PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
reklama McD na Punk Serwisie...
Autor Wiadomość
Old Crewman

Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 270
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

Foxy 68 napisał/a:
100% Hate napisał/a:
Nie ma jak samemu pokroić pyry i usmażyć na głębokim oleju.

Na kilka razy :)


Mój styl :smile:
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

100% Hate napisał/a:
Taaa, a w innych budach z fast foodami zmieniają olej po każdym smażeniu. :lol:

Przynajmniej w macu są jakieś normy w tym temacie, w przeciwieństwie do tych wszystkich bud z fast foodami, gdzie o przydatności do spożycia decyduje "na węch" pani Jadzia.

ale wiesz mc donald to zły kapitalista i wielka korporacja przez ktrą umierają orangutany.
 
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

i deszczowe lasy
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

Old Crewman napisał/a:
Mój styl

Kiedyś oglądałem b. ciekawy dokument na temat historii,rodzaji,sposobów przygotowania,robienia sosów itd. Wypowiadał się tam jeden gość - szef kuchni podobno najlepszej belgijskiej knajpy gdzie są tylko frytki i właśnie mówił,że powinno się smażyć po kilka razy. Nawet mówił dokładnie ile mają trwać te cykle oczywiście nie zapamiętałem ani nie zpisałem sobie.
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
heroina
zawodowy dmuchacz


Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 2336
Skąd: miasto scyzoryków
Płeć:
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

ja słyszałam o smażeniu 2 razy. raz w niższej i drugi raz w wyższej temperaturze. naewt chyba podawali w jakich, ale po jaki chuj mam to pamiętać?
_________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla.
Kiedyś mi za to podziękujesz...
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

po taki chuj, że frytka to najlepszy sposób na serwowanie ziemniaków?
 
 
slayr


Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 481
Skąd: inąd. Jura krakowsko-częstochowska.
Płeć:
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

wole dobrze zrobione puree.

Poza tym, w maku zauważyłem, że mięcho w czisburgerach i innych rzeczach jest, hm, bardziej mięsne - tak jakby to było w końcu naprawdę mięso :) .
_________________
hacepank
 
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

nie wiem, ja tam wpierdalam tylko kurczakburgery, hamburgery i czizburgery smakują jak tekturka w bułce. tylko w burger kingu burger ma smak mięsa, zauważyłem ostatnio.
 
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

ko0niu napisał/a:
po taki chuj, że frytka to najlepszy sposób na serwowanie ziemniaków?

Jeden z najlepszych. Mimo wszystko frytki przegrywają u mnie z pieczonym ziemnorem przekrojonym na pół i nabuchtowanym twarogiem do niego :smile: ew. z takim ziemniorem ale z grilla a do tego jakieś zacne mięsiwo - obiad pana!
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
antipop77


Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 58
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

ko0niu napisał/a:
nie wiem, ja tam wpierdalam tylko kurczakburgery, hamburgery i czizburgery smakują jak tekturka w bułce. tylko w burger kingu burger ma smak mięsa, zauważyłem ostatnio.


burger king ssie pauke! jakies bez smaku tam wszystko maja, ze niby to ma zdrowsze chyba byc i oszczedzaja sol i inne wzmacniacze smaku. chuj mnie to boli, jakbym chcial zjesc cos zdrowego to chyba bym nie szedl do fast fooda,nie?!

a z maka to jem to sam co Ty, bo wiadomo ze najtansze, a tymi drozszymi kanapkami wcale sie bardziej nie najem, a juz na pewno nie za ta sama kase. to ich mieso to faktycznie tektura troche, ale i tak 100 razy lepsze niz z kazdej budki z fast foodem, bo tam odgrzewaja najczesniej mrozone kotlety w mikrofali = taki syf, ze gnoj!

zawsze lamalo mi serce pierdolenie brudasow, ktorzy na sniadanie wypijaja jabola i pala mocne, ze mak to zlo, bo tam "plastikowe" i niezdrowe jedzenie daja :lol: bo juz o historiach, ze "mak donald zabija krowy, ze jest pazerny i chiciwy" to nawet nie ma co wspominac.
_________________
'70s in NYC this is place i wanna be!
 
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

Stanzberg napisał/a:
od dawna wiedziałem, że Punk Serwis niewiele ma wspólnego z pankrokiem.



a to ja nazik tu poproszę o zmianę tekstu pod nikiem na Lady Gaga :mrgreen:
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

Lady Gaga jest zajebista !
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

antipop77 napisał/a:
zawsze lamalo mi serce pierdolenie brudasow, ktorzy na sniadanie wypijaja jabola i pala mocne, ze mak to zlo, bo tam "plastikowe" i niezdrowe jedzenie daja :lol: bo juz o historiach, ze "mak donald zabija krowy, ze jest pazerny i chiciwy" to nawet nie ma co wspominac.


eeetam w Krk McDonalds na Floriańskiej to wręcz zagłębie menel punków. Kiedyś nawet usłyszałem od tej bandy żebraków, że zbierają kasę na śniadanie w maku bo są głodni.
 
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

Rotten82 napisał/a:
Lady Gaga jest zajebista !

A Aneta to nie? Dobra z niej kobita :smile:
A zajebista,mój drogi to jest Katy Perry chociaż Gaga też daje rade ale mi sie przejadła ostatnio ale jest na liście zakupów :oops:
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
AlterScena


Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 64
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

Walka z Mc Shitem była dobra, jak miałem 14-15 lat i były nawet śmieszne plakaty, które wieszałem na ścianie, ale bardziej odnoszące się do globalizacji. Wtedy gówno wiedziałem więcej, było to ekonomiczne z punkowego punktu widzenia, gdy głód, zamiast big-makiem można było zalać tanim winem i chyba na tym etapie walka z nim się ograniczała wtedy.

