PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Aneta
Śro 09 Mar, 2011
punk old school woodstock 2009 AŻ DZIW BIERZE?!

czy zaliczysz tegoroczny łudstok?
tak
40%
 40%  [ 12 ]
nie
23%
 23%  [ 7 ]
zastanawiam się
16%
 16%  [ 5 ]
spierdalaj
20%
 20%  [ 6 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Lip, 2009   

ktos tam z Conflictu mial przeboje i nie graja jednak, o czym Jurek wczesniej zdazyl poinformowac, jak ktos sledzi temat http://www.youtube.com/wa...feature=channel

jest co prawda jeszcze sham69, juliette lewis czy nawet futureheads (caliban mnie nie kreci w ogole), ale dla mnie to troche za malo zeby sie wybrac na ten rockowy sped
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

Cytat:
sham69


i starczy. :)
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
Marguz

Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1199
Skąd: Świdnik
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

jedyne dni urlopu w te wakacje które będę mieć :| także jak ktoś jedzie dawać znać :|
_________________
IQ jeden z drugim ma 102 a punk 77.
 
 
dece


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 88
Skąd: wlkp
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

Marguz napisał/a:
jedyne dni urlopu w te wakacje które będę mieć :| także jak ktoś jedzie dawać znać :|


12 osób w ankiecie zdeklarowało stanowczą obecność na przystanku... w tym także ja więc może jakieś winko sie zrobi heheh
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

pamiętaj, że ludzie deklarowali się, kiedy miał grać Conflict.
Teraz nie wiem czy będę. Ale całkiem możliwe.
 
Marguz

Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1199
Skąd: Świdnik
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

ło kurwa to nie gra? dopiero teraz ogarnąłem, słabizna, no ale chuj urlop mam to siedzieć w domu nie będę. Dobra to skrobne na pw.
_________________
IQ jeden z drugim ma 102 a punk 77.
 
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

ja najprawdopodobniej wbije na jeden dzien, tj przyjade rano, pojade poznym wieczorem.
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

My (ja + ktosie w nieznanej narazie ilości) prawdopodobnie też.
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
Astiv

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 66
Skąd: Rybnik
Płeć:
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

jadę z paroma kumplami
 
Pani Ka


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 132
Skąd: Szkl
Płeć:
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009   

Ja najprawdopodobniej się zjawię.
 
 
dece


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 88
Skąd: wlkp
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

sham 69 rządzili ... pózniej rozjebała mnie gaga ! ogólnie impreza na plus+ chociaz ogarniecie rekordowej 400.000 publicznosci wychodziło bardzo marnie! patrz:sprzedaz piwa jedzenia sanitariaty! syf jakich mało... sorry dla MARGUZA za danie ciała ze spotkaniem... przecholowałem z używkami wiec miałem ciezko sie ogarnąć !
 
Black_desert_Rose


Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 61
Płeć:
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

ja nawet nie dojechałam. cena biletu to przegiecie,prawie 80 zł,a jeszcze samochodu nie skołowałam:/
_________________
On dał Jej 6 róż...Jedna z nich była sztuczna...Powiedział:Jeśli ostatnia z tych róż zwiędnie-Przestanie ją kochać...
 
 
Marguz

Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1199
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

dece napisał/a:
sham 69 rządzili ... pózniej rozjebała mnie gaga ! ogólnie impreza na plus+ chociaz ogarniecie rekordowej 400.000 publicznosci wychodziło bardzo marnie! patrz:sprzedaz piwa jedzenia sanitariaty! syf jakich mało... sorry dla MARGUZA za danie ciała ze spotkaniem... przecholowałem z używkami wiec miałem ciezko sie ogarnąć !

jak dla mnie to Volbeat pobił na łeb wszystko, chociaż na niedzielę zostać już nie mogłem bo praca praca. Ekipa znajomych zajebistości. Natomiast z forum spotkań miałem 0. Zdążyłem tylko próbować się skontaktować z Dece, a później komórka odmówiła.
_________________
IQ jeden z drugim ma 102 a punk 77.
 
