PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Demonstracja antyfaszystowska w Bydgoszczy.
Autor Wiadomość
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   Demonstracja antyfaszystowska w Bydgoszczy.

Dnia 5 września w Bydgoszczy na Starym Rynku o godz. 15.00 odbędzie się manifestacja antynazistowska. W chwili gdy obchodzona jest 70-ta rocznica rozpoczęcia II wojny światowej, chcemy sprzeciwić się propagowaniu haseł i symboli nazistowskich. Demonstracja ma być pokojową formą protestu przeciwko działalności ugrupowań neonazistowskich. Bierność i niezdecydowanie oraz brak reakcji daje szanse rozwoju takim subkulturom. Nasi przodkowie oddawali życie aby faszyzm przestał panować nad światem.

Przyjdź i wyraź swój sprzeciw odradzaniu się tej ideologii - to będzie nasz hołd dla wielu ofiar tej zbrodniczej machiny!!!

Transparenty, megafony i wszystko co robi halas mile widzane! Do zobaczenia, no pasaran!
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

kampfhundnr1 napisał/a:
Demonstracja ma być pokojową formą protestu przeciwko działalności ugrupowań neonazistowskich

Co to za ugrupowania neonazistowskie w Polsce? :shock: :shock: Tym bardziej w Bydgoszczy... Sa tu jakies organizacje nazistowskie?
Tylko nie psujcie soboty rozbijaniem butelek na glowach przechodniow w ramach tego pokojowego protestu :P
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

kampfhundnr1 napisał/a:
odradzaniu się tej ideologii

:lol: :lol: :lol:

Przechodzisz samego siebie :lol:
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

B84 Ta flaga to barwy zawiszy czy policji :?: :lol:

100%Hate nie da sie przyjebać w stół żeby nożyce sie nie odezwały. Goń napić sie piwka z kolesiami potem sobie pohajlujcie to może odreagujesz. A jak Ci sie nie podoba to zorganizuj kontrdemo.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

kampfhundnr1 napisał/a:
B84 Ta flaga to barwy zawiszy czy policji

KMWTW :wink:
pozdro dla kumatych :lol: :lol: :lol:
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

Kampf napisał/a:
100%Hate nie da sie przyjebać w stół żeby nożyce sie nie odezwały. Goń napić sie piwka z kolesiami potem sobie pohajlujcie to może odreagujesz. A jak Ci sie nie podoba to zorganizuj kontrdemo.

Fakty misiu, FAKTY! Chętnie poczytam o przypadkach odradzania się nazizmu w Polsce. Wszak musi być ich wiele, skoro jakieś matoły uznały, że trzeba aż zorganizować demo. Tylko nie pisz proszę, że jakiś kinder z Pcimia dolnego został pogoniony przez łysych bandytów pod sklepem nocnym :lol:

A może masz na myśli to, że DDT właśnie wydali płytę? :lol:
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

100% Hate napisał/a:
A może masz na myśli to, że DDT właśnie wydali płytę? :lol:


umarłem kurwa... przestańcie :D :D :D :D :D
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

Ajjj... Tak wlasnie sie zastanawiam czy policja i kluby pilkarskie sa tymi siedliskami nazizmu :?
kampf czy uspokoje twoja bojowke jesli napisze ze nie jestem zwolennikiem zadnych socjalizmow, ani narodowych (nazizm) ani realnych (komunizm) ani bezpanstwowych (anarchizm) :?:
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

Kurwa kampf, tym razem tego nie odbijesz.
Zrobili z ciebie miazgę. :lol: :lol: :lol:
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009   

A ja widzę że takie osiolki jak wy które nigdy oprócz internetu oczywiście przed niczym nie protestowały to by chciały żeby przeciwko komunizmowi protestować tylko w Pekinie .Przeciwko wojnie tylko w Iraku itd. Pozatym chyba nie myślicie że bede tutaj was edukował i przedstawiał wam wszystke przypadki nazizmu ,rasizmu ,poniżania ludzi na tle narodościowym.rasowym czy seksualnym.Jakbyście oglądali TV to byście wiedzieli np. co to znaczy być czarnoskórym np. piłkarzem w Polsce czy studentem w Białymstoku.Przypadki można mnożyć w nieskończoność.A to tylko czubek góry lodowej .
B84 napisał/a:
Tak wlasnie sie zastanawiam czy policja i kluby pilkarskie sa tymi siedliskami nazizmu

Do samych klubów i kibiców nic nie mam i nigdy nie miałem. Ale kto zaprzeczy ze najwierniejsi kibole to debile co wywieszają wiadome flagi nastadionach.(rudolf,celtyki,kkk,itp.itd)
A o policji to moge tylko powiedzieć jedno HWDP .
Marchin napisał/a:
Kurwa kampf, tym razem tego nie odbijesz.
Zrobili z ciebie miazgę.

