PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
ISLAM WKRACZA NA TERENY EUROPY jako WIARA I WŁADZA
Autor Wiadomość
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

Polski antysemityzm zanika, powoli ale zanika. Odradza się tylko w chwili przegięć jak w przypadku książki Grossa, albo eskalacji narzuconej przez media.
Na stadionach tak naprawdę to nikt nie jest bezpieczny w trakcie walk plemiennych.
A jak uważasz, że jest inaczej to przeczytaj sobie post Żyda z FŻP, o nicku Sjonista.
Sjonista napisał/a:
No bo ja uważam, że następnego 11 listopada to powinniśmy wziąć izraelską flagę i się przespacerować razem z prawicą.
Bo prawica może zerwać z antysemickimi tradycjami z korzyścią dla siebie.
Dla lewactwa natomiast uznanie Izraela to polityczne samobójstwo.
Tak więc można iść za ciosem i wygnać antysemitów z prawicy, albo znowu dać się wydymać lewakom.
Może kiedyś było inaczej, ale teraz miejsce Żydów jest po prawej stronie sceny politycznej.
Ale ludzie od gwizdków Blumsztajna na to nie pójdą, prędzej dostaną w październiku amnezji, więc nie jestem optymistą.
.
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

Cytat:
Polski antysemityzm zanika, powoli ale zanika. Odradza się tylko w chwili przegięć jak w przypadku książki Grossa, albo eskalacji narzuconej przez media.

twoje zdanie, mam zupelnie przeciwne odczucia
Nuclear Winter napisał/a:
Na stadionach tak naprawdę to nikt nie jest bezpieczny w trakcie walk plemiennych.

no popatrz, a w poprzedniej twojej wklejance byl to jeszcze dowod zagrozenia islamem :grin:

Nie rozumiem dlaczego mialbym sie odnosic do posta goscia z jakiegos zupelnie innego forum, nie znajac kontekstu tamtej wypowiedzi i w ogole co on ma do rzeczy? proponuje mniej wklejanek a wiecej wlasnych slow (znowu)
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

Syjonizm to taki żydowski imperializm, czyli do prawicy jak ulał pasuje. Niech sobie wieszają flagę izraelską, wtedy połowa narodowców z nimi już więcej nie pójdzie, szczególnie modnych ostatnio autonomów :) Całe szczęście są też Żydzi z głową na karku, którzy syjonizmu nie popierają i chcieliby wreszcie potraktować Palestyńczyków w ludzki sposób, a nie jak gówno do którego można bezkarnie strzelać. Izraelowi i tak wolno już stanowczo za wiele, łącznie z bombardowaniem spichlerzy ONZ - mimo to nie spotka się z sankcjami i bez przerwy przymyka się oczy na te skurwysyństwa. A zanim ktoś mi powie, że po stronie palestyńskiej też są fanatycy (bo są oczywiście), to niech najpierw zastanowi się czy też nie byłby wkurwiony, gdyby ktoś zabrał mu dom rodzinny, przyszłość, ziemię i upchnął do małego obozu, w którym żyje tysiące ludzi, a z którego nigdy w życiu nie wyjdzie. Gdyby ktoś wypierdolił go z chaty i powiedział, że jest to ziemia, którą dawno temu obiecał mu jego bóg. Żydzi i Palestyńczycy potrafili tam żyć obok siebie bez większych problemów, zanim powstało państwo Izrael. Mało tego, są też tacy Żydzi, którzy zostali wyrzuceni ze swoich domów, tak samo jak Palestyńczycy, żeby syjoniści z zachodu mieli gdzie zamieszkać.
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 19 Gru, 2010   

Laureat tegorocznej literackiej Nagrody Nobla, peruwiański prozaik Mario Vargas Llosa oświadczył, że fundamentalizm islamski zastąpił komunizm jako główny wróg demokracji.



