PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Aneta
Pią 19 Sie, 2011
Temat o wszystkim... 2
Autor Wiadomość
Prompto


Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 200
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

kontrowersyjna_ja napisał/a:
spoko prompto kiedys tu na bramce proxy jechalam z 9 kont az w koncu dali se spokoj i mnie zostawili wiec nasza przyjazn przetrwa wszystko :D na pm Ci napisze co mi suchy w ostrzezeniu napisał jak chcesz :D kino po prostu :P


no to napisz :mrgreen:
 
Aida

Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 467
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

Swiadectwo odebrane. oficjalnie wakacje!
_________________
" Punk jest w nas, w naszych sercach, w naszej duszy, w naszej muzyce. Robimy wiec to co chcemy, a nie to co robia inni"
 
Surmen

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 101
Skąd: Trzebuska/Rzeszów
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

ja wpierdol zebrałem wczoraj na treningu,więc oba warunki spełnione :jupi:
 
rozwal
Operator Beczki Śmierci


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 1545
Skąd: Kopenhaga
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

BadMotherfucker napisał/a:
rozwal napisał/a:
Ja grywam tam tez w backgammona (tryktrak)
Nigdy nie zrozumiem tej popierdolonej gry :oops:
A w szachy chętnie zagram :!:
no to sie mozemy na szachy jakos wkrotce ustawic i z marcinem razem :) a bacgammon jest w miare prosty i w sumie jest zabawny, wymaga mniej wysilku jak szachy - ot taka relaksacyjna gierka.

Aida napisał/a:
Swiadectwo odebrane. oficjalnie wakacje!

tez chce moje "swiadectwo" juz dostac, ale jeszcze troche roboty, ehh :mad:
_________________
I am sitting with a philosopher in the garden; he says again and again “I know that that's a tree”, pointing to a tree that is near us.
Someone else arrives and hears this, and I tell him: “This fellow isn't insane. We are only doing philosophy.”

L. Wittgenstein
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

Wróciłem z placu zabaw z nygusem i mam takie pytanie czy 13/14 latki te najbrzydsze zawsze tak klna i papierochy palą co to im daje poczucie wyzszości nad tymi ładnymi w dupe jeża :shock: :shock:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Prompto


Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 200
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

tak
 
bladaczka


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 633
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

czytając twoje posty ciągle mam przed oczami pronto :glupek: dopiero teraz zdałam sobie z tego sprawę :glupek: :glupek:
_________________
culture is not your friend
recze bere !
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

bladaczka napisał/a:
czytając twoje posty ciągle mam przed oczami pronto :
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
zachariasz


Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1006
Skąd: Cybullandia/Lubelskie
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

Dzisiaj jest jakiś dzień robienia ludzi w chuja czy co :!: :?: :evil: :evil: :evil:
 
 
Faith_


Dołączyła: 20 Cze 2011
Posty: 93
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

zachariasz napisał/a:
Dzisiaj jest jakiś dzień robienia ludzi w chuja czy co


nieoficjalny....
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

Dziś jest za je bi sty dzień. Załatwiłem dosłownie wszystko co miałem załatwić i nawet więcej niż bym się spodziewał, po prostu elegancja. W zasadzie mam wakacje, z czystym sumieniem mogę jechać nakurwić się na Ferment Festa :jacko:
 
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

Mysle ze to powinni przeczytac wszyscy

Parę słów o nierzetelnym dziennikarstwie
W 1867. odcinku programu „Rozmowy w toku”, zatytułowanym „Życie PUNKA to jest smaczek – raz dziewczynka, raz winiaczek!”, który rzekomo przedstawia subkulturę punkową, wykorzystano logo squatu Elba, przedstawiając na jego tle ludzi, którzy w żaden sposób nie są z naszą działalnością związani i reprezentują poglądy sprzeczne z naszymi ideałami. TVN jako jedna z najważniejszych stacji telewizyjnych w Polce jest zobowiązana do rzetelnego przedstawiania informacji publiczności i unikania wszelkich przekłamań. Oczywiście, wspomniane przekłamania miały miejsce w programie o niskiej wartości merytorycznej, to jest w talk-show, niemniej uważamy, że każdy program powinien prezentować treści wiarygodne, szczególnie jeżeli ma on przybliżać publiczności problemy współczesnego społeczeństwa.
Uważamy, że wykorzystywanie naszego wizerunku do przedstawiania nieprawdziwych informacji stanowi jawny przykłady nierzetelności dziennikarskiej zaprezentowanej przez TVN. Pokazanie grupki dzieci mających problemy z dojrzewaniem i własną seksualnością oraz ubranych w fabrycznie podziurawione spodnie za kilkaset złotych wypacza obraz subkultury punkowej, wśród której niełatwo jest znaleźć dzieciaki ubrane w pstrokaty strój kosztujący niebotyczne pieniądze.

