PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Mecze
Autor Wiadomość
Jebak Leśny


Dołączył: 21 Mar 2004
Posty: 52
Skąd: Sosnowiec
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Paź, 2004   Mecze

Chcialem sie dowiedziec, czy chodzicie na mecze pilkarskie, koszykarskie, zuzlowe, itd. Jak to wygląda w Waszym regionie, czy mozna sie dobrze bawic na takich wypadach.

Ja czasem przejdę się na Zagłębie, zawsze jestem bardzo zadowolony, swietna sprawa. Ostatnio pojechalem na mecz z Ruchem, na ktorym bylo swietnie, zresztą sami zobaczcie:
http://zaglebie3.internet...101004a/002.jpg
http://zaglebie3.internet...101004a/035.jpg

A nastepny mecz juz w niedziele z Widzewem :D .
_________________
YELLOW PRIDE WORLD WIDE
 
 
cykcyk

Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 415
Skąd: Ciemna strona miasta
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Paź, 2004   

Ja uczeszczam na kazdy mecz Stali Gorzow w moim miescie... Z reguly jest spokojnie, chociaz zdazaja sie nieprzyjemne sytuacje. Kiedys na meczu zaczelo sie do mnie rzucac z osmiu nachlanych kolesi. Wygladali na okolo 30 lat. Stanowili przewage liczebna i fizyczna w stosunku do mnie i moich kolegow... Buractwo straszne. Ogolnie dobra zabawa zalezy od tego kto wokol ciebie siedzi na meczu. Najczesciej sa to spoko ludzie, choc jak juz mowilem zdarza sie bydlo, ktore moze popsuc spokojne ogladanie widowiska sportowego.
_________________
Dead Press
 
ZUZA

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 47
Skąd: Lubin
Wysłany: Pon 18 Paź, 2004   

byłam na 3 meczach Zagłębia w życiu

1. z Górnikiem Polkowice - było z - 20 stopni i myślałam ze urmę z zimna. :? pozatym żadnej bramki nie było...

2. nie wiem z kim grali, nie widziałam żadnej ze strzelonych bramek :D

3. z Pogoń Szczecin - ten wspominam najlepiej. Kumpel - zapalony kibic zabrał nas na sektor kibiców, wytrzymałam tam tylko 1 połowę :P weszliśmy do 1 ligii, a po meczu niezłe widowisko było (oczywiście kibole kontra policja) Niedługo znów gramy ze szczeciniakami, może pójdę.

Wniosek ogólny: i tak nie cierpię piłki :P
_________________
Never let tomorrows dream die !
 
 
Vróbel


Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 306
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Paź, 2004   

ZAGŁEBIE SOSNOWIEC RULEZ :D :D :D :D

Chodze ale nie na wszystkie zresztą często przeszkadza mi w tym mój mecz w rezerwach zagłebia a rozdzielic się nie da :| :wink:
_________________
Co ja mam zrobic? nie lubie ludzi wiem o co chodzi nie lubie godzic sie na cos co mi nie podchodzi.Nie lubie nudzic mam w dupie i mnie nie obchodzi co mowia ludzie o mojej dupie i o lodzi ...kiedy mowie A barany mowia ...
 
 
SOQL


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 105
Skąd: WWA
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Paź, 2004   

czasami chodze na konwiktorską, chociaż nie czuje się śilnie związany z KSP, to lubie przyjść i spokojnie obejżeć meczyk, Polonia ma fajny klimat w przeciwieństwie do łazienkoskiej
 
Dociek

Dołączył: 09 Lis 2003
Posty: 11
Skąd: Parczew
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Paź, 2004   

Ja regularnie chodze na kazdy mecz swojej MKS Victorii Parczew a ponadto jezeli sie da i jest kasa to jezdze na mecze Gornika Leczna :) Czasem chodze takze na mecze mojej Victorii Parczew tyle ze sekcji siatkowki :)
_________________
Co mnie obchodzi jak żyjesz? Żyj tak jak chcesz i pozwól żyć innym...
 