Później można było się dowiedzieć więcej z wycieczek zagranicznych i tamtejszych lektur, ekologicznych organizacji, na temat wycinki lasów amazońskich pod pola uprawne czy hodowlę zwierząt (zwłaszcza krów). Podobno bardzo dużo płacił koncern za takie akcje farmerom by mogli gdzie wypasać krowy pod mięsko do hamburgerów. Sprawa później wyszła całkiem inna, kryzys, wzrost cen żywności zmusił tubylców do masowego wycinania lasu, a ekolodzy się ośmieszyli. Owszem, dżungla jest karczowana, ale w największym procencie przez mieszkańców i pod siebie. Po latach Greenpeace jednak chcąc odzyskać twarz znalazł haka na Mc Donalda http://www.vege.pl/str.php?dz=76&id=2565

Ale żeby było śmieszniej i może bardziej poplątane to Mc Donald ma certyfikat Rainforest Alliance!

Rainforest Alliance Certified
Rainforest – czyli las deszczowy albo dżungla amazońska

Jest przyznawany przez Ministerstwo Rolnictwa w Stanach Zjednoczonych.

Certyfikacja ta promuje żywność uprawianą w sposób przyjazny dla środowiska i ludzi. Znak Rainforest Alliance Certified mogą otrzymać wyłącznie naturalne produkty, których proces powstawania nie wpływa negatywnie na miejscowe lasy, gleby, rzeki czy zwierzęta. Symbol ten gwarantuje też, że osoby zatrudnione przy produkcji są dobrze traktowane, a ich rodziny mają dostęp do edukacji i opieki zdrowotnej.

Produkty z tym certyfikatem (m. in. żywność, wyroby z drewna i papieru) znajdują się w wielu punktach sprzedaży na całym świecie.


Oni biorą udział jako sponsor w konkursach i akcjach chroniących właśnie piękny Amazoński las deszczowy

Tak więc sami oceniajcie i wybierajcie. Ja przyznam, że kawa z certyfikatem Rainforest Alliance jest nawet pyszna. Ciekawe czy ktoś pijąc ją w Mc Donaldzie zastanawiał się nad tym dlaczego akurat ten certyfikat znajduje się na kubku. :evil:

Pozdr.
_________________
 
antipop77


Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 58
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

ko0niu napisał/a:
antipop77 napisał/a:
zawsze lamalo mi serce pierdolenie brudasow, ktorzy na sniadanie wypijaja jabola i pala mocne, ze mak to zlo, bo tam "plastikowe" i niezdrowe jedzenie daja :lol: bo juz o historiach, ze "mak donald zabija krowy, ze jest pazerny i chiciwy" to nawet nie ma co wspominac.


eeetam w Krk McDonalds na Floriańskiej to wręcz zagłębie menel punków. Kiedyś nawet usłyszałem od tej bandy żebraków, że zbierają kasę na śniadanie w maku bo są głodni.


no we Wro na rynku w sumie jest to samo :lol: ale nie mowie o takim zupelnym pankowym marginesie spolecznym ;-) jak chodzilem do liceum jeszcze to znalem sporo typow z ktorymi katowalem jabole w parku, a ktorzy uparcie twierdzili, ze nie mozna stolowac sie w maku bo oni nas podstepnie truja, a z zarobionej kasy finansuja KKK.

co do Lady Gagi - to prawda jest zajebista! :cool:
_________________
'70s in NYC this is place i wanna be!
 
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

ciekawe jak wyglada bez tapety i poza planem?
Bo Katy Perry to doskonałość pod każdym względem.
 
 
mqrcin

Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 499
Skąd: giedlarowa
Płeć:
Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010   

jeśli chodzi o maka to tylko szejki są tam zjadliwe jak dla mnie reszta ma smak który jest podobny zupełnie do niczego
_________________
spotkalem barykady
ludzkiego umyslu
gorsze sa niz wojna
gorsze od faszyzmu
 
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010   

fakt - szejki sądobre ...

Foxy 68 napisał/a:
ale jest na liście zakupów :oops:


u mnie tez ale tylko ze wzgledu na zdj w książeczce
bo podobno są ciekawe
a dokladniej chodzi o to zeby foty stylizowane na to porobić :p ale na razie jestem na etapie szukania modelki :razz: albo modela :zdziwienie:
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010   

Jak sobie kupie to z chęcią Ci wypożycze :smile:
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010   

Ciekawy temat: najpierw tekst że reklama mc na pankserwisie to przesada a potem chwalenie mc za kawke i szejki.
_________________

 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010   

Co innego korzystać z usług, a co innego – reklamować.
Zwłaszcza na forum pankowym.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010   

btw to nie jest tak, że reklamy wybiera serwis z reklamami, a nie pankserwis :?:
_________________

 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010   

Stanzberg napisał/a:
Zwłaszcza na forum pankowym.


nazik napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
od dawna wiedziałem, że Punk Serwis niewiele ma wspólnego z pankrokiem.



:razz:


Foxy 68 napisał/a:
Jak sobie kupie to z chęcią Ci wypożycze


thx :*
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010   

człowieku obczajko : się śmieję z tego co napisał Stan :P

raz tak, raz tak ;)


QkiZ napisał/a:
Ciekawy temat: najpierw tekst że reklama mc na pankserwisie to przesada a potem chwalenie mc za kawke i szejki.


Ty zawsze zauważysz to co ma wspólnego piernik z wiatrakiem :brawo:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12