PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
najlepsze kawałki pary
Autor Wiadomość
Piwołak


Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 5
Płeć:
Wysłany: Pią 28 Maj, 2010   

Prohibicja :bananik:
_________________
"Piję żeby paść, padam żeby wstać, wstaję żeby pić". Para Wino
 
Slayer

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 71
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Osioł i Świnia- nie myślałeś Para, żeby ten utwór udostępnić do polskiej wersji Shrek Forever? :)
 
 
Slayer

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 71
Wysłany: Śro 09 Lut, 2011   

Niech całują mnie w dupę - 1 maja się chajtam :rotfl:

Ja tylko piję - "...wziąłem rozwód i nic nie żałuję." Cholernie optymistyczny test :mrgreen:

Darek, twoje kawałki są ponadczasowe :bananik:
 
 
madziej

Dołączyła: 14 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: puławy
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

ja ostatnio katuję "malowany świat".
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 28 Lut, 2011   

madziej napisał/a:
ja ostatnio katuję "malowany świat".
Nie lubię...
 
AdolfSHITler


Dołączyła: 04 Mar 2011
Posty: 19
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pią 04 Mar, 2011   

WOJNA ŚWIATÓW,NA POCZAKU BYŁEM JA,PRZEKLNIJ MNIE :dupa:
_________________
Got mit uns
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Mar, 2011   

AdolfSHITler napisał/a:
WOJNA ŚWIATÓW
Nie moje, ale grałem to z Siwym i zresztą on to śpiewa.
 
cat lady


Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 87
Płeć:
Wysłany: Czw 17 Mar, 2011   

/to ona! to ona! zrobila ci tak ze boisz sie zasnac, ze boisz sie spac .zabija cie gdy bedziesz sam policja ,policja jebana ich mac... /mnie to akurat porusza./na poczatku bylem ja! bez falszu ,zdrady.lubie kiedy mowisz do mnie.../cenie pare bo fajnie kiedy ludzie leja na papier prawdziwe uczucia i nie boja sie czy to wyjdzie wyjebanie punkowo a wychodzi prawdziwie.
_________________
Młotki zmienią wam myślenie, a pieniądze świata smak. Samochodu, nie wolności, będziesz chciał.
 
Slayer

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 71
Wysłany: Czw 17 Mar, 2011   

I do ucha i do tańca - od ponad 1.5 roku to jest mój dzwonek w telefonie. Właściwie to różne kawałki Para Wino mnie skutecznie zachęcały, żeby kiedyś kupić swój 1 telefon z obsługą dzwonków mp3 :jupi:
Niech mnie w dupe całuje - ulubiony kawałek moich znajomych z pracy :D

Cat lady - Para nie jest punkiem, a muza jaką produkuje to punk-rock. Na jedynym koncercie, jaki byłem strasznie mnie irytowało darcie mordy przez dzieciaki ("....szkoła zawodowa, tudzież licealiści") "punki grać, kurwa mać". Na odpowiedź idealnie by tu pasowało "Wypierdalać" ;)
 
 
cat lady


Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 87
Płeć:
Wysłany: Pią 18 Mar, 2011   

dobrze sie ich slucha.czasem slucham kapel i mam wrazenie ze zrobili sobie liste rzeczy nurtujacych w ruchu punkowym i cisna na tej podstawie zaklamane gnioty, coby cos napisac.para wino trafia w sesno prawdziwie i mnie to sie podoba.
_________________
Młotki zmienią wam myślenie, a pieniądze świata smak. Samochodu, nie wolności, będziesz chciał.
 
Slayer

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 71
Wysłany: Czw 31 Mar, 2011   

To ostatnia niedziela- Para, przez ten utwór mało się nie pożegnałem definitywnie ze swoją "przyszłą, niedoszłą, ponownie zaręczoną i przyszłą i znowu niedoszłą" żoną. Cały ślub i wesele ch... strzelił. Tak podkurwiające utwory, to tylko Ty Darku umiesz zrobić :D

Na dzisiaj mój stan emocjonalny jest- cytując Parę Wino- niech mnie w dupę całują i liżą mi jaja, ci co świętem czynili dzień 1 maja.

