PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Discharge
Autor Wiadomość
3-4-5


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 21
Wysłany: Czw 26 Paź, 2006   

Arbuz napisał/a:
lykam po prostu wszystko co udalo im sie wydac..


gdybys rzeczywiscie slyszal wszystkie plyty Discharge to bys nie pisal takich bzdur.

prawda jest taka ze poza plytami: Hear nothing, Never again i Why ktore sa podstawa i zarazem klasyka hardcore/punk reszta krazkow byla albo przeciatna albo bardzo slaba ze nawet sam Bones chcial by o nich jak najszybciej zapomniec



Stanzberg napisał/a:
Protest to survive i Hear nothing..... ostatecznie moze byc


Protest to survive to skladanka nagran Discharge wydana jako box przez legendarna Clay Records ktore m.in. pochodza z Hear nothing :lol:
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 26 Paź, 2006   

Chodziło mi o Protest to survive jako kawałek, nie płyta.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
texpolar


Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 279
Wysłany: Pią 27 Paź, 2006   

3-4-5 jestem fanem Discharge, ale takich informacji nie posiadam. wyedukuj mnie :lol:
_________________
 
3-4-5


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 21
Wysłany: Sob 28 Paź, 2006   

texpolar napisał/a:
3-4-5 jestem fanem Discharge, ale takich informacji nie posiadam


o co co chodzi? ze Discharge nagrawali slabe plyty??
jesli w to nie wierzysz to widocznie bardzo slabo znasz Discharge....
podobnie rzecz sie ma z Broken Bones (druga kapela Bonesa) z ktora Bones nagral kilka plyt a wiekszosc niestety bardzo marna
 
texpolar


Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 279
Wysłany: Sob 28 Paź, 2006   

nie, nie o to. ogólnie o informacje z Discharge.

o to, że nagrywali słabe płyty bym się sprzeczał. z każdej epki wyciągne jakiś dobry kawałek.
_________________
 
3-4-5


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 21
Wysłany: Sob 28 Paź, 2006   

mam wszytkie plyty Discharge (nawet i te slabe) orginaly (vinyle first pressy bo re-issue raczej nie kupuje chyba ze sa to jakies limited edition) bo kolekcjonowanie (vinyli) to moje hobby stad bardzo duzo na ten temat wiem i uprzedzam nastepne pytanie: nie mieszkam w polsce ztad stac mnie na kupowanie nieraz bardzo drogich plyt
 
texpolar


Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 279
Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

a ja mieszkam w polsce i tez mnie stac na drogie plyty =]
_________________
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

Licytujemy się kogo na co stać?
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
texpolar


Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 279
Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

to 3-4-5 zgrywa snoba, nie ja :lol:
_________________
 
3-4-5


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 21
Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

ty mnie nie znasz ani nie wiesz z kim rozmawiasz a juz na samym poczatku dyskusji uznales ze jestem jakis nastolatek ktory o niczym nie ma pojecia i na niczym sie zna....cwanika zgrywasz chlopie
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

texpolar napisał/a:
to 3-4-5 zgrywa snoba, nie ja :lol:

Pytałem, bo może dołączę do rywalizacji :twisted:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
texpolar


Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 279
Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

3-4-5: nawet przez mysl mi nie przeszlo, żeś nasoletni smark, w przeciwieństwie do mnie ;) )
_________________
 
hardcore punx


Dołączył: 03 Cze 2005
Posty: 228
Skąd: 3M
Płeć:
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

Discharge to podstawa. Polecam "Hear Nothing See Nothing Say Nothing" i zbiór singli pod nazwą... "The Singles". :wink:
Konkretny punk a nie jakieś bigcycopodobne granie, popularne wśród wielu "prawdziwych = apolitycznych punków". :wink:
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 03 Gru, 2008   

Osz, w mordę!
Dopiero znalazłem ten granat zaczepny z opóźnionym zapłonem, i chyba nie odmówię sobie przyjemności skomentowania. :evil:

Cytat:
Discharge to podstawa. Polecam "Hear Nothing See Nothing Say Nothing" i zbiór singli pod nazwą... "The Singles".
Konkretny punk a nie jakieś bigcycopodobne granie, popularne wśród wielu "prawdziwych = apolitycznych punków".
Też lubię diszczerdż, ale co do tego ma Big Cyc i apolityczne punki? O kogo w ogóle Ci chodzi konkretnie... osobiście nawet wśród najbardziej prymit-ludycznego oi/punka nie widzę apologetów Big Cyca... :?
I owszem, jestem apolityczny. :evil:

Ostatnio za sprawą przypadkowo ściągniętych empetrójek mogę powiedzieć, że bardzo mi przypada do gustu ta łupanka. Jest ekstra, fajnie by było kiedyś na żywca obczaić.
Generalnie na pewno jeden z fajniejszych drugofalowych zespołów.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Śro 03 Gru, 2008   

szkoda tego niedoszłego występu w svojsicach, w sumie to była najbardziej przeze mnie oczekiwana kapela, jakbym słuchał tylko tego typu muzy to bym się zanudził na śmierć ale dla odpoczynku od 77 dobrze posłuchać discharge
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

hardcore punx napisał/a:
Discharge to podstawa

:P
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

Przyznam się ukradkiem, że nawet lubię ten singiel jaki masz w awatarze. :oops:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Nieja


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 569
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie
Wysłany: Czw 11 Gru, 2008   

