PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Defekt Muzgó bez Siwego :/

Czy Jez powinien odejść od Defektu Muzgó
Tak
82%
 82%  [ 14 ]
Nie
17%
 17%  [ 3 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
Szymix
Moderator

Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 254
Płeć:
Wysłany: Pon 23 Wrz, 2013   

A śpiewa o tym że Jeż to chuj, ale on z Siwym i Hebanem dadzą jeszcze rade i stary defekt zagra:D
_________________
"Chodź i posadź ze mną kwiaty, kwiaty wolności"
............................

http://www.myspace.com/rejestrswirow
 
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Pon 09 Gru, 2013   

Irek Jeż miażdzy jaja:)

http://www.youtube.com/watch?v=dOAXM6Ag0wM
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Pon 09 Gru, 2013   

Punk w chuj.... :bejzbol: :bejzbol: :bejzbol: :bejzbol:
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 09 Gru, 2013   

Irka bieremy,pójdzie pierwszy na zwiady czy Krzyżak nie zastawił pułapki.To bardzo niebezpieczne zadanie ale i godne chwały.
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Wto 10 Gru, 2013   

Myślę zacząć od wykonania mechanicznej zabawki nakręcanej na kluczyk,sztucznego jeża.Zainstalować na nim kamerę i mikrofon,podłożyć do siedziby ONR-u w celach wywiadowczych czy aby nie pokrzyżują naszych planów?Gdyby okazało się,że w pewnych kwestiach można by zawrzeć koalicję podjąć współpracę.Widzę światełko w tunelu,gdyż uważam podobnie jak oni,że polskim kapitałem powinien obracać polski Żyd,a nie międzynarodowy.Do akcji się nie nadają,lecz mogą oskrzydlać i czekać w odwodzie{pełen rynsztunek bojowy}.Dowództwo nad nimi powierzam pijakowi.
Ps.Znakiem na fladze będzie falanga.
_________________
Może być?
Może być?
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Pią 13 Gru, 2013   

To się nie dzieje naprawdę...

http://www.krs-online.com...krs-349495.html
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Pią 13 Gru, 2013   

:cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest:
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pią 13 Gru, 2013   

szymon napisał/a:
To się nie dzieje naprawdę...

http://www.krs-online.com...krs-349495.html


Nie to tylko ćwiczenia!Boisz się?
Ta akcja to początek,w przyszłości mam zamiar utworzyć dwie potężne jednostki wojskowe w Bieszczadach i okolicach Wałbrzycha {Jawor to rodzinne strony ojca,może dlatego tam}.Zacząć od postawienia ok.10 drewnianych baraków mieszczących po 50 000 wojska każdy,docelowo jednostki liczące 5 000 000 .Początkowo będę to nadzorował później dowództwo przekażę.Wiele potrafię,ale roztroić się nie potrafię,choć kto wie jak się wkurwię.Mam zamiar sprawić,że nasz kraj będzie miodem płynący!
Rozkaz!Zdobyć instrukcje budowy jednostki i jej działania!..

Ps.Chcesz się zajmować elektroniką to życzę powodzenia na manowcach.Stara szkoła wojskowa się liczy!
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pią 13 Gru, 2013   

nakręcany jeż donosi z siedziby ONR:
Pamiętam z dzieciństwa zwłaszcza jednego, który z okazji 1 maja, a pewnie i sznapsa, rozkrochmalał się na tle przyjaźni polsko - radzieckiej, która w ORMO z pewnością była egzekwowana jeszcze surowiej, niż dzisiaj wśród tak zwanych narodowców. Rozkrochmalenie owo objawiało się w intonowaniu pieśni: „Tyś się rodził na Uralu, a ja u stóp Tatr; nie przeszkadza mi to wcale cenić ileś wart” - po czym następowała improwizacja, chyba nie do końca zgodna z oryginałem, na temat zwrotki drugiej: „twą dziewczynę zwą Marusia, moją Maryś zwą; nie przeszkadza mi to wcale cenić wartość twą”. Oczywiście tego rodzaju produkcje artystyczne stanowiły margines działalności ormowców, którzy przede wszystkim byli werbowani i wykorzystywani przez Milicję Obywatelską w charakterze donosicieli, a w razie potrzeby - również tak zwanego zbrojnego ramienia partii - głównie zresztą zbrojnego w pałki, wypożyczane na takie okazje z milicyjnych arsenałów

2.Jak będę miał przeciętną przeciętnego Francuza to będę miał WYJEBANE NA NADGODZINY , bo życie i wolność jest zbyt piękne by spędzać je w fabryce...
... Tak się rodzi w Polce frustracja, gniew i rozpacz w jednym, tak są pozbawiani nadziei młodzi ludzie a tak się traktuje nie potrzebnych już systemowi nie produktywnych bezwartościowych staruchów. Tak się rodzi patologia i tak się poszerza bieda z nędzą , tak ludzie zaczynają nienawidzić tego państwa. W tym jebanym antynarodowym państwie ludzie nie mają znikąd pomocy, idą na samo dno całymi rodzinami.

