PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Aneta
Pią 30 Kwi, 2010
Wasze zdjęcia [Część 3] / Archiwum
Autor Wiadomość
n.
Gość
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

stan: wybacz, od tej pory bede rozwijal i tlumaczyl kazdy luzny komentarz na marginesie w taki sposob, aby zgodnie z obowiazujaca poprawnoscia nikt nie poczul sie urazony :) a w reszcie kwestii gadka jak ze sciana... chyba nie chcemy sie zrozumiec i nie ma sensu tego dalej ciagnac.

ps. "ssie" moze znaczyc "nie lubie" i jest "chujowe" :) kontext, kontext, kontext...

ps. 2 gadalem z toba, bo poczules sie urazonym glosem stolicy. c'ya
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

Nieja napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
Ślepą uliczką, ale zawsze. :twisted:
Gdyby był ślepą uliczką nie byłoby zjawiska neokrastu - łączenia tej podłej sieczki z postrokiem/metalem, emo/screamo, sludgem, metalkorem(no dobra, to akurat minus) dodawanie elektroniki czy wiolonczeli. nie byłoby mieszania dbeatu z rokendrolem. A, przedewszystkim przy swoim wieku, gdyby krast był ślepą ulczką, już nikt by go nie grał


He he he - pierwszy argument potwierdza moją tezę: im bardziej crust łączy sie z metalem, postrockiem, ska/reggae i Bóg wie czym jeszcze, tym bardziej oddala się od pankroka.
To, że ktokolwiek to jeszcze gra, nie oznacza, że to rozwojowy dla pankroka gatunek.
Jak myślisz, w którą stronę pójdzie historia pankroka? Crust urośnie w siłę, że nawet pizdy gnijące przed MTV będą to uznawały za klasykę pankroka, czy też roztopi się razem z HC i ekstremalnym metalem we wspólnej scenie "zbyt alternatywnej nawet dla alternatywy", podczas gdy pankroka odświeżą zespoły psycho i pokroju Turbonegro? :-P
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

tak.i Turbonegro trafi do Wyborczej, Teraz Rocka, metal hammera. tylko punk rock przestanei byc punk rockiem
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

n. napisał/a:
"ssie" moze znaczyc "nie lubie" i jest "chujowe" :) kontext, kontext, kontext...

No właśnie, z kontekstu to jasno nie wynikało.

n. napisał/a:
gadalem z toba, bo poczules sie urazonym glosem stolicy.

Nie poczułem się urażonym głosem stolicy, tylko nie cierpię generalizowania które uprawiasz.
Możesz sobie uważać warszawiaków za wieśniaków, a stołeczną scenę za kurwy - co mnie to obchodzi.
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

moje trzy grosze Turbonegro ssie :P
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Nieja


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 569
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

Stan, nie ma co się oszukiwać - w obecnych czasach postępowość muzyki opiera się przede wszystkim na crossoverach/revialach(chociaż w tym przypadku to sprawa dyskusyjna).

Secundo - crossovery nie oznaczają stapiania się tylko chęć eksperymentowania/grania ciekawej muzyki wykraczającej poza gatunkwe schematy/wkurwiania ortodoksów.

Tercio - jak można łączyć pankrok z psajko, skoro te już w sobie ma elementy panku? Nawet jeśli da się to połączyć w ciekawy sposób to raczej nie będzie to nic przełomowego.

Turbonegro to się powoli robi jak Black Sabbath ileśtam lat temu - jakie to kontrowersyjne! Ale jakie przystępne! Puśćmy to w radio! (I nie chodzi mi tu o imidż tylko muzyke)
_________________
www.patrzzniego.blogspot.com - moja muzyka w waszych słowach
 
 
n.
Gość
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

Stanzberg napisał/a:
Nie poczułem się urażonym głosem stolicy, tylko nie cierpię generalizowania które uprawiasz.
Możesz sobie uważać warszawiaków za wieśniaków, a stołeczną scenę za kurwy - co mnie to obchodzi.


nie uwazam. jednak jak widac ciebie to obchodzi skoro tak namietnie najezdzasz na moje subiektywne opinie /ktore na szczescie niepodwazalna regula rowniez nie sa/.
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

pankrok skończył sie, kiedy lewackei zjeby z The Clash zaczely flirotwac ze ska i reggae, jak wiadomo - muzyką dla pedałów :cry:
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

Nieja napisał/a:
Stan, nie ma co się oszukiwać - w obecnych czasach postępowość muzyki opiera się przede wszystkim na crossoverach/revialach(chociaż w tym przypadku to sprawa dyskusyjna).

Niby wiem, ale nie chcę dopuszczać do siebie tej myśli. Ciężko się budzić rano z myślą, że wszystko już było. :-P

Nieja napisał/a:
Secundo - crossovery nie oznaczają stapiania się tylko chęć eksperymentowania/grania ciekawej muzyki wykraczającej poza gatunkwe schematy/wkurwiania ortodoksów.

Częściowo masz rację, ale można znaleźć również ciemną stronę mocy: ludzie łączą gatunki, bo nie mają pomysłu na nowe. :-P

Nieja napisał/a:
Tercio - jak można łączyć pankrok z psajko, skoro te już w sobie ma elementy panku? Nawet jeśli da się to połączyć w ciekawy sposób to raczej nie będzie to nic przełomowego.