 
cykcyk

Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 415
Skąd: Ciemna strona miasta
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Paź, 2004   

goOi! napisał/a:
a w lesznie na unie raczej tez sie da chodzic, ale jako ze zuzel mnie nie interesuje to nie chodze. w kazdym razie troche znajomych chodzi na mecze i z tego co wiem to wiekszych dymow nie ma,a kiedys bywalo dosc ostro, za zielonogorska rejestracje bylo mozna zebrac cegle w szybe :P


Widocznie sie cos zmienilo, bo jeszcza dwa, trzy lata temu to mieliscie najbardziej popierdolonych kiboli w Polsce... Jeden z naszych kibicow butelka w leb dostal na meczu... A co do Zielonej Gory to w Gorzowie jest podobnie, hejt dla Falubaza po trzykroc... :twisted:
_________________
Dead Press
 
Jebak Leśny


Dołączył: 21 Mar 2004
Posty: 52
Skąd: Sosnowiec
Płeć:
Wysłany: Wto 19 Paź, 2004   

Vróbel napisał/a:
ZAGŁEBIE SOSNOWIEC RULEZ :D :D :D :D

Chodze ale nie na wszystkie zresztą często przeszkadza mi w tym mój mecz w rezerwach zagłebia a rozdzielic się nie da :| :wink:

chodzisz na emcze rezerw, czy grasz w składzie?
_________________
YELLOW PRIDE WORLD WIDE
 
 
Vróbel


Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 306
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Płeć:
Wysłany: Wto 19 Paź, 2004   

gram
_________________
Co ja mam zrobic? nie lubie ludzi wiem o co chodzi nie lubie godzic sie na cos co mi nie podchodzi.Nie lubie nudzic mam w dupie i mnie nie obchodzi co mowia ludzie o mojej dupie i o lodzi ...kiedy mowie A barany mowia ...
 
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Wto 19 Paź, 2004   

SOQL napisał/a:
czasami chodze na konwiktorską, chociaż nie czuje się śilnie związany z KSP, to lubie przyjść i spokojnie obejżeć meczyk, Polonia ma fajny klimat w przeciwieństwie do łazienkoskiej

nie znasz sie....fajny klimat to jest dopiero na Legii jak jest 15tys ludzi i wszyscy dopinguja....na KSP chyba rzadko bywa wiecej niz 2tys i w dodatku polowa to jakies pikniki....chociaz fakt ze z irokiem to na Lazienkowskiej bym sie nie pokazal bez czapki raczej :D
 
SOQL


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 105
Skąd: WWA
Płeć:
Wysłany: Wto 19 Paź, 2004   

właśnie, chodzi o ten taki "kameralny" :lol: klimat: na góże na krzesłach, najebane punx brigaden śpiewa "kurwy legia", na dole na krzesłach emeriten gang rozpracowuje wódeczke a z kamiennej dumne porykiwanie ultra huliganów (panków, ojów, nzioli i dresiaży, wszysko naraz) :lol:
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Wto 19 Paź, 2004   

taaaa...i nie zapominaj o kibolach z za plotu za kamienna ktorym nie chcialo sie pieniedzy na bilet wydawac :lol:
 
SOQL


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 105
Skąd: WWA
Płeć:
Wysłany: Wto 19 Paź, 2004   

??? nieobczaiłem jeszcze takiego zjawiska :shock:
przecież krzesełka są za free
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Wto 19 Paź, 2004   

zawsze za free sa? hmmm ja slyszalem od kumpli (polonistow wiec pewnie mowili serio :D ) ze na jakims meczu ostry doping z za plotu byl, nawet flage kolesie wywiesili :lol:
 
XbobsonX


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 310
Skąd: z oławskiego bloku
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Gru, 2004   

