PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Homoseksualiści bez szans na własne potomstwo?
Autor Wiadomość
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Nuclear Winter napisał/a:
Jasiu co to jest srrrrrrreszczenie ? Bo mi się źle kojarzy.


Tobie generalnie wszystko się myli, czyli kiepsko kojarzy.
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

No i co, znalazłeś zakaz uzywania słów mama i tata w szkole?
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

jaś skoczowski napisał/a:
Nuclear Winter napisał/a:
Jasiu co to jest srrrrrrreszczenie ? Bo mi się źle kojarzy.


Tobie generalnie wszystko się myli, czyli kiepsko kojarzy.

Jasio ale mam to od chwili kiedy poczytałem twoje posty. I boję się co będzie dalej ? Analfabetyzm wtórny, albo cuś innego ?
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Panowie, konkrety, a nie jak dwa powyższe posty - napinka. Ale Jaś ma tutaj słuszność...
Teraz niech ja trochę poczytam :roll:
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Nuclear Winter napisał/a:
jaś skoczowski napisał/a:
Nuclear Winter napisał/a:
Jasiu co to jest srrrrrrreszczenie ? Bo mi się źle kojarzy.


Tobie generalnie wszystko się myli, czyli kiepsko kojarzy.

Jasio ale mam to od chwili kiedy poczytałem twoje posty. I boję się co będzie dalej ? Analfabetyzm wtórny, albo cuś innego ?


Tak, nie widzę, żebyś wskazał mi przepis zakazujący to, co jakoby miało być zakazane. Czyżbyś, o bosze, nie znał go i pisał, że taki jest? Czyżbyś zwyczajnie ssał brudnego palucha, fantazjował i tym podpierał swoje chore fantazje o pedalskim spisku? Bo jak nie, to może jednak dowiedź mi, że w ogóle taki przepis jest lub był?
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Biały napisał/a:
Panowie, konkrety, a nie jak dwa powyższe posty - napinka. Ale Jaś ma tutaj słuszność...
Teraz niech ja trochę poczytam :roll:


Biały, to jest jego zadanie, to on twierdzi, że ktoś gdzieś cośtam.
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Biały napisał/a:
Panowie, konkrety, a nie jak dwa powyższe posty - napinka. Ale Jaś ma tutaj słuszność...
Teraz niech ja trochę poczytam :roll:

Post 666 czyli przesłanie Lucyfera. Kudy mnie maluczkiemu z taką personą zadzierać .
Zwiodły mnie szatany i te suki jakieś.
A tak poważnie o co wam chodzi ? Kwestionujecie artykuł ? Znaczy co Pardon opanowały homofoby ? No bo jak nie kto to sypie piach w tryby homosiów ? JAREK ? Proponuję iść do sądu. Jasiowi przyda się kasa. Będzie mógł zostać gejem, bo na razie...
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Nuclear Winter napisał/a:
Biały napisał/a:
Panowie, konkrety, a nie jak dwa powyższe posty - napinka. Ale Jaś ma tutaj słuszność...
Teraz niech ja trochę poczytam :roll:

Post 666 czyli przesłanie Lucyfera. Kudy mnie maluczkiemu z taką personą zadzierać .
Zwiodły mnie szatany i te suki jakieś.
A tak poważnie o co wam chodzi ? Kwestionujecie artykuł ? Znaczy co Pardon opanowały homofoby ? No bo jak nie kto to sypie piach w tryby homosiów ? JAREK ? Proponuję iść do sądu. Jasiowi przyda się kasa. Będzie mógł zostać gejem, bo na razie...


Ale znajdziesz ten przepis, czy dalej będziesz ufał gazecie, która nie podaje nawet źródła rewelacji? Bo jak nie, to choć się przyznaj, że sobie fantazjowałeś.
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
zachariasz


Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1006
Skąd: Cybullandia/Lubelskie
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   



może tak? :hmm:
_________________
Piss and love!
 
 
czaka


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 119
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Uważam, że geje i lesbijki powinni mieć prawo do związków małżeńskich, ale w obecnych polskich realiach adopcja przez takie małżeństwa przyniesie dziecku dużo złego.
_________________
nadchodzi koniec.
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Cytat:
W prasie światowej, zwłaszcza brytyjskiej, odżywa co i raz "news", jakoby wskutek prześladowań uciekło z Polski do Anglii przed dyskryminacją i prześladowaniami w ostatnich latach sto pięćdziesiąt tysięcy homoseksualistów.

