PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Stanzberg
Śro 14 Gru, 2011
PERSONA NON GRATA-"Wesołe miasteczka".początek rok
Autor Wiadomość
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 29 Gru, 2010   

Miałem zrobić drugie podejście do przesłuchania, ale po tych rewelacjach jakie tu wyczytuję, odechciewa mi się. :grin:

Prawie każdy gra w mniej lub bardziej chujowej kapeli i nie widzę w tym nic złego, a na pewno nie powód do napinania szelek ponad normę. A to, że się komuś nie podoba, to akurat raczej norma, żałosne jest to zadzieranie nosa. :zongler:

PS: Miałem być na tym gigu w WWA, ale coś mi wypadło.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
P.N.G.

Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 41
Płeć:
Wysłany: Śro 29 Gru, 2010   

Rozumiem to że jednemu sie podoba a drugiemu nie.
Jesli ktos odebrał to co pisałem za zadzieranie nosa to nie miałem takiego zamiaru.
Chodzi mi tylko o odrobinę szacunku dla czyjejś pracy,nawet jesli się to komuś nie podoba.
Nie lubie sytuacji takich,że kiedys komuś coś nie wyszło i w zamian musi krytykować i szydzić z innych.
Co do płyty to będzie całkiem inna niz poprzednia ponieważ nie można stać w miejscu i na tym polega tworzenie czegokolwiek by nie powielac starego,choć w punkrocku juz trudno o odkrywczosć.Poza tym nagrywana jest w innym studio i to też będzie w dużej mierze rzutować na wizerunek nowej płytki.
Co do inspiracji kolegami ze Szczecina to napisze krótko,ten zespół zasługuje na to by kogoś inspirować.To jest moje prywatne zdanie.
Co do naszych tekstów to są jakie są,ale z jednego moge być zadowolony:Nie opowiadają o piciu,zadymach,rżnięciu,i tym kto jaki jest kozak.Mogą się nie podobać,ale przynajmniej opowiadaja o życiu i sa szczere.
Kto chce posłucha płyty,kto nie to nie.
Dziękuję tym,którym podoba się to co robimy,nawet jeśli zdaniem niektórych robimy to źle.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

Cytat:
Chodzi mi tylko o odrobinę szacunku dla czyjejś pracy,nawet jesli się to komuś nie podoba.
Z takim podejściem to chyba lepiej zrezygnować z grania, po co sobie krew psuć. :roll:

Lepiej sobie uświadomić, że mój żenadny zespolik gówno kogo obchodzi, 99.9% ludności świata woli Lejdi Gagę, a wśród słuchaczy punkrocka 99.9% wybiera Doom lub inny wiodący proszek.
I dopiero można zacząć szanować pozostałe pół promila słuchaczy w nadziei, że kiedyś zamieni się w cały promil, i to poza netkowymi bataliami na śmierć i życie.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
P.N.G.

Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 41
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

"Lepiej sobie uświadomić, że mój żenadny zespolik gówno kogo obchodzi."
Własnie o tym pisałem czego tobie brakuje.
,szacunku.
Co do lady gagi to nigdy nie bedziemy miec takich cycków,jesli chodzi o Dooma to jak bede chciał posłuchac rzygania to wybiore się na jakąś melinę.
Mimo,że nie podchodzi mi ww.twórczosć to szanuję to co prezentują ci ludzie,nawet jesli mi się to nie podoba.
Chłopie weź na wstrzymanie bo walczysz z naszą twórczoscią jak byśmy ci cos zrobili złego.
No tak to jest jak ktos ma kompleksy i musi się gdzieś wyżyć.Internet to do tego idealne miejsce.
Daj juz spokuj i zacznij walczyć z tymi,którzy na to zasługują.Odwagi.
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

