PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejny rasistowski atak
Autor Wiadomość
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Pią 28 Sie, 2009   Kolejny rasistowski atak

Abu Pindjiguiti, afrykański DJ pracujący w jednej z dyskotek Madrytu i korespondent radiowy "La voz de África de honda verde 107.9 fm" został zaatakowany w ostatnią sobotę kiedy wracał z pracy o godzinie 6.15 rano.

Wydarzenie miało miejsce kiedy wychodził z dyskoteki znanej jako "bar cita" przy ulicy Barquillo 44, gdzie pracuje jako DJ. Na przystanku, gdzie czekał na autobus do domu, przyszło 3 nazistów w wieku od 25 do 27 lat, którzy na początku zaczęli go pytać: "Możesz nam powiedzieć co robi tutaj w Hiszpanii tylu czarnuchów próbujących zabrać nam miejsca pracy?". Abu pomyślał, że to jakiś dowcip i po prostu śmiał się, ale następnie drugi dodał: "Czarnuchu, ssij mi pałę, idź do dżungli, niech żyje Hiszpania, wyrzucić czarnych, wyczyśćmy ulice z afrykańskich śmieci i sprzedajnych Żydów". "Później otoczyli mnie i zaczęli mi grozić" - opowiada Abu. Chwilę później zaczęli go bić, kopać, rzucać kamieniami, szkłem na ulicy przez ponad 20 minut dopóki nie pojawiła się policja. W tym czasie Abu próbował schronić się w budynku Poczty, ale oni cały czas go ścigali śledzeni przez ogłupiałe spojrzenie pieszych i kierowców, którzy znajdowali się w pobliżu.

Jedna pani, która zobaczyła co się działo i wyjęła swoją komórkę, aby zadzwonić na policję zostały wyzwana jako "dziwka i obrończyni pierdolonych czarnuchów". Kiedy wreszcie przyjechała policja, 4 jednostki i 3 motocykle, zaczęli od wylegitymowania Abego, który był ofiarą. W obecności policji naziści z całkowitą bezkarnością wykrzykiwali w jego stronę rasistowskie hasła. Z "niezrozumiałych" powodów policja nie zatrzymała napastników, argumentując, że obrażenia jakie doznała ofiara nie były wystarczająco poważne.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Pią 28 Sie, 2009   

ciekaw jestem jak było naprawdę
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Pią 28 Sie, 2009   Re: Kolejny rasistowski atak

Cytat:
"Możesz nam powiedzieć co robi tutaj w [wstaw dowolny kraj] tylu czarnuchów próbujących zabrać nam miejsca pracy?".

o ja pierdole ten 'argument' jest chyba niesmiertelny bez wzgledu na realia :shock:
_________________
Brains :!:
 
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Pią 28 Sie, 2009   

gooy napisał/a:
o ja pierdole ten 'argument' jest chyba niesmiertelny bez wzgledu na realia

Taaaak.... Szczegolnie w Polsce tylu tych czarnuchow co to tylko dybia na nasze miejsca pracy :lol: :lol: :lol:



Mozna liczyc na jakies zrodla tej wiadomosci czy tez dostane odpowiedz w stylu "nie znasz"? :lol:
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 28 Sie, 2009   

Takich epizodów codziennie na świecie są setki, dlaczego akurat ten zasłużył na publikację u nas na forum?
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Pią 28 Sie, 2009   

Moze jakas manifestacja sie z tego powodu szykuje? :twisted:
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Pią 28 Sie, 2009   

Stanzberg napisał/a:
Takich epizodów codziennie na świecie są setki,

A ile już ich było opublikowanych na forum. :?:
Stanzberg napisał/a:
dlaczego akurat ten zasłużył na publikację u nas na forum?

Dopiero zaczynam. Będa setki :wink:
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Pią 28 Sie, 2009   

Stanzberg napisał/a:
Takich epizodów codziennie na świecie są setki, dlaczego akurat ten zasłużył na publikację u nas na forum?

co za durne pytanie - bo byl CZARNY

niestarczyloby miejsca jakby sie ktos mial rozpisywac o tym, ze jakis koles dostal na dyskotece po ryju, albo, ze kogos najebala ochrona przed knajpa bo im sie nie spodobal, albo ktos spotkal kiboli wracajacych z meczu i mial przypadkiem stroj w barwach przeciwnej druzyny, albo policja komus obila pala plecy, bo sie stawial podczas spisywania, itp itd

rasizm polega na tym, ze ludzi roznych ras traktuje sie odmiennie. jedna rase sie uwaza za lepsza czy wazniejsza. w tego typu newsach nie chodzi o to, ze ktos dostal po ryju, tylko o to jakiego byl koloru.
_________________
Brains :!:
 
