PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - KSU - BIES&CZAd&ROCK&ROLL

Poza kontrolą - Nie 26 Gru, 2010

suchy693 napisał/a:
ja o zupie ty o dupie , nie no widze że jakiekolwiek pisanie z tobą nie ma sensu Ty jedynie masz rację we wszystkim a reszta powinna ci buty lizac szkoda mojego czasu na ciebie


no nie moja to juz wina, że jak chcesz sie madrze odezwac to zawsze pierdolniesz jakiegoś grzdyla :) "Lepiej z madrym zgubić niż z głupim znalezc" :)

Poza kontrolą - Nie 26 Gru, 2010

Foxy 68 napisał/a:
o, to ciekawe bo w tym wywiadzie mówił,że do Warszawy nie pojechali.


wywiadu nie pamietam, ale grali w remoncie 30 listopada 1982 roku z polandem, wiem bo byłem, a suchego693 nie widziałem:)

bladaczka - Nie 26 Gru, 2010

Poza kontrolą napisał/a:
zarzucasz mi nieszczesliwe dziecinstwo?
stary,Freud miałby z Ciebie pociechę :lol: :lol: kończę tę niezwykle owocną dyskusję adieu
suchy693 - Nie 26 Gru, 2010

Poza kontrolą napisał/a:
Foxy 68 napisał/a:
o, to ciekawe bo w tym wywiadzie mówił,że do Warszawy nie pojechali.


wywiadu nie pamietam, ale grali w remoncie 30 listopada 1982 roku z polandem, wiem bo byłem, a suchego693 nie widziałem:)
chory byłem i mama mnie nie pusciła :hmm: :>
Poza kontrolą - Nie 26 Gru, 2010

bladaczka napisał/a:
stary,Freud miałby z Ciebie pociechę kończę tę niezwykle owocną dyskusję adieu


Wystarczy, ze ja mam z Ciebie pocieche. Jestes jedyna, wyjatkowa, no inna po prostu. Tylko tobie KSU kojarzy sie z harcerzami...ale może to była kura?....a moze osioł? Jestes pewna? Mniej jointow na przyszłe swieta :rotfl:

Foxy 68 - Nie 26 Gru, 2010

Poza kontrolą napisał/a:
Foxy 68 napisał/a:
o, to ciekawe bo w tym wywiadzie mówił,że do Warszawy nie pojechali.



wywiadu nie pamietam, ale grali w remoncie 30 listopada 1982 roku z polandem, wiem bo byłem, a suchego693 nie widziałem:)

No to ładnie jak w wieku 13 lat pojechałeś do Stolicy z krańca Polski. Przyznaj się,że bolą Cię opinie o KSU bo ktoś z Twojej rodziny tam grał ;-)

Poza kontrolą - Nie 26 Gru, 2010

No nie, nikt z mojej rodziny nie grał w KSU, a opinie ze sie komus nie podoba mnie nie boła bo kazdy ma do tego prawo i chyba po to jest ta strona. Staram sie tylko czasem wyjasnic bzdury ktore czasami sie pojawiaja i sa wyssane z palca.
Poza kontrolą - Nie 26 Gru, 2010

kONIEC SWIAT, POZDRAWIAM WSZYSTKICH I MAM NADZEJE, ZE W TYM SKLADZIE SPOTKAMY SIE ZA ROK :jupi:
Rotten82 - Nie 26 Gru, 2010

Poza kontrolą napisał/a:
bladaczka napisał/a:
stary,Freud miałby z Ciebie pociechę kończę tę niezwykle owocną dyskusję adieu


Wystarczy, ze ja mam z Ciebie pocieche. Jestes jedyna, wyjatkowa, no inna po prostu. Tylko tobie KSU kojarzy sie z harcerzami...ale może to była kura?....a moze osioł? Jestes pewna? Mniej jointow na przyszłe swieta :rotfl:

mnie nowe nagrania KSU kojarzą się z harcerzami, jedynie te stare nagrania są ok

suchy693 - Pon 27 Gru, 2010

Foxy 68 napisał/a:
Poza kontrolą napisał/a:
Foxy 68 napisał/a:
o, to ciekawe bo w tym wywiadzie mówił,że do Warszawy nie pojechali.



wywiadu nie pamietam, ale grali w remoncie 30 listopada 1982 roku z polandem, wiem bo byłem, a suchego693 nie widziałem:)

