PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Włochaty
Autor Wiadomość
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2008   

Nieja napisał/a:
Chyba za dużo o tej działalności scenowej nie wiesz(przynajmniej w Polsce)

mam takie samo odczucie
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Kaczma


Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 318
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2008   

punka napisał/a:
To forum jest kopalnią informacji

no nie wiem :roll:
_________________
bu
 
 
punka


Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 200
Skąd: Lublin
Płeć:
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2008   

Dobra, przyznaje, z ta scena sie dobrze nie zastanowiłam i sie zapędziłam
Rzeczywiście jestem tez osoba zamotana i dużo rzeczy postrzegam wrazeniowo
ALE
swoje zdanie na temat pracy opieram na poznanych przykładach ludzi, którzy nie narzekali na robotę,rynek pracy itd., tylko parli do przodu i są dziś zadowoleni ze swojej pracy oraz sie w niej spełniają, bo była ona i jest ich pasja-nawet jeśli nie zarabiają kroci to i tak ważniejsze dla nich jest to, ze robią to, co lubią-takich ludzi podziwiam,ale oczywiście szanuje tych,którzy pracują na zasadzie-przemęczyć sie i dostać kasę-po prostu bliższe mi jest podejście tych pierwszych-takie mam zdanie
 
Turio

Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2008   

scena sceną

ale nie odpowiedziałaś co studiujesz?

ciekawi mnie też w jakim zawodzie chcesz pracować, skoro tak bezkrytycznie podchodzisz do tego
 
punka


Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 200
Skąd: Lublin
Płeć:
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2008   

Turio napisał/a:
nie odpowiedziałaś co studiujesz?

nie chce mi sie pisać tej długiej nazwy, która i tak nikomu nic jeszcze nie mówi-wiec kierunek związany z kultura
 
panna15


Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 6
Skąd: Płock
Płeć:
Wysłany: Śro 11 Cze, 2008   

Nawet lubię, ale momentami są bardzo irytujący.
Fajne jest w nich to, że mają charakterystyczny styl grania i dzięki temu łatwo ich poznać tj. po typowym napieprzaniu w perkusję. ;d Ogólnie muzycznie są bardzo dobrzy, mają kilka świetnych piosenek: Każdy krok niesie pokój. Nie wiem, Gwiazdka też jest fajna, Rewolucja (w Twojej głowie), El Nino, Serenada.
No i niefajne rzeczy się o nich słyszy np. ja słyszałam, że jednemu odpadł irokez na koncercie. Że są niby przeciw ubraniami ze zwierząt, a sami w takich chodzą. Że jak kiedyś poproszono któregoś z nich o podwiezienie odpowiedzieli: "100 zł od głowy".
I ze ogólnie są mało sympatyczni. I że tylko Jeż jest w miarę normalny.
Ile w tym prawdy, nie wiem. Ale ten no.
_________________
wino lepsze od chleba, bo gryźć nie trzeba.
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Śro 11 Cze, 2008   

panna15 napisał/a:
o i niefajne rzeczy się o nich słyszy np. ja słyszałam, że jednemu odpadł irokez na koncercie

Aneta, zgłaszam to do debilizmów miesiąca :lol: :lol: :lol:
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
punka


Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 200
Skąd: Lublin
Płeć:
Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   

Cytat:

z jej wypowiedzi można by zrobić osobny konkurs

:lol: :lol: :lol: wreszcie ktoś ,,lepszy" ode mnie :lol: :wink:

a co do tego irokeza to tez coś podobnego mi sie o uszy obiło, wiec możliwe, ze jakieś ziarenko prawdy w tym jest
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   

Paulus odpalił mi kiedyś butlę Żywca 8) :mrgreen:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Myrkull

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 88
Wysłany: Pią 13 Cze, 2008   

Mecenas napisał/a:
Paulus odpalił mi kiedyś butlę Żywca 8) :mrgreen:

Wody czy herbaty? :D
Paulus pracuje w Kołobrzegu chyba w jakimś muzeum. Robimy forumowy wyjazd żeby nas oprowadził?
 
