PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Aneta
Śro 27 Kwi, 2011
THE BILL

czy zaszczycisz nas swoją obecnością na koncercie?
tak
0%
 0%  [ 0 ]
tak, będę na pewno
0%
 0%  [ 0 ]
nie
100%
 100%  [ 2 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
agraFka.cr

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   THE BILL

UWAGA!!!

W najbliższym czasie organizujemy imprezę punkową w Club Rocku przy ul. Racławickiej 99 w Warszawie z koncertem THE BILLA :jupi:
Co do daty nie jest ona jeszcze konkretnie ustalona, póki co robimy wstępną organizację chętnych na przybycie chcąc udowodnić, że warto takie imprezy organizować :D
Chłopaki z kapeli jak najbardziej chętni, więc co Wy na to? :rotfl:
 
 
sHo

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 489
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

a) nie jesteś pewna nie organizuj.
b) jesteś pewna że chcesz organizować koncert - organizuj nie pytaj się.
c) klub chyba średni na impreze punkową - ale co kto lubi.
d) można zamknąć temat ;)
_________________
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

plakatuj i organizuj moze ktos wpadnie na to punkopolo po co to pierdolic i urzadzac sondaż :>
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
agraFka.cr

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

suchy693 napisał/a:
plakatuj i organizuj moze ktos wpadnie na to punkopolo po co to pierdolic i urzadzac sondaż :>


Jak by Ci to powiedzieć... sęk w tym, że w tym klubie ciężko się o punka doprosić i z tego też względu ludzi słuchających tego rodzaju muzyki niewielu tam bywa; chodzą do stricte punkowych miejsc. Z tego względu nagłośnienie takiego koncertu poza forum cr jest jak najbardziej wskazane- stąd chociażby to typowo klimatyczne forum;]
Musimy się wstępnie zorientować jak wielu chętnych było by na taką imprezę, żeby w końcu po takim koncercie móc się bardziej z tą muzyką tam przebić ;]
 
 
agraFka.cr

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

sHo napisał/a:
a) nie jesteś pewna nie organizuj.
b) jesteś pewna że chcesz organizować koncert - organizuj nie pytaj się.
c) klub chyba średni na impreze punkową - ale co kto lubi.
d) można zamknąć temat ;)


Dla samej muzyki wiem, że warto ;]
Klub może i średni ale jak by go trochę przeorganizować na czas koncertu to dało by radę :D
Ogólnie klub średnio chętny na te klimaty, czasem od niechcenia poleci kilka kawałków i na tym koniec, chcemy ten rodzaj muzyki tam trochę bardziej rozkręcić, stąd pomysł na ten koncert i jak już napisałam dlatego chcemy się zorientować na jaką ilość osób mogli byśmy liczyć...
Jak przyszło by tyle ludzi ( no chociaż połowa ) ile było na ostatnim koncercie kilku kapel- m.inn Analogsów w Radiu Luxemburg to było by zajebiście!!!- kto był ten wie :D
 
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

na koncert the billa na pewno przyjdzie dużo osób, bo to kapela z wyrobioną renomą, jeżeli do tego bilety nie będą drogie (np. 10zł) to już dobra frekwencja murowana. do tego dociskasz 2 supporty najlepiej lokalne i ludzie idą na taki gig nie zwracając uwagi na to, czy klub stricte punkowy, czy filharmonia. nie wiem jaka jest lokalizacja klubu, bo jeżeli w chuj ciężko tam trafić, to wiadomo, że to zniechęca ludzi
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
sHo

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 489
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

pracujesz w club rocku ? jesteś nową menagerką tego klubu?

a i bądź optymistką .... będzie 2 razy tyle ludzi co na analogsach ;)
_________________
 
agraFka.cr

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

Rotten82 napisał/a:
na koncert the billa na pewno przyjdzie dużo osób, bo to kapela z wyrobioną renomą, jeżeli do tego bilety nie będą drogie (np. 10zł) to już dobra frekwencja murowana. do tego dociskasz 2 supporty najlepiej lokalne i ludzie idą na taki gig nie zwracając uwagi na to, czy klub stricte punkowy, czy filharmonia. nie wiem jaka jest lokalizacja klubu, bo jeżeli w chuj ciężko tam trafić, to wiadomo, że to zniechęca ludzi


