PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na ka¿dy temat, nic o punku... - Psychoterapia w Krakowie

zox - Dzisiaj 12:24
Temat postu: Psychoterapia w Krakowie
Czy możecie polecić gabinet psychoterapii w Krakowie?

I czy pomogła Wam?

orgg - Dzisiaj 13:25

Tak.
Pomogła.
I to naprawdÄ™ BARDZO.
Człowiek, jeśli oczywiście zaangażuje się w pracę z samym sobą, zmierzy się ze swoimi przekonaniami, pozwoli sobie na refleksje (czasem na nerwy😉), ma możliwość poznanie siebie samego DUŻO LEPIEJ.
Oczywiście czasem trzeba się przyznać przed samym sobą, że pewne rzeczy robiliśmy źle…tak zwyczajnie, po ludzku - źle.
W Krakowie polecam udanie siÄ™ na psychoterapiÄ™ tutaj https://medonow.pl/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group