Skąd te zdumiewające dane? Od niejakiego Roberta Biedronia, homoseksualisty z zawodu, działacza "kampanii przeciwko homofobii" i SLD. A skąd je wziął? Jak przyznał, przyciśnięty w tej sprawie, tak sobie wyliczył. Ponoć do Anglii wyjechało półtora miliona Polaków, a on uważa, że homoseksualiści stanowią 10 procent każdej populacji, więc 150 tysięcy. No a jak homoseksualiści wyjeżdżają z Polski, no to wiadomo, że uciekają przed dyskryminacją.

Biały,a jak się odniesiesz do tego cytatu?Nie widzę powodu żeby w to nie wierzyć.Kierownik homoseksualistów zmyśla,układa, manipuluje prawdą tak jak mu wygodnie.Ja to widzę,że największymi homofobami są homoseksualiści.Aby jednak odwieść od siebie to miano,przypisują je innym.Robią tak też heteroseksualni wyborni kłamcy.Mieszają prawdę z fikcją,dlatego wydają się być wiarygodni.
Jasiu w pierwszym poście w tym temacie wypalił z grubej rury,cytatem z Pisma Świętego,założył że jest on dostatecznie w społeczeństwie znany i będzie git.Pewnie jak wielu myślał,że panki to buraki i treści tej księgi nie znają więc nic się nie wyda.Ja oczywiście zgodziłem się ,ze takie słowa zostały wypowiedziane,ale nie tyczą się one HOMOSEKSUALIZMU!!!
Przytoczyłem dwa argumenty przemawiające za homoseksualizmem jako zaburzeniem,a w efekcie jako potencjalnym,niebezpiecznym dla adoptowanych przez takie pary dzieci,nie otrzymałem żadnej odpowiedzi{być może zostałem ignorowany}dlatego proszę kogoś o wklejenie aby Jasiu mógł przeczytać i odnieść się do nich.Również pytanie o źródło jego wartości pozostaje bez odpowiedzi.Ponieważ czuję się człowiekiem mam nadzieję,że Jasiulek nie jest homofobem i nie boi się mnie.Mam nadzieję,że to nie jest powodem.Ja również chciałbym żyć w tym nowym, lepszym świecie jako prosty chłop ze swoim poczuciem humoru.Jasiu porozmawiajmy jak dzieci.
Na marginesie zapytam tylko Białego.Czy gdyby tobie odebrali prawo do dziedziczenia robiłbyś z tego problem?
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Nie wiem,czy wklejenie takich zdjęć jest jakimś przejawem homofobii?

Para_gejow_Polsce_2440128.jpg
Plik ściągnięto 201 raz(y) 58,21 KB

Powiedzialy_sobie_2620593.jpg
Plik ściągnięto 195 raz(y) 64,43 KB

_________________
Może być?
Może być?
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

jaś skoczowski napisał/a:

Ale znajdziesz ten przepis, czy dalej będziesz ufał gazecie, która nie podaje nawet źródła rewelacji? Bo jak nie, to choć się przyznaj, że sobie fantazjowałeś.

Gdyby gazeta napisała bzdurę KPH i Biedroń już na wyścigi mknęli by do mediów i do sądu, więc wierzę.
A grzebać w PDF-ie niewiadomego pochodzenia nie zamierzam. Skoro ja podałem link w którym sprawy wykreślenia homoseksualizmu z listy chorób opisano zgodnie z faktografią i podano bibliografię i ktoś podsumował, że nie musi w to wierzyć. Skoro tak dlaczego ja mam wierzyć w jakieś bliżej nieokreślone dokumenty z niewiadomego źródła. Zasada wzajemności.
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Nuclear Winter napisał/a:
jaś skoczowski napisał/a:

Ale znajdziesz ten przepis, czy dalej będziesz ufał gazecie, która nie podaje nawet źródła rewelacji? Bo jak nie, to choć się przyznaj, że sobie fantazjowałeś.

