Ja bym nie chciał. Moi rodzice tez nie mieli mieszkania, pierwsze 3 lata mieszkałem u dziadków i jestem normalny, także wiem o co chodzi, Mnie chodzi o chujową akcje kiedy ludzie bez grosza i stałej pracy fundują sobie dzieciaka. Dla mnie patologia.

To akurat jest paradoks. W naturze samica nie decyduje się na dziecko jeśli nie rady go wychować, u ludzi odwrotnie :)
Kontrol Mind napisał/a:
No dobra to czy np. 3/4 kontynentu afrykańskiego to patologia?

tak, skoro szamani w wiosce jedynym sposobem na wyleczenie się z aids ruchają dziewice.
_________________

 
mary_jane


Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 22
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

To nie chodzi tylko o zapewnienie warunków do życia, ale też o to że jak matka pije i ćpa non stop będąc w ciąży to jest ogromne prawdopodobieństwo że urodzi jakieś niedorozwinięte dziecko. Moim zdaniem osoby, które wiedzą że nie będą się w stanie ograniczyć lub wogóle odtawić pewnych używek to powinny raczej usunąć ciąże.
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

Cytat:
Moim zdaniem osoby, które wiedzą że nie będą się w stanie ograniczyć lub wogóle odtawić pewnych używek to powinny raczej usunąć ciąże.

a moim zdaniem takie osoby powinno się usypiać ...
 
heroina
zawodowy dmuchacz


Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 2336
Skąd: miasto scyzoryków
Płeć:
Wysłany: Pią 11 Wrz, 2009   

mary_jane napisał/a:
To nie chodzi tylko o zapewnienie warunków do życia, ale też o to że jak matka pije i ćpa non stop będąc w ciąży to jest ogromne prawdopodobieństwo że urodzi jakieś niedorozwinięte dziecko. Moim zdaniem osoby, które wiedzą że nie będą się w stanie ograniczyć lub wogóle odtawić pewnych używek to powinny raczej usunąć ciąże.

to jest usprawiedliwienie nieodpowiedzialności. z mojej strony zgody na to nie ma. na rynku jest tak duży wybór skutecznych, tanich środków antykoncepcyjnych, żeby do ciąży nie dopuścić (z całą pewnością są tańsze niż pampersy :wink: )

wyjściem w takiej sytuacji byłoby też np podwiązanie jajowodów, ale w polsce jest nielegalne
_________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla.
Kiedyś mi za to podziękujesz...
 
Kontrol Mind


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 87
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 11 Wrz, 2009   

QkiZ napisał/a:
tak, skoro szamani w wiosce jedynym sposobem na wyleczenie się z aids ruchają dziewice.

A co ma kilku zjebów do całej Afryki :?: Bez urazy moderatorze ale pierdolisz takie głupoty że jakakolwiek dyskusja z Tobą jest nieporozumieniem.


r27 pogratulować recepty na rozwiązanie problemu. :lol:

Aborcja nie
Eutanazja nie

Ale jak powiesz kogo "uspać" zabic to o.k. :lol:
Przyjedź do mnie (umówimy się na pw) zrobię Ci zastrzyk i nie będziesz sie już męczył.



BARDZO RZECZOWA DYSKUSJA :faja:
_________________
Jak wam powiem to mi nie uwierzycie a jak zapytam to mi nie odpowiecie.
www.youtube.com/watch?v=ec3U0noM9o8
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Wrz, 2009   

Kontrol Mind napisał/a:
A co ma kilku zjebów do całej Afryki Bez urazy moderatorze ale pierdolisz takie głupoty że jakakolwiek dyskusja z Tobą jest nieporozumieniem.

raczej daj kontrargumenty a nie unikasz rozmowy. skąd wiesz że to kilku zjebów :?: znasz w ogóle sytuację aids na afrykańskim kontynencie.
Kontrol Mind napisał/a:
BARDZO RZECZOWA DYSKUSJA

której poziom nieco zaniżasz.
_________________

 
Kontrol Mind


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 87
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Sob 12 Wrz, 2009   

Chwila chwila.

QkiZ napisał/a:
skoro szamani w wiosce jedynym sposobem na wyleczenie się z aids ruchają dziewice.