- Kultura wolności wciąż ma wrogów, i to wrogów skrajnie niebezpiecznych: komunizm został zastąpiony przez fundamentalizm islamski jako największy wróg kultury demokracji we współczesnym świecie - oświadczył pisarz na zamknięciu międzynarodowego forum w Santiago poświęconego polityce publicznej



Fanatyk religijny jest nadzwyczaj niebezpiecznyMario Vargas Llosa
Jego zdaniem ekstremizm islamski "nie jest tak silny jak Związek Radziecki, ale stanowi wyzwanie, bo fanatyczni bojownicy (są) przekonani, że osiągną raj niszcząc kulturę Zachodu i wszystko, co ona sobą reprezentuje".

Vargas Llosa podkreślił, że "fanatyk religijny jest nadzwyczaj niebezpieczny, zwłaszcza jeśli jest gotów poświęcić życie w imię modelu, w który wierzy".

- Integryzm islamski, który zabił więcej muzułmanów niż poganie czy chrześcijanie, jest wyznawany przez mniejszość i opiera się na przekonaniach politycznych i religijnych tak anachronicznych i niezgodnych z nowoczesnością, że nigdy nie zdoła pokonać kultury zachodniej - zaznaczył pisarz.

- Ale powinniśmy umieć się bronić, by nie dopuścić do tego, że korzystając z instytucji wolności (integryści islamscy) przenikną do naszych społeczeństw i zaczną siać terror - ostrzegł. :!: :!:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Nie 19 Gru, 2010   

suchy693 napisał/a:
Laureat tegorocznej literackiej Nagrody Nobla, peruwiański prozaik Mario Vargas Llosa oświadczył, że fundamentalizm islamski zastąpił komunizm jako główny wróg demokracji.



- Kultura wolności wciąż ma wrogów, i to wrogów skrajnie niebezpiecznych: komunizm został zastąpiony przez fundamentalizm islamski jako największy wróg kultury demokracji we współczesnym świecie - oświadczył pisarz na zamknięciu międzynarodowego forum w Santiago poświęconego polityce publicznej



Fanatyk religijny jest nadzwyczaj niebezpiecznyMario Vargas Llosa
Jego zdaniem ekstremizm islamski "nie jest tak silny jak Związek Radziecki, ale stanowi wyzwanie, bo fanatyczni bojownicy (są) przekonani, że osiągną raj niszcząc kulturę Zachodu i wszystko, co ona sobą reprezentuje".

Vargas Llosa podkreślił, że "fanatyk religijny jest nadzwyczaj niebezpieczny, zwłaszcza jeśli jest gotów poświęcić życie w imię modelu, w który wierzy".

- Integryzm islamski, który zabił więcej muzułmanów niż poganie czy chrześcijanie, jest wyznawany przez mniejszość i opiera się na przekonaniach politycznych i religijnych tak anachronicznych i niezgodnych z nowoczesnością, że nigdy nie zdoła pokonać kultury zachodniej - zaznaczył pisarz.

- Ale powinniśmy umieć się bronić, by nie dopuścić do tego, że korzystając z instytucji wolności (integryści islamscy) przenikną do naszych społeczeństw i zaczną siać terror - ostrzegł. :!: :!:

Wreszcie ktoś kto rozumie o co tu chodzi, dzięki Suchy.
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

Zamach na chrześcijan. 21 osób nie żyje
21 osób zginęło w wyniku silnej eksplozji przed kościołem katolickim w Aleksandrii na północy Egiptu. Po zamachu na ulice wyszły rozwścieczone tłumy. Doszło do starć między chrześcijanami a muzułmanami. Smutne ze tak zaczyna sie 2011 rok :sad: :sad:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
zachariasz


Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1006
Skąd: Cybullandia/Lubelskie
Płeć:
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

dla mnie smutne jest że jak zawsz taki będzie nie tylko początek ale i cały rok :hmm:






w sumie to lata :sad:
_________________
Piss and love!
 
