PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Kulinaria
Autor Wiadomość
frozen


Dołączyła: 30 Lip 2013
Posty: 17
Skąd: Glogau
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Sie, 2013   

http://www.wielkiezarcie.com/recipe49566.html - ja jeszcze polecam to, bo jest pyyyszne :D
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 09 Gru, 2013   

Wojsko musi jeść nie byle jakie jedzonko tylko treściwy i kaloryczny pokarm!Myślę o kuchni polowej.Śniadanie-suchary i konserwa, obiad-grochowa na boczku,do tego kiełbaska i bułka,gąski raczej nie będzie ale wątróbkę z cebulką może da się zorganizować,kolacja-patison nadziewany mielonym.Chorzy i ranni dieta!
Michał napisał/a:
Dlatego też mam jakiś taki sceptycyzm "rozwój, złota era, wysoko rozwinięta nauka, technika i inżynieria" - tak mniejwięcej pisało w Atlasie Politycznym Świata wydanym w 1984 roku o ZSRS, który pewnie leży gdzieś u moich rodziców jeszcze. I może to nauczyło mnie raczej patrzeć na dokonania a nie na "myśl".

Przypominam,że to ćwiczenia.Plany taktyczne to nie rzeczywistość,podczas akcji mogą wystąpić nieprzewidziane trudności,dlatego jestem ciekaw pytań i sugestii na temat?Jeśli dożyję też wezmę w niej udział,może nawet rosomakiem przyjadę jak uruchomię.Ślubowałem co prawda wierność na posterunku w górach,lecz wybłagam o przepustkę.
Jako historyk powinieneś wiedzieć ,jak Centrala załatwia takie sprawy,kiedy zostają pozostawione samym sobie.Krótko,wyśle ze dwa liberatory z napalmem i dokładnie pozamiata.W razie wątpliwości kontakt w starej szkole lub oczyszczalni.
Ps.Rozkazy na dziś,każdy samodzielnie zdobywa uzbrojenie{RKM}i odzież.W tej chwili magazyn pusty.
Ps2 Przy zachowaniu szczególnej ostrożności w duchu rozkazu samodzielnie prowadzić drobne działania zaczepne.{ostrzelać krótkimi seriami przeciwnika,walnąć granat itp.}
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pią 13 Gru, 2013   

Szpital jest za blisko kuchni.Chorzy będą jęczeć i dostawać apatii.Kapral Kozber zbierze kilku ludzi,siądzie przy łóżkach i zajmie rozmową.Niech im wytłumaczą,że warto żyć,dieta wieczna nie jest.Cherlaki do akcji mi nie potrzebne.Tylko ma być wyrozumiały,sam też kiedyś byłem chory i wiem jak męczy zapach pieczonego kurczaka.Bo jak nie to się wkurwię i sam tam pójdę z karabinem.
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 16 Gru, 2013   

Ps.Dać im skibę chleba,chorym na reumantyzm smarować kończyny wyciągiem z jadu żmiji.Dobra jest apiterapia ale do tego dojdziemy.Przeprowadzałem już eksperymenty na jehowcach i działa.Bywało,że po pierwszej wizycie ból mijał i chodzili jak zegarki.Jeszcze chłopaki poznają co to wojna obronna i będą zabijać bez wahania.
_________________
Może być?
Może być?
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Pon 16 Gru, 2013   

Jednak zupa dupa grochowa jest najlepsza ma takie pierdniecie że sam pan michałzewsi nie dałby rady utrzymać się na powierzchni ziemskiej i calutki by lewitował w strone słonca lub inszej paskudnej gwiazdy Smacznego wiarusy i dekarze lub dekoratorzy czy jak wam tammmmmmm!!!!!!!
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 16 Gru, 2013   

ZŁY PUNKS napisał/a:
Jednak zupa dupa grochowa jest najlepsza ma takie pierdniecie że sam pan michałzewsi nie dałby rady utrzymać się na powierzchni ziemskiej i calutki by lewitował w strone słonca lub inszej paskudnej gwiazdy Smacznego wiarusy i dekarze lub dekoratorzy czy jak wam tammmmmmm!!!!!!!

A Ty nie idziesz?Dla Ciebie też jest peleryna!Sex Bombo!
_________________
Może być?
Może być?
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

Ot przykrość nie idę a peleryne zakosiła mi Arabela sex bomba czeska ale dzięki za pamietliwośc!!!
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

To może byś chociaż zmienił swój podpis?I wymyślił mi nową ksywę bo ten Bałagan kiedyś się skończy tragicznie i to niekoniecznie dla mnie.
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Czw 09 Paź, 2014   

Smalec.Sam smalec jak dla mnie jest mdły.Można go zrobić z podsmażoną cebulką,wtedy osolony bardzo dobrze pasuje do chleba.
_________________
Może być?
Może być?
 
kajaa

Dołączyła: 07 Gru 2019
Posty: 37
Płeć:
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2022   

Jak już jesteśmy przy tym temacie, to jestem bardzo ciekawa czy kojarzycie może firmę https://sklep.biobabalscy.pl ? Tak pytam, poniewaz u nich można ponoć kupić bardzo dobrej jakości, całkowicie naturalne produkty żywnościowe. Zastanawiam się czy teraz tam nie robić zakupów, ponieważ chciałabym lepiej zadbać o siebie.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12