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Black_desert_Rose napisał/a:
ja nawet nie dojechałam. cena biletu to przegiecie,prawie 80 zł,a jeszcze samochodu nie skołowałam:/

gdyby nie to ze jestes juz dzieciata, mozna by polecic autostop, a tak - no coz...moze za rok?
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Black_desert_Rose


Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 61
Płeć:
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

xkrzysiekx napisał/a:

gdyby nie to ze jestes juz dzieciata


proste przeciez ze bez dziecka bym pojechała :twisted:
 
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Black_desert_Rose napisał/a:
xkrzysiekx napisał/a:

gdyby nie to ze jestes juz dzieciata


proste przeciez ze bez dziecka bym pojechała :twisted:

dla mnie nie bylo to takie oczywiste ;)
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Black_desert_Rose


Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 61
Płeć:
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

nieumiejacy chodzic Dzidziuch na woodstocku/? marny pomysł:P
_________________
On dał Jej 6 róż...Jedna z nich była sztuczna...Powiedział:Jeśli ostatnia z tych róż zwiędnie-Przestanie ją kochać...
 
 
Szymix
Moderator

Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 254
Płeć:
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

ja bylem i tak jak dece pisał sham zmiażdzył gaga dobiła i zasnąć nie mogłem bo cąły od pogo poobijany :d ogólnie zajebiście bym rzekł
_________________
"Chodź i posadź ze mną kwiaty, kwiaty wolności"
............................

http://www.myspace.com/rejestrswirow
 
 
Pani Ka


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 132
Skąd: Szkl
Płeć:
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Też byłam. Pierwszy i raczej ostatni raz. Masa ludzi i straszy syf,sory chyba jednak bardziej wolę kameralne koncerty. Spotkałam Rozwala pod sceną,tak z ciekawości, wiedziałeś z kim się witasz? :lol:
 
 
rozwal
Operator Beczki Śmierci


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 1545
Skąd: Kopenhaga
Płeć:
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

no jasne, ze wiedzialem, halo :faja:

ja co roku powtarzam, ze to ostatni raz. ale prawde mowiac to mi sie podobalo bardzo! wokalista shamow pierdolil glupoty ze sceny, ale ogolnie calkiem sympatyczny, choc nie wiem czemu nazwal mnie ze sceny skinheadem, bo jak pokazal, ze jestem jebniety, to moze mial racje, ale odpowiedzialem mu tym samym i sie smial. smieszne jak w takim tlumie mozna zlapac kontakt z kapela, ale chyba bylem jedyny ktory znal i spiewal teksty. muzycznie mi sie podobal ich koncert, na zdecydowany plus. ogolnie koncerty byly zajebiste w tym roku, i ciagle nie moge zrozumiec czemu widzialem ich tak malo. ekstra ta irlandzka bodajze kapela folkowa, guano apes slyszalem tylko z namiotu ale brzmialo git, i ogolnie dobra zabawa. gruba korba na polu "jaaaarek", pozdro dla ekipy, picie wodki o temp 20-30 stopni popijanej kola o temp. 30-40 bylo konkretem, poznalem bardzo malo nowych ludzi, co jest dosc dziwne, poderwalem dziewczyne na wielka swastyke na plecach i glosne sieg heil, nikt nie wiedzial o tajnej kolejce po srodku po zapiekanki, przez co nie stalem pol godziny tylko 10 sekund, czasem za dlugo po piwo, takze super, ze mialem wlasne bronki, ogolnie straszna lipa, ze w pijackim amoku, ciagle nie wiem jak, wpisalem 3x zle PIN!!! i niestety nie moglem sie skontaktowac z nikim, takze przepraszam zwierza, kaczme, kamile, marcina, z ktorymi chcialem sie zobaczyc, no ale coz, nawet nadalem przez glosniki wiadomosc o 15 zebyscie przyszli pod kasy biletowe o 17, ale nikt nie przyszedl. po 3 dniach syfu zatrzymalismy sie w aquaparku w gryifinie i to byl strzal w 10, ale zajebiscie bylo. ogolnie syf, ale przyjemnie i super koncerty, dobre korby, obiecalem, ze wiecej nie przyjade juz chyba po raz 4, ale pewnie jak bedzie okazja to znowu wpadne, choc za duzo ludzi bylo i sie chodzic nie dalo, 400 tys. to jednak gruba opcja, poprzednio bylo chyba przeciez 250 tys.

przeczytalem tego posta i napisalem go zupelnie jak putin haha, jezeli ktos go jeszcze pamieta.
_________________
I am sitting with a philosopher in the garden; he says again and again “I know that that's a tree”, pointing to a tree that is near us.
Someone else arrives and hears this, and I tell him: “This fellow isn't insane. We are only doing philosophy.”