Całkiem sprawne to jest i słucha się bez zażenowania a nawet z niejaką przyjemnością, a to dużo jak na kategorię "polski streetpunk".Szczecińskie "inspiracje" niestety czytelne aż nadto, już gdzieś słyszałem takie rzewne opowieści z cyklu "alkohol. blizny i tatuaże" i podobne melodyjne w średnim tempie grane numery. No i spinka w temacie o własnej kapeli to sorry, ale Himalaje żenady są, zwłaszcza w połączeniu z tekstami jakie to okropne że trzeba temu graniu czas i kasę poświęcić...Jak ktoś sobie wybrał kosztowne i czasochłonne hobby to trudno.
_________________
www.facebook.com/whitmansxa
 
sHo

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 489
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

Stan odpuść :D dręczysz artystów :twisted:
Czy chociaż jedna osoba czytająca ten temat ma ochotę się wybrać na gig P.N.G? :bananik:
_________________
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

P.N.G. napisał/a:
"Lepiej sobie uświadomić, że mój żenadny zespolik gówno kogo obchodzi."
Własnie o tym pisałem czego tobie brakuje.
,szacunku.
Co do lady gagi to nigdy nie bedziemy miec takich cycków,jesli chodzi o Dooma to jak bede chciał posłuchac rzygania to wybiore się na jakąś melinę.
Mimo,że nie podchodzi mi ww.twórczosć to szanuję to co prezentują ci ludzie,nawet jesli mi się to nie podoba.
Chłopie weź na wstrzymanie bo walczysz z naszą twórczoscią jak byśmy ci cos zrobili złego.
No tak to jest jak ktos ma kompleksy i musi się gdzieś wyżyć.Internet to do tego idealne miejsce.
Daj juz spokuj i zacznij walczyć z tymi,którzy na to zasługują.Odwagi.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Przeczytaj jeszcze raz text Stana bo widzę że nic nie skumałes co chłopak chciał powiedziec :> :>
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
P.N.G.

Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 41
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

Kochamy to co robimy i to jest tutaj ważne.
Jeśli przy tym komus się podoba to bardzo sie cieszymy.
Co do kosztownego i wymagajacego czasu hobby to dla mnie to nie tylko hobby.
Kto wie może dorobimy się na tej żenadzie milionów. :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
Nie rozumiem o co tyle hałasu?To tylko post o nadzchodzącej płycie.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

Cytat:
Własnie o tym pisałem czego tobie brakuje.
,szacunku.
:shock:
Do kogo mam przepraszam, mieć ten szacunek....?

Do kogoś kto użala się ile to pracy poświęca na coś, co inni robią za darmo i z przyjemnością, a szczera opinia wywołuje w nim histeryczną reakcję? :lol:

Przepraszam, nie. 0% rispekta men.
Zabawne jest to, że nie usłyszałeś ode mnie pół argumentu na temat muzyki, no, ale w końcu more than music. :lol:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

P.N.G. napisał/a:

Chłopie weź na wstrzymanie (...)
No tak to jest jak ktos ma kompleksy i musi się gdzieś wyżyć.Internet to do tego idealne miejsce. Daj juz spokuj i zacznij walczyć z tymi,którzy na to zasługują. Odwagi.


Mówisz o sobie skarbie ? Bo odniosłem takie wrażenie :faja:

P.N.G. napisał/a:
spokuj


:bananik:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Mechanik


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

Kolego P.N.G. jeśli nie chcesz robić przypału kapeli, to zostaw promocję w internecie koledze Białemu. Tak jak po licznych postach Rottena82 w ogóle nie interesuje mnie kapela w której on gra, tak po twoich postach w tym temacie można stracić jakiekolwiek zainteresowanie zespołem PNG.
Choć po sposobie twojego pisania można wnioskować że w realu zupełnie inaczej by się z tobą rozmawiało, to miej świadomość że ślad jaki zostawiamy po sobie w necie ma ogromny wpływ na postrzeganie nas w rzeczywistości.
_________________
Biały ludzki samiec
Ostatnio zmieniony przez Mechanik Czw 30 Gru, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
P.N.G.

Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 41
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

Nie użalam się nad sobą.
poprostu napisałem info o płyci a wy robicie z tego niewiadomo co.
Jak nie macie co robić to bojkotujcie Mcdonaldsa czy inny Burger king.
Pytasz do kogo szacunek?
Najpierw zacznij go mieć do samego siebie i przestań wypisywać teorie na temat punkk-rocka.
Piszcie sobie niech wam ulży.
My i tak płyte nagramy,wydamy,potem następną...a wy nadal na forum będziecie wojować z wiatrakami.
Wogóle to dziękuję za zainteresowanioe,ogromną ilość odpowiedzi itp.
Swego czasu pewne "niezależne" czasopismo robiło taką reklamę innemu zespołowi.
To bardzo budujące.
Jeszcze raz dziękuje.
Piszcie jak najwięcej.
 
P.N.G.

Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 41
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

Kolego Mechaniku.
Tak w rzeczywistości jak i w necie jestem normalnym gościem,który nie lubi chamstwa i przemądrzałości.
Płytę bedę promował.
Nie rozumiem co nie podoba się w moich wypowiedziach.
Nie jestem chamski a jesli mi się zdarza to tylko w odpowiedzi na inne chamstwo.
Nie powiedziałem tu nic czego nie napisałbym w tekstach P.N.G.
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

:zygi: :zygi: :zygi: :eeek: :gaz: :search: :crazy: :bejzbol: :> :!: :!: :shock: :sad: :hmm: :search: :search: :razz: :strach: :strach: :zygi: :dupa: :ziew:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

P.N.G. napisał/a:
Nie użalam się nad sobą. poprostu napisałem info o płyci a wy robicie z tego niewiadomo co.


Robisz to cały czas i to TY robisz niewiadomo co z naszych komentarzy

P.N.G. napisał/a:
Jak nie macie co robić to bojkotujcie Mcdonaldsa czy inny Burger king.


Na jakiej podstawie twierdzisz że tego nie robimy a nawet jeśli nie to dlaczego udzielanie się na forum miało by być złe ?

P.N.G. napisał/a:
Pytasz do kogo szacunek? Najpierw zacznij go mieć do samego siebie


Jak wyżej - na jakiej podstawie czytając literki wstukane na ekranie monitora wnioskujesz że komuś brak szacunku do samego siebie? Co Ty w ogóle pierdolisz z tym szacunkiem ? :green: Druga sprawa że szacunek a zachwalanie czegoś to dwie różne rzeczy :razz:

P.N.G. napisał/a:
i przestań wypisywać teorie na temat punkk-rocka.


Czyli nie można mieć swojego zdania na temat pankroka?

P.N.G. napisał/a:
Piszcie sobie niech wam ulży.


O ile mi i zapewne również części forumowiczy się wydaje to TY próbujesz sobie ulżyć i dowartościować siebie i/lub swoją kapelę

P.N.G. napisał/a:
My i tak płyte nagramy,wydamy,potem następną...


Powodzenia (to nie ironia)

P.N.G. napisał/a:
a wy nadal na forum będziecie wojować z wiatrakami.


Czyli mogę Ci mówić per "wiatrak" ? Do boju armia Dok Kichota !

P.N.G. napisał/a:
Wogóle to dziękuję za zainteresowanioe,ogromną ilość odpowiedzi itp.
Swego czasu pewne "niezależne" czasopismo robiło taką reklamę innemu zespołowi.
To bardzo budujące.
Jeszcze raz dziękuje.
Piszcie jak najwięcej.


Cała przyjemność po mojej stronie :old:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
P.N.G.

Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 41
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

Jeszcze raz dziękuje za zainteresowanie.
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

P.N.G. napisał/a:
Tak w rzeczywistości jak i w necie jestem normalnym gościem,który nie lubi chamstwa i przemądrzałości.


