PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Aborcja cz.2
Autor Wiadomość
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Pon 24 Sie, 2009   

michał ze wsi napisał/a:
Łatwiej będzie mnie zrozumieć kiedy powiem że jestem człowiekiem wierzącym.Wierzę w Boga,wierzę w ludzi.Nikt nie rodzi się zły,Paskudne cechy nabywa w trakcie swego życia,Potem ma do wyboru które w sobie będzie pielęgnował{złe czy dobre}

jak ma się to do pierdolenia 2 linijki wyżej :?: :?
michał ze wsi napisał/a:
Czy ktokolwiek wie kim będzie nowy człowiek w przyszłości,czy jakikolwiek ginekolog wie jakie będzie miał zadania na ziemi{czy będzie dobrym czy złym }

a jaki to ma związek z aborcją :?: chyba nie dlatego dokonuje się aborcji...
michał ze wsi napisał/a:
To pewnego rodzaju zabawa w pana Boga,który to ma prawo decydować według mnie o życiu i śmierci.
Zabijając nienarodzone dziecko nie wiesz czy nie zabijasz wielkiego człowieka,którym miał stać się w przyszłości.

to nie ma znaczenia dla osób, które decydują się na aborcję i płacą lekarzowi za wykonanie tej usługi. nie chodzi o to kim będzie tylko o to że będzie. i dlatego chcą się go pozbyć. taka jest najczęstsza przyczyna aborcji.
michał ze wsi napisał/a:
Wyniki gwałtów to temat dla mnie jeszcze nie do końca zrozumiały,choć w niektórych wypadkach widzę sens urodzenia takiego dziecka{wszak to nie ono jest tu winne}

tu po raz pierwszy się z tobą zgodzę, ale z drugiej strony na miejscu kobiety nie chciałbym mieć tego dziecka. po za tym po gwałcie, ma się jeszcze 72 godziny na reakcję www.wpadka.pl. aczkolwiek trudno gwałt nazwać wpadką.
_________________

 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Pon 24 Sie, 2009   

michał ze wsi napisał/a:
Moje pytanie o współudział w aborcji nie jest tu bez znaczenia,nie jest to też żadna zaczepka.Nie znam cię osobiście,wielu którzy takie rzeczy robią będą to zachwalać usprawiedliwiając się w ten sposób.

Ale przecież ja się ucieszyłem z tego, że r27 ma dziecko. Nie rozumiem związku tego z moją radością.
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
michał ze wsi

Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 33
Wysłany: Pon 24 Sie, 2009   

:lol:
_________________
BAŁAGAN
Ostatnio zmieniony przez michał ze wsi Czw 27 Sie, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Pon 24 Sie, 2009   

QkiZ napisał/a:
tu po raz pierwszy się z tobą zgodzę, ale z drugiej strony na miejscu kobiety nie chciałbym mieć tego dziecka. po za tym po gwałcie, ma się jeszcze 72 godziny na reakcję www.wpadka.pl. aczkolwiek trudno gwałt nazwać wpadką.


To już jest całkiem przejebane. Pomijajac już sam gwałt. Wyobraźcie sobie tylko że idziecie i mówicie na policji czy lekarzowi że zostaliście zgwałceni.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
Pani Ka


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 132
Skąd: Szkl
Płeć:
Wysłany: Pon 24 Sie, 2009   

Co do gwałtu,sądzę,że dziewczyna w wieku np. 13 lat nie miałaby zbyt wielkich wątpliwości by usunąć dziecko. Nie widzę siebie wychowującej dziecko,które chcąc,nie chcąc ma geny kretyna który był w stanie kogoś zgwałcić.
 
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Pon 24 Sie, 2009   

Pani Ka napisał/a:
Nie widzę siebie wychowującej dziecko

A kto Ci kaze wychowywac? :roll:
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Pon 24 Sie, 2009   

B84 napisał/a:
A kto Ci kaze wychowywac? Rolling Eyes

Bo przecież poród i ciąża to betka, any dickheaded fool can do this i każda kobieta, która wpadła, niech cierpi, bo jest kobietą.
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
Pani Ka


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 132
Skąd: Szkl
Płeć:
Wysłany: Pon 24 Sie, 2009   

B84 gdybyś był kobietą inaczej być myślał. Poród raczej nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy,dodaj do tego gwałt i dziecko. W wieku 13 lat?Sorry,wolałabym mieć możliwość usunięcia ciąży
Chociaż,nie wiem jak bym się w tej sytuacji zachowała. I wolę nie wiedzieć.
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

michał ze wsi napisał/a:
Zawsze pytam moich rozmówców abym wiedział z kim mam do czynienia:
Czy ćpasz?{marichułana ,klej}?

ja mam wrażenie, że piszesz swoje teksty wciągając całą tubkę wikolu prawą dziurką od nosa.
B84 napisał/a:
A kto Ci kaze wychowywac?

co sugerujesz :?: dom dziecka :?:
_________________

 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

wikol nie jest narkotyczny, chyba chodziło ci o butapren
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

QkiZ napisał/a:
ja mam wrażenie, że piszesz swoje teksty wciągając całą tubkę wikolu prawą dziurką od nosa.