Jako kolektyw Elba działamy w Warszawie już od ponad 6 lat. Od tego czasu (a niektórzy z nas dużo dłużej) nieprzerwanie angażujemy się w różnego rodzaju akcje polityczne i kulturalne. Organizujemy wiele koncertów, dyskusyjny klub filmowy, slamy poetyckie, posiadamy także warsztat rowerowy, w którym udzielamy pomocy każdemu rowerzyście i nie domagamy się za nią pieniędzy. Tworzymy otwartą dla wszelkich twórczych inicjatyw przestrzeń i nie życzymy sobie, aby bez naszej zgody wykorzystywano nasz wizerunek w telewizji, a na dodatek przedstawiano nas jako uprawiających seks w miejscach publicznych pijaków. Squat Elba, a także wiele innych działających na całym świecie squatów, to nie meliny, lecz tworzone ciężką pracą, bez funduszy roszczeń finansowych wobec państwa, miejsca służące lokalnej społeczności dla rozwijania własnych zainteresowań, organizowania własnych inicjatyw itd. Ponadto każdy z nas, w przeciwieństwie do bohaterów programu, potrafi ułożyć bez najmniejszego problemu poprawne gramatycznie zdanie i wszechstronnie rozwija własne zainteresowania.
Nasz system wartości opiera się na wzajemnym szacunku i podmiotowym traktowaniu każdego człowieka, niezależnie od jego płci, rasy, seksualności. Nie jest normą uprawianie przygodnego seksu i traktowanie dziewczyn czy chłopaków jako pozbawionych osobowości i wartości obiektów seksualnych. Ludzie prezentujący taki pogląd nie są mile widziani w naszym środowisku. Nasze życie nie sprowadza się do ciągłych popijaw i imprez. Wielu z nas, poza działalnością w ramach kolektywu, pracuje, studiuje, aktywnie uczestniczy w wielu inicjatywach, bierze udział w licznych protestach, demonstracjach itp. Rzekome „punki” przedstawione w programie w żaden sposób nie reprezentują naszych poglądów. Anarchia nie polega na noszeniu wisiorka z wielką literą A, tylko na braniu odpowiedzialności za własne słowa i czyny. Uważamy, że mamy prawo domagać się tej postawy również od innych, a poprzez emisję wspomnianego programu stacja TVN udowodniła, że jej nie prezentuje. Nie uznajemy, ani nie stosujemy kłamstwa i manipulacji i nie życzymy sobie, aby ktokolwiek, kto ma moc kształtowania opinii publicznej, odwoływał się do takich środków.
Dzieci, które wystąpiły w tym programie, nie mają nic wspólnego z nami. Zabawy w „punkową butelkę” lub inne, o których się wspomina, kojarzą się ze słynną zabawą w „słoneczko”, dla niepoznaki lekko zmodyfikowaną, aby lepiej pasowała do przekłamanego obrazu rzeczywistości. Nie jest to problem żadnej subkultury, a raczej braku rzetelnej i pozbawionej uprzedzeń edukacji seksualnej w naszym kraju oraz - przede wszystkim - obrazów i treści przekazywanych dzieciom w telewizji, czasopismach młodzieżowych i innych mediach. Zrzucanie winy na ludzi, którzy potrafią tworzyć niejednokrotnie trwające całe życie związki, ale nie potrzebujących do tego legitymizacji państwa, czy Kościoła jest oczywistym dowodem braku merytorycznych argumentów i tworzenia naprędce nowych sensacji, celem przyciągnięcia większej widowni.
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

konkretna odpowiedź. Widziałem to gówno w tiwi z wklejonymi bananowymi dziećmi w zdjęcie z Elby.
_________________

 
Prompto


Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 200
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

bladaczka napisał/a:
czytając twoje posty ciągle mam przed oczami pronto dopiero teraz zdałam sobie z tego sprawę


już nie umiecie beze mnie żyć - rozmawiacie o mnie nawet jak mnie nie ma :bejzbol:
 
rozwal
Operator Beczki Śmierci


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 1545
Skąd: Kopenhaga
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

Zostaly 2 miesiace do poczatku mojej austostopowej wyprawy do okola swiata ! :glupek:
_________________
I am sitting with a philosopher in the garden; he says again and again “I know that that's a tree”, pointing to a tree that is near us.
Someone else arrives and hears this, and I tell him: “This fellow isn't insane. We are only doing philosophy.”