Sajko już jest mieszanką: rockabilly i pankroka. :-P

Nieja napisał/a:
Turbonegro to się powoli robi jak Black Sabbath ileśtam lat temu - jakie to kontrowersyjne! Ale jakie przystępne! Puśćmy to w radio! (I nie chodzi mi tu o imidż tylko muzyke)

Również trochę masz rację, ale dla mnie Turbole są jedną z najświeżej brzmiących kapel naszych czasów.
Co z tego, że to jest przystępne? The Clash też od lat leci w radiu, a nikt nie powie, że to nie jest pankrok.

n napisał/a:
jak widac ciebie to obchodzi skoro tak namietnie najezdzasz na moje subiektywne opinie

Właśnie. Swoją subiektywną opinię przedstawiłeś w sposób sugerujący jej obiektywizm i to, że się odnosi do wszystkiego co związane z Warszawą. Nieważne, nie chce mi się o to wykłócać, już przedstawiłeś swoje stanowisko, ja wiem o co chodzi = napinka mode off.
 
Nieja


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 569
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

Stanzberg napisał/a:
Sajko już jest mieszanką: rockabilly i pankroka.


PonoćJa napisał/a:
sajko, skoro te już w sobie ma elementy panku

:wink:


Stanzberg napisał/a:
Co z tego, że to jest przystępne?

Jak najbardziej nic - chodziło mi o fakt, że ich kontrowersyjność jest coraz bardziej akceptowana=traci swoją "pankowość". Ale trzeba przyznać - kapela wniosła powiew świeżości do pankroka.


Stanzberg napisał/a:
ludzie łączą gatunki, bo nie mają pomysłu na nowe

Hmm, jedyny naprawde nowy gatunek(oczywiście nie jakiś rewolucyjny-bo takich jest tylko kilka) to dubstep - połączenie dubu z elektroniką/ambientem. Nic innego na razie mi do głowy nie przychodzi. Ale to muzyka elektroniczna, która, nie ukrywajmy, w coraz większym stopniu będzie wazyć o losach muzyki wogóle.
_________________
www.patrzzniego.blogspot.com - moja muzyka w waszych słowach
 
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

Prawda jest taka ze turbonegro swiezo to moze kilka lat temu brzmialo, a i wtedy byl to juz crossover - choby glamu, hard rocka, punka. brak pomyslów?
image TNNGjugend to osobna sprawa, ale neich tylko opsize to teraz rock i bedzie nowe emo albo glam ;)

co do progresu w muzyce punk - na pewno nie zapewnia go epigoni Discharge, Tragedy, Slayera, The Clash czy Cockney Rejects. Dochodza do wniosku ze generalnei wiekszosc punkow to muzycnze konserwy i dlatego nurty wywadzace sie z punka - jak industrial czy noise-core w zasadzie odciely sie od tej w gruncie rzeczy prostolinijnej subkultury, choc na wiekszosci sklotowych desek mozna co jakis czas zobaczyc Krew z Kontaktu czy L`Homme Puma - ani 77, ani crust, ani polska wersja "NYHC". nei wspomne o acidpunx, jezdzacych na nielegalne raveparties, 100% bardizje punkowe niż setny koncert The AnalDogs
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Nieja


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 569
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

W tym miejscu trzeba rozróżnić muzykę pankową(w szerokim tego śłowa znaczeniu) , a graną przez panków. A że masa różnych gatunków wyrasta z panku to już inna sprawa. I nie ukrywajmy - ludzie chcący wyjść poza jego ramy najczęściej odcinali się od "sceny".

A i tak najfajniejsze są panki co słuchają noise'u, freakfolku i dbeatu :twisted:
_________________
www.patrzzniego.blogspot.com - moja muzyka w waszych słowach
 
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

Nieja napisał/a:
A i tak najfajniejsze są panki co słuchają noise'u, freakfolku i dbeatu

proste ze jasne ;) choc przeciez to tak naprawde zadna regula. ja znam fajnych skromowców, hc kids, metalkorowców, streetpunx <fakt ze raczej left niz right>, a z drugiejstrony - sa grindowcy czy crustiews, z ktorymi nei chce miec nic wspolnego
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
n.
Gość
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

different ways of punk - one trzoda :!:

 
buri


Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 644
Skąd: Thorn/Bromberg
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

:lol: prawdziwych wieśniaków już nie ma
_________________
"po kapelach krastowych moge stwierdzić gołym okiem że peja ma więcej wspólnego z punk rockiem"
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

już gdzieś tą fotę widziałam
wlepiales ją wcześniej ?
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

tak tak - była już wczesniej wlepiana. tak konczy się punk :(
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   



a to z imprezy gdzie było podobno 600 osób
ale tak serio tylko jakieś 450
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

w każdym razie po piwo stało się ok 20 minut :x
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Dev
pink queen


Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 1470
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

jak na taką ilość osób to naprawdę niedługo :wink:

zajebiste mejk-apy :!:
_________________
Hey little sister what have you done?
Hey little sister who's the only one?
Hey little sister who's your superman?
Hey little sister who's the one you want?
Hey little sister shot gun!
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

aneta ma lepszy, bo usta nie widac - neistety, one psuja w tym wypadku efekt ;)
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

no no :D pankowe mejkapy wracaja do łask ;)
_________________
Brains :!:
 
 
slayr


Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 481
Skąd: inąd. Jura krakowsko-częstochowska.
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

Jednym słowem - zajebiste.
 
 
Goblin


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 148
Skąd: Posen City
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Lis, 2007   



prototyp imou kid
_________________
sXe? Słyszałem ale mam to za konkretne pedalstwo
 
 
Fikstyn


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 6
Skąd: Lipno
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Lis, 2007   

to moze ja :P takei zdjecie se robilem keidys znaczy kolezanka :D
http://img264.imageshack....braz0044sh7.jpg
_________________
Wolę mieć własny świat nie Wasz!!!!!! Bez polityków i innych chamstw.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 9