Jeśli nazywasz to co piszesz normalnością to wolę pozostać pojebany :faja:

P.N.G. napisał/a:
Płytę bedę promował.


Promuj sobie co chcesz i gdzie chcesz, lecz szykuj się na komentarze - tak pozytywne jak i negatywne

P.N.G. napisał/a:
Nie rozumiem co nie podoba się w moich wypowiedziach.


OTWÓRZ OCZY

P.N.G. napisał/a:
Nie powiedziałem tu nic czego nie napisałbym w tekstach P.N.G.


No i masz odpowiedź na swoje pytanie i post Mechanika
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Mechanik


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

P.N.G. nie będę przytaczał twoich wypowiedzi o które chodzi, bo trochę ich jest, napiszę tylko że według mnie jeśli chcesz się udzielać na forach internetowych, to będzie zdrowiej dla ciebie jeśli najpierw zaczniesz na tych forach dużo czytać żeby nauczyć się wyczuwać sytuacje. Najprościej świadczy o tym choćby fakt że nie potrafiłeś wyczuć zwykłego żartu ze strony Foksjego 68. Bo nie podejrzewam że to chodziło o aż taki brak dystansu.

suchy693 napisał/a:
:zygi: :zygi: :zygi: :eeek: :gaz: :search: :crazy: :bejzbol: :> :!: :!: :shock: :sad: :hmm: :search: :search: :razz: :strach: :strach: :zygi: :dupa: :ziew:
Masz swoje lata a nawciskasz wszędzie tych ikonek jak jakiś dzieciak :crazy:
_________________
Biały ludzki samiec
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

Mechanik napisał/a:
Masz swoje lata a nawciskasz wszędzie tych ikonek jak jakiś dzieciak


Po przekroczeniu pewnego wieku następuje uwstecznienie, może to to. ;-)

Co do tematu to PNG twoi oponenci w tej dyspucie maja niestety rację. Za bardzo się przejmujesz, a nikt tak naprawdę na ta płytę nie najechał.
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
P.N.G.

Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 41
Płeć:
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

Nikt na tą płytę nie najechał bo jeszcze jej nie ma.
Trochę dziwi mnie do czego zmierza ta dyskusja.
Może to dlatego jak ktoś tu napisał,że rzadko siedze na necie i nie wiem na czym polega udzielanie się na forach.
Udanego noweg roku życzę wszystkim.
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

Mechanik napisał/a:


suchy693 napisał/a:
:zygi: :zygi: :zygi: :eeek: :gaz: :search: :crazy: :bejzbol: :> :!: :!: :shock: :sad: :hmm: :search: :search: :razz: :strach: :strach: :zygi: :dupa: :ziew:
Masz swoje lata a nawciskasz wszędzie tych ikonek jak jakiś dzieciak :crazy:
Te ikonki sa dla was bo pierdolicie bez sensu juz od dłuzszego czasu zamiast zamknać ta dyskusję ,nie wiem rajcuje to was jak dzieciaków co bawia sie łopatkami w piaskownicy i kłócą się która ma ładniejszy kolor :eeek:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez suchy693 Pią 31 Gru, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

Marchin napisał/a:


Po przekroczeniu pewnego wieku następuje uwstecznienie, może to to. ;-)
.
ten text przemilczę :punk: :/
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

Ja natomiast po dżentelmeńsku wolę przemilczeć wszystko ;)
 
heroina
zawodowy dmuchacz


Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 2336
Skąd: miasto scyzoryków
Płeć:
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

prawidłowo.
_________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla.
Kiedyś mi za to podziękujesz...
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

suchy693 napisał/a:
rajcuje to was jak dzieciaków co bawia sie łopatkami w piaskownicy i kłócą się która ma ładniejszy kolor :eeek:


Skarbie mi chodzi tylko o uświadomienie pewnych faktów :faja:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13