Slyszelicie ten nowy album? Szkoda, ze taka zajebista kapela(zdecydowanie nr jeden jesli chodzi o hc) tak sie zeszmacila;/
_________________
www.patrzzniego.blogspot.com - moja muzyka w waszych słowach
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 11 Gru, 2008   

Mam ściągnięty, ale jeszcze nie próbowałem. :P
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
hardcore punx


Dołączył: 03 Cze 2005
Posty: 228
Skąd: 3M
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Gru, 2008   

Nieja napisał/a:
Slyszelicie ten nowy album? Szkoda, ze taka zajebista kapela(zdecydowanie nr jeden jesli chodzi o hc) tak sie zeszmacila;/


Zeszmacili się już daaaawno temu, ten najnowszy album z pewnością nie jest najgorszy w ich dorobku. ;)

Stanzberg napisał/a:
Też lubię diszczerdż, ale co do tego ma Big Cyc i apolityczne punki? O kogo w ogóle Ci chodzi konkretnie... osobiście nawet wśród najbardziej prymit-ludycznego oi/punka nie widzę apologetów Big Cyca... Confused


Gdyby Discharge nazywał się Dischange to już by dla pewnego środowiska był tylko "wstrętnym lewackim krastem", "hałasem" i co tam jeszcze. Dla tych samych osób ideałem są grające siermiężny "punk" kapele o sile rażenia i finezji Big Cyca. O to mi chodziło. ;)
_________________
www.diy3m.org
www.diy-fest.org
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 05 Sty, 2009   

hardcore punx napisał/a:
Gdyby Discharge nazywał się Dischange to już by dla pewnego środowiska był tylko "wstrętnym lewackim krastem", "hałasem" i co tam jeszcze.
Nie wiem co w odbiorze jakiejś tam kapeli może zmieniać jej taka, lub inna nazwa, ale wiem, że dla pewnego środowiska Discharge i tak jest niesłuchalnym lewackim krastem. :D

hardcore punx napisał/a:
Dla tych samych osób ideałem są grające siermiężny "punk" kapele o sile rażenia i finezji Big Cyca. O to mi chodziło. ;)
Jeśli coś Ci leży na sercu, to pogadaj sobie na ten temat może z "tymi samymi osobami", nie ze mną - dobrze?
Wśród moich ulubionych kapel tych o prymitywnym humorze jest promil.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pon 05 Sty, 2009   

Stanzberg napisał/a:
Nie wiem co w odbiorze jakiejś tam kapeli może zmieniać jej taka, lub inna nazwa

DHC Meinhof nie przeszkadzal, Meinhof nagle=gloryfikowaniu lewackich zbrodniarzy :|
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
hardcore punx


Dołączył: 03 Cze 2005
Posty: 228
Skąd: 3M
Płeć:
Wysłany: Pon 05 Sty, 2009   

Stanzberg napisał/a:
Jeśli coś Ci leży na sercu, to pogadaj sobie na ten temat może z "tymi samymi osobami", nie ze mną - dobrze?
Wśród moich ulubionych kapel tych o prymitywnym humorze jest promil.


Jeśli uważasz, że każda wypowiedź na tym forum skierowana jest do Ciebie, to pora skonsultować się ze specjalistą.
_________________
www.diy3m.org
www.diy-fest.org
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 05 Sty, 2009   

hardcore punx napisał/a:
Jeśli uważasz, że każda wypowiedź na tym forum skierowana jest do Ciebie, to pora skonsultować się ze specjalistą.
Napisałeś to w kierunku apolitycznych punków, więc nie dziw się, że odpowiedziałem. Zwłaszcza, że Ty również ciągnąłeś ten temat, ale OK. Nie czepiam się.

Cytat:
DHC Meinhof nie przeszkadzal, Meinhof nagle=gloryfikowaniu lewackich zbrodniarzy
I DHC Meinhof, i Meinhof, i Ulrike Meinhoff, i Trocki to przykłady na kompletny brak refleksji przy wyborze nazwy. Chociaż to pierwsze na pierwszy rzut oka nie jest odrażające bardziej niż pseudonim Marylin Manson.
Pisałem o tym z pięćset razy...
Żałosne jest to puszczanie oczka: "to tylko taka prowokacja, nie lubimy komunizmu, ale rozumiecie, jakby co". Ta gwiazda w logotypie i kałasznikow RAF'u to też przypadek, zupełnie tak jak te krzyże solarne na okładkach kapel RAC!
Przecież swastyka to też indyjski symbol, może Ian Stuart tak naprawdę był hinduistą?

Jeśli kogoś nie razi, że jego kapela nosi imię mordercy albo wręcz ludobójcy i uważa to za doskonały żart, to może sobie tylko podać rękę z kolegami z drugiej strony, którzy uważają dokładnie tak samo! Jest np. taki zespół RAC, Dirlewanger. :? Też śmieszne?
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pon 05 Sty, 2009   

Stanzberg napisał/a:
Żałosne jest to puszczanie oczka: "to tylko taka prowokacja, nie lubimy komunizmu, ale rozumiecie, jakby co". Ta gwiazda w logotypie i kałasznikow RAF'u to też przypadek,

nie przypadek, Jarek z Meinhofu i na stronie kapeli, i w wywiadzie dla Pasazera tlumaczy o co mu chodzilo
analogicnzie mozesz sie wkurwiac na nazwe wczesnej kapeli Joe Strummera - London SS. wszak SS to byla organizacja zbrodnicza :idea:
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12