PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowa płyta PARY WINO
Autor Wiadomość
dziadek6

Dołączył: 08 Maj 2008
Posty: 19
Wysłany: Czw 12 Sie, 2010   

stanik to bębniarz Pary :mrgreen:
 
Markiz

Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 12 Sie, 2010   

no to ładnie, w sumie nie ma co się dziwić reszcie zespołu, Para poleciał w chuja i tyle, z moim charakterkiem odpuścił bym sobie i podziękował za taką współpracę, nawet można powiedzieć, że Para gwiazdorzy troszkę, takie mam zdanie.
Ogólnie już nawet kiedyś zauważyłem na koncertach, jeśli zdarzało mi się bywać, że Darka z chłopakami nie łączy jakaś szczególna więź, a może to tylko taki charakter, cholera wie, jak połamany wróci do żywych, czyli promile trochę zmniejszą swoją działalność, to nam odpowie :grin:
 
 
Piszczel

Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 7
Płeć:
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

Stanzberg,
dzięki za szukanie dziury w całym(myślę,że w prywatnym życiu,jeśli takowe istnieje(,bo sądząć po ilości postów większość czasu spędzasz w necie-nie martw się,choroba jak każda inna),radzisz sobie lepiej).
Co do IP(nie mylić z IQ,które zresztą,podobnie jak wzrost ,jest nieco wyższe,niż osoby,z która mnie-mam nadzieję-przez pomyłkę mylisz),to mogę podać swoje,wynosi ono dokładnie: 82.143.132.114

Młody nie wie,co to IP,a co do komputerów,chętnie Ci pomogę,jeśli masz problem.(jestem z wykształcenia technikiem-informatykiem,zarządzanie sieciami komputerowymi,Active Directory i takie tam gówna oraz Linux)

Gram z Para na bębnach,i nie muszę udowadniać tego,każdy kto widział na koncertach to wie.
Jakbym chciał zafałszować,to bym się połączył przez TORA(albo przez inne PROXY z serwerem z Mozambiku albo innego gówna).Masz tez mój adres GG,oraz maila,więc napisz,jak coś Cię dręczy jeśli chodzi o moja osobowość.

Tak na marginesie (Pozdrowienia Dla Marginesa),Para ma połamane żebra,podobno to się stało to 3 sierpnia,tak że po jakimś miesiącu rekonwalescencji (jak na 4-krotnego zawałowca i dziadka przystało) wrócimy do nagrywania.

Mam nadzieję,że ze względu na zasób słów i erudycję,nikt nie będzie mnie porównywał do Młodego,którego zresztą lubię,ale nie znam go za dobrze.

I Stanzberg,nie porównuj mnie do Młodego (którego lubię,ale nie znam go za dobrze)I w dodatku nie mam kosy z Parą.
Wręcz przeciwnie,Para jest moim przyjacielem.A że wali w chuja,to druga sprawa.
_________________
To Ja
Ostatnio zmieniony przez Piszczel Pią 13 Sie, 2010, w całości zmieniany 10 razy  
 
 
Piszczel

Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 7
Płeć:
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

Co do charakteru:
Każdemu się zdaża walic w chuja,ale nie o to chodzi,aby się na siebie obrażać.Znam zespoły,w których ludzie się nienawidzą,ale grają,bo się kasa liczy.Sam w takich grałem.
Para..cóż ,jest jaki jest,i dlatego własnie go słuchacie,ma swoje loty,ale jest autentyczny,pijany i prawdziwy,a o to w tej muzie chodzi.No i chuj,że nie coś tam,to nie jest zespół FEEL,żeby się wszystko zgadzało.
Znacie kogoś,kto nie przyszedł na nagranie własnej płyty.bo się najebał?
Ja nie.
I wiem,że Para nie ma Parcia Na Szkło,na Publicity,jest po prostu normalnym człowiekiem.
Któż z nas nie zawalił ważnej w życiu sprawy,bo się najebał?
Niech rzuci kamieniem.(jakby co,ja mieszkam we Wrocku na Popowicach).

Myślę,że piosenka "Punk Twoja Mać" to kwintesencja jego postępowania.

I nie jest ważne,że ja i Miro poczuliśmy się jak chuje,nie jest ważne ,że coś tam nie zagrało.
Ważne jest to,że gdyby nie Para,nie rozmawialibyśmy na tym forum dobrze czy źle,w ogóle byśmy nie rozmawiali.Bo gdyby nie Para,tego wątku w ogóle by nie było.

