PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
"Cała Polska chroni dzieci!"

wolałbyś być wychowywany przez:
matkę i ojca bezrobotnych pijaków; czy przez
37%
 37%  [ 9 ]
parę gejów/lesbijek, którzy zapewnili by ci standard życia powyzej średniej krajowej; wyksztalcenie i dobre wychowanie ...
62%
 62%  [ 15 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
PepsiPL


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 592
Skąd: Maniowy
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   "Cała Polska chroni dzieci!"

www.mamaitata.org.pl
_________________
www.myspace.com/ADHDsyndrom ,
http://www.youtube.com/watch?v=1Twf5rCUBug "in our young hearts will dance chaos again!"
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Cytat:
W lipcu 2010 roku w Warszawie odbędzie się wielka, międzynarodowa manifestacja aktywistów mniejszości seksualnych – Europejska Parada Gejów i Lesbijek EUROPRIDE – mająca m.in. na celu propagowanie legalizacji związków osób tej samej płci. Doświadczenia krajów Europy zachodniej pokazują, że jest to pierwszy etap na drodze do adopcji dzieci przez pary homoseksualne.


W życiu większości z nas – bez względu na światopogląd – najważniejsza jest rodzina i dobro dzieci. To im staramy się przekazać to, co najcenniejsze. Dlatego niepokój i sprzeciw budzi wszystko, co może mieć negatywny wpływ na ich psychikę i wychowanie.
Bzdura, tak samo jak to, że palenie trawy skutkuje sięganiem po twarde narkotyki. Przecież można zalegalizować związki jednopłciowe jednocześnie chroniąc prawo dzieci do zostania adoptowanym tylko przez związek kobiety i mężczyzny.

"Nie chcemy adopcji dzieci przez związki homo, to je zdelegalizujmy!" :lol:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
PepsiPL


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 592
Skąd: Maniowy
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Stanzberg napisał/a:
Bzdura, tak samo jak to, że palenie trawy skutkuje sięganiem po twarde narkotyki.


Co do tego przykładu.. Sam znam bardzo dobrze dwa takie przypadki z mojego bliskiego otoczenia. Początkowe palenie trawy doprowadziło pewnego delikwenta do sięgania po mocniejsze środki, co poskutkowało pierdolcem w jego deklu i wylądowanie na najwyższym piętrze szpitala.
Dlatego pieprzę całe palenie zielonego gówna z racji, że nie potrzebuję żadnych środków wspomagających dobrą zabawę/rozkminę itd.

Co do tematu.. Pożyjemy, zobaczymy ;) . Chociaż sam jestem przeciw możliwości adopcji dzieci przez związki homoseksualne.
_________________
www.myspace.com/ADHDsyndrom ,
http://www.youtube.com/watch?v=1Twf5rCUBug "in our young hearts will dance chaos again!"
 
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Stanzberg napisał/a:
Bzdura, tak samo jak to, że palenie trawy skutkuje sięganiem po twarde narkotyki.


tu się mylisz
może taki skutek być ostatecznie
to zależy od człowieka..od jego charakteru i miliona innych czynników


co do tematu : dodaję ankietę
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Aneta napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
Bzdura, tak samo jak to, że palenie trawy skutkuje sięganiem po twarde narkotyki.


tu się mylisz
może taki skutek być ostatecznie
to zależy od człowieka..od jego charakteru i miliona innych czynników
Może być "taki skutek ostatecznie", ale nie musi. Samo palenie trawy nie prowadzi automatycznie do przerzucenia się na herę, jak usiłują nam wmawiać chcąc uzasadnić delegalizację.