Kaczma


Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 318
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 13 Cze, 2008   

100 od głowy;d
_________________
bu
 
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Nie 15 Cze, 2008   

Co do Paulusa to nie ma chyba innej postaci na polskiej scenie, wokół której krążyłoby więcej bajek. Jak dla mnie w części z nich jest ziarnko prawdy, ale w większości to brednie. Z najgłupszych historii jakie słyszałem to ta, że Paulusa zajebał gdzieś pociąg albo opowieść o tym że jak Włochaci grali, to Paulus dymał jakąś małolatę w garderobie. Nikt nie zastanowił się tylko nad tym że Paulus w tym samym czasie śpiewał na scenie ;) Chyba że ma takieeeeego penisa, że mu kostki obciera ;) Z irokezem to była taka historia że miał bodajże Jerzowi odpaść w czasie koncertu, bo był przyklejany. Też odsuwam między bajki, bo byłem na Włochatych na Jarocinie i po tym koncercie też chodziła taka plota, że "w Jarocinie odpadł irokez".. Jakoś nie zauważyłem żeby komukolwiek coś odpadło ;)
Natomiast z tego co wiem, to prawdą jest przebieranie się na koncerty, chociaż łapy sobie uciąć nie dam.
Paulus bywa niemiły, zachowuje się jakby był jakimś papieżem pankroka, ale co do reszty to nie mam zastrzeżeń, bardzo mili ludzie. Jerzy jest na prawdę w porządku kolesiem.
No i tak jak pisałem - na skłocie nie chcieli zagrać podobno sami, na wydarzenia polityczno/wolnościowe nie chadzają "bo nikt ich nie zaprasza" <-- ten cytat słyszałem, więc jest w 100% prawdziwy.

Cytat:
Że są niby przeciw ubraniami ze zwierząt, a sami w takich chodzą.

Wege jest Jeż, on jest autorem tekstów i on nie chodzi w skórach.

Cytat:
Fajne jest w nich to, że mają charakterystyczny styl grania i dzięki temu łatwo ich poznać tj. po typowym napieprzaniu w perkusję.

Nie mam pojęcia co rozumiesz przez "typowe napieprzanie w perkusję. Co, inne zespoły pankowe grają może na 5/8 albo walczyki na 3/4 ? ;D
A co do charakterystycznego stylu, pozwolę sobie zapytać: słuchałaś kiedyś Conflictu? Albo Crassu? ;)
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008   

Biały napisał/a:
Wege jest Jeż, on jest autorem tekstów i on nie chodzi w skórach.

nie wiedzialem tego, a to troche rzuyca inne swiatlo na warstwe liryczna. muzycznei stary Wlochaty jest clakeim neizly - faktycnzie mocno conflictowy punk. obencie neistety nei przemawiaja do meni ani muzycnzie, ani tekstowo
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Miśko'91

Dołączył: 22 Kwi 2008
Posty: 11
Skąd: Dzierżoniów
Płeć:
Wysłany: Śro 18 Cze, 2008   

Szczerze mówiąc jak Włochaty był w Dzierżoniowie to zaszczytem wogóle było dla mnie napić się piwa z paulusem i pogadać z nim chwile, ale to stare czasy....
 
no_future


Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 75
Skąd: tyle tandety?
Płeć:
Wysłany: Śro 18 Cze, 2008   

Cytat:
ale to stare czasy....


Miśko czy '91 to Twój rok urodzenia ?
_________________
// i słychać kojący szum szamba...
 
Kamyla


Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 596
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 18 Cze, 2008   

Włochaty to specyficzny zespół...połowa od niego zaczyna i początkowo się nim zachwyca, po czym więcej niż połowa mówi, że włochaty nie jest "tró" i że to było za dawnych czasów (i oczywiście jeżeli w pobliżu zjawi sie ktoś kto nadal tego słucha-obowiązkowo trzeba wyśmiać, nie pamiętając już, że samemu się tego słuchało)
Mnie u nich denerwują zbyt fanatyczne teksty. Reszta w sumie mi powiewa

Miśko'91 napisał/a:
napić się piwa z paulusem

łaaaaaaaaaał....a wziąłeś autograf...?
 