wiem, że to świetna kapela, dlatego już jakiś czas temu był temat ich koncertu tam poruszony ;]
co do lokalizacji to niedaleko metra pole mokotowskie, zaledwie kilka przystanków tramwajowych, ul. racławicka 99- forty mokotów, więc całkiem dobre miejsce i łatwo trafić;]
na Analogsach były takie tłumy, że się w klubie nawet nie mieścili- oblegali cały teren przed nim jeszcze i było MEGA :rotfl:
chcemy ten koncert do skutku doprowadzić, żeby pokazać właścicielom, że warto tego typu imprezy organizować.
jeśli chodzi o koncerty w tym klubie to wstęp zwykle 20-25zł kosztuje, więc na prawdę niewiele- dla porównania koncert Analogsów i kilku ich supportów kosztował 29zł prawie na drugim końcu miasta a ludzi cała masa :D

Chciała bym, żeby przyszło jak najwięcej ludzi, wówczas może podejście od tzw. zarządu tego miejsca do tej muzyki uległo by zmianie i udowodnili byśmy kto ma w tym rację ;]
Może przyjdziesz w takim razie jak już będzie wiadomo co i jak z koncertem? ;)
 
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

lokalizacja trochę z dupy, ale chyba każdy wie jak tam trafic
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
agraFka.cr

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

sHo napisał/a:
pracujesz w club rocku ? jesteś nową menagerką tego klubu?

a i bądź optymistką .... będzie 2 razy tyle ludzi co na analogsach ;)


Nie jestem ani menagerem, ani tam nie pracuję, ja tylko ostatnimi czasy próbuję tam walczyć z wiatrakami... stąd też usiłowanie przekonania do moich racji odnośnie muzyki i tego koncertu, który miał być jakiś czas temu i wieści o nim się rozpłynęły... z kilkoma znajomymi odnawiamy walkę o punka w cr, stąd pomysł na to forum żeby zorientować się jak wiele osób by się pojawiło ;]
 
 
sHo

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 489
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

dlaczego ci tak zależy akurat na koncercie w tym klubie ?
---
Czy to sa jakies jaja ten temat ? :lol:
_________________
 
agraFka.cr

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

Mecenas napisał/a:
lokalizacja trochę z dupy, ale chyba każdy wie jak tam trafic


hehe nie jest tak całkiem źle;) od pól mokotowskich jest dosłownie kawałek, dla chcącego nic trudnego ;D
 
 
agraFka.cr

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

sHo napisał/a:
dlaczego ci tak zależy akurat na koncercie w tym klubie ?
---
Czy to sa jakies jaja ten temat ? :lol:


żadne jaja, mówię całkiem poważnie ;]
zależy mi na tym koncercie, ponieważ od dłuższego czasu walczymy z kilkoma osobami o zwiększenie tego rodzaju muzyki w tym miejscu a to klub, gdzie bywają wszyscy nasi znajomi :)
W ogóle przez różne rzeczy jakie tam się dzieją coraz mniej ludzi zaczyna się pojawiać i wcale im się nie dziwię, dlatego chcemy jakoś to miejsce ożywić a na ożywienie nie ma nic lepszego niż punk ;]
Poza tym jak już wspomniałam chcemy udowodnić, że na tego typu imprezach będzie dużo ludzi, tylko w tym celu musimy to nagłośnić znacznie bardziej niż sam klub się o to stara....
 
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

agraFka.cr napisał/a:
dla porównania koncert Analogsów i kilku ich supportów kosztował 29zł

dla przypomnienia grali z Podwórkowymi Chuliganami i z Kryzysem!! :lol:

wybacz dziewczyno, ale to tak jakby grały 3 the bille, każdy zespół istnieje na scenie już wieeele lat i każdy ich zna. rachunek prosty 3 the bille 29zł, jeden the bill 10zł max 15. inaczej będzie drogo i większość oleje koncert kapeli, którą i tak każdy niejednokrotnie widział
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
agraFka.cr

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

Rotten82 napisał/a:
agraFka.cr napisał/a:
dla porównania koncert Analogsów i kilku ich supportów kosztował 29zł

dla przypomnienia grali z Podwórkowymi Chuliganami i z Kryzysem!! :lol:

wybacz dziewczyno, ale to tak jakby grały 3 the bille, każdy zespół istnieje na scenie już wieeele lat i każdy ich zna. rachunek prosty 3 the bille 29zł, jeden the bill 10zł max 15. inaczej będzie drogo i większość oleje koncert kapeli, którą i tak każdy niejednokrotnie widział


wiem z kim grali bo byłam na koncercie ;]
co do cen biletów podejrzewam, że istniała by nawet możliwość koncertu za 10 zł bo i takie tam bywały, ale jak mówię to tylko wstępnie rzucony temat w celu rozeznania co i jak i czy jest w ogóle po co to robić...
 
