PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Co sądzicie o grupie DEFEKT MUZGO? + ich działalność z Parą
Autor Wiadomość
FRANZ MAUER

Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 1
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2005   Co sądzicie o grupie DEFEKT MUZGO? + ich działalność z Parą

Dlamnie jest to najleprza polska kapela punk rockowa.Jej teksty są świeże ..Morze macie jakieś materiały na temat tej grupy zdjęcia , fotki , cokolwiek date najbliższego koncertu jeżeli macie to piszczcie na mejla franz_mauer@op.pl
 
zebed

Dołączył: 27 Cze 2004
Posty: 51
Skąd: oława
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2005   

a ja wole posluchac defektu niz jakis tam hc-ów z ich zajebistymi szerokimi spodniami i umiejetnosciami techincznymi ....
_________________
,,I'm only lookin' for fun ''
 
 
Tomasso
WSA.org.pl


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 129
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2005   

defet muzgó miał zajebisty kawałek "nie jestes taki zły" i zagrali go świetnie :D
_________________
Tomasso
wsa.org.pl | alterkino.org | cia.bzzz.net | tomasso.pl
++ You can take our lives, but you will never take our Freedom ++
 
cykcyk

Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 415
Skąd: Ciemna strona miasta
Płeć:
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2005   

Jak dla mnie syf. Nie slucham
_________________
Dead Press
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2005   

cky2k napisał/a:
Jak dla mnie syf. Nie slucham
A ja "Siwego" słucham... przy dwudziestu pięciu piwach w "Kryształowej" na "Piaskowej Górze" w Wałbrzychu :mrgreen: .
 
pawlak

Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 16
Skąd: Toruń/Bartoszyce
Płeć:
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2005   

zebed napisał/a:
hc-ów z ich zajebistymi szerokimi spodniami i umiejetnosciami techincznymi ....


ciekawe gdzie ty widziałes hc w szerokich spodniach 8)

a defekt muzgu słaby
 
cykcyk

Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 415
Skąd: Ciemna strona miasta
Płeć:
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2005   

Para Wino napisał/a:
przy dwudziestu pięciu piwach



Przy 25 piwach to malo co nie wchodzi do ucha ;)
_________________
Dead Press
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2005   

Bardzo stara kapela, na początku grali bardzo prosto, ale miało to swój niezaprzeczalny urok i klimat. Później zaczęli grać ciekawiej i lepiej technicznie (2 ostatnie płyty). Lubiem Defekta.
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2005   

cky2k napisał/a:
Przy 25 piwach to malo co nie wchodzi do ucha ;)
Naucz :wink: .
 
riot

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 554
Płeć:
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2005   

ogolnie kapelka do dupy, teksty beznadziejne a i muzycznie mi nie odpowiadaja...
ot co!
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2005   

ale pamiętaj, że od nich się wszystko zaczęło (1992) tzn. inwestycje w punk fonografię - nie stanąłem w ich obronie.
 
Koniu
Moderator


Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 156
Płeć:
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2005   

bardzo fajna kapela... :)
_________________
Hell yeah! Sun City Rockers!
 
 
SilesiaAttack79


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 120
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
Płeć:
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2005   

zajebista,jak tego słucham to przypominają mi sie młodsze lata :mrgreen:
_________________
".......bo ja tak na imie mam...
mam na imie punk!!!"
 
 
beszambelan


Dołączył: 08 Lis 2003
Posty: 280
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2005   

pawlak napisał/a:
zebed napisał/a:
hc-ów z ich zajebistymi szerokimi spodniami i umiejetnosciami techincznymi ....


ciekawe gdzie ty widziałes hc w szerokich spodniach 8)


świat, lata mniej więcej 92-98
_________________
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2005   

nazik napisał/a:
A w ogóle to temat raczej tu nie pasuje :)
Spoko. Ja już gdzieś mam tutaj schowany Defekt chyba w "tematach przeterminowanych", bo był zakładany przy okazji wspomnień o "Zjednoczonej Europie". Coś tam się pomiksuje i jeszcze temat urośnie, ale poczekam co tu się wydaży przez najbliższy tydzień.
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2005   

Ja tam lubie sluchac defektu-podoba mi sie wokal siwego-muza jest dobra na wszelkie imprezki nie ma zadnych smutow w ich tekstach-a do tych co wypowiadaja sie ze defekt jest bee-napiszcie dlaczego tak uwazacie-znacie lepsze kapelki to napiszcie o nich i dajcie znac w jaki sposob zdobyc ich nagrania-ciekawe czemu Para nie stanal w ich obronie-bo grali tylko dla kasy-bo to jedno wielkie oszustwo komercyjne?Moze graja beznadziejna muze a moze stawiasz ich na rowni z sedesem?Ciekawi mnie twoje zdanie bo wiekszosc twych postow naprawde jest madra i przemyslana...
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 02 Maj, 2005   

szymon napisał/a:
Ja tam lubie sluchac defektu-podoba mi sie wokal siwego-muza jest dobra na wszelkie imprezki nie ma zadnych smutow w ich tekstach-a do tych co wypowiadaja sie ze defekt jest bee-napiszcie dlaczego tak uwazacie-znacie lepsze kapelki to napiszcie o nich i dajcie znac w jaki sposob zdobyc ich nagrania-ciekawe czemu Para nie stanal w ich obronie-bo grali tylko dla kasy-bo to jedno wielkie oszustwo komercyjne?Moze graja beznadziejna muze a moze stawiasz ich na rowni z sedesem?Ciekawi mnie twoje zdanie bo wiekszosc twych postow naprawde jest madra i przemyslana...
Sedes Muzgó - Defekt Sedesu - wystarczy? I nie staję w niczyjej z wymienionych obronie, tak jak i nie atakuję. Jest dobrze jak jest i nie trzeba niczego zmieniać ani tymbardziej wyjaśniać.
 