Jeśli tak rzeczywiście by było, należałoby zakazać najpierw papierosów i wódy. Od tego zaczynają wszyscy narkomani, trawa jest dopiero trzecia w kolejności.
Taki offtop.

edit: ta ankieta poroniona kompletnie :green: :eeek:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Stanzberg napisał/a:
Może być "taki skutek ostatecznie", ale nie musi. Samo palenie trawy nie prowadzi automatycznie do przerzucenia się na herę, jak usiłują nam wmawiać chcąc uzasadnić delegalizację.

oczywiscie, nie jest to absiolutnie regułą, aczkolwiek mamy jeden z modeli profilaktyki, który zakłada wyeliminowanie tego środka, który znajduje sie na początku łancucha, czyli w tym przypadku naszej gandy, czy tez alka. Ale modeli profilaktyki mamy conajmniej 8 (przynajmniej ja takie znam) i kazdy kladzie nacisk na co innego ;)
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

pytania sa tendencyjne :zongler:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
PepsiPL


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 592
Skąd: Maniowy
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Aneto.. aleś zrobiła ankietę... ja jebie :mrgreen:
_________________
www.myspace.com/ADHDsyndrom ,
http://www.youtube.com/watch?v=1Twf5rCUBug "in our young hearts will dance chaos again!"
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Ankieta pt.: "czy lubisz szpinak?"

Odp A: Tak, lubię szpinak
Odp B: Nie, jestem pojebany i nie lubię szpinaku.

:mrgreen:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Szpinak lubie nawet bardzo, przeciwko ładnym lesbijkom nie mam nic przeciwko - mogą mnie wychowywac :faja:
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
PepsiPL


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 592
Skąd: Maniowy
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Byle tylko wystarczająco często dawały cyca? ;)
_________________
www.myspace.com/ADHDsyndrom ,
http://www.youtube.com/watch?v=1Twf5rCUBug "in our young hearts will dance chaos again!"
 
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

dla mnie takie adopcje to głupota,czysto logicznie chop + kobita = dziecko , chop + chop nie. i niech tak zostanie.bo nie ma w ankiecie opcji "czy wolałbyś słuchać na szkolnej stołówce HOKUS POKUS CZARY MARY TWOJA STARA TO TWÓJ STARY".przeciwko samym związkom homoseksualnym nie ma nic,sama przyjaźnie się parę lat z gejem.powinni miec możliwość zalegalizowania związku ale bez możliwości adopcji dzieci.nawet on jest tego zdania,bo głupio tłumaczyc kumplom z podwórka "a moi tatusiowie"
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Podkrece troche temperature dyskusji : http://wiadomosci.gazeta....ystosowane.html . Badania pewnie tendencyjne (na dole artykulu informacje o tym kto je sponsorowal), ale z drugiej strony przeciwna strona barykady nie ma zadnych powaznych badan naukowych na poparcie swoich tez (albo przynajmniej nie slyszalem).
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

PepsiPL napisał/a:
Byle tylko wystarczająco często dawały cyca?

W sumie ciekawe czy prawdziwym les sikorettom by to przeszkadzało :lol:
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Hamel


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 549
Skąd: Pyrlandia
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

PepsiPL napisał/a:
Dlatego pieprzę całe palenie zielonego gówna z racji, że nie potrzebuję żadnych środków wspomagających dobrą zabawę/rozkminę itd.


Jak dla mnie trawa nie jest "wspomagaczem" dobrej imprezy, czasem po prostu zastępuje piwo, czy wódkę...

Stanzberg napisał/a:
Bzdura, tak samo jak to, że palenie trawy skutkuje sięganiem po twarde narkotyki.


100 % racji, od czasu kiedy palę trawę w ogóle nie zmieniło się moje podejście do twardych gówien.
_________________
"To jest punk rock, stary - tu się kradnie i morduje!"
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Cytat:
Akceptujemy prawo dorosłego człowieka do wyboru swojej życiowej drogi. Uważamy jednak, że nie składa się na nie niczym nie ograniczone prawo do posiadania i wychowywania dzieci.

z tym sie zgadzam. jest makabrycznie duzo ludzi, ktorzy pod zadnym pozorem nie powinni byli zakladac rodziny ani miec dzieci. no ale tym dzieciom w zaden sposob nie pomoze zakaz zwiazkow dla pedonow.
_________________
Brains :!:
 
 
Old Crewman

Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 270
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Mi czasami przemyka myśl czy te parady nie są sterowane ;-) (tym bardziej, że większość spokojnie żyjących sobie gejów też jakoś nie jest za nimi) - żeby ludzie zamiast czaić realne problemy takie jak podatki, płace czy chujanie nas przez politykierów zajmowali się takimi pierdami, które umiejętnie podgrzane zajmą głowy rodaków...
 