Marchinku nie jaraj się tym co piszą oponęci marszów antynazistowskich tym bardziej że jest to na wodstokowopunkowymforum bo to jest ta mniejszość której miejsce jest po drugiej stronie barykady słowa punk i wszystkiego co sie z nim wiaże i która rejestruje sie po to by tylko siać prowokację.


www.nigdywiecej.org/
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009   

NIGDY WIĘCEJ !
Nie ma bardziej pedalskiej i przegranej organizacji. Dla nich BygCyc jest antyfaszystami roku :)

Kamp - Zrób te mantife i pokaż nam foty co ? Jestem jej bardzo ciekaw... Wyjdzie szydło z worka :d
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009   

to ja wole dożynki w podedworzu
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009   

kampfhundnr1 napisał/a:
Jakbyście oglądali TV to byście wiedzieli np. co to znaczy być czarnoskórym np. piłkarzem w Polsce czy studentem w Białymstoku.Przypadki można mnożyć w nieskończoność.A to tylko czubek góry lodowej .

Do samych klubów i kibiców nic nie mam i nigdy nie miałem. Ale kto zaprzeczy ze najwierniejsi kibole to debile co wywieszają wiadome flagi nastadionach.(rudolf,celtyki,kkk,itp.itd)
A o policji to moge tylko powiedzieć jedno HWDP .


super, tylko jak to sie ma do mozliwosci przejecia wladzy w polsce przez narodowo-socjalistyczny rezim :?:
_________________
Brains :!:
 
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009   

Cytat:
Marchinku nie jaraj się tym co piszą oponęci marszów antynazistowskich tym bardziej że jest to na wodstokowopunkowymforum bo to jest ta mniejszość której miejsce jest po drugiej stronie barykady słowa punk i wszystkiego co sie z nim wiaże i która rejestruje sie po to by tylko siać prowokację.


No to moje miejsce jest chyba tez po tej drugiej stronie. :lol:

Zresztą temat już oklepany. Wiadomo że szanse na powrót nazizmu są zerowe, ale demka to fajna zabawa. Jedni lubią mecze inni manify. I tu i tu można pokrzyczeć hasła, ponapierdalac się...
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009   

kampfhundnr1 napisał/a:
Marchinku nie jaraj się tym co piszą oponęci marszów antynazistowskich tym bardziej że jest to na wodstokowopunkowymforum bo to jest ta mniejszość której miejsce jest po drugiej stronie barykady słowa punk i wszystkiego co sie z nim wiaże i która rejestruje sie po to by tylko siać prowokację.

No co za parszywcy! Jak to się dzieje że w tym temacie wypowiadają się sami prowokatorzy i tylko jeden obrońca prawdy :?:
Ehhhh i znow decydujesz kto może być punkiem a kto być po drugiej stronie barykady :evil:
Analogicznie Hitler decydował kto jest Żydem, a Stalin kto jest wrogiem klasowym... Hmmm... Kto tu jest faszystą? 8)
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009   

B84 napisał/a:
Analogicznie Hitler decydował kto jest Żydem, a Stalin kto jest wrogiem klasowym... Hmmm... Kto tu jest faszystą?

Ale wy przecież nie macie nic do faszystów bo dla was oni nie istnieją. No nie sorry jeden jest ja :lol: A ci z NOPu i ONRu co najchętniej zajebali by wszystkich obcokrajowców , uchodźców i innych "brudasów" w tym i was być może to dla was kto koledzy :?:
wawrzon napisał/a:
Wyjdzie szydło z worka :d

:shock: What kurwa :?: Nigdy W. to pedały Antifa to faszyści a ty to niby kto tępiciel żul punków :?:
gooy napisał/a:
super, tylko jak to sie ma do mozliwosci przejecia wladzy w polsce przez narodowo-socjalistyczny rezim

Czy ja coś napisałem że Ci frajerzy przejmą władzę. :?: Napewno marzy sie to nie jednemu ale gdzie ja o tym piszę :?:
B84 napisał/a:
kluby pilkarskie sa tymi siedliskami nazizmu

środowiska kiboli są bardzo cacy.
Jak napiszę że jesteście chujami to sie obrazicie.
To wyobraźcie sobie że jesteście piłkarzem drużyny gości na polskim stadionie i po wyczytaniu waszego imienia i nazwiska przed meczem 2000 osób krzyczy chuj. To jest norma ale nie dla normalnego kibica. Napewno to nie jest żaden nazizm ale buractwo i nietolerancja . Wiem że chodzi o to aby zdeprymować przeciwnika ale są inne sposoby kibicowania.A to może imponować dla zdebilałego pietnastolatka.
I oczywiście bedę mówił kto jest normalnym kibicem a kto nie. :faja:
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009   

kampfhundnr1 napisał/a:
To wyobraźcie sobie że jesteście piłkarzem drużyny gości na polskim stadionie i po wyczytaniu waszego imienia i nazwiska przed meczem 2000 osób krzyczy chuj.

