PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - Nazi Punk

Łukasz BdK - Sob 07 Kwi, 2007

to już nawet nie jest poniżej poziomu pasa, otoczak jest lepiej zorientowany jeśli o pewne sprawy chodzi. a jeśli nie jest TO SIĘ NIE WYPOWIADA NA OGÓLNO-DOSTĘPNYM FORUM, ŻEBY NIE ROBIĆ Z SIEBIE TOTALNEGO IDIOTY.
nie zdarza mi się pisać tego typu postów, ale...
proponuję zamknąć temat bo zacznę w końcu szukać niektórych wypowiadających się. chociaż nie, tacy ludzie jak suodki lub punk_tarnów nie mogą istnieć naprawdę.
skoro już jednak jeden z drugim macie internet to zróbcie z niego użytek i przekopcie jego nieskończone zasoby, poczytajcie trochę biografii kapel, poszukajcie wywiadów, posłuchajcie płyt, przeanalizujcie teksty...
:D
ps. punk tarnów, tak na początek www.thetemplars.com ...chociaż to również coś dla suodkiego, w końcu ten zespół jest posądzany o faszyzowanie :)

Biskot - Sob 07 Kwi, 2007

ja pierdole...od poczatku wiedzialem ze punk_tarnow tarzaslynie na tym forum moze zalozym taki temat "the best of punk_tarnow"

ide chyba na forum CP...

Anonymous - Sob 07 Kwi, 2007

Łukasz jak mogłeś umieścić link do strony tych największych faszystów ameryki i świata?? ;)
Stanzberg - Sob 07 Kwi, 2007

Biskot napisał/a:

ide chyba na forum CP...



Procent debili jest milion razy mniejszy - polecam.

xkrzysiekx - Sob 07 Kwi, 2007

Browar napisał/a:
Łukasz jak mogłeś umieścić link do strony tych największych faszystów ameryki i świata?? Wink

gdzie jest moderator? ;)

Blekit - Nie 08 Kwi, 2007

nie ma!
Marguz - Nie 08 Kwi, 2007

Stanzberg napisał/a:
Procent debili jest milion razy mniejszy - polecam.

ja tam dalej uważam to za + punkserwisu, znaczy młotki

Biskot - Nie 08 Kwi, 2007

Stanzberg napisał/a:
Biskot napisał/a:

ide chyba na forum CP...



Procent debili jest milion razy mniejszy - polecam.


ale jest :D

electropunk - Nie 08 Kwi, 2007

Zwierz@k napisał/a:
inna sprawa to kumatośc tzw. pozascenowa - i tu trzeba przyznać Ci racje, że np. awantury, the gits etc. słuchaja naziole. Ale lumpexów to bym jakoś do tego worka niewciepał.


o mowa o rewelacji sceny - to wreszcie musiauo sie stać
Lumpex - ta grupa to moya ulubiona zachwycayą autentycznością szczerością bezkompromisowością a to przeciez domeną jest punk rocka dla nich najwyższe laury przecież najbardziej pankowi może nawet któryś z nich miał kiedyś irokeza a to najwyzszy atrybut pankrocka
poza tym lubie programy typu relax - no chocby suavny disco relax a lumpex idealnie by sie odnalazu w punko relax taki wiejski punk prosto z remizy strażackiej tak to mój ulubiony gatunek muzyczny a że wychvalayą wiejsckie zachowanie przecież każdy z nas ze wsi yest dzis tyle siana mi wypaduo z buta ze grill sie paliu przez 6 godzin szkoda ze nie byuo z nami lumpexóf czuli by sie nadzwyczay swobbonie

Agresor - Nie 08 Kwi, 2007

http://www.forward-area.com/links.html
Amerykański nazi punk.