 
czaka


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 119
Płeć:
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

suchy693 napisał/a:
Zamach na chrześcijan. 21 osób nie żyje
21 osób zginęło w wyniku silnej eksplozji przed kościołem katolickim w Aleksandrii na północy Egiptu. Po zamachu na ulice wyszły rozwścieczone tłumy. Doszło do starć między chrześcijanami a muzułmanami. Smutne ze tak zaczyna sie 2011 rok :sad: :sad:
Tak już niestety jest na świecie i nie wierzę by w przyszłości miało coś się zmienić.
_________________
nadchodzi koniec.
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011   

ale UE zaczyna próbować oto cytat " - Ostatnie epizody przemocy w Nigerii i zamach w Aleksandrii w Egipcie w sposób tragiczny potwierdziły, że zjawisko nietolerancji religijnej, zwłaszcza wobec chrześcijan, które także nie oszczędza innych mniejszości religijnych, przybrało niepokojące rozmiary, absolutnie nie do przyjęcia dla tych, którym leżą na sercu prawa jednostki - oświadczył szef MSZ Włoch.

- Dlatego nadszedł czas mocnej i jednomyślnej politycznej odpowiedzi ze strony wszystkich rządów, którym bliskie są prawa jednostki, wśród których wolność wiary jest składnikiem fundamentalnym"
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
bladaczka


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 633
Płeć:
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011   

zachariasz- świetny podpis. i akurat pasuje jak ulał do sytuacji :hmm:
_________________
culture is not your friend
recze bere !
 
zachariasz


Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1006
Skąd: Cybullandia/Lubelskie
Płeć:
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

w sumie to od tych wiadomości zaczynam lubić kolegów z turbanami :mrgreen:
biorąc pod uwagę że wiadomości w telewizji zawsze mówią na opak :glupek:
_________________
Piss and love!
 
 
zachariasz


Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1006
Skąd: Cybullandia/Lubelskie
Płeć:
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

bladaczka napisał/a:
zachariasz- świetny podpis. i akurat pasuje jak ulał do sytuacji :hmm:


dzięki :*

YYYYyyyy.... pokaż cycki :jupi: :!:
_________________
Piss and love!
 
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

zachariasz napisał/a:
w sumie to od tych wiadomości zaczynam lubić kolegów z turbanami :mrgreen: :
też ich lublju :razz:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
bladaczka


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 633
Płeć:
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

zachariasz napisał/a:
bladaczka napisał/a:
zachariasz- świetny podpis. i akurat pasuje jak ulał do sytuacji :hmm:


dzięki :*

YYYYyyyy.... pokaż cycki :jupi: :!:
jak to Twój tekst na super podryw to radzę zmienić taktyke :razz: :cancan:
_________________
culture is not your friend
recze bere !
 
zachariasz


Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1006
Skąd: Cybullandia/Lubelskie
Płeć:
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

nie zgrywaj trudnej :twisted: a taktyka jest najlepsza :mrgreen:

nie masz penisa więc się nie znasz :old:
_________________
Piss and love!
 
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

zachariasz napisał/a:


nie masz penisa więc się nie znasz :old:
zawsze mozna sobie dorobic np...
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
bladaczka


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 633
Płeć:
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Cytat:
nie masz penisa więc się nie znasz
a co Ty taki pewien ? :>

cześć aniu,jestem wojtek,też mam 12 lat... :razz:
_________________
culture is not your friend
recze bere !
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

suchy693 napisał/a:
zawsze mozna sobie dorobic np...Obrazek


Czy to aby nie Sacha Baron Cohen ?
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Sob 08 Sty, 2011   

Holendrzy nareszcie ida po rozum do glowy i zaczynaja zamykac granice przed imigrantami z krajow o nizszym poziomie cywilizacyjnym : http://tiny.cc/o35j9
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 09 Sty, 2011   

ISLAM

Kropka nad i - Monika Olejnik rozmawia z Waldemarem Łysiakiem, 2 października 2001 r.

Monika Olejnik: - Co Pan sobie pomyślał patrząc 11 września w ekran telewizora?