Jak już nie wytrzymam dłużej, bo taki syf, że aż gnój, to cytując Pare Wino "...poszedłem w pizdu, nie było rady. Wziąłem rozwód i nic nie żałuję." A do tego jeszcze powiem "królewno na pewno zła, przemija uroda twa" i tyle w temacie. :bananik:
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011   

Akurat w rankingu najwyżej plasują się "pijany i prawdziwy" czyli k,,, jego mać i "kurwa twa", zresztą te numery są najbardziej spośród moich w Polsce kowerowane. naliczyłem z 10 kapel, które to grają. To miłe ;-)
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011   

Przez 10 kapel, w tym pewnie 3/4 to garażowe zespoły których nikt nie zna, z których połowa jest z Wrocławia, do tego Sedes, który grał te numery za Twojej bytności w zespole a teraz bezczelnie wmawiasz lduziom, że je "coveruje". :)
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Maj, 2011   

Nikodem15 is back! napisał/a:
Przez 10 kapel, w tym pewnie 3/4 to garażowe zespoły których nikt nie zna, z których połowa jest z Wrocławia, do tego Sedes, który grał te numery za Twojej bytności w zespole a teraz bezczelnie wmawiasz lduziom, że je "coveruje". :)
Z Wrocławia tylko sedes, a zresztą jakie to ma znaczenie? ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY Z zĄBKOWIC śLAĄSICH poznałem osobiście, ktoś z północy gra to w reggae, ktoś ze Szczecina trash metaluje a sedes był dopiero drugą kapelą która to grała, więc kowerują i zdaje się, że będą mieć mega problem z ZAiKSem, ale tylko zdaje się, bo ZAiKS kontroluje youtube i przysłali do mnie zapytanie czy zrzekłem się tantiem czego zresztą nigdy nie uczyniłem, a jeżeli chcesz poznać prawdziwe kulisy tych kawałków to idź np. na koncert PRAWDY tam śpiewa Melon, który wydał swojego czasu "lekcję historii sedesu" i miał chrapkę na te numery w związku z czym skontaktował się ze mną a ja nie wyraziłem zgody na ich publikację pod szyldem sedes jak i nie wyraziłem też zgody jakiś miesiąc temu do jakiegoś punkowego składaka. Te numery zostały zarejestrowane w ZAiKsie na długo, długo przed reaktywacją sedesu, więc jest to ewidentny cower a sedes...? Hmm... Mieliśmy zbyt mało kawałków na drugą płtytę i baaaaaaaaaaaaaaardzo niechętnie użyczyłem im dwa swoje i tylko moje utwory. No ja bym ich numerów nie grał i dziwię się, że im nie jest głupio grać moje ale co tam.... Stary SEDES ustalił, że tak naprawdę oni grają prawie cały program cudze a te własne z kaset "sraka coś tam", czy "delirium" to porażki, których pewnie oni sami się wstydzą skoro nie stawiają na nie. Pa.
 
bladaczka


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 633
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Maj, 2011   

koleś nie osraj się przy tych tłumaczeniach :mrgreen: nikt nie chciał zaprzeczyć ,że Wielkim Artystą szanowanym i poważanym w kręgach jesteś :roll: pankrok 100 pro
_________________
culture is not your friend
recze bere !
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Maj, 2011   

Nikodem15 is back! napisał/a:
pewnie 3/4 to garażowe zespoły których nikt nie zna


nie licząc pijanych ludzi na imprezach poczynając od nastolatków po starych dziadków, którzy nie będąc zainteresowani muzycznie ani Parą ani Sedesem znają teksty i drą paszcze na potęgę :razz:
Nikoś, a pamiętasz taki numer zespołu Yanko, jak "Anarchiści"? Czy też uważasz, że to sedesowe jest? W sumie można się nabrać, że to ich, tak namiętnie się wczuwają w jego wykonanie :razz:
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Maj, 2011   

Wiem dobrze, że te 3 numery są Yankowe. Ale Para grał je z Sedesem (i to właśnie Sedesowe wersje stały się najbardziej popularne) i jakoś im nie powiedział jak odszedł, że nie życzy sobie aby je grali. A teraz strzela fochy. Równie dobrze Celej mógłby się fochać, że Sedes do dziś gra Ponure ściany (Gratulacje dla zwycięscy).
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Maj, 2011   

Nikodem15 is back! napisał/a:
Równie dobrze Celej mógłby się fochać, że Sedes do dziś gra Ponure ściany (Gratulacje dla zwycięscy).

