PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: QkiZ
Sob 30 Sty, 2010
fazy

Zazywales kiedys narkotyki?
Tak
56%
 56%  [ 66 ]
Nie
36%
 36%  [ 42 ]
A co to ?
6%
 6%  [ 8 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 116

Autor Wiadomość
riot

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 554
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

:shock:
Ostatnio zmieniony przez riot Sob 03 Mar, 2007, w całości zmieniany 1 raz  
 
riot

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 554
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

8)
Ostatnio zmieniony przez riot Sob 03 Mar, 2007, w całości zmieniany 1 raz  
 
szaber


Dołączył: 19 Maj 2005
Posty: 507
Skąd: oświęcim
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

kurde Kamil,ostre przezycia masz
_________________
z gówna kryształu nie zrobisz...
 
 
nc
Gość
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

ja jeszcze sobie przypomnialem, ze zawsze jak sie zjaram "na miescie" mam niezla cykawe na widok policji... zasze lapie schiza, ze mam ogromne oczy, ze jesli sie na mnie spojrza to od razu beda wiedziec, ze jaralem i skoncze na komisariacie (a za tym nie przepadam...), wiec cholernie na ich widok panikuje i zachowuje sie jak kretyn... (tia, cos nowego ;) )
 
blümchen


Dołączyła: 01 Kwi 2004
Posty: 88
Skąd: szczecin
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

dawaj, dawaj bądz maczo :wink:
_________________
PUNK IS DEAD. I'M A FUCKING ZOMBIE.
 
riot

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 554
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

:idea:
Ostatnio zmieniony przez riot Sob 03 Mar, 2007, w całości zmieniany 1 raz  
 
szaber


Dołączył: 19 Maj 2005
Posty: 507
Skąd: oświęcim
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

jak jest dobra muza,zgrane towarzystwo i dobre dragi (wiem,wiem dragi są zawsze złe) to dobra fazka jest pewna :twisted:
_________________
z gówna kryształu nie zrobisz...
 
 
siwa

Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 31
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

kiedys po fecie miałam dos dziwna faze bo siedziałam nad jeziorem i zastanawiełam sie nad sensem istnienia łabędzi :D , a tak to nic szczególnego jak sie spale to mysłe ze wszyscy mnie sledza, raz po czyms ale juz nie pamietam po czym widziałam na scianie litre L, tyle znie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to ze twierdziałam, ze jest to L jak ELVIS :lol: :lol: :lol:
 
 
bnr


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 866
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

Znacie taki kurewski, rozpierdalajacy dzwiek w glowie 'piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii' ???? Narkotyki be.
_________________
shame on a nigga who try to run game on a nigga
wu buck wild with the trigger!
shame on a nigga who try to run game on a nigga
 
nc
Gość
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

faza z osami... wszedzie pelno brzeczacych os dziabiacych ze wszystkich stron w skore... ale jakos tak przyjemnie mimo wszystko ;) moj kumpel wkrecal zawsze zajebiste fazy... w ogole jak on zaczal pierdolic zjarany to mu sie morda nie zamykala, a ja padalem ze smiechu - nie z faz, ktore wkrecal tylko sluchajac go... przekomiczne to bylo ale szczegolow za bardzo nie pamietam a zreszta tego sie nie da oddac... ;) a Ty sie Skubi pochwal co kiedys w wakacje robiliscie, mlodociane narkusy :P
 
nc
Gość
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

Rob26 napisał/a:
Dragi sa dla cip


nie wiem jak Ty, ale to zawsze doustnie przyjmowalem... :roll:
 
pawlak

Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 16
Skąd: Toruń/Bartoszyce
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

Rob26 napisał/a:
Jebac dragi!


niemożliwe, zgadzam sie z Robem i Elirianem hohoho :rotfl:
Ostatnio zmieniony przez pawlak Czw 23 Cze, 2005, w całości zmieniany 1 raz  
 
Jules Winnfield


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 370
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

Rob26 napisał/a:
Jebac dragi!