Waldemar Łysiak: - Chyba to, co wszyscy. Byłem przerażony. Dopiero potem, parę godzin potem... Tak jak wszyscy obserwowałem obrazki z CNN z kwadratowymi oczami. Dopiero parę godzin potem przyszła ta refleksja, że w końcu ja jako jedyny Polak, dokładniej jako jedyna figura publiczna w Polsce, ostrzegałem przed tym od dziesięciu lat. Garściami mogę cytować swoje teksty publicystyczne, gdzie ostrzegałem przed tym. Także tu okazałem się dobrym prorokiem. Bardzo tego żałuję. Chciałbym się mylić.

M.O. - A skąd brały się Pana ostrzeżenia?

W.Ł. Przecież to się nawarstwiało od wielu lat. Terroryzm islamski obserwujemy jak długo? Dwadzieścia, trzydzieści lat. To jest historia ciągle zakłamywana na Zachodzie. Oczywiście było Lockerbie, był kontratak na Libię, różne rzeczy się działy, ale w sumie panowała jakaś zadziwiająca tolerancja dla terroryzmu. Teraz dopiero, kiedy nastąpiła taka tragedia, świat zachodni chce wydać totalną wojnę terroryzmowi. Ja nie wiem, czy nie jest za późno i czy w ogóle to coś da. Należało to robić dużo wcześniej. Należało nie przymykać oczu na to, co się dzieje. Proszę mi pozwolić powiedzieć jeszcze jedną rzecz. Przepięknie kilka dni po ataku na Nowy Jork i Waszyngton wypowiedział się polsko-niemiecki Żyd Heinrich Broder na łamach „Der Spiegla". Pozwoli pani, że zacytuję dwa zdania. Powiedział tak: „Nam, ludziom Zachodu, nie sprawia żadnego problemu krytykowanie, piętnowanie fanatyzmu chrześcijan czy żydów. Tylko wobec fanatyzmu muzułmanów wykazujemy powściągliwość, pobłażliwość, którą zwykle okazuje się dzieciom i osobom upośledzonym autystycznie". Coś takiego było.

M.O. - No właśnie, dlaczego wykazywano według pana pobłażliwość dla fanatyzmu islamskiego?

W.Ł. - Jest wiele przyczyn: od strategicznych do politycznych. W końcu Zachód, Ameryka, ta nieszczęsna zaatakowana Ameryka, w taki szok wpędzona, przecież ona sama sobie bin Ladena wyhodowała. Przecież oni współpracowali z bin Ladenem w Afganistanie. To jeszcze można było zrozumieć. To była ta mocarstwowa gra antyrosyjska. Ale potem oni, Amerykanie, i bin Laden finansowali terrorystów albańskich na Bałkanach. Oni to sobie wyhodowali. A jednocześnie intelektualiści Zachodu... Niech pani zwróci uwagę na taką prostą rzecz. Obserwowaliśmy od lat te makabryczne ataki samobójców palestyńskich na tłumy izraelskich cywilów. To potworność. To nie było właściwie piętnowane przez Zachód. To nie było właściwie krytykowane przez Zachód. To było traktowane jako pewien element wojny toczącej się tam, równoprawny z kontratakami...

M.O. - Po czyjej stronie była Ameryka? Zawsze była po stronie Izraela.

W.Ł. - Ale to było traktowane jako element wojny równoprawny z kontratakami izraelskimi, wymierzonymi przecież wyłącznie w centra i figury terrorystyczne.

M.O. - Ale pan powiedział terroryzm islamski, jakby to były dla pana synonimy - islam i terroryzm?

W.Ł. - To jest już synonim.(...)

M.O. - Według pana trzeba zniszczyć islam, żeby zwalczyć terroryzm?

W.Ł. - To nie tak. Należy zniszczyć fanatyczny islam, terrorystyczny islam, barbarzyński islam. Umawiając się na spotkanie z panią obawiałem się, że pani zacznie od takiego pytania: Dlaczego Pan nie lubi islamu? Przecież ja uchodzę za właściwie głównego, jeśli nie jedynego polskiego antyislamistę, i wówczas moja odpowiedź byłaby - nie islamu, tu brak przymiotnika, islamu fanatycznego, islamu terrorystycznego, islamu barbarzyńskiego.

