PUNK FORUM
Forum Punkowe

Para Wino - Pytania związane z Parą ale nie wiadomo gdzie je zadać (?)

tom - Pon 22 Mar, 2010

Pytanie o Bandid Rockin: Projekt zatytułowany Para Wino (przynajmniej na okładce, która widziałem), zdjęcie Pary z tyłu a Pary, poza dostawionymi kawałkami, nie słychać. Pytam się co jest? Czy przyczyną nieudzielania się wokalnie (jak mądrze zabrzmiało) była bariera językowa