PepsiPL


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 592
Skąd: Maniowy
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Old Crewman napisał/a:
Mi czasami przemyka myśl czy te parady nie są sterowane ;-) (tym bardziej, że większość spokojnie żyjących sobie gejów też jakoś nie jest za nimi) - żeby ludzie zamiast czaić realne problemy takie jak podatki, płace czy chujanie nas przez politykierów zajmowali się takimi pierdami, które umiejętnie podgrzane zajmą głowy rodaków...


Kto wie, może.. Podobnie może się mieć sprawa z krzyżami w szkołach. ;-)
_________________
www.myspace.com/ADHDsyndrom ,
http://www.youtube.com/watch?v=1Twf5rCUBug "in our young hearts will dance chaos again!"
 
 
Old Crewman

Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 270
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Ano właśnie. Spory na tle kulturowym, religijnym czy obyczajowym są najlepsze do dzielenia społeczeństwa. A wtedy można dalej spokojnie rządzić...
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Stanzberg napisał/a:
Cytat:
W lipcu 2010 roku w Warszawie odbędzie się wielka, międzynarodowa manifestacja aktywistów mniejszości seksualnych – Europejska Parada Gejów i Lesbijek EUROPRIDE – mająca m.in. na celu propagowanie legalizacji związków osób tej samej płci. Doświadczenia krajów Europy zachodniej pokazują, że jest to pierwszy etap na drodze do adopcji dzieci przez pary homoseksualne.


W życiu większości z nas – bez względu na światopogląd – najważniejsza jest rodzina i dobro dzieci. To im staramy się przekazać to, co najcenniejsze. Dlatego niepokój i sprzeciw budzi wszystko, co może mieć negatywny wpływ na ich psychikę i wychowanie.
Bzdura, tak samo jak to, że palenie trawy skutkuje sięganiem po twarde narkotyki. Przecież można zalegalizować związki jednopłciowe jednocześnie chroniąc prawo dzieci do zostania adoptowanym tylko przez związek kobiety i mężczyzny.

"Nie chcemy adopcji dzieci przez związki homo, to je zdelegalizujmy!" :lol:

Prześledż sobie historię walki o prawa homosiów na zachodzie. Tam też na początku nie było mowy o adopcji, a jedynie walka o godność. A co się dzieje obecnie? Postulat adopcyjny jest bez krępacji zgłaszany przez środowiska homo i nie jest wymysłem grupki radykałów.

Legalizacja małżeństw homo oznacza uznanie tego typu związków za normalne, zrównanie ich ze związakmi hetero. Skoro zatem jesteśmy tak samo normalni, dlaczego odmawia się nam prawa do adopcji? Przecież tak to właśnie wygląda na zachodzie i wynika z prostej zasady konsekwencji. Jeśli ktoś popiera legalizację związków homo (a więc uznaje je za normalny model na równi ze związakmi hetero), a jednocześnie sprzeciwia się adopcji przez gejów, jest niekonsekwentny. To tak samo jak z zakazem picia w miejscach publicznych. Przeciętnie rozgarniętemu człowiekowi ciężko jest zrozumieć dlaczego legalnie kupionego piwa nie można wypić siedząc na ławce w parku.