Chociaż zdanie zbudowane bez sensu powiedzmy że wiem o co Ci chodziło. Odpowiedź jest niczym schizofreniczny bełkot pijaka spotkanego w nocy na dworcowej poczekalni. Bo jest zupełnie nie na temat. I juz w tym momencie powinienem odpuścic ale ja niepotrzebnie dałem sie sprowokować tej napince.
I mój kontrargument był taki że jest to marginalne zjawisko. Oczywiście Ty twierdzisz że jest inaczej. Na jakiej podstawie zdradź tajemnicę. Czy to w każdej wiosce czy i w miastach. Czy każda dziewica jest jak to nazwałeś ruchana. A może znasz dane jakiegoś afrykańskiego NIKu. Proszę wklej. :lol:
A Ty zamiast tego próbujesz zrobić unik i bredzisz coś o sytuacji AIDS w Afryce. A przypomnę Ci że rozmawialiśmy o tym czy rodzenie dzieci w kiepskiej sytacji ekonomicznej jest patologią.
Więc gdzie sens i logika chłopaku. Naoglądałes sie Natiolal Geogr.
o jakichs zboczonych przypadkach i wplątujesz te bzdety do rozmowy na inny temat. I to jest powód dla którego unikam dyskusji.
QkiZ napisał/a:
W naturze samica nie decyduje się na dziecko jeśli nie rady go wychować, u ludzi odwrotnie
:lol: Idzie do apteki po środki antykoncepcyjne :?:
Kolejna bzdura. W naturze w zależności od gatunku występuje nawet kanibalizm i uśmiercanie potomstwa które nie ma szans na przeżycie z powodów niemoznosci zapewnienia pokarmu.

Mysle że jednak nie jest z Toba tak źle bo ten Twój paranoiczny strach przed zła sytuacją materialną świadczy o tym ze jesteś na tyle odpowiedzialny że chcesz zpewnić swemu przyszłemu potomstwu jak najlepsze warunki.
Ale musisz być świadomy że jest druga strona medalu. I może dojść do tego że jeszcze sporo lat upłynie zanim zdecydujesz sie na dziecko (pomimo że twoja partnerka będzie już na to gotowa) bo będziesz uwazał że ciagle jeszcze musisz sie dorabiać bo czegos Ci brakuje .
_________________
Jak wam powiem to mi nie uwierzycie a jak zapytam to mi nie odpowiecie.
www.youtube.com/watch?v=ec3U0noM9o8
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Ostatnio zmieniony przez Kontrol Mind Sob 12 Wrz, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Sob 12 Wrz, 2009   

Cytat:
W naturze samica nie decyduje się na dziecko jeśli nie rady go wychować, u ludzi odwrotnie



:lol: :lol:

Cytat:
I może dojść do tego że jeszcze sporo lat upłynie zanim zdecydujesz sie na dziecko (pomimo że twoja partnerka będzie już na to gotowa) bo będziesz uwazał że ciagle jeszcze musisz sie dorabiać bo czegos Ci brakuje .


no bo jak to jeździć 12letnim passatem kiedy sąsiad z parteru śmiga nówką octavią :twisted:
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Wrz, 2009   

Chwileczkę, ale co ma AIDS w Afryce do kwestii aborcji :?: :!:

Cytat:
W naturze samica nie decyduje się na dziecko jeśli nie rady go wychować, u ludzi odwrotnie
Panie, daj pan spokój. :P Argument nie do obrony. 8)
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Nie 13 Wrz, 2009   

Ja tylko powtórzę, że nie widzę przeszkód, żeby za to, że kobieta coś robi se swoim ciałem (uprawia seks/zezwala na dokonanie aborcji na sobie) odpowiadała tylko przed sobą, Bogiem i historią. I chętnie usłyszę kontrargumenty inne niż "fuj" i "najpierw płody, potem Żydzi".
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

jaś skoczowski napisał/a:
że kobieta coś robi se swoim ciałem (uprawia seks/zezwala na dokonanie aborcji na sobie)

jak sama uprawia seks to raczej w ciaze nie zajdzie
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

Kontrol Mind napisał/a:
I juz w tym momencie powinienem odpuścic ale ja niepotrzebnie dałem sie sprowokować tej napince.

napince :?: czytaj ze zrozumieniem. napinkę to ty prowokujesz. bo z argumentami u ciebie cienko.
Kontrol Mind napisał/a:
I mój kontrargument był taki że jest to marginalne zjawisko. Oczywiście Ty twierdzisz że jest inaczej. Na jakiej podstawie zdradź tajemnicę. Czy to w każdej wiosce czy i w miastach. Czy każda dziewica jest jak to nazwałeś ruchana. A może znasz dane jakiegoś afrykańskiego NIKu. Proszę wklej.

to była wyolbrzymienie, ale może wrzucę kilka tekstów, aby przetestować twoją ignorancję:
Cytat:
Obecnie na świecie żyje o 7 milionów osób z HIV/AIDS mniej niż podawały ubiegłoroczne prognozy ONZ na rok 2007. Niestety wciąż 2/3 przypadków zakażeń HIV przypada na Afrykę subsaharyjską.