Jestem przekonany dogłębnie i nikt mi nie wmówi ze za kilkanaście lat pod pozorem humanitaryzmu liberalne kurwy wprowadza eutanazję by pozbyć się bezproduktywnych i bezwartościowych dla nich istnień ludzkich które nie mogą tyrać na międzynarodowy kapitał.

Nie wiem o co chodzi?Szymon nie gniewaj się na mnie chodzę dzisiaj zygzakiem.
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 16 Gru, 2013   

Ja temu chłopu życzę,żeby te związki założył.Tylko,żeby polubił swoją robotę,nie była dla niego czymś w rodzaju kary.Instruktor u którego często jestem lubi wspominać swoją pracę dyspozytora w STW {Spółdzielnia Transportu Wiejskiego}.Opowiada,jak wysyłał samochody po całej Polsce z towarem,jeździł usuwać skutki wypadków czy awarii.Mówił ,że raz pod Kruszwicą "czepla" z cysterną mleka złapała pobocze,a na dodatek było ślisko i wyłożyła się do rowu.Pojechał to podnosić,poprosili o pomoc w kołchozie,przyjechał naszej produkcji traktor i dutra,dodatkowo ściągneli nowego Jelcza załadowanego 5T masła.Owinęli delikatnie cysternę pasami przez deski,dutra i traktor ciągnęły w bok,a jelcz do przodu.Pomalutku jakoś ją na prostą wspólnie wyciągnęli.Innym razem skrzynia się w starze pod Krakowem zatarła,trzeba było jechać ściągać.Faktycznie była zatarta,kierowca zapomniał sprawdzić olej.Ten nasz Bukwiczak musiałby podobnie do pracy podchodzić,a nie wiem czy by chciał?
Ps.Byłem u instruktora w sobotę,siedział u niego znajomy dziadek z sąsiedniej wioski.Przyszedł pomóc pociąć drewno i trąbił za to jabcoka.Stary trochę go przycisnął,ja pomogłem,gość zesrał się prawie w gacie i ciut,ciut brakowało,by przyznał się,że wjechał kiedyś najebany traktorem do jeziora.Były to jeszcze czasy STW.Do tej pory to ukrywa.Ciągnik dwa miesiące stał we wodzie,aż zamarzł zimą w lodzie i jakiś myśliwy go nie wypatrzył przypadkiem.Musieli go koparką rumuńską wyciągać,dali radę tylko nikt później już nie chciał go naprawiać.
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Śro 18 Gru, 2013   

..Na końcu jego kumpel Gieniu Miażdżyk gdzieś ten traktor jeszcze komuś ożenił.
_________________
Może być?
Może być?
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Śro 18 Gru, 2013   

Wojsko było w oczach michałazewsi instytucją bardziej jeszcze absurdalną niż wszystkie inne. Widać to choćby w opowiadaniu o żołnierzu, który wyszedł rano na petrol i wszedł na minę:
„One wybuchają tylko wtedy, gdy zdejmie się stopę. Rzuciłem chłopakom to, co miałem w kieszeniach i kazałem im odejść. Jestem zupełnie sam. Powinienem czekać aż wrócą, ale powiedziałem im, żeby nie wracali, i mógłbym próbować rzucić się na wznak, ale robi mi się niedobrze na myśl, że miałbym żyć bez nóg… Zostawiłem sobie tylko notes i ołówek. Odrzucę je zanim zmienię nogę, a muszę koniecznie to zrobić, bo mam już dosyć tej wojny, a poza tym zaczynam czuć mrówki w nodze.”
Rotten uśmiałby się serdecznie, gdyby się dowiedział, że polska wersja nie powstała właśnie w wojsku. Ahoj!!!!!!!
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Śro 18 Gru, 2013   

Zdejmij tą nogę,może nie wypali!
_________________
Może być?
Może być?
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Śro 18 Gru, 2013   

michał ze wsi 2 napisał/a:
Zdejmij tą nogę,może nie wypali!
Drewnianą mam zdjąć???????
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Sob 21 Gru, 2013   

Pytałem dzieciaki czy dobrze by było jakąś piosenkę wysłać znajomemu Siwemu.Stwierdziły,że Majka Jeżowska będzie dobra.Pół godziny tańczyłem z dzidzią przy tym.
_________________
Może być?
Może być?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14