M.O. - (...) Rozumiem, że żaden rozumny człowiek nie może powiedzieć, terroryzm i islam są równoznaczne, ale jak zwalczyć terroryzm, fanatyzm islamski?

W.Ł. - Trzeba przede wszystkim robić to od dawna i trzeba to robić... Oczywiście, każdy, kto to powie, wychodzi niemal na ludobójcę, ale trzeba to było robić ogniem i mieczem. Trzeba to było wyrzynać do gruntu. W tej chwili to już jest... Widzi pani, siatka bin Ladena jest międzynarodowa, to są gigantyczne pieniądze, to są gigantyczne struktury, często utajnione. Słyszymy ostatnio jakieś sukcesy CIA - aresztowano dziesięciu, dwudziestu. To są setki, tysiące ludzi, to jest gigantyczna struktura i Zachód to sobie sam wyhodował. Przez nadmierną tolerancję, przez przymykanie oczu, przez te wszystkie gierki strategiczno-ekonomiczne: ropa z Arabii Saudyjskiej. Arabia Saudyjska, najbardziej prozachodnie państwo islamskie, największy arabski sojusznik Stanów Zjednoczonych.

M.O. - Ale jednocześnie państwo terrorystów.

W.Ł. - Oczywiście, państwo finansujące całą tę zabawę. Przecież, na Boga, chodzi o pieniądze z tej ropy, której tak potrzebują Amerykanie, dlatego tak przymykali na wiele rzeczy oko; te pieniądze służyły także do finansowania terroryzmu palestyńskiego, Dżihadu, Hamasu, tych wszystkich organizacji. Tu nawet nie można mówić, że CIA nie wiedziało o tym. To było przymykanie oczu na to wszystko.

M.O. - A skąd się bierze fanatyzm islamski? Ma tylko podłoże religijne, czy to się wzięło z tego, że świat się podzielił na bogatych i biednych, i garstka bogatych zapomniała o tych biednych?

W.Ł. Tu już wchodzimy w takie postępowe gadki, które są wybielające. Ja nie wiem, czy fundamentem tego jest wyłącznie doktryna religijna, ale w Koranie znajdzie pani rzeczy straszne. Dzisiaj bardzo wielu z tych, którzy próbują wybielać cały islam, cytuje bardzo piękne wersety z Koranu, i rzeczywiście, w Koranie, jak w każdym świętym piśmie, jak w Nowym Testamencie chrześcijańskim, jest mnóstwo pięknych, przepięknych wersetów o tolerancji, o pokoju, o miłosierdziu. Ale jednocześnie, czego w Nowym Testamencie pani nie znajdzie, sąsiadują z tym rzeczy przerażające, wezwania do rzeczy przerażających. Mogłaby pani dosłownie otworzyć Koran, tylko dwie pierwsze sury, zacytuję pani: „Szykujcie niewiernym ogień. Musicie walczyć z niewiernymi, choćbyście nie lubili walczyć". Albo taka perełka: „Kiedy spotkasz niewiernego, bij go w gardło".

M.O. - Tak, ale jednocześnie w imię Allacha powinno się walczyć twarzą w twarz, to jest w ortodoksyjnej teologii islamskiej nie powinno się zabijać dzieci, nie powinno się zabijać kobiet.

W.Ł. - Wielu rzeczy nie powinno się robić, a się robi. Czyli z jednej strony oni mają oparcie w Koranie, który nawołuje do walki z niewiernymi, czyli głównie z chrześcijanami i żydami, z cywilizacją zachodnią, a z drugiej strony łamią to wszystko dobre, co jest w Koranie, to są bandyci.

M.O. - No dobrze, to grozi nam druga zimna wojna?

