PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
WŁOCHATY - "WBREW WSZYSTKIEMU" - nowa płyta w maj
Autor Wiadomość
OKO

Dołączył: 07 Cze 2005
Posty: 162
Wysłany: Pon 22 Mar, 2010   WŁOCHATY - "WBREW WSZYSTKIEMU" - nowa płyta w maj




WŁOCHATY "WBREW WSZYSTKIEMU"

Za http://www.pasazer.pl/

"Cała współczesna polska scena hc/punk wychowała się na tym zespole, choć nie każdy chce się do tego przyznać. Dziś, po burzliwych przejściach które niestety są ich chlebem powszednim, wracają silniejsi niż kiedykolwiek. Z nowym wokalistą i nową energią, wierni swemu idealistycznemu mesydżowi, sprawni niczym doskonale naoliwiona punkrockowa maszyna.


To wciąż ten sam zespół który 17 lat temu porwał każdego punka w tym kraju. Tym razem jednak łączy swe charakterystyczne conflictowo-crassowe inspiracje z brzmieniem godnym 2010 roku. Ta płyta musi okazać się najlepszym kawałkiem punk rocka jaki nagrano w tym kraju w ciągu ostatnich miesięcy, jeśli nie lat.
Być może nie będzie im łatwo, ale są zdeterminowani i gotowi stanąć naprzeciw każdej przeciwności, zgodnie z tytułem tego albumu - WBREW WSZYSTKIEMU!

Nowa płyta WŁOCHATEGO w maju 2010! Szczegóły wkrótce.
"
 
PepsiPL


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 592
Skąd: Maniowy
Płeć:
Wysłany: Pon 22 Mar, 2010   

Łoooollaaabogaa... :crazy:
Nie wiem... jakoś nigdy do tego zespołu nie czułem zamiłowania... więc pewno i tym razem się to nie zmieni. No ale to powiem na 10001% jak posłucham kawałka płyty. Chociaż jak dla mnie to znów będzie za dużo pierdolenia (sam wydawca już teraz informuje o tym "wierni swemu idealistycznemu mesydżowi"), a za mało działania. Not for mnie to to...
_________________
www.myspace.com/ADHDsyndrom ,
http://www.youtube.com/watch?v=1Twf5rCUBug "in our young hearts will dance chaos again!"
 
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pon 22 Mar, 2010   

no i maja "brzmienie godne 2010" :lol: znowu beda popluczyny po Anti Flag ;)
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Kamyla


Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 596
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 22 Mar, 2010   

Abstrahując od tekstów, których kwestia była tłuczona miliard razy, jestem ciekawa jak wypadnie nowy wokalista. Kupę czasu temu byłam na koncercie zaraz po odejściu Paulusa i facet dawał radę. Tylko jeżeli "brzmienie godne 2010 roku" będzie totalną spierdoliną to jego głos obawiam się, że niewiele pomoże :roll:
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 22 Mar, 2010   

Od co najmniej 4 albumów kapela totalnie nie dla mnie.

Pojedynkowanie się przy pomocy oświadczeń to też 100% punk as fuck, dzięki.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Hamel


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 549
Skąd: Pyrlandia
Płeć:
Wysłany: Pon 22 Mar, 2010   

Kamyla napisał/a:
byłam na koncercie zaraz po odejściu Paulusa i facet dawał radę.:


Miałem tak samo, szedłem z myślą, że, to już nie będzie to samo, a koleś nawet podołał ;-)
_________________
"To jest punk rock, stary - tu się kradnie i morduje!"
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Mar, 2010   

a ja czekam i jestem bardzo ciekaw. . . kupię z sentymentu i chuj
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Surmen

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 101
Skąd: Trzebuska/Rzeszów
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Mar, 2010   

jak będe miał kasę to też kupie, ale chyba zwycięży hasło ..jestem za biedny żeby być uczciwym :-|
a kapela fajna
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

a ja nie kupię, ale posłucham z sentymentalnej ciekawości ;) przynajmniej bez Paulusa nie musimy się chyba bać kolejnych numerów z cyklu "włochaty inaczej" ;P
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

chętnie ściągnę tą płytę :lol:
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Hamel


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 549
Skąd: Pyrlandia
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

Miałem okazję dzisiaj (a właściwie wczoraj) posłuchać jednego kawałka. Jeśli cała płyta tak będzie brzmieć, to kupuję w dniu premiery! :shock:
Ani śladu po dawnym Włochatym - nie przypomina go ani muzycznie, ani wokalnie. Trochę hardcore'u, trochę melodyjności ;-)
_________________
"To jest punk rock, stary - tu się kradnie i morduje!"
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010   

Bunt i miłość to totalne dno producenckie, Skdoa może i jest dborym gitarzystą ale producentem nie! Na szczęście nową płytę chyba zrobi ktoś inny, choć Skdoa nadal gra. Posłucham z ciekawości, może będzie coś lepszego niż ostatnio. Co by nie mówić o Włochatym, ZMOWA to jest dzieło wybitne.
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Wto 13 Kwi, 2010   

Hamel napisał/a:
Miałem okazję dzisiaj (a właściwie wczoraj) posłuchać jednego kawałka. Jeśli cała płyta tak będzie brzmieć, to kupuję w dniu premiery! :shock:
Ani śladu po dawnym Włochatym - nie przypomina go ani muzycznie, ani wokalnie. Trochę hardcore'u, trochę melodyjności ;-)
Gdzie można posłuchać tego kawałka :?:
_________________