Kiedyś czytałam na forum sedesu, że Celej właśnie ma o to żal, że sedes nie przedstawia tych utworów ("ponure ściany" i "twój najpiękniejszy dzień") jako celejowe autorstwa, tak samo jak sedes nie czyni tego podczas grania utworów Pary autorstwa.
Para grał dwukrotnie "pomnik królewny" i za każdym razem zapowiadał kto skomponował muzykę, bo tego wymaga uczciwość, kultura i chociażby przyzwoitość.
Kiedyś byłam razem z synem na próbie Pary, jak jeszcze grał z nimi Rudy z sedesu i sam Rudy mówił, że to yankowe numery...
Z resztą co tu gadać, Kucharz też zamiast autorem okazał się współautorem swoich utworów (pod niektórymi w ogóle nie został podpisany), a ja za dociekliwość dostałam blokadę na sedesowe forum.
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Śro 25 Maj, 2011   

Może z Celejem to zły przykład, bo on skomponował te kawałki dla Sedesu i obecnie gra je też Sedes, tylko bez Celeja.
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 26 Maj, 2011   

bladaczka napisał/a:
w kręgach jesteś pankrok 100 pro

"nie jestem punkiem i nigdy nie byłem..." :mrgreen: :crazy:
Nikodem15 is back! napisał/a:
Może z Celejem to zły przykład, bo on skomponował te kawałki dla Sedesu i obecnie gra je też Sedes, tylko bez Celeja.

Więc jak to ma się do mnie skoro ja dla sedesu nie skomponowałem nic?
gilka napisał/a:
Kiedyś byłam razem z synem na próbie Pary, jak jeszcze grał z nimi Rudy z sedesu i sam Rudy mówił, że to yankowe numery...

Nikodem15 is back! napisał/a:
Wiem dobrze, że te 3 numery są Yankowe.

Nikoś, ten drugi zespół wykonujący utwór z repertuaru pierwszego zespołu zawsze nazywa się cowerującym zespołem i nie ma to znaczenia, że jest popularniejszy ;-) :mrgreen:
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Sob 28 Maj, 2011   

Z tym, ze Ty sam wniosłeś te covery do Sedesu a teraz się bozysz jakby co najmniej podjebali te numery za Twoimi plecami.

Ale cóż, jak się nie ma stałego składu i nie gra się koncertów a płyta (marna zresztą) leżh niewydana, to trzeba znaleźć temat zastępczy...
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Sob 28 Maj, 2011   

Nikodem15 is back! napisał/a:
nie gra się koncertów

wczoraj Para zagrał koncert jesteś niedoinformowany, poza tym nie gra na jarmarkach, dniach powiatu lub miasta, jak niektórzy, dlatego gra rzadko.

Nikodem15 is back! napisał/a:
marna zresztą

może i marna, ale i tak w porównaniu do "delirium" i "sraki praptaka" jest megahitem :razz:
Nikodem15 is back! napisał/a:
Ty sam wniosłeś te covery do Sedesu

Para wniósł PIOSENKI, a nie covery, coverami stały sie dopiero w wykonaniu sedesu i są po dziś dzień jeśli wykonuje je sedes, jeśli wykonuje je Para są piosenkami ;-)
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Sob 28 Maj, 2011   

gilka napisał/a:
[ nie gra na jarmarkach, dniach powiatu lub miasta, jak niektórzy, dlatego gra rzadko.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zajebisty argument, normalnie padłem. :grin:
Zabawne, prawie nikt z naszych kumpli nie gra na jarmarkach i dniach miasta a koncertują non-stop. :misiek:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 28 Maj, 2011   

Stanzberg napisał/a:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zajebisty argument, normalnie padłem. :grin:
Zabawne, prawie nikt z naszych kumpli nie gra na jarmarkach i dniach miasta a koncertują non-stop. :misiek:


a stanik jak zwykle nie zrozumiał ironii przedmówcy :crazy:
za to powód do nabicia 4801 posta znalazł :mrgreen:
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Nie 29 Maj, 2011   

Raczej się rzobija o nieudolność Pary/"managementu" Pary w organizowaniu koncertów - sporo bywało zapowiedzianych, które nie doszły do skutku. :)

Tak swoją drogą Para zdecyduj się, czy Pijanego i prawdziwego i Jabola napsiałeś w 89 czy 90 roku.

I jeszcze chciałbym spytać do kiedy (rok i najlepiej miesiąc) grałeś w Yanko.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13