PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - KSU - BIES&CZAd&ROCK&ROLL

Poza kontrolą - Pią 30 Wrz, 2011

Czy ktoś pamięta utwór pt "Wizja" sa rozne wersje w necie, dla mnie kultowy numer dlatego osmieliłem się na remix sami oceńcie:) http://www.youtube.com/watch?v=CxqdARlEkik
BadChowder - Sob 01 Paź, 2011

I tak nic nie zmieni faktu że KSU to jeden z najlepszych zespołów Punkowych...:D
Polskich oczywiście..:D:P

suchy693 - Sob 01 Paź, 2011

BadChowder napisał/a:
I tak nic nie zmieni faktu że KSU to jeden z najlepszych zespołów Punkowych...:D
Polskich oczywiście..:D:P
to się kurwa usmiałem dołezzzzzzzzzz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nikodem15 is back! - Nie 02 Paź, 2011

Ja się akurat zgadzam z tym twierdzeniem. Z 6ym, że to także zespól który niesamowicie marnował swój potencjał i możliwości przez lata.
BadChowder - Nie 02 Paź, 2011

Nikodem15 is back! napisał/a:
Ja się akurat zgadzam z tym twierdzeniem. Z 6ym, że to także zespól który niesamowicie marnował swój potencjał i możliwości przez lata.



Nawet jeśli to mimo wszystko nagrali coś i pokazali że można...:D:P
Mogli się zajebać dragami i jabolem całkiem ...:D

Szymix - Nie 02 Paź, 2011

BadChowder napisał/a:
Nikodem15 is back! napisał/a:
Ja się akurat zgadzam z tym twierdzeniem. Z 6ym, że to także zespól który niesamowicie marnował swój potencjał i możliwości przez lata.



Nawet jeśli to mimo wszystko nagrali coś i pokazali że można...:D:P
Mogli się zajebać dragami i jabolem całkiem ...:D


oo, są dobrzy bo sie nie zachlali.... :zongler:

BadChowder - Wto 04 Paź, 2011

Szymix napisał/a:
BadChowder napisał/a:
Nikodem15 is back! napisał/a:
Ja się akurat zgadzam z tym twierdzeniem. Z 6ym, że to także zespól który niesamowicie marnował swój potencjał i możliwości przez lata.



Nawet jeśli to mimo wszystko nagrali coś i pokazali że można...:D:P
Mogli się zajebać dragami i jabolem całkiem ...:D


oo, są dobrzy bo sie nie zachlali.... :zongler:


No dokładnie o to mi chodziło..;)

Synthpunk - Pią 09 Gru, 2011

Moja wersja "Wizji" KSU - co Wy na to? http://www.youtube.com/watch?v=CxqdARlEkik
No i nie muszę mówić, że słuchac głosno :)

Stalin - Pią 09 Gru, 2011

Dobre, nawet jest zachowany główny motyw, także poznać co to za numer. Ciekawe czy Siczka chciałby pierdolnąć płytę KSU z remixami :grin: To by się ortodoksi posrali :mrgreen:
Synthpunk - Sob 10 Gru, 2011

Stalin :) ortodoksi już się posrali :) Wejdz sobie na Dead Kennedys, tez zostawiłem tam jeden numer, poczytaj komentarze :)
Budyń - Nie 11 Gru, 2011

Nieźle, nawet lepiej, niż przy Dead Kennedys
Stanzberg - Pon 12 Gru, 2011

To dla odmiany bardzo średnie, może dlatego że sam coverowany kawałek jest taki sobie.

Instrumentalne przeróbki polskiego punka na 4 akordach to w ogóle jest jakaś aberracja. :lol:

Nikodem15 is back! - Pon 12 Gru, 2011

Łokurwa, świetna przeróbka, taka zimnofalowo-gotycka, udało Ci się wydobyć klimat drzemiący w tym kawałku (zwłaszcza w wersji z dema 83). Ale rpzydałby się jakiś wokal.
BadMotherfucker - Wto 13 Gru, 2011

Tak jak DK mi się nie podobało tak to jest już bardzo przyzwoite i miłe w odsłuchu
Dużo lepsze dźwięki przedewszystkim, i całość sprawia wrażenie dopracowanego - jeden dźwięk (zdaje się mający imotować gitarę) wciąż wkurwia ale podoba mi się ten kawałek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group