otóż to...
nie brałem i nie mam zamiaru
 
 
MarginWalker


Dołączył: 28 Maj 2005
Posty: 63
Skąd: Szczecin/Liverpool
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

ja jakiś czas temu z moim byłym poszlismy sobie na winko, a że poprzedniego dnia miałam urodziny to dostałam od kumpla śliczny gramik Białej Wdowy. Zapalilismy sobie, miło sobie siedzimy i wspominamy, a tu nagle moja mama dzwoni i mówi mi że miałam przesadzić fikusa, dwumetrowe bydle ;) Były zaoferował mi pomoc i wtoczyliśmy sie do domu, z trudem przesadziliśmy kwiatka nieziemsko przy tym rozwalając. Kolega poszedł do domu, a mama do mnie: On cos się zmienił, taki z życia zadowolony, a ty tak sie głupio śmiejesz, rozanielona jakaś jesteś, chyba do siebie nie wracacie co?
_________________
Do Androids Dream of Electric Sheep?
 
Łajek


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 299
Skąd: Świnoujście/Szczecin
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

Zaczne od tego, ze dragow twardszych nigdy nie zarzywalem i zamiaru nie mam. Widzialem po ludziach jak to sie konczy, choc i roznie bywa. W zyciu palilem wiele lat temu tylko gandzie, ale i tak malo. A w Szczecinie ciagle ktos mnie namawia na macha, odmawiam i ciagle musze przypominac, ze ja przeciez nie pale.

Mialem w sumie jedna faze wieksza o ktorej mozna wspomniec. Tak wiec w tym temacie przygod swoich opisywac nie bede, bo takowych nie bylo, procz tej jednej o ktorej spiesze powiadomic :)

A wiec iles tam lat temu bylem na imprezie w Miedzygnojach (Miedzyzdrojach dla niewtajemniczonych). Obudzilismy sie rano na mega-kacu i co tu robic. No to piwko jedno i ktos mial palenie. To przed pociagiem sobie zapalilismy. To "cos" maczane bylo chyba w grubej chemii. Wracalismy we 3, jedna osoba nic nie pila dzien wczensiej i nie palila rankiem z nami, zupelnie trzezwa. Akcja zaczela sie juz w pociagu, kiedy to konduktor znecal sie nad nami psychicznie i drozej nam policzyl za bilet. Zaczelismy podejrzewac, ze cos jest nie tak...Dojechalismy do Swinoujscia. Na promie odezwal sie do nas glos z megafonu, abysmy zeszli z barierek. Myslimy... "jest zle". Doszlismy do wniosku, ze jadac pociegiem przenislismy sie w inny wymiar i nawet nie bylismy pewni czy doplyniemy tym promem na drugi brzeg czy wyplyniemy na szerokie wody. Wlasciwie to patrzylismy na siebie i strwierdzilismy, ze raczej nie doplyniemy. Udalo sie jednak...Tam zaczelismy sie organizowac. Wiedzielismy, ze jestesmy w innym wymiarze i nie wracamy do domow swoich bo ich nie mamy, a jak pojdziemy zapukac to otworzy nam ktos inny i powie, ze tu nie mieszkamy. Bylismy w cztyms takim jak Sliders i stwierdzilismy, ze trzeba szukac znajomych, ktorzy tez wyladowali w tym wymierze. Wszyscy razem wrocimy jakos i podolamy temu wyzwaniu. Poszlismy na plaze, przejezdzal kolega na rowerze, zatrzymalismy go i opowiedzialismy mu co sie dzieje i ze musi byc z nami, bo nie mozemy sie rozdzielic. Ku naszemu zdziwieniu machnal reka i pojechal sobie :lol:

Dziwne w tym wszystkim jest to, ze byla z nami nasza kolezanka, ktora byla trzezwa, a jednak tez sie wkrecila i wszyscy obawialismy sie o nasza przyszlosc.

Po paru godzinach nam przeszlo, ale przygoda niezapomniana :) Nie wiem w czym to gowno bylo maczane, ale bomba po tym ostra byla ;)
 
nc
Gość
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

ja pierdole... kcialbym cos takiego przezyc :lol:
 
Łajek


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 299
Skąd: Świnoujście/Szczecin
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

Zdaje sobie sprawe, ze alkohol jest czyms takim jak narkotyki, gdyz tez uzaleznia, czesto bardziej niz narkotyki i robi z ludzi szmaty jeszcze wieksze niz dragi. Jak wszedzie roznie to bywa.