Inna sprawa,co dalej,no bo mnie wkurwił na maxa.
_________________
To Ja
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

Piszczel napisał/a:
Stanzberg,
dzięki za szukanie dziury w całym
Proszę uprzejmie, to był taki żarcik branżowy którego nie załapałeś, trudno się mówi, nie zamierzam się tłumaczyć.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Piszczel

Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 7
Płeć:
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

:)
_________________
To Ja
 
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

Jak Para mógł sobie połamać żebra 3 sierpnia skoro 4 sierpnia nagryał?
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

2 sierpnia Para pił z Pepe z Kielc, który go odwiedził (wiadomo, że nie czytali gazet), rano Para obudził się z bólem lewego płuca stwierdzając, że krzywo spał, 3 grał próbę i już na niej nie mógł śpiewać, co może zespół potwierdzić.
4 sierpnia mieli nagrania podczas, których Para nagrywał na siedząco co u niego jest nienormalne,
5 sierpnia zabrała go karetka z chaty ze wstępnym rozpoznaniem zawału, ale okazało się ostatecznie, że to żebra.
Starczy?
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

Czyli wychodzi na to, że wkurwiamy się na jego "olewactwo" niesłusznie.
 
Piszczel

Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 7
Płeć:
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sob 14 Sie, 2010   

no nie do konca,bo przecież mógł zadzwonić.Wtedy moglibyśmy przesunąc nagranie.A nie dzwonił,i nie odbierał i zrobiliśmy mniej niz połowę z zaplanowanych rzeczy.
Trudno
_________________
To Ja
 
 
Slayer

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 71
Wysłany: Nie 15 Sie, 2010   

Nie sądziłem, że Darek miał takie problemy ze zdrowiem :( Mam nadzieję, że nie wykończy się z powodu chlania, a może to tylko pogłoski? 4 zawały?! Przecież jego serce jest jak flak! :sad:
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 15 Sie, 2010   

Slayer napisał/a:
4 zawały?!

nie 4, tylko 3, bo tym razem to się szczęśliwie skończyło złamanymi żebrami drażniącymi płuco :mrgreen:
Poza tym nie zawały a stany przedzawałowe i chociaż lekarze twierdzą, że to jest to samo, to przynajmniej ładniej brzmi :mrgreen: a piję jak prawdziwy Polak z dziada pradziada, tylko na zdrowie :mrgreen:
Poniedzieli wznawiamy nagrania. Zapraszam.
 
Piszczel

Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 7
Płeć:
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   

wznawiamy
_________________
To Ja
 
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   

To liczymy na jakieś relacje. :)
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

No jednak jeszce nie dałem rady w tym tygodniu. Za bardzo bolą kości i płuca. Postaram się z poniedziałku na wtorek ale do wokalu nawet nie podejdę, bo za wcześnie. Nie wydrę się jeszcze. Nie dam rady ale do końca wakacji zrobi się ;-) Tymaczasem przeczytałem na stronie głównej mojej strony i zgadzam się z tym:

"Za kilka dni na stronie w dziale media/mp3 zostanie umieszczona kolejna z premier zarejestrowana na jednej z prób w lipcu tego roku: "pedofil" sł. i muz. D. "Para" Paraszczuk."

Tekst tradycyjnie znajdziecie we wiadomym dziale.
 
Markiz

Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 08 Wrz, 2010   

Panowie jak nagranie?? Ruszyło coś do przodu?? Wiadomo już coś o dacie wydania materiału? Gdzie będzie można go dostać?
 
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Śro 08 Wrz, 2010   

Z tego, co pisał mi Piszczel, materiał jest już cały nagrany, został tylko mastering.
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 11 Wrz, 2010   

Już za tydzień pierwszy z dwóch teledysków promujących najnowszą płytę
 
Slayer

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 71
Wysłany: Nie 12 Wrz, 2010   

O, na jakiej stacji? :mrgreen:
 
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Nie 12 Wrz, 2010   

Para Wino napisał/a:
Już za tydzień pierwszy z dwóch teledysków promujących najnowszą płytę


Slayer napisał/a:
O, na jakiej stacji?


na stronie www.parawino.pl w dziale MEDIA >> VIDEO
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2010   

Kllip powinien pojawić się jutro jeśli dobrze lcizę dni. :) Bardzo jestem ciekaw brzmienia i tego jak w studio wypadł wokal Pary.
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Sob 18 Wrz, 2010   

Tydzień mija a klipu ani śladu...
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Sob 18 Wrz, 2010   

Jeśli Ty go widzisz a ja nie, to możliwe. :P
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 21 Wrz, 2010   

Teledyski wprawdzie były realizowane w naszej salce prób, ale montowane są w Niemczy. Dziś o 20-tej zostaną nam dostarczone do Wrocławia, niestety nie umieszczę ich od razu, ponieważ są w formacie mega-profesjonalym, dopiero kiedy Piszczel skompresuje clipy, umieścimy je w necie, ale i tak będzie gorsza jakość dźwięku niż docelowo, ponieważ muzyka jest surowa bez obróbki masteringowej, dopiero na płycie znajdziecie w pełni profesjonalny efekt. Na razie kłócimy się w zespole, czy koniecznie trzeba masterować sygnał, ponieważ w surowej formie jest zajebisty, bo realizator nagrań okazał się być jeszcze bardziej bystrym pomimo młodego wieku niż się spodziewałem.
 
Markiz

Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 21 Wrz, 2010   

No to czekamy na efekt :) Mam nadzieję, że w przeciągu kilku dni pojawią się już na stronie :) a jak praca nad płytą, oprócz kłótni z masteringiem?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13