W.Ł. - Grozi nam coś gorszego. To jest to, co ja napisałem w artykule, w tygodniku „Solidarność" zaraz po. Ja się dziwię, że to jeszcze nie nastąpiło. Naprawdę nie potrzeba porywać samolotów, nie potrzeba wystrzeliwać rakiet itd. Jedna fiolka broni bakteriologicznej, którą oni, jak sądzę, od dawna już mają, załatwia jedną dzielnicę czy całą metropolię, to prędzej czy później nastąpi, przed tym się pani nie ustrzeże. Tu żadna obrona, żadne CIA, żadne tarcze obronne, żadne rakiety, nic przed tym nie ochroni cywilizacji. Bardzo chciałbym się mylić, bardzo.(...) Powinniśmy walczyć w sposób - tu mnie pani złapie za słowo i ukrzyżuje - barbarzyński. To jest naprawdę ta sytuacja, świat doszedł do takiej sytuacji, takiej groźby...

M.O. - Barbarzyński, to znaczy co...?

W.Ł. - To znaczy oko za oko.(...)

M.O. - Czyli co, powinno się zrównać z ziemią Afganistan?

W.Ł. - (...) Powinno się eliminować terrorystów, bandytów, tych zabójców, wszelkimi możliwymi środkami, a nie tylko środkami prawnymi, konstytucyjnymi, czyli cywilizowanymi. Może powiedzmy tak, jeżeli mówię oko za oko, jeżeli mówię w sposób barbarzyński odpowiedzieć na barbarzyństwo, to wydaje mi się, że to jest jedyna w tej chwili droga, która jeszcze może coś zahamować.

M.O. - Ale w barbarzyński sposób odpowiadać, to znaczy eliminować, zabijać. Zabijać terrorystów, zabijać ich rodziny, zabijać ich dzieci?

W.Ł. Nie, nie mówimy o rodzinach, nie mówimy o dzieciach.

M.O. - Ale o dzieciach możemy powiedzieć, bo 12-letni chłopiec to jest już właściwie wiek męski i są 12-letni samobójcy.

W.Ł. Mówimy o ludziach takich jak kiedyś Abu Nidal, jak obecnie Osama bin Laden, jak jego sztabowcy, jak ci terroryści, którzy przygotowują się właśnie do wysadzeń, do tych wszystkich makabrycznych rzeczy. Z tymi ludźmi nie należy się cackać, najkrócej mówiąc.

M.O. - A myśli pan, że teraz świat zachodni będzie się cackał? Z tego, co słychać z ust prezydenta Busha i premiera Tony Blaira, mamy wrażenie, że będzie oko za oko i nikt nie będzie się cackał.

W.Ł. - Tak, tak, teraz są strasznie wojowniczy, teraz się już szykują, teraz będą karać, ścigać, tropić i tak dalej. Sprawiedliwości stanie się zadość. Jest to gadanie pod publiczkę, ponieważ muszą to robić. Niewiele to da. Natomiast ja się boję czegoś takiego, co Zachód przerabia jako bardzo nieprzyjemną lekcję od, ja wiem, prawie stu lat. Bo to już przerobiliśmy np. z Hitlerem w Monachium. Ugłaskiwanie...Boję się tego, że Ameryka uderzy, potem będzie jakieś kontruderzenie, następne uderzenie etc. po czym, co już się zaczęło, jeszcze wojny nie ma. Niech Pani zobaczy, już wychodzą, i to tysięczne manifestacje dobrych ludzi. Dobrych ludzi, którzy nie chcą wojny. „Justice, not war" itd. To są na razie ci antyglobaliści, młodzież studencka itd. Ale to się powiększy. Zachód zawsze wykazuje tę miękkość. Tak było z Libią, niech Pani sobie przypomni. Był ten atak na Kadafiego, bo była sprawa Lockerby, bo był szok, po czym wszystko wróciło do normy. Ja się boję, że to potrwa ileś tam miesięcy, rok i wszystko wróci do normy. Tzw. dobrzy ludzie, tolerancjoniści etc. znowu okrzykną Amerykę żandarmem świata, tym, który tylko by strzelał, zabijał etc. l to będzie ta tolerancja, pseudotolerancja, którą błogosławią wszystkie bin Ladeny świata.