Nie zarzywam dragow, bo po prostu to mnie nie kreci i nie mam ochoty sie przekonywac jak to jest. Nie pale, bo nie lubie bomby po tym. Palilem - wiem jak na mnie dziala - nie podoba mi sie. Natomiast alkohol lubie :)

Panstwo ma monopol na alkohol, wiec w oczach prawa jest on dobry, a narkotyki sa fe i trzeba za nie wsadzac do wiezienia.
Wladza musi pokazac, ze dba o swoich obywateli i ochroni je przed tym zlem, jednoczesnie podajac na tacy alkohol, ktory nieumiejetnie uzywany wpedzic moze w to samo bagno...
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

dla mnie alkohol to taki sam narkotyk jak kazdy inny a uwazanie go za cos lepszego i bezpieczniejszego tylko dlatego ze jest legalny to czysta glupota
 
Łajek


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 299
Skąd: Świnoujście/Szczecin
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

Yogurth napisał/a:
nie miałem Ciebie Łajek na myśli, głupie po prostu jest gadanie typu: "dragi to syf " z butelką wódki w ręce.

Wiem, ze nie miales mnie na mysli, ze chodzilo Ci o Roba, ale odczulem po prostu potrzebe wypowiedzenia sie ;)
 
Jules Winnfield


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 370
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

czystą głupotą jest przyrównywanie alko do dragów, bo jakoś sam ten temat i jego sedno - wpływ jednych i drugich środków na świadomość - już o czymś świadczy i nawet zostawiam do niczego nie prowadzące rozkminki o stwierdzonym długofalowym wpływie na ludzki mózg etc. - faktem jest że efekt zażycia jednego i drugiego rodzaju "używki" jest inny i tego moralizatorskie argumenty o wspaniałym ziole nie zmienią ;)
 
 
Łajek


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 299
Skąd: Świnoujście/Szczecin
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

Elirian zgadzam sie, ze te uzywki inaczej wplywaja na swiadomosc. Natomiast o to mi chodzi, ze jedno i drugie tak samo moze uzaleznic, wiec jedno i drugie mozna do siebie niejako przyrownac.

Ponadto, jestem troche uprzedzony do dragow, gdyz widzialem co one zrobily z moich bliskich osob, jednoczesnie nie potepiam ludzi, uzywajacych ich powiedzmy z "glowa".

Koniec koncow to nie dla mnie...
A tak w ogole to jestem za legalizacja, poniewaz czy one sa legalne czy nie i tak tyle samo osob bedzie brac.
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

elirian napisał/a:
czystą głupotą jest przyrównywanie alko do dragów, bo jakoś sam ten temat i jego sedno - wpływ jednych i drugich środków na świadomość - już o czymś świadczy i nawet zostawiam do niczego nie prowadzące rozkminki o stwierdzonym długofalowym wpływie na ludzki mózg etc

tego fragmentu nie rozumiem - rozwin o co ci chodzi bo sam piszesz ze i to i to dziala na ludzki mozg wiec niby czemu nie porownywac?
elirian napisał/a:
faktem jest że efekt zażycia jednego i drugiego rodzaju "używki" jest inny

efekt przy kazdym srodku odurzajacym jest inny, wiec dlaczego wrzuca sie te wszystkie nielegalne do wora z napisem narkotyki, a alkohol zostawia poza?
 
rozwal
Operator Beczki Śmierci


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 1545
Skąd: Kopenhaga
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

ten temat budzi we mnie negatywne odczucia :?
_________________
I am sitting with a philosopher in the garden; he says again and again “I know that that's a tree”, pointing to a tree that is near us.
Someone else arrives and hears this, and I tell him: “This fellow isn't insane. We are only doing philosophy.”

L. Wittgenstein
 
Łajek


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 299
Skąd: Świnoujście/Szczecin
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

Jogurt to Ty zawsze upalony piszesz posty? :P :lol:
Bo jak tak... to jest to niejako argument, bo jak sie widzi niektore posty pisane w pijackim amoku to.... :lol:
najebanym to lepiej na forum nie wchodzic, bo potem nie wiadomo o co autorowi chodzilo :P Mam tez tutaj siebie na mysli.
 
pyza


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 7
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

ja na początku pisałam wszystkie posty po pijaku albo po spaleniu. teraz piszę w normalnym stanie. i co? różnicy i tak nie widać. :lol:

WSTYD!!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15