Dlatego nie zgodzę się, że sprzeciw przeciwko legalizacji związków homo nie ma sensu. Brak legalizacji po prostu zamyka drogę ku dalszej eskalacji żądań ze strony tzw. aktywistów gejowskich.
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

ale zauważ,że para gejów żyjących sobie razem w spokoju raczej nikomu krzywdy nie robi,natomiast w przypadku adopcji dochodzi dobro dziecka,które powinno być najważniejsze.więc to są dwie odrębne sprawy.nie wyobrażam sobie mimo wszystko duszenia wszystkich odstępstw od normy w zarodku bo a nuż przyniesie to jakieś nieszczęście :strach:
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

100% Hate napisał/a:
Prześledż sobie historię walki o prawa homosiów na zachodzie. Tam też na początku nie było mowy o adopcji, a jedynie walka o godność. A co się dzieje obecnie? Postulat adopcyjny jest bez krępacji zgłaszany przez środowiska homo i nie jest wymysłem grupki radykałów.
Masz oczywiście rację, ale dla mnie nie jest to wystarczający powód, żeby odmawiać im prawa do legalizacji.
Wiem, że tęczowi traktują to jako kolejny etap walki, a kolejnym jest prawo do adopcji, ale mimo tego uważam, że nie powinno się im odbierać prawa do rejestrowania związków partnerskich.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

Hamel napisał/a:
100 % racji, od czasu kiedy palę trawę w ogóle nie zmieniło się moje podejście do twardych gówien.


tak jak napisalam wczesniej - - > to od czlowieka zalezy ...

a ankieta dla homofobów jest :misiek:


hogata napisał/a:
ale zauważ,że para gejów żyjących sobie razem w spokoju raczej nikomu krzywdy nie robi,natomiast w przypadku adopcji dochodzi dobro dziecka


ale dlaczego z góry zakładasz ze to krzywda ?

jak dziecko przez 2 baby bedzie wychowane to nie wyrosnie na lesbe / geja

dziecko które ma tylko jednego rodzica - matke, czy ojce - nie wazne = wyrasta na pelnowartosciowego czlowieka
problem pojawia sie wtedy gdy rodzic (rodzice - nie wazne jakiej płci ) nie potrafia dzieciaka wychowac i wyrasta on na debila...


mialam okazje widziec dzieciaka do ktorego rodzice (baba+chlo) nie mowli normalnie tylko jakies ciu-ciu - ciu... i dzieciak mowic nie potrafil nic(!) a mial na oko z 3-4 lata moze 5... dzwięki jakie wydawal przypominaly jakies pomruki...

to jest krzywda - robienie z dziecka debila ktory sobie w przyszlosci z rownolatkami nie da rady...
 
PepsiPL


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 592
Skąd: Maniowy
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

Ok, bardzo przykra sprawa, ale patrząc szerzej, to jest to przypadek jeden na milion, albo 40 milionów.

Wychowywanie dzieci przez gejów (dwóch panów, a nie tylko jednego ojca, który dzieciaka spłodził i wychowuje, bo np. matka zmarła na raka) czy lesbijki może prowadzić do wychowania kolejnego pokolenia gejów (oczywiście jeśli jakimś cudem będą mieć to dziecko, a mam nadzieję że dostać od nikogo, nie dostaną), "ich" dziecko będzie wychowywane na następnego geja/lesbijkę i tak do zajebania; czyli wyeliminowania naturalnego sposobu przychodzenia dzieci na świat.
_________________
www.myspace.com/ADHDsyndrom ,
http://www.youtube.com/watch?v=1Twf5rCUBug "in our young hearts will dance chaos again!"
 
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

odnośnie dobra dziecka-trzeba by poczekać aż takie wychowanie stanie się zupełnie normalne,nieszokujące i standardowe.do tego czasu dziecko tak wychowywane będzie miało przesrane u rówieśników,sąsiadów i proboszcza. nie chodzi mi o jakość takiego wychowania,ale za reakcję społeczeństwa,o to,że oberwie dzieciak.a wiadomo jakie wredne potrafią być dzieci na podwórku.i nawet jeśli wśród dorosłych to już nie będzie budziło kontrowersji to znajdzie się parę idiotów którzy mu uprzykrzą życie.to na stówę się na nim odbije,bo świat który spokojnie spojrzy na dwóch gejów to niestety jakaś pieprzona utopia.
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15