© stir.org.au. HIV/AIDS nie jest tylko problemem Afryki.

Według raportu za rok 2007 na świecie żyją 33 mln osób z HIV/AIDS. Według prognoz z ubiegłego roku miało być ich prawie 40 mln. Ponad 22 mln z nich mieszkają w Afryce na południe od Sahary.

http://afryka.org/?showNewsPlus=1943

Cytat:
Ponad dwie trzecie ludzi umierających na Aids mieszka w subsaharyjskiej Afryce. Przewiduje się, że liczba ofiar śmiertelnych będzie tu nadal rosnąć i że efekty epidemii dadzą się najbardziej dotkliwie odczuć podczas następnych 10 lat i później. Wiele krajów podejmuje coraz większe wysiłki, aby zapobiec chorobie. Ponieważ jednak wirus ma tak duży zasięg, oznacza to, że nawet bardzo skuteczna kampania prewencyjna tylko stopniowo może zmniejszyć umieralność na Aids.

http://www.bbc.co.uk/poli...tu/page14.shtml

tu masz link, ale tekst za długi aby wklejać: http://www.szansaspotkani....php?page=12343
i kolejny: http://www.teraz-zdrowie....h-kontynentach/
trochę google.
Cytat:
A Ty zamiast tego próbujesz zrobić unik i bredzisz coś o sytuacji AIDS w Afryce. A przypomnę Ci że rozmawialiśmy o tym czy rodzenie dzieci w kiepskiej sytacji ekonomicznej jest patologią.

żaden unik. pociągnąłem wątek zaczęty przez ciebie.
Cytat:
Kolejna bzdura. W naturze w zależności od gatunku występuje nawet kanibalizm i uśmiercanie potomstwa które nie ma szans na przeżycie z powodów niemoznosci zapewnienia pokarmu.

to też.
Kontrol Mind napisał/a:
Mysle że jednak nie jest z Toba tak źle bo ten Twój paranoiczny strach przed zła sytuacją materialną świadczy o tym ze jesteś na tyle odpowiedzialny że chcesz zpewnić swemu przyszłemu potomstwu jak najlepsze warunki.

ale pierdolisz. jaki paranoiczny :?: to nie strach tylko rachunek: starczy kasy czy nie starczy. jakbym się bał to bym się nie kochał ze swoją dziewczyną.
Kontrol Mind napisał/a:
I może dojść do tego że jeszcze sporo lat upłynie zanim zdecydujesz sie na dziecko (pomimo że twoja partnerka będzie już na to gotowa) bo będziesz uwazał że ciagle jeszcze musisz sie dorabiać bo czegos Ci brakuje .

ale to już ciebie nie powinno interesować.
_________________

 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

B84 napisał/a:
jak sama uprawia seks to raczej w ciaze nie zajdzie

Zapewne, acz, na co nie wpadłeś i co zrozumiałe, decyduje o sobie sama albo jest gwałcona. I zastanawiam się, gdyby nawet wziąć pod uwagę to, że seks czasem dobywa się we dwójkę, jakich kontrargumentów przeciwko prawu do aborcji na życzenie to dostarcza?
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
Kontrol Mind


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 87
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

QkiZ napisał/a:
Cytat:
A Ty zamiast tego próbujesz zrobić unik i bredzisz coś o sytuacji AIDS w Afryce. A przypomnę Ci że rozmawialiśmy o tym czy rodzenie dzieci w kiepskiej sytacji ekonomicznej jest patologią.


[quote="QkiZ"]Cytat:
Obecnie na świecie żyje o 7 milionów osób z HIV/AIDS mniej niż podawały ubiegłoroczne prognozy ONZ na rok 2007. Niestety wciąż 2/3 przypadków zakażeń HIV przypada na Afrykę subsaharyjską.