M.O. - Ale to jest też tak, że pisarze: Waldemar Łysiak, Frederick Forsyth mówią, że koniec z tolerancją.

W.Ł. - Proszę pani, tolerancja to jest bardzo piękne słowo, i to jest bardzo piękna rzecz. Wszyscy wyznajemy tolerancję. Tylko, o ile wiem, np. tolerancja obejmuje także coś, co pani zapewne tak samo szanuje jak ja, sprawiedliwość i równość. To jak pani się zapatruje na takie rzeczy, że w wielu krajach muzułmańskich, jeżeli przyłapie się panią na wyznawaniu chrześcijaństwa, znajdzie się u pani krzyżyk albo Biblię, to pani daje głowę! Jest pani karana śmiercią! W wielu krajach muzułmańskich...

M.O. - A to proszę powiedzieć w jakich, w których krajach?

W.Ł. - To cała grupa krajów - w Sudanie, w Jemenie. Także w Afganistanie, widzi pani, już są aresztowani. (...) W wielu krajach muzułmańskich, używam świadomie słowa wielu, mowy nie ma o budowaniu meczetów (Oczywiście chodzi o kościoły – przyp. red.), wyznawanie chrześcijaństwa jest prawem zakazane. Tymczasem na zachodzie może Pani swobodnie budować meczety, wyznawać islam, tak jak każdy inny kult.(...) Niech pani powie, jak się Pani podoba taka nierówność, taka barbarzyńska niesprawiedliwość. (...)

M.O. - A co by pan zrobił z takim barbarzyństwem?

W.Ł. - Nie wiem, środkami politycznymi, innymi, ale działałbym. Tymczasem, ponieważ Stanom Zjednoczonym i Zachodowi ropa saudyjska jest szalenie potrzebna, to ci ludzie, tak uwielbiający demokrację, dla których demokracja jest alfą i omegą udają, że nie dostrzegają, że tam nie ma mowy o demokracji, że tam nie wolno stawiać kościołów, że tam nie wolno wyznawać chrześcijaństwa. Udaje się, że się tego nie widzi, a to jest akceptacja dla barbarzyństwa i to mi się nie podoba. :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

[img]Tunezyjczycy protestowali przeciw islamistom po zabójstwie polskiego zakonnika Po kilku tygodniach spokoju na ulice Tunisu znów wyszli manifestanci; demonstrowano przeciw tunezyjskim ruchom islamistycznym, apelując o religijną tolerancję po tym, gdy grupa ekstremistów zabiła polskiego księdza. Blisko 15 tys. manifestantów zareagowało na śmierć polskiego księdza; protestujący skandowali: "Terroryzm nie jest tunezyjski" i "Religia jest sprawą prywatną". 34-letniego polskiego salezjanina znaleziono w piątek z podciętym gardłem w garażu prywatnej szkoły religijnej w podmiejskiej dzielnicy Tunisu, Manubie. Ruch islamistów w Tunezji ożywił się i zaczął organizować po obaleniu prezydenta Ben Alego, który przez dwie dekady swych rządów tłumił aspiracje muzułmańskich ekstremistów.[/img] Znowu islamski terroryzm wyznaniowy w natarciu!!!!!!!
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Loix


Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 4
Płeć:
Wysłany: Nie 06 Mar, 2011   

Są takie teorie, że starcie między tym co z kultury europejskiej zostania a napływającym Islamem będzie zaczątkiem III WŚ.
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011   

Coś z Niemiec, może nie drastyczne, ale znamienne. Wojna kultur. Czyżby Rahowa była tuż za rogiem ?
Niemieccy uczniowie w mniejszości [1-5]
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011   

Nie, to tylko przykład na to, że szowinizm narodowy czy kulturowy to idiotyzm.
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011   

Biały napisał/a:
Nie, to tylko przykład na to, że szowinizm narodowy czy kulturowy to idiotyzm.

Tyle, że demokracja z tym nie poradzi sobie. Ogień zwalczaj ogniem.
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13