3 polaków mamy w tym jeden gra (Krzynówek)jak tak dalej pójdzie to zostanie wybrany do 11 całej tegorocZnej edycji.
Niestety Real nie został za burtą Ale i tak bedzie bardzo ciekawie.
Troszke symboli było wśród klubów ukraiśkich(oba grają w pucharze Uefa)Zespół z Doniecka-Szachtar wystepuje w pomarańczowych strojach(kolor Juszczenki)a jest to rejon gdzie silnie popiera sie Janukowyczaa zespół Dynama Kijów wystepuje w brwach biało niebieskich(barwy Jyuszczenki0
Futbol ponad podziałami
_________________

 
 
cykcyk

Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 415
Skąd: Ciemna strona miasta
Płeć:
Wysłany: Wto 10 Maj, 2005   

Przydaloby sie odswiezyc, bo nowy sezon :D

U nas ostatnio oprawa jest calkiem sympatyczna :
http://goliat.gorzow.mm.pl/~cky2k/mlyn.jpg
_________________
Dead Press
 
XbobsonX


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 310
Skąd: z oławskiego bloku
Płeć:
Wysłany: Śro 11 Maj, 2005   

nawet nie sprawdziełm
były zadymy na meczu Wisła-Cracovia :?:
_________________

 
 
cykcyk

Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 415
Skąd: Ciemna strona miasta
Płeć:
Wysłany: Śro 01 Cze, 2005   

No dawac jakies zdjecia... Nie ma kibicow na punkowym forum ? O_o
_________________
Dead Press
 
cykcyk

Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 415
Skąd: Ciemna strona miasta
Płeć:
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005   

No musze przyznac, ze mlyn macie zajebisty! Widzialem fotki Waszego sektoru po smierci Jana Pawla II. Cos wspanialego.

U nas dopiero raczkuje grupa Ultras, ale to dotychczasowe osiagniecia:




_________________
Dead Press
 
cykcyk

Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 415
Skąd: Ciemna strona miasta
Płeć:
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005   

Widzialem takie vlepy u Was na miescie z tym cytatem z Analogsow.

P.S. Ostatnio dwoch z Pogoni dostalo kosy w Gorzowie jak jechali na mecz (do Wronek bodajze) od chuliganki Stilonu :?
_________________
Dead Press
 
Maciek


Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 157
Skąd: dół z wapnem
Wysłany: Wto 21 Cze, 2005   

Rude, przyjeżdzasz kiedyś na meczyk Legii do wawy?

Przypomina mi się śmieszna akcja jak kiedyś dzień po meczu legioniści podbili do nas bo zobaczyli u dwóch kolesi irokezy a że był z nami Rozwal to pokazał im legitke. Zdziwiły się chłopaki jak zobaczyli, że Szczeciniak :lol:
_________________

C(A)PITALISM-SMASH THE WELFARE STATE
 
 
mikus

Dołączył: 26 Sty 2005
Posty: 71
Skąd: zakopane
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2005   

:twisted: POGON SZCZECIN :twisted:
_________________
zamknij pysk.
 
 
Maciek


Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 157
Skąd: dół z wapnem
Wysłany: Śro 22 Cze, 2005   

Rude napisał/a:
Niestety musze przyznac ze chlopaki z Zylety maja znacznie mocniejsze gardla od naszych - pisze o spiewaniu bo wiadomo ze nikt tak nie pije jak Paprykarze

Z pierwszym nieskromnie się zgodze ale z drugim już nie hehe
_________________

C(A)PITALISM-SMASH THE WELFARE STATE
 
 
Łajek


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 299
Skąd: Świnoujście/Szczecin
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2005   

Rude napisał/a:
Pogon Szczecin + Legia Warszawa + Kotwica Kolobrzeg


Lubie wszystkie kluby te, bo w kazdym z miast mialem jakas przygode z panna :P :lol:
 
Łajek


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 299
Skąd: Świnoujście/Szczecin
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2005   

Gdy jeszcze gralem we Flocie, to mielismy pare potyczek z Ina, ale tylko na turniejach, bo w lidze z nimi nie bylismy i przyznam, ze potrafia kopac pilke chlopaki ;)
Ale i tak I miejsce mielismy w tym turniieju :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12