spazma


Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 12
Skąd: kurwidołek
Płeć:
Wysłany: Nie 08 Maj, 2005   

defekt traktuje sentymentalnie.. jedna z pierwszych kapel punk-rockowych jaką słyszałem i w zasadzie to przez nich zacząłem lubić muzyke punk-rock.. pamiętam jak pogowaliśmy w podstawówce przy magnetofonie na przerwie słuchając ich muzy ;) to były czasy ;) a siwego traktuję naprawdę jako dobrego gitarzyste - może i technicznie prosto, ale co z tego? ;)
_________________
www.spazma.net
 
lolek


Dołączył: 11 Lis 2003
Posty: 50
Skąd: Wrocek
Płeć:
Wysłany: Śro 11 Maj, 2005   

jedno wielkie śmierdzące gówno,niezależnie od tego czy z parą czy bez
_________________
Boxing is like Christmas - it's better to give then to receive :O)
 
 
Koniu
Moderator


Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 156
Płeć:
Wysłany: Śro 11 Maj, 2005   

oszczędź sobie takich wywodów.
_________________
Hell yeah! Sun City Rockers!
 
 
lolek


Dołączył: 11 Lis 2003
Posty: 50
Skąd: Wrocek
Płeć:
Wysłany: Śro 11 Maj, 2005   

prosze, było pytanie co sądzicie, odpowiedziałem w sposób najbliższy mojemu sercu. Nic nie poradze iż większośc sytuacji kiedy spotkałem sie z tą kapelą bądz jej członkami nie za przyjemnie wspominam.Dla mnei jest przykre iż takie coś powstało.
_________________
Boxing is like Christmas - it's better to give then to receive :O)
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 25 Maj, 2005   

Słuchajcie - zastanawiam się, który band jest najbardziej uniwersalny, bo do tej pory zbluzgaliście już dokładnie wszystkie. Wyliczę tylko kilka, które pamiętam. Defekt be, Sedes be (rozumiem, że obie grupy mają sporo wspólnego), ale jeszcze Włochaty bardzo be, bo teksty do dupy i naiwne, Nauka o Gównie dla dzieci, zresztą Para Wino też, Włochaty to punki za duże pieniądze (rzekł kiedyś publicznie współpracownik Silvertonu), KSU sprzedali się na Vivie", na forum Moskwy jakiś były grajek Moskwy wyzywa "Gumę", że to żaden punk i Was wszystkich otumania, Dezerter dawno komercyjny, Bydzyński ześwirował, Psy Wojny nie potrafią grać, "Smalec" też sprzedany.........? To skąd się biorą ludzie na koncertach i komu sprzedają się nakłady płyt?
 
bigi


Dołączyła: 22 Lut 2004
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Śro 25 Maj, 2005   

Nikodem15 napisał/a:
Bardzo stara kapela, na początku grali bardzo prosto, ale miało to swój niezaprzeczalny urok i klimat.


jak rozumiem pamietasz jego poczatki :)
_________________
bez liderow, bez wladz, bez klamstwa...
 
 
nc
Gość
Wysłany: Śro 25 Maj, 2005   

Para Wino napisał/a:
Słuchajcie - zastanawiam się, który band jest najbardziej uniwersalny, bo do tej pory zbluzgaliście już dokładnie wszystkie.


uniwersalny nie jest zaden. kwestia glownie gustu... a zdecydowana wiekszosc z wymienionych przez Ciebie kapel jest zjechana calkowicie slusznie. prezentuja (naogol) albo zenujacy poziom textowy i muzyczny prymitywizm/bezczelna wtornosc albo sie sprzedali/pojebalo ich. wiele kapel reaktywuje sie dla kasy ale reanimacja trupow wiele nie daje... a ludzie na koncerty przychodza, szczegolnie mlodsi ktorzy dopiero zaczynaja w tym wszystkim siedziec i maja malo krytyczne podejscie do sprawy albo starsi z sentymentu, albo tacy ktorzy kca sie poprostu pobawic i cala reszta ich jebie...
 
bnr


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 866
Płeć:
Wysłany: Śro 25 Maj, 2005   

najter napisał/a:
a ludzie na koncerty przychodza, szczegolnie mlodsi ktorzy dopiero zaczynaja w tym wszystkim siedziec i maja malo krytyczne podejscie do sprawy albo starsi z sentymentu, albo tacy ktorzy kca sie poprostu pobawic i cala reszta ich jebie...


Czyli wszyscy :wink: :kiss:
_________________
shame on a nigga who try to run game on a nigga
wu buck wild with the trigger!
shame on a nigga who try to run game on a nigga
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12