Gdyby gazeta napisała bzdurę KPH i Biedroń już na wyścigi mknęli by do mediów i do sądu, więc wierzę.
A grzebać w PDF-ie niewiadomego pochodzenia nie zamierzam. Skoro ja podałem link w którym sprawy wykreślenia homoseksualizmu z listy chorób opisano zgodnie z faktografią i podano bibliografię i ktoś podsumował, że nie musi w to wierzyć. Skoro tak dlaczego ja mam wierzyć w jakieś bliżej nieokreślone dokumenty z niewiadomego źródła. Zasada wzajemności.


Po pierwsze nie rozmawiasz z kolektywem. Nie obchodzi mnie, co inni Ci mogli powiedzieć lub nie, ja nie wątpiłem w to co pisałeś i nie obchodzi mnie akurat ta sprawa, o której pisałeś do innych. Rozmawiasz ze mną

Biedroń? A co mnie obchodzi Biedroń? Co mnie obchodzi jakiś polityk i to co robi? Albo umieszana w politykę organizacja? Za pewne nie mają czasu na wyłapywanie bredni, są zajęci karierą. Ja zresztą też nie mam, jestem zajęty badaniem Tajemnicy Rzeczywistości, od czasu do czasu tylko pożrę jakiegoś szczeniaczka, takiego jak Ty.

A po drugie - łżesz jak pies bez honoru, którym jesteś, bo tekst z linka jest zamieszczony na oficjalnej stronie senatu stanu California. Nie pochodzi więc nie wiadomo skąd, nie jest "niewiadomego pochodzenia", tylko pochodzi ze strony instytucji, która takie teksty czyni prawem. I moim zdaniem nie ma tam ani słowa o zakazywaniu słów "mama" i "tata", i Ty oczywiście nie możesz mi zaprzeczyć, bo Ty tego nie czytałeś. A to Ty stwierdziłeś, że jest takie prawo, więc na Tobie leży ciężar dowodu.

A jeszcze jedno, bo bym zapomniał - nie uchwalili go pedałowie. Najzabawniejsze jest to, że to wydarzenie w ogóle z homoseksualizmem nie dużo ma do czynienia, ale twoja zakompleksiona mentalność jednak Ci je podpowiedziała. Jak temu pieskowi Pawłowa. Nigdy nie zastanowiłeś się choć sekundę, kto Cię tresuje?
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Sorry Jasiek ale ciebie wyłączam z dyskusji i na twoje posty nie odpowiadam
jaś skoczowski napisał/a:


A po drugie - łżesz jak pies bez honoru, którym jesteś

Zapewne pomyliłeś mnie z kimś ze swojej rodziny, ale ja niestety nie mam ochoty być traktowany jak członek rodziny patologicznej. See Ya.
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Nuclear Winter napisał/a:
Sorry Jasiek ale ciebie wyłączam z dyskusji i na twoje posty nie odpowiadam
jaś skoczowski napisał/a:


A po drugie - łżesz jak pies bez honoru, którym jesteś

Zapewne pomyliłeś mnie z kimś ze swojej rodziny, ale ja niestety nie mam ochoty być traktowany jak członek rodziny patologicznej. See Ya.


Aha, czyli przyznasz, że nie było żadnego, wspomnianego wcześniej przez Ciebie, przepisu, czy dalej będziesz kłamał i sprawiał wrażenie, jakby chodziło o coś innego, a ni o to, że Ty łżesz? Kłamco?
EDITH: a najbardziej zabawne jest, kiedy "wielki demistyfikator" wycofuje się z dyskusji, bo okazuje się, że dla niego też jest właściwa nazwa, że można nazwać go po imieniu. :twisted:
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   



Winter - teraz możesz zebrać swoje bagnety i iść do Wielkiego Brata Kaczora
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Oni sa już przygotowani na was!!!!!!!! :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Cytat:

Biedroń? A co mnie obchodzi Biedroń? Co mnie obchodzi jakiś polityk i to co robi? Albo umieszana w politykę organizacja? Za pewne nie mają czasu na wyłapywanie bredni, są zajęci karierą. Ja zresztą też nie mam, jestem zajęty badaniem Tajemnicy Rzeczywistości