L. Wittgenstein
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2011   

rozwal napisał/a:
Zostaly 2 miesiace do poczatku mojej austostopowej wyprawy do okola swiata ! :glupek:

kiedyś na wakacjach spałem w domku u takiej kobitki, której córka pojechała ze swoim chłopakiem autostopem dookoła świata. nawet wydali książkę, dziennik tej podróży. ona była Kinga a on Chopin, tytułu książki nie pamiętyam, ale podróż zajęła im chyba 4 lata
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
bladaczka


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 633
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2011   

smutne to całe drzyzgowanie-zakłamanie... człowiek stworzył sobie coś tak potężnego jak mass media żeby robić z siebie i innych debila :hmm: w tym programie już nawet nie chodzi o tych punków,ale ile środowisk musiało tak ucierpieć bo pan kowalski nie widzi świata poza telewizorem :roll:
_________________
culture is not your friend
recze bere !
 
Aida

Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 467
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2011   

To juz bardziej jest kabaret... dlatego ja wlasnie tv nie ogladam. Ale mi głowa napierdziela. Nigdy takiego zgonu nie mialam jak wczoraj. trzeba bylo uczcic zdanie :)
_________________
" Punk jest w nas, w naszych sercach, w naszej duszy, w naszej muzyce. Robimy wiec to co chcemy, a nie to co robia inni"
 
zachariasz


Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1006
Skąd: Cybullandia/Lubelskie
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2011   

Jeszcze tylko kilka hipermelanży zostało i zacznę się ogarniać :twisted:

Ostatnio każdy jak na złość chciał mnie wkurwić, co się w to wlicza nie jadę na RocknaBagnie :punk: :punk: :punk: :evil:
 
 
Prompto


Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 200
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2011   

kąpiel mojego psa to sport ekstremalny :?
 
Aida

Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 467
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2011   

Wiem cos o tym. Mam podobnie. po godzinach męki tak wytarza sie w piasku.
_________________
" Punk jest w nas, w naszych sercach, w naszej duszy, w naszej muzyce. Robimy wiec to co chcemy, a nie to co robia inni"
 
rozwal
Operator Beczki Śmierci


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 1545
Skąd: Kopenhaga
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2011   

Rotten82 napisał/a:
rozwal napisał/a:
Zostaly 2 miesiace do poczatku mojej austostopowej wyprawy do okola swiata ! :glupek:

kiedyś na wakacjach spałem w domku u takiej kobitki, której córka pojechała ze swoim chłopakiem autostopem dookoła świata. nawet wydali książkę, dziennik tej podróży. ona była Kinga a on Chopin, tytułu książki nie pamiętyam, ale podróż zajęła im chyba 4 lata
czytalem jej ksiazke z kolejnej podrozy po afryce. wiesz, ze zmarla podczas tej 2 podrozy na malarie mozgowa? :hmm: cos Ci opowiadala o swojej corce ta kobieta?

btw. wlasnie zaplacilem dodatkowy podatek za 2010 :/ zapomnialem o nim i tu nagle taka mila niespodzianka w liscie od sluzby podatkowej :mrgreen:
_________________
I am sitting with a philosopher in the garden; he says again and again “I know that that's a tree”, pointing to a tree that is near us.
Someone else arrives and hears this, and I tell him: “This fellow isn't insane. We are only doing philosophy.”

L. Wittgenstein
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2011   

rozwal napisał/a:
cos Ci opowiadala o swojej corce ta kobieta?

opowiadała głównie o tej podróży i tej książce, a samą córkę poznałem podczas tego pobytu u jej matki, bo ją odwiedziła. w szoku jestem, że nie żyje :zdziwienie:
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Aida

Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 467
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2011   

Rozwal powodzenia w wyprawie :)
Dla żartu złożyłam chlopakowi życzenia. Mina bezcenna :D
_________________
" Punk jest w nas, w naszych sercach, w naszej duszy, w naszej muzyce. Robimy wiec to co chcemy, a nie to co robia inni"
 
Szymix
Moderator

Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 254
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2011   

tylko mi w postach Aidy nie wyswietlaja sie polskie znaki :?:
_________________
"Chodź i posadź ze mną kwiaty, kwiaty wolności"
............................

http://www.myspace.com/rejestrswirow
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13