 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Wto 13 Kwi, 2010   

Dołączam się do pytania.
 
wlochatybilly


Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 33
Płeć:
Wysłany: Wto 13 Kwi, 2010   

Witam ,

Wywołany niejako do tablicy udzielę kilka info odnośnie tej płyty , jeśli chodzi o produkcję to będzie na tym poziomie co "Dzień Gniewu" albo jak wiele na to wskazuje jeszcze lepiej , zaznaczam że chodzi o produkcję , nie wypowiadam się jeśli chodzi o zawartość to każdy sobie sam oceni , na razie nie mamy jeszcze gotowego numeru do posłuchania a to co podesłałem znajomym to 1 kawałek po miksie , surowo zgrane ślady przed masteringiem , materiał nagrany w tym studio - http://www.studio.perlazz...a/O_Studio.html
jednak jak ktoś chce posłuchać to piszcie na priv. to podeślę .
Biały - niestety jeden kawałek na 16 z całej płyty jest a'la Pekin nie dało się tego uniknąć , a ściągać z neta nie musisz , jak będziemy grać w Jarocku masz ode mnie płytkę gratis :smile:
 
Hamel


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 549
Skąd: Pyrlandia
Płeć:
Wysłany: Wto 13 Kwi, 2010   

Ja się nie czuję upoważniony - piszcie do Billy'iego :cool:
_________________
"To jest punk rock, stary - tu się kradnie i morduje!"
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Śro 14 Kwi, 2010   

wlochatybilly napisał/a:
Witam ,

Wywołany niejako do tablicy udzielę kilka info odnośnie tej płyty , jeśli chodzi o produkcję to będzie na tym poziomie co "Dzień Gniewu" albo jak wiele na to wskazuje jeszcze lepiej , zaznaczam że chodzi o produkcję , nie wypowiadam się jeśli chodzi o zawartość to każdy sobie sam oceni , na razie nie mamy jeszcze gotowego numeru do posłuchania a to co podesłałem znajomym to 1 kawałek po miksie , surowo zgrane ślady przed masteringiem , materiał nagrany w tym studio - http://www.studio.perlazz...a/O_Studio.html
jednak jak ktoś chce posłuchać to piszcie na priv. to podeślę .
Biały - niestety jeden kawałek na 16 z całej płyty jest a'la Pekin nie dało się tego uniknąć , a ściągać z neta nie musisz , jak będziemy grać w Jarocku masz ode mnie płytkę gratis :smile:


hehe.. dziękuję, przynajmniej nie będę scenowym złodziejem ;) Na dechach niestety póki co się nie spotkamy, bo przeniosłem się do Posen i chwilowo nie gram nigdzie, ale mam nadzieję że z czasem to się zmieni - tak czy inaczej do zobaczenia, jeśli nie na scenie, to pod nią.
Dla mnie "Dzień Gniewu" był spoko i myślę, że choćby utrzymanie takiego poziomu jak na tamtej płycie będzie git. pozdro i powodzenia!
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Śro 14 Kwi, 2010   

Dla mnie "Dzień Gniewu" to jedyny album, który może się równać ze "Zmową" :)
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
wlochatybilly


Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 33
Płeć:
Wysłany: Śro 14 Kwi, 2010   

Biały daj maila to podeślę próbkę .
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 14 Kwi, 2010   

Z tego co przysłałeś mi to zapowiada się ciekawy materiał. Bardziej hardkorowy wokal i granie, ale melodyjnie tak jak stary Włochaty. To we Włochatym zawsze mi się podobało. Muzycznie ciekawie tylko do wokalu Palussa się przyzwyczaiłem.
_________________

 
wlochatybilly


Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 33
Płeć:
Wysłany: Śro 14 Kwi, 2010   

Płyta jest zróżnicowana , akurat te kawałki co podsyłam brzmią ostrzej ale nie wszystkie takie są , chociaż gościnnie na płycie śpiewa Ania z E.F.A.E i ten numer to już rasowy h/c , a porównania do Paulusa zawsze będą bo to oczywiste , a kwestia na + czy - to już każdy sobie odpowie .
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Śro 14 Kwi, 2010   

Billy, masz wiadomość ;)
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 14 Kwi, 2010   

wlochatybilly napisał/a:
porównania do Paulusa zawsze będą bo to oczywiste , a kwestia na + czy - to już każdy sobie odpowie
Ani na + ani na -. Po prostu jest inaczej :smile:
_________________

 
Hamel


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 549
Skąd: Pyrlandia
Płeć:
Wysłany: Śro 14 Kwi, 2010   

QkiZ napisał/a:
]Ani na + ani na -. Po prostu jest inaczej :smile:
_________________
"To jest punk rock, stary - tu się kradnie i morduje!"
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Śro 14 Kwi, 2010   

"akurat te kawałki co podsyłam brzmią ostrzej ale nie wszystkie takie są" - to podsyłasz więcej niż jeden? :)

Niezły kawałek i dobre brzmienie. Choć ze Skodą Włochaty poszedł jak dla mnie w nie do końca dobrym kierunku. I dod ziś nie rozumiem jak można było wydać tak dziwnie brzmiacy twór jak ostarnia płyte. Teraz moze być juz tylko lepiej i, jak na razie, jest lepiej.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13