To mi się podoba,zaczynasz myśleć.Życzę powodzenia w szukaniu "żywej wody" i daję dobrą radę aby trzymać się jak najdalej od narkotyków na tej drodze!Od pochlebców dużo się o sobie nie dowiesz,więcej od takich jak Winterfresh,choć i jemu nerwy czasem puszczały.Nie wiem?Koniec?Czy jedziemy dalej?
_________________
Może być?
Może być?
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

BadMotherfucker napisał/a:
Winter - teraz możesz zebrać swoje bagnety i iść do Wielkiego Brata Kaczora

Czekam, kiedy napiszesz choć jeden post w tym temacie, który poziom sensu i merytoryki będzie miał powyżej zera.

Po co tu w ogóle wchodzisz? Żeby się ponapinać i pokazać, jak bardzo potrafisz bić rekordy czerstwości swoich niby-zajebistych-ripost? skoro twoim zdaniem to forum jest głównie od gadania o muzyce, to trzymaj się tych tematów i daj innym normalnie dyskutować.
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Ja mówię pass, gadanie dłużej w tym temacie nie ma już dla mnie najmniejszego sensu.
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Biały napisał/a:
Jeśli tak uważasz (a masz tu rację) i jednocześnie nie popierasz legalizacji związków partnerskich, to jest to niekonsekwencja. Jeśli homoseksualizm był, jest i będzie, to nie lepiej po prostu się z tym pogodzić i pozwolić ludziom żyć normalnie?

100% Hate napisał/a:
Nie przekonuje mnie ten argument. Podobnej analogii używają np. zwolennicy legalizacji aborcji, powołując się na istnienie podziemia aborcyjnego.

To, że pewne zjawisko występuje w danej społeczności, nie oznacza automatycznie tego, że musimy je zalegalizować i de facto uznać za normalne.

Gdyby przyjąć, że ten argument jest prawdziwy, to należałoby również zalegalizować morderstwa, gwałty, związki kazirodcze itd., bo one też były, są i będą.

I żebyśmy się dobrze zrozumieli - nie porównuję homo do morderców i gwałcicieli, chodzi mi jedynie o niespójność logiczną argumentu, którego użył Biały.

Biały napisał/a:
Spoko, różnica polega jednak na tym, że w przypadku gwałtu czy morderstwa: a) robimy komuś krzywdę b) robimy to wbrew jego woli. Homoseksualizm jest natomiast nieszkodliwy i dobrowolny.

100% Hate napisał/a:
A co powiesz na dobrowolny związek kazirodczy brata z siostrą? Nikt nikomu nie robi krzywdy, wszystko jest za zgodą obu stron, ba - nawet się kochają. Pomimo tych przesłanek trudno jednak uznać tego typu związek na normalny.

Biały napisał/a:
Kazirodztwo jest szkodliwe

Niby dlaczego? Dwoje ludzi się kocha, nikomu nie robią krzywdy, wszystko odbywa się za zgodą obu stron - zupełnie jak w związku homo. To, że akurat są dla siebie bratem i siostrą to czysty przypadek - podobnie jak to, że homoseksualista kocha się w mężczyźnie, a nie kobiecie.
Jedynym zagrożeniem jest to, że ich potomstwo jest narażone na wady genetyczne - ale mogą np. nie chcieć dzieci, prawda?


Uff, posklejałem te kilka postów w całość, żeby biedny jasio nie miał problemów ze zrozumieniem sensu i nie pytał mnie więcej dlaczego opieram się na przykładzie kazirodztwa.
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

100% Hate napisał/a:
Po co tu w ogóle wchodzisz?


100% Hate napisał/a:
Żeby się ponapinać


Sam sobie odpowiedziałeś :cool:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

100% Hate napisał/a:
Niby dlaczego?


Jest szkodliwe dla ew. dzieci. Sam fakt nie jest szkodliwy.

W przypadku homo nie ma ew. dzieci. :razz:
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Gru, 2010   

Marchin napisał/a:
W przypadku homo nie ma ew. dzieci. :razz:

nie wiem czy wiesz, ale od tego się dyskusja zaczęła ;)
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14