L. Wittgenstein
 
dece


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 88
Skąd: wlkp
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

piwo jakieś dziwnie sikane... niby lech ale chyba gorszej jakości! No i w dupe jasną puszki ciepławe -tylko cena całkiem przystępna! Niemcy z sąsiednich namiotów chwalili koszty puszki że niby nie całe ojro a dla nich to żaden wydatek wiec w rocznice powstania warszawskiego jebliśmy ich akonto strat w ludności cywilnej na dwie palety tego złocistego płynu! Wnuki niemieckich żołnierzy spłaciły wobec nas dług tej okropnej strzelaniny !
ZA ROK WRACAM TAM Z PEWNOŚCIĄ !
 
trake

Dołączył: 07 Lut 2006
Posty: 36
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Sham wymiótł, wokalista faktycznie śmieszny, ale jego teksty wydały mi się sympatyczne, jednak jak ktoś wyżej napisał, koncerty w mniejszym gronie są lepsze. Upić to się nie upiłem bo ciepłe piwo nie smakuje, ale ogólnie pozytyw. Nie wiem czy za rok pojadę, zależy od składu, w tym roku jechałem głównie na conflict i sham, a o tym, że conflict jednak nie gra dowiedziałem się na dworcu :evil:
No i basistka subwaysów elegancka ;>

A i za gorąco, stanwoczo za gorąco. Coś tak jakby bóg się wkurwił i chciał za jednym razem spalić 400 tysięcy brudasów.
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

rozwal napisał/a:
no jasne, ze wiedzialem, halo :faja:

ja co roku powtarzam, ze to ostatni raz. ale prawde mowiac to mi sie podobalo bardzo! wokalista shamow pierdolil glupoty ze sceny, ale ogolnie calkiem sympatyczny, choc nie wiem czemu nazwal mnie ze sceny skinheadem, bo jak pokazal, ze jestem jebniety, to moze mial racje, ale odpowiedzialem mu tym samym i sie smial. smieszne jak w takim tlumie mozna zlapac kontakt z kapela, ale chyba bylem jedyny ktory znal i spiewal teksty. muzycznie mi sie podobal ich koncert, na zdecydowany plus. ogolnie koncerty byly zajebiste w tym roku, i ciagle nie moge zrozumiec czemu widzialem ich tak malo. ekstra ta irlandzka bodajze kapela folkowa, guano apes slyszalem tylko z namiotu ale brzmialo git, i ogolnie dobra zabawa. gruba korba na polu "jaaaarek", pozdro dla ekipy, picie wodki o temp 20-30 stopni popijanej kola o temp. 30-40 bylo konkretem, poznalem bardzo malo nowych ludzi, co jest dosc dziwne, poderwalem dziewczyne na wielka swastyke na plecach i glosne sieg heil, nikt nie wiedzial o tajnej kolejce po srodku po zapiekanki, przez co nie stalem pol godziny tylko 10 sekund, czasem za dlugo po piwo, takze super, ze mialem wlasne bronki, ogolnie straszna lipa, ze w pijackim amoku, ciagle nie wiem jak, wpisalem 3x zle PIN!!! i niestety nie moglem sie skontaktowac z nikim, takze przepraszam zwierza, kaczme, kamile, marcina, z ktorymi chcialem sie zobaczyc, no ale coz, nawet nadalem przez glosniki wiadomosc o 15 zebyscie przyszli pod kasy biletowe o 17, ale nikt nie przyszedl. po 3 dniach syfu zatrzymalismy sie w aquaparku w gryifinie i to byl strzal w 10, ale zajebiscie bylo. ogolnie syf, ale przyjemnie i super koncerty, dobre korby, obiecalem, ze wiecej nie przyjade juz chyba po raz 4, ale pewnie jak bedzie okazja to znowu wpadne, choc za duzo ludzi bylo i sie chodzic nie dalo, 400 tys. to jednak gruba opcja, poprzednio bylo chyba przeciez 250 tys.

przeczytalem tego posta i napisalem go zupelnie jak putin haha, jezeli ktos go jeszcze pamieta.

ciekawe czy ktos nagral ten koncert, jak schizme rok temu, i umiesci w sieci?
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Szymix
Moderator

Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 254
Płeć:
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Na shamach jakis kretyn wylecial z flaga ze swastykami :D samej flagi nie widzialem rozwinietej bo od razu pokojowy patrol dolecial i mu zaczeli wyrywac :wink:
_________________
"Chodź i posadź ze mną kwiaty, kwiaty wolności"
............................

http://www.myspace.com/rejestrswirow
 
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

xkrzysiekx napisał/a:
ciekawe czy ktos nagral ten koncert, jak schizme rok temu, i umiesci w sieci?


2 lata temu ;)
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 15