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 18 Cze, 2008   

Dokładnie zgadzam się z przedmówczynią. Jak zaczynałem z pankrokiem to słuchałem i całkiem mi się podobało, choć dosyć szybko z tego wyrosłem. Muzycznie jest zupełnie dobrze, zwłaszcza jeśli chodzi o perkusję i kawałki z saksofonem. Jeśli zaś chodzi o teksty to są faktycznie strasznie przesiąknięte fanatyzmem, idealizmem, wręcz sraniemwbanie w stylu romantyków. A jak się w pobliżu zjawi ktoś kto nadal tego słucha? Wtedy przeważnie lekceważąco uśmiecham się pod nosem, ale, no cóż, wszystko przed nim. :wink:

P.S.
Właśnie wszedłem na stronę włochatego i zauważyłem, że Billy już nie jest ich bębniarzem. Ot, ciekawostka.
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 18 Cze, 2008   

W 100% zgadzam się z Ryszardem. Raz na jakiś czas bardzo lubię posłuchać sobie włochatego i powspominać "stare dobre czasy".

Kamyla napisał/a:
więcej niż połowa mówi, że włochaty nie jest "tró"

Większość ma racje :P
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
Miśko'91

Dołączył: 22 Kwi 2008
Posty: 11
Skąd: Dzierżoniów
Płeć:
Wysłany: Czw 19 Cze, 2008   

Nie nie wziołem autografu bo nie myślałem o takich rzeczch, a wogóle wtedy to byłem mały i głupi i tak wprawdzie to stary mnie zabrał na ten koncert. Ale z jednej strony to koncert był taki sobie. Jeden plus to grali non-stop 2 godziny a minus to lokal mały jak cipka jakiejś cnotki, jak by było pogo to na scenie chyba i nie wiem czy lokal by przeżył....
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Czw 19 Cze, 2008   

91 to twój rocznik?
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 19 Cze, 2008   

punka napisał/a:
swoje zdanie na temat pracy opieram na poznanych przykładach ludzi, którzy nie narzekali na robotę,rynek pracy itd., tylko parli do przodu i są dziś zadowoleni ze swojej pracy oraz sie w niej spełniają, bo była ona i jest ich pasja-nawet jeśli nie zarabiają kroci to i tak ważniejsze dla nich jest to, ze robią to, co lubią
Nie zapominaj, że to nie jest to tylko zasługa ich osobiście, ale również sprzyjających okoliczności dzięki którym zajęcie które lubią przynosi im również profity.

Mogę doskonale realizować pasję księgowego jako analityk finansowy z miesięczną pensją 20.000 netto, a mogę również pasjonować się wychowywaniem dzieci i nie móc znaleźć pracy jako przedszkolanka.

Oczywiście, ja również mam szacunek do osób spełniających się w wykonywanym zawodzie wbrew warunkom, ale da się tak urządzić tylko w chwili, kiedy ma się z tego jakieś pieniądze na życie. W innym wypadku to niemożliwe.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
no_future


Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 75
Skąd: tyle tandety?
Płeć:
Wysłany: Czw 19 Cze, 2008   

no_future napisał/a:

Miśko czy '91 to Twój rok urodzenia ?



Zwierz@k napisał/a:
91 to twój rocznik?


:wink:
_________________
// i słychać kojący szum szamba...
 
rozwal
Operator Beczki Śmierci


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 1545
Skąd: Kopenhaga
Płeć:
Wysłany: Czw 19 Cze, 2008   

tez sie z ryskiem zgadzam w pelnej rozciaglosci choc zasadniczo wlochatego nigdy nie sluchalem. choc chyba przez tydzien bylem anarchista i nucilem sobie credo pod nosem. na szczescie w pare dni a nie pare lat udalo m sie rozkminic ze z ta anarchia to sie wszystko nie trzyma kupy i to niemozliwe :) (lato '03, w oczach milosc w oczach smierc :wink: )
_________________
I am sitting with a philosopher in the garden; he says again and again “I know that that's a tree”, pointing to a tree that is near us.
Someone else arrives and hears this, and I tell him: “This fellow isn't insane. We are only doing philosophy.”

L. Wittgenstein
 
Miśko'91

Dołączył: 22 Kwi 2008
Posty: 11
Skąd: Dzierżoniów
Płeć:
Wysłany: Pią 20 Cze, 2008   

tak 91 to mój rocznik
 
ojoj jakboli


Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 113
Płeć:
Wysłany: Pią 20 Cze, 2008   

Przy techno i disco pogowałem ale przy włochatym haahahah
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13