Stanzberg - Nie 08 Kwi, 2007

Forward Area jest potwornie biedne.
Anonymous - Nie 08 Kwi, 2007

Dla "Punk"_Tarnów:

http://www.answers.com/topic/nazi-punk

http://www.articleworld.org/index.php/Nazi_punk

http://en.wikipedia.org/w...ainst_Communism

Zwierz@k - Nie 08 Kwi, 2007

electropunk napisał/a:
o mowa o rewelacji sceny - to wreszcie musiauo sie stać
Lumpex - ta grupa to moya ulubiona zachwycayą autentycznością szczerością bezkompromisowością a to przeciez domeną jest punk rocka dla nich najwyższe laury przecież najbardziej pankowi może nawet któryś z nich miał kiedyś irokeza a to najwyzszy atrybut pankrocka
poza tym lubie programy typu relax - no chocby suavny disco relax a lumpex idealnie by sie odnalazu w punko relax taki wiejski punk prosto z remizy strażackiej tak to mój ulubiony gatunek muzyczny a że wychvalayą wiejsckie zachowanie przecież każdy z nas ze wsi yest dzis tyle siana mi wypaduo z buta ze grill sie paliu przez 6 godzin szkoda ze nie byuo z nami lumpexóf czuli by sie nadzwyczay swobbonie


Ty to weź wogole spierdalaj, ciebie sie debilu czytac nie da.

gooy - Nie 08 Kwi, 2007

niniejszym nominuje uzytkownika Punk_Tarnów do The Biggest Douche in the Universe Award.
dexter_m - Nie 08 Kwi, 2007

Normalnie tylko tutaj pojawia się tyle ciekawych osobników.
I z drugiej strony nie nudzi sie wam ciagle odpisywanie na mega posty dalibyście raz siana i tylko zamkli temat :mrgreen:

Anonymous - Nie 08 Kwi, 2007

dexter_m napisał/a:
Normalnie tylko tutaj pojawia się tyle ciekawych osobników.

Owszem owszem ;)

dexter_m napisał/a:
I z drugiej strony nie nudzi sie wam ciagle odpisywanie na mega posty

Wygląda na to że jeszcze nie :P


dexter_m napisał/a:
raz siana i tylko zamkli temat

ale moze "Punk"_Tarnów wreszcie zrozumie o co Nam chodzi,
najłatwiej zamknąć jest temat i zapomnieć a My chcemy Mu pomóc ;)

Marguz - Nie 08 Kwi, 2007

chyba wy
Stanzberg - Nie 08 Kwi, 2007

Browar napisał/a:
moze "Punk"_Tarnów wreszcie zrozumie o co Nam chodzi, najłatwiej zamknąć jest temat i zapomnieć a My chcemy Mu pomóc ;)


Znam lepsze sposoby "pomocy", admini dobrze znają to słowo na "b". :wink:

Anonymous - Nie 08 Kwi, 2007

Stan napisał/a:
Znam lepsze sposoby "pomocy", admini dobrze znają to słowo na "b".

za drastyczne chyba ;)

Marguz - Nie 08 Kwi, 2007

żadnych banów panowie, ja wstawiam się za nim murem, prze ca weselej od razu
Stanzberg - Nie 08 Kwi, 2007

To była drobna sugestia, niech bawi nas dalej w takim razie. :wink:
einer - Nie 08 Kwi, 2007

no nie wiem jeszcze dowiem się od niego że Motorhead to naziole, może Clash to też byli naziole albo Ramones... My tego nie wiemy za to na pewno wie to punk_tarnów... tak wogóle to wszyscy są nazistami tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiedzą :lol: :lol: :lol:
Stanzberg - Nie 08 Kwi, 2007

einer napisał/a:
wogóle to wszyscy są nazistami tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiedzą :lol: :lol: :lol:


Bez przesady: kto ma wiedzieć, ten wie. :D

einer - Nie 08 Kwi, 2007

szkoda że Tomasso zbanował burtona by obaj walczyli z nazizmem
Anonymous - Nie 08 Kwi, 2007

einer napisał/a:
zbanował burtona by obaj walczyli z nazizmem

:lol: :lol: :lol:
ale tego byśmy juz nie przezyli :lol: :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group