 
QBA


Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 78
Płeć:
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009   

Nie to zebym byl rasista ale hiszpanie no nie sa jacys biali...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=KDSIU5wv_D4
 
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009   

gooy napisał/a:
niestarczyloby miejsca jakby sie ktos mial rozpisywac o tym, ze jakis koles dostal na dyskotece po ryju, albo, ze kogos najebala ochrona przed knajpa bo im sie nie spodobal, albo ktos spotkal kiboli wracajacych z meczu i mial przypadkiem stroj w barwach przeciwnej druzyny, albo policja komus obila pala plecy, bo sie stawial podczas spisywania, itp itd

prawda!

Z kazda z wymienionych grup mialem niestety jakies wydarzenie, dodalbym tylko antyfasztystow ktorzy lubia uderzac z partyzanta i ze sprzetem/butelkami
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
Marguz

Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1199
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009   

Cytat:
ciekaw jestem jak było naprawdę

dokładnie
Swoją drogą, to B84 napisałeś o antyfaszystach którzy lubią bić nieczysto, kurde blaszka, przecież w każdym środowisku to się zdarza. :| lubią nie lubią, lekko mnie już irytuje nagonka na anty i obrona nazi
_________________
IQ jeden z drugim ma 102 a punk 77.
 
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009   

Jak sie nie ma jaj żeby być przeciwko złu to sie napiętnuje tych co ze złem walczą żeby nie czuć się cieniasem.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009   

Cytat:
irytuje nagonka na anty i obrona nazi

Nie przesadzaj bo zadnej obrony nazi nie ma. Jak dla mnie to oni wiecej maja wspolnego niz ich dzieli 8)


kampfhundnr1 napisał/a:
Jak sie nie ma jaj żeby być przeciwko złu to sie napiętnuje tych co ze złem walczą żeby nie czuć się cieniasem.

Zapisze sobie w kajeciku ze zlotymi myslami :lol:
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009   

Ja się przyłączam do prośby o źródło tego artykułu.
Jakoś nie chce mi się wierzyć w takie zachowanie psów. Jeśli byłoby to na zadupiu gdzie byłby tylko ten czarny dj i 3 naziolków to faktycznie, coś takiego mogłoby mieć miejsce. Zakładając że psy zgadzały się z hasełkami rzucanymi przez nazi. Ale tu mamy podkreślone: byli KIEROWCY, PRZECHODNIE, KTOŚ ZADZWONIŁ NA PSY. Nie mogłiby nawet nie spisać tych nazi, Abu miałby za dużo świadków z których część pewnie potwierdziłaby "nieprawidłowe zachowanie funkcjonariusza podczas interwencji". Podkreślam, niedowierzam tylko i wyłącznie tej części historii która traktuje o policji. Reszta jest bardzo prawdopodobna, to się zdarza. U nas tego nie ma, jak panowie wyżej pisali - po prostu u nas nie ma tylu imigrantów.
Choć słyszałem jakiś czas temu, że w Warszawie zdarzało się że jakiś Azjata zebrał w tubę od skinów właśnie pod nieśmiertelnym pretekstem "zabieracie nam miejsca pracy jebane żółtki". Nie wiem ile w tym prawdy.
 
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009   

www.fakt.pl :faja:
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009   

ko0niu napisał/a:
część pewnie potwierdziłaby "nieprawidłowe zachowanie funkcjonariusza podczas interwencji".

Napewno ty byś to zrobił w tej sytuacji . Jakby co zeznawałbyś przeciwko funkcjonarjuszom w sądzie. :lol: :lol: :lol:
Wiesz co . Jako świadek zdarzenia nawet byś nie zadzwonił na psy podając swoje dane.
Na tym forum zadebiutowałem wklejeniem artykułu o ataku na skłot kiboli(neonazi) i wiesz co. Nikt z userów nie określił swego stanowiska wobec tego wydarzenia. A większość postow to byly rozkminy typu: czy napewno było tak czy tak . :lol: :lol: :lol: Tym się charakteryzuje "punkserwis" . Moim zdaniem nazwa nietrafiona. Bardziej pasuje cipaserwis.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009   

Na chuj piszesz takie rzeczy skoro mnie nie znasz, na oczy nie widziałeś i nigdy nie rozmawiałeś ze mną? :?

Czemu nie podasz źródla o które cie prosimy? Zrobie to za ciebie.
god save the google...

http://wolnemedia.net/?p=16918
 
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009   

internetowy wojownik - hardkorowy internauta. Idealne określenia przychodzą mi na myśl. Zrób te swoje mantify, dziel się takimi wiadomościami w innych serwisach które Ci nie pasują.

Taki przykład. Nie słucham dody, ale nie udzielam się na jej forum starając się przemówić jej fanom żeby się przestawili na bulbulators bo doda jest chujowa. Jak coś mi się nie podoba to tego nie kupuję/czytam/oglądam. Proste... :roll: :roll: :roll:
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009   

ko0niu napisał/a:
na oczy nie widziałeś

Widziałem widziałem :lol: wystarczy mi :lol: punk pełną gębą :lol:
A po co piszesz co by było w sytuacji o której nie masz pojęcia. Bo nigdy nie byłeś ofiarą takiego napadu. Czy uważasz że zszokowana ofiara po zajściu biega wkoło i prosi wszystkich świadków o podanie danych osobowych. żeby później powołac ich na świadków w sądzie. Wiesz ile osób by Ci podało takie dane :lol:

ko0niu napisał/a:
Czemu nie podasz źródla o które cie prosimy? Zrobie to za ciebie.

I co to zmieniło :?: źródeł może być wiele a to nie zmienia faktu że ciągle próbujecie odwracać kota ogonem jakbyście tam byli i to widzieli.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Nie 30 Sie, 2009   

wawrzon napisał/a:
internetowy wojownik - hardkorowy internauta. Idealne określenia przychodzą mi na myśl. Zrób te swoje mantify, dziel się takimi wiadomościami w innych serwisach które Ci nie pasują.

Taki przykład. Nie słucham dody, ale nie udzielam się na jej forum starając się przemówić jej fanom żeby się przestawili na bulbulators bo doda jest chujowa. Jak coś mi się nie podoba to tego nie kupuję/czytam/oglądam. Proste...
_________________

:lol: Masz rację i tak za pweien czas sam przestaniesz nazywać sie punkiem. Szkoda tlko że teraz to robisz. Bo uważam że to nieporozumienie.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Nie 30 Sie, 2009   

Cytat:
źródeł może być wiele a to nie zmienia faktu że ciągle próbujecie odwracać kota ogonem jakbyście tam byli i to widzieli.

a ty oczywiście tam byłęs i widziałeś i wiesz najlepiej :roll:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 30 Sie, 2009   

Nie wiem do czego się przyczepiasz. Wklejasz jakiegoś niusa z kosmosu, bez źródeł i bez niczego, a potem dziwisz się, że ludzie poddają pod wątpliwość autentyczność wiadomości.
To ja już wolę taki pankrok, w którym się nie łyka każdej bujdy i nie wierzy we wszystko co ktoś ci wciska niż spuszczanie się nad tym, że kogoś obili. Tym bardziej w czasach panowania massmediów i wszechobecnego natłoku informacji, najczęściej dodatkowo przekazanych stronniczo czy niezgodnie z faktami, krytycyzm jest niezwykle ważny. Można się bawić w miejskie legendy. Pytanie: po co? Lepiej nie uwierzyć niż dać się naciąć.
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Nie 30 Sie, 2009   

kampfhundnr1 napisał/a:
ko0niu napisał/a:
na oczy nie widziałeś

Widziałem widziałem :lol: wystarczy mi :lol: punk pełną gębą :lol:
A po co piszesz co by było w sytuacji o której nie masz pojęcia. Bo nigdy nie byłeś ofiarą takiego napadu. Czy uważasz że zszokowana ofiara po zajściu biega wkoło i prosi wszystkich świadków o podanie danych osobowych. żeby później powołac ich na świadków w sądzie. Wiesz ile osób by Ci podało takie dane :lol:


Teraz czuję się napiętnowany przez ciebie ze względu na swój wygląd. Tylko dlatego że nie mam irokeza, nie chodze w glanach przez cały rok i nie ćwiekuje każdego ciucha który kupuje uważasz mnie za kogoś gorszego od siebie. Niczym się nie różnisz w takim razie od tych nazistów których tam bardzo ścigasz, oni też wyszydzają innych ze względu na ich wygląd.


:lol: :lol: :lol:
 
 
Ayreon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Sie, 2009   

nie mam irokeza, nie chodze w glanach, nie mam cwiekow, badzikow, naszywek i nie slucham pankroka... jedyny przejaw mojej punkowowsci to pisanie postow na forum, spoko
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Pon 31 Sie, 2009   

ko0niu napisał/a:
Teraz czuję się napiętnowany przez ciebie ze względu na swój wygląd

Biedny chłopiec. Więc teraz poczułeś sie nieprzyjemnie :lol: A co byś powiedział jakby ktoś Ci chciał przyjebać w plecy siekierą za wygląd :?:
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12