Twierdzisz że ciągniesz wątek zaczęty przezemnie :?: Otóż nic bardziej mylnego. Nie czytasz uważnie. A na hasło Afryka zapala Ci się jedna lampka z napisem Aids niestety.
Stanzberg napisał/a:
Chwileczkę, ale co ma AIDS w Afryce do kwestii aborcji

Może Qkiz powinien założyć temat o AIDS i tam będzie mógł sie produkowac.



QkiZ napisał/a:
to też.

:lol: a powód ? beznadzieja
QkiZ napisał/a:
to nie strach tylko rachunek: starczy kasy czy nie starczy.

na wózek za 400 czy za 1000 :roll:

:faja: :faja: :faja:
_________________
Jak wam powiem to mi nie uwierzycie a jak zapytam to mi nie odpowiecie.
www.youtube.com/watch?v=ec3U0noM9o8
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

Kontrol Mind napisał/a:
Twierdzisz że ciągniesz wątek zaczęty przezemnie Otóż nic bardziej mylnego. Nie czytasz uważnie. A na hasło Afryka zapala Ci się jedna lampka z napisem Aids niestety.

to twoje zdanie
Kontrol Mind napisał/a:
Może Qkiz powinien założyć temat o AIDS i tam będzie mógł sie produkowac.

może
Kontrol Mind napisał/a:
na wózek za 400 czy za 1000

akurat ne wybór wózka i za ile miałem na myśli, ale ty widać twierdzisz że wydatki na dziecko kończą się na wózku.
generalnie stwierdzam, że szkoda czasu odpowiadać na twoje posty bo:
1. nie czytasz ze zrozumieniem
2. mam wrażenie że specjalnie stawiasz swoje teksty dla zasady w opozycji do moich stosując przy tym zaczepki w stylu:
Kontrol Mind napisał/a:
na wózek za 400 czy za 1000

Kontrol Mind napisał/a:
Twierdzisz że ciągniesz wątek zaczęty przezemnie Otóż nic bardziej mylnego. Nie czytasz uważnie. A na hasło Afryka zapala Ci się jedna lampka z napisem Aids niestety.

Kontrol Mind napisał/a:
Chociaż zdanie zbudowane bez sensu powiedzmy że wiem o co Ci chodziło. Odpowiedź jest niczym schizofreniczny bełkot pijaka spotkanego w nocy na dworcowej poczekalni. Bo jest zupełnie nie na temat. I juz w tym momencie powinienem odpuścic ale ja niepotrzebnie dałem sie sprowokować tej napince.

Cytat:
Mysle że jednak nie jest z Toba tak źle bo ten Twój paranoiczny strach przed zła sytuacją materialną świadczy o tym ze jesteś na tyle odpowiedzialny że chcesz zpewnić swemu przyszłemu potomstwu jak najlepsze warunki.

itd
_________________

 
Kontrol Mind


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 87
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

QkiZ napisał/a:
akurat ne wybór wózka i za ile miałem na myśli, ale ty widać twierdzisz że wydatki na dziecko kończą się na wózku.

zaczynają zaczynają młody człowieku :lol:
_________________
Jak wam powiem to mi nie uwierzycie a jak zapytam to mi nie odpowiecie.
www.youtube.com/watch?v=ec3U0noM9o8
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

uu stary człowieku, to co jest dalej :?: widać, że masz już jakieś doświadczenie w tym temacie :?: ile masz dzieci :?:
_________________

 
Kontrol Mind


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 87
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

QkiZ napisał/a:
widać, że masz już jakieś doświadczenie w tym temacie

A no mam :lol:
QkiZ napisał/a:
ile masz dzieci

a to już nie twój buuuuisness. :faja:
_________________
Jak wam powiem to mi nie uwierzycie a jak zapytam to mi nie odpowiecie.
www.youtube.com/watch?v=ec3U0noM9o8
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
mary_jane


Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 22
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

Cytat:
wyjściem w takiej sytuacji byłoby też np podwiązanie jajowodów, ale w polsce jest nielegalne

kiedys był taki pomysł żeby właśnie ich sterylizować, ale to nie przeszło
Cytat:
Chwileczkę, ale co ma AIDS w Afryce do kwestii aborcji


co do aids:
http://www.guardian.co.uk...-hitler-germany
wiem że offtop, ale mi sie jakos skojarzyło
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009   

Kontrol Mind napisał/a:
A no mam

to po chuj piszesz
Kontrol Mind napisał/a:
na wózek za 400 czy za 1000
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12