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

głupotą jest pytanie się na forum ogólnopolskim, gdzie warszawiaków jest do kupy z 5 osób, a nie wierzę, że ktoś będzie jechał z np. krakowa tyle kilometrów na koncert the billa, który grywa przecież w całej Polsce
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

druga sprawa. koncert się robi, a nie pyta ludzi czy robić.
zrobisz jeden, może się uda, nie uda się, to następnym razem zrobisz tak żeby się udało.
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
sHo

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 489
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

agraFka.cr napisał/a:

co do cen biletów podejrzewam, że istniała by nawet możliwość koncertu za 10 zł bo i takie tam bywały, ale jak mówię to tylko wstępnie rzucony temat w celu rozeznania co i jak i czy jest w ogóle po co to robić...


cene biletu ustala organizator koncertu.
i taraz są 2 możliwości:
- ty jesteś organizatorem koncertu, ty ustalasz cene biletu, ale wynajmujesz klub- na warunkach jakie sobie dogadasz.
- namawiasz klub na organizacje koncertu - i sobie club rock robi co chce, ustala cene biletu bla bla bla...

w sumie ten koncert jest tak abstrakcyjny że aż chyba się wybiorę :bananik:
_________________
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

sHo napisał/a:
w sumie ten koncert jest tak abstrakcyjny że aż chyba się wybiorę :bananik:

koniecznie weź pentagram!
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
agraFka.cr

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

Rotten82 napisał/a:
druga sprawa. koncert się robi, a nie pyta ludzi czy robić.
zrobisz jeden, może się uda, nie uda się, to następnym razem zrobisz tak żeby się udało.


wiesz, chodzi o to , że jeśli zrobi się tego typu koncert w "ciemno" i nie będzie wielu osób to... koniec z punkiem w tym miejscu na amen....to specyficzne bardzo jest, więc nie wiem czy zrozumiesz jak zacznę Ci tłumaczyć....
w każdym razie to jest coś w rodzaju wstępnej sondy poglądowej w celu ogólnego rozeznania i sprawdzenia reakcji na ten temat, więc to nie jest bynajmniej prośba w stylu błagam, przyjdźcie bo jak nie to nie wiem co zrobię ;p
jeśli nie w cr to gdzie indziej coś punkowego się zorganizuje, nie koniecznie musi być to the bill ;]
 
 
agraFka.cr

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

Rotten82 napisał/a:
sHo napisał/a:
w sumie ten koncert jest tak abstrakcyjny że aż chyba się wybiorę :bananik:

koniecznie weź pentagram!


pentagram- bez przesady ;p na koncercie punkowym nie zjawi się tam żaden wyznawca szatana itp. ;p
 
 
madness

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 1
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

reasumując, chcemy wykurzyć z tego miejsca metaluchów, ich pentagramy, długie włosy i ich muzykę!!! ;_p klub, który określa się jako miejsce wszechstronnie rockowe punkowych utworów puszcza raptem kilka. właściciele dali nam zielone światło w organizacji tego typu imprezy, więc trzeba spróbować nawet, jeżeli chuj z tego wyjdzie...
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

madness napisał/a:
reasumując, chcemy wykurzyć z tego miejsca metaluchów, ich pentagramy, długie włosy i ich muzykę!!!
huj tam z nimi zróbcie koncert psychobilly :mrgreen:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

suchy693 napisał/a:
madness napisał/a:
reasumując, chcemy wykurzyć z tego miejsca metaluchów, ich pentagramy, długie włosy i ich muzykę!!!
huj tam z nimi zróbcie koncert psychobilly :mrgreen:

na koncerty sajkowe przyjeżdżają ludzie z całej Polski, wiem bo sam niejednokrotnie urządzałem kilkuset kilometrową wycieczkę ;]
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

A masz jakies polskie sajko kapele :?: ;-)
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16