Ta wizja jest tak straszna, że aż boję się to sobie wyobrazić :lol: :lol: :lol:
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009   

100% Hate napisał/a:
Ta wizja jest tak straszna, że aż boję się to sobie wyobrazić

Jak masz coś do powiedzenia to napisz jak nie to spierdalaj bełkotać gdzieindziej.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009   

MainKampf napisał/a:
Jak masz coś do powiedzenia to napisz jak nie to spierdalaj bełkotać gdzie indziej.

Wybacz miszczu, ale osiągnąłeś już ten poziom kompromitacji poprzez wypisywanie tych swoich bzdur, po przekroczeniu którego jakakolwiek poważna dyskusja z tobą przestała mieć sens. To tak, jakbym próbował na poważnie dyskutować z "michałem ze wsi" albo "Lidką". :lol:
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009   

100% Hate napisał/a:
kompromitacji

Znasz jeszcze jakieś ładne słowa :?:
100% Hate napisał/a:
To tak, jakbym próbował na poważnie dyskutować z "michałem ze wsi


To na chuj Ci to :?: Te Twoje plucie na monitor :?:
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Czw 27 Sie, 2009   

kampfhundnr1 napisał/a:
gooy napisał/a:
super, tylko jak to sie ma do mozliwosci przejecia wladzy w polsce przez narodowo-socjalistyczny rezim

Czy ja coś napisałem że Ci frajerzy przejmą władzę. :?: Napewno marzy sie to nie jednemu ale gdzie ja o tym piszę :?:

no wlasnie sie nawet na ten temat nie zająknąłeś w zwiazku z czym absolutnie nie rozumiem sensu tej demonstracji.
_________________
Brains :!:
 
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Czw 27 Sie, 2009   

kampfhundnr1 napisał/a:
chcemy sprzeciwić się propagowaniu haseł i symboli nazistowskich.

demo jest odpowiedzią na aktywność ugrupowań szerzących faszyzm, nazizm, rasizm, antysemityzm, nacjonalizm i homofobię. Idee te traktujemy jako bezpośrednie zagrożenie dla swobody jednostek.
Zrozumiałbyś to gdyby skuli Ci ryjka na ulicy że już o akcjach z nożami czy siekierami nie wspomnę. Foxy sie przeląkł jak zobaczył swastykę na ścianie muru na tyłach dworca zachodniego. I już pytał gdzie jest antifa której wcześniej nie lubił bo to tacy źli ludzie.

Gdyby istniało jawne i realne zagrożenie przejęcia władzy byłoby juz zapóźno na tego typu demówki. A wtedy byłbyś za demonstracją czy byś sie jeszcze długo zastanawiał :?: Tak naprawdę nie interesuje mnie to bo jesteś żałosny w tych próbach usprawiedliwiania swojej bierności wobec skurwysyństwa różnego rodzaju. I nie mam już na myśli tylko tego tematu.
gooy napisał/a:
nie rozumiem sensu tej demonstracji.

Ja nie rozumiem sensu Twojego istnienia. Chociaż nie jeden jest konsumpcja- bywanie na koncertach , kupowanie płyt , ciągła krytyka i nic wiecej.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Czw 27 Sie, 2009   

kampf, nie trudz się. userzy tego forum nie są targetem tej demonstracji. rownie dobrze moglbys taki topic zalozyc na konserwach
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Czw 27 Sie, 2009   

xkrzysiekx napisał/a:
kampf, nie trudz się. userzy tego forum nie są targetem tej demonstracji

Doskonale o tym wiem. Ale niech i te dzieciaki dowiedzą sie co jest grane. Zresztą własnie wyczerpał sie limit czasu który miałem zamiar poświęcić tematowi związanemu z tym ogloszeniem. :faja:
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Czw 27 Sie, 2009   

kampfhundnr1 napisał/a:
demo jest odpowiedzią na aktywność ugrupowań szerzących faszyzm, nazizm, rasizm, antysemityzm, nacjonalizm i homofobię

Chyba przestane z domu wychodzic, wkolo tyle zla... :roll:


Te ugrupowania i ich aktywnosc to chyba widza tylko osoby ktore chca ja zobaczyc :twisted: No ale jak widac bandyckie i chuliganskie ekscesy spokojnie mozna podczepiac pod te marginalne zjawiska :roll:

Znajac Bydgoszcz to przyjdzie pare osob w moim wieku + paru gimbusow i licealistow :) w wiekszosci dziewczyn o duszach artystek bardzo wrazliwych na zlo tego swiata :lol: :lol: Jesli nie przyjada ludzie spoza miasta to demonstracja moze byc niezauwazona :mrgreen:
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12