No to ładnie jak w wieku 13 lat pojechałeś do Stolicy z krańca Polski.
W tamtych rejonach młodzi chłopcy szybciej dorosleją to i sami w wieku 13 lat moga podrózować po Polsce :> a i ja cię też czesto jakoś nie widywałem w Remoncie/Hybrydach dlaczego? Przecież takich 13 latków punkowców nie było za duzo w tamtym okresie :razz: :mrgreen:
bladaczka - Pon 27 Gru, 2010

Poza kontrolą napisał/a:
kONIEC SWIAT, POZDRAWIAM WSZYSTKICH I MAM NADZEJE, ZE W TYM SKLADZIE SPOTKAMY SIE ZA ROK :jupi:
o nieeee :!: zostań,bedziemy tęsknić... :wall:
Ahmed - Pon 17 Sty, 2011

Ja z KSU mam same dobre wspomnienia , muzyka jest bardzo dobra , niektóre płyty są słabsze , pamiętam jak jeszcze mieszkałem w polsce i grałem troche na basie (zaczynałem) i jaki byłem szczęśliwy jak nauczyłem się 3 piosenek ksu (1944,po drugiej stronie drzwi,jabol punk) wiem że to żaden wyczyn :) ale te piosenki zawsze były klimatowe , szło się na piwko czy jabolka do lasku , na wagary , i zawsze się śpiewało ksu , to nie mój klimat , stare puncory ,typu nasi ojcowie albo ich koledzy tego słuchali , kiedyś wracałem z koncertu właśnie ksu a zaczepił mnie koleś i się mnie pyta co to jest KSU a ja że kurwa sami ukraińcy ! :bejzbol: poszłem z nim na piwo . Ksu ma swój własny klimacik :)
Herr General - Nie 27 Lut, 2011

I pomyśleć, że wczoraj Siczce strzeliła 50tka
Rotten82 - Nie 27 Lut, 2011

Herr General napisał/a:
I pomyśleć, że wczoraj Siczce strzeliła 50tka

widać to bardzo dobitnie na koncertach

Aida - Czw 14 Kwi, 2011

Nie prawda :-P Daje czadu Gienek na koncertach. Kocham ten zespół szczególnie "esperal blues" i "awaria obrazu".
Anonymous - Pią 29 Kwi, 2011

Od nich zaczęła się moja punkowa przygoda. Odkąd pamiętam to rodzice puszczali ich płyty. Jeszcze gdy byłem małym szczylem ojciec zabrał mnie na koncert. Pamiętam, jak siedziałem mu na barana i darłem mały ryjek "jabol pank, jabol pank".

Dzięki rodzicom posiadam dość sporo płyt, kaset, bootlegów.
Ale muszę niestety przyznać, po "Ludzie bez Twarzy" nic kolejnego nie przypadło mi do gustu.

Nikodem15 is back! - Śro 04 Maj, 2011

Bootlegów? A co konkretnie? Może masz coś czego nie posiadam i dałoby radę zorganizować jakąś wymianę?
Aida - Pią 20 Maj, 2011

Dałam sobie ich piosenkę "hej, to znowu my" na budzik. Po 5 drzemkach i za każdym razem "hej to znowu my. Z piekła wracamy!" bez problemu wstaję, bo nie chcę żeby wracali :-P
zgon - Pią 20 Maj, 2011

Rotten82 napisał/a:
Herr General napisał/a:
I pomyśleć, że wczoraj Siczce strzeliła 50tka

widać to bardzo dobitnie na koncertach


we wrocq na punks not dead dali rade.

Aida - Pią 20 Maj, 2011

zgon napisał/a:
we wrocq na punks not dead dali rade.

Też byłam :mrgreen: Było zajebiście !

zgon - Pią 20 Maj, 2011

na tym koncercie zniesmaczylo mnie to, ze sie zjebal mikro w trakcie jabol panka :hmm: ale ogolnie to poziom trzymali
Aida - Pią 20 Maj, 2011

zgon napisał/a:
zjebal mikro w trakcie jabol panka

Nie pamiętam tego :-| Było zajebiście :mrgreen: Zalałam piwem telefon i baterię zgubiłam hehe Stare dobre czasy :twisted:

zgon - Pią 20 Maj, 2011

Nie takie stare ten koncert byl pare miesięcy temu :razz:
Aida - Sob 21 Maj, 2011

Przecież wiem ;- P To był taki sarkazm :wall:
zgon - Sob 21 Maj, 2011

no co ty :green:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group