A dlaczego Pan szanowny moderator napomina innych a sam robi wycieczki osobiste. Nieładnie.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

To może ja zaproponuję odejście od tego arcyciekawego tematu o aborcji. 8)
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

nawiązując do tytułu tematu, jak człowiek jest młody (nascie lat) to łyka jak młody pelikan wszystkie komunały które podaja mu otoczenie, media, w moim przypadku zainteresowanie "lewicą" wzięło się zpochodzenia - chłoporobotniczego, dopiero w okresie późniejszym człowiek ma okazję porównac swoje poglądy z innymi, poznając je poprzez wejście w inne środiwko, zaczyna się studia/pracę, spotyka ludzi z róxnych środowisk o różnych poglądach, pogłebia sie wiedza o procesach zachodzących w społeczeństiwie i polityce, wtedy dopiero mozna mówic o pogladach
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

Mecenas napisał/a:
wikol nie jest narkotyczny, chyba chodziło ci o butapren

chciałem być oryginalny
kampfhundnr1 napisał/a:
A dlaczego Pan szanowny moderator napomina innych a sam robi wycieczki osobiste. Nieładnie.

a bo mnie sprowokował :wink:
_________________

 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

krzysiek napisał/a:
anarchizm nie polega na dawaniu wladzy kazdemu debilowi, ale na prostym zalozeniu "najlepsza wladza to ta ktorej nie ma" albo krocej "wladza precz!", ewentualnei z dodatkiem " "organizuj się", "za samoorganizacją społeczeństwa" etc. Twego uzasadnienia nie rozumiem

wiesz odmian anarchizmu jest cala masa, wiec lepiej to uscisle, zeby nie bylo nieporozumien ;)
dla mnie jedynymi odmianami anarchizmu majacymi szanse zaistniec to byly formy demokracji bezposredniej doprowadzone do skrajnosci. samoswiadomosc spoleczna jest w polsce zastraszajaco niska, polactwem da sie manipulowac przy pomocy skrajnie prymitywnych srodkow, dlatego tez nie sadze, zeby oddawanie wladzy kilku milionom debili bylo dobrym pomyslem.

niech jakis moderator wypierdoli te smuty o aborcji do tematu o aborcji.
_________________
Brains :!:
 
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

Pani Ka napisał/a:
B84 gdybyś był kobietą inaczej być myślał. Poród raczej nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy,dodaj do tego gwałt i dziecko.

Odnioslem sie tylko do kwestii wychowywania tego dziecka. Twoj post zabrzmial jakby najwiekszym problemem byla wlasnie ta kwestia.
Poza tym z tego powodu ze "porod nie nalezy do najprzyjemniejszych rzeczy" kazda kobieta moze powiedziec ze chce miec mozliwosc skrobanki.

Poza tym dziecko nie jest niczemu winne.


QkiZ napisał/a:
co sugerujesz dom dziecka

Dom dziecka, rodzina zastepcza, adopcja, adopcja za granice, mozliwosci jest bez liku, a kazda z nich lepsza niz smierc.
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

gooy napisał/a:
dla mnie jedynymi odmianami anarchizmu majacymi szanse zaistniec to byly formy demokracji bezposredniej doprowadzone do skrajnosci. samoswiadomosc spoleczna jest w polsce zastraszajaco niska, polactwem da sie manipulowac przy pomocy skrajnie prymitywnych srodkow, dlatego tez nie sadze, zeby oddawanie wladzy kilku milionom debili bylo dobrym pomyslem.

:!:
B84 napisał/a:
Dom dziecka, rodzina zastepcza, adopcja, adopcja za granice, mozliwosci jest bez liku, a kazda z nich lepsza niz smierc.

do Twojej wyliczanki można jeszcze dodać sprzedaż, ale to już inna historia. ale dlaczego kobieta która cierpiała gwałt ma jeszcze cierpieć urodzenie dziecka, którego nie chce, które będzie jej przypominało moment gwałtu.
_________________

 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

QkiZ napisał/a:
dlaczego kobieta która cierpiała gwałt ma jeszcze cierpieć urodzenie dziecka, którego nie chce, które będzie jej przypominało moment gwałtu.

Nic nie usprawiedliwia morderstwa :evil:
Poza tym wydaje mi sie ze to bardzo skrajny przypadek z tym gwaltem. Druga sprawa :arrow: www.wpadka.pl

Natomiast jesli chodzi o dziewczyny ktore chca skrobanki bo sie puszczaja i zaszly w ciaze... to jestem zdania ze kazdy powinien byc odpowiedzialny za to co robi i nalezy poniesc pewne konsekwencje :P Zwolenniczkom skrobanki sugeruje sterylizacje 8)
Ciekawa w tym tez jest spawa marginalizacji praw ojca... Ale to nie czas na taka rozkmine ;-) Koniec offtopu
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

B84 napisał/a:
Nic nie usprawiedliwia morderstwa

Z kolei zmuszanie kobiety, która została zgwałcona i zaszła w ciążę do urodzenia dziecka, jest wg. mnie barbarzyństwem.

Co innego jeśli mamy do czynienia z wpadką, gdzie ciąża jest wynikiem nieodpowiedzialności jednej lub obu stron.

Dlatego wg. mnie obecna ustawa aborcyjna jest optymalnym kompromisem. Z jednej strony zakłada odpowiedzialność za swoje decyzje /np. o rozpoczęciu współżycia/, z drugiej strony chroni kobietę na wypadek gwałtu czy zagrożenia życia.
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

100% Hate napisał/a:
Dlatego wg. mnie obecna ustawa aborcyjna jest optymalnym kompromisem.

życie to sztuka kompromisów 8) rowniez wolalbym nie grzebac przy czyms co sie sprawdza :P znajac naszych obecnych politykow to po zreformowaniu tej ustawy wyszlaby jakas patologia :evil: :evil:
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009   

B84 napisał/a:
Poza tym wydaje mi sie ze to bardzo skrajny przypadek z tym gwaltem.

ja wiem czy skrajny. ja bym powiedział nawet bardzo popularny.
B84 napisał/a:
Natomiast jesli chodzi o dziewczyny ktore chca skrobanki bo sie puszczaja i zaszly w ciaze... to jestem zdania ze kazdy powinien byc odpowiedzialny za to co robi i nalezy poniesc pewne konsekwencje Zwolenniczkom skrobanki sugeruje sterylizacje

tu się z Tobą zgadzam. jak się rucha i nie wie do czego została stworzona macica to tak wychodzi. zero odpowiedzialności.
100% Hate napisał/a:
Dlatego wg. mnie obecna ustawa aborcyjna jest optymalnym kompromisem. Z jednej strony zakłada odpowiedzialność za swoje decyzje /np. o rozpoczęciu współżycia/, z drugiej strony chroni kobietę na wypadek gwałtu czy zagrożenia życia.

niby mogłoby się wydawać że tak. ale słyszałem o lekarzach, którzy bali się wykonać skrobanki choć było zagrożenie życia kobiety. ze względu na tą chorą sraczkę polityków wokół tego tematu. bali się, że po zabiegu okaże się że to nie było zagrożenie życia.
_________________

 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009   

ja to jest pojebane. normalnie jak w sejmie, same tematy zastepcze. jest bardzo wysoka szansa na to, ze nigdy w zyciu nie bedziecie musieli konfrontowac sie z wlasnymi pogladami nt aborcji, eutanazji, zwiazkow homoseksualnych itp bzdur. za to raczej 100% z Was bedzie predzej czy pozniej okradane przez zus, fundusze emerytalne i cala reszte tego syfu.
co prawdziwie definiuje czyjes poglady to wlasnie podejscie do realnych problemow. a co smutne ludzie sie dziela na podstawie tych pobocznych bzdetow.
_________________
Brains :!:
 
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009   

dyskusja publiczna - w mediach skupia sie właśnie na tym więc nic dziwnego że te tematy rozgrzewaja do białości nawet panków
człowiek mówi o tym z czym spotyka sie w niemal kazdej chwili w radio, tv, gazetach, necie
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009   

gooy napisał/a:
ja to jest pojebane. normalnie jak w sejmie, same tematy zastepcze. jest bardzo wysoka szansa na to, ze nigdy w zyciu nie bedziecie musieli konfrontowac sie z wlasnymi pogladami nt aborcji, eutanazji, zwiazkow homoseksualnych itp bzdur.

ok, ale jednak wole mieć wyrobione zdanie w danym temacie, a nie nic do powiedzenia.
_________________

 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009   

gooy napisał/a:
ja to jest pojebane. normalnie jak w sejmie, same tematy zastepcze. jest bardzo wysoka szansa na to, ze nigdy w zyciu nie bedziecie musieli konfrontowac sie z wlasnymi pogladami nt aborcji, eutanazji, zwiazkow homoseksualnych itp bzdur. za to raczej 100% z Was bedzie predzej czy pozniej okradane przez zus, fundusze emerytalne i cala reszte tego syfu.
co prawdziwie definiuje czyjes poglady to wlasnie podejscie do realnych problemow. a co smutne ludzie sie dziela na podstawie tych pobocznych bzdetow.

To że wypowiadam się na temat aborcji nie znaczy że nie mam wyrobionego zdania w kwestii gospodarki i ekonomii :twisted: Co do reszty to oczywiscie zgadzam sie prawie w zupelnosci. Z jednym z czym sie moge nie zgodzic to kwestia konfrontacji pogladow w sprawie homosiow. Przez nachalne nadymanie tematow z nimi zwiazanych coraz czesciej staja sie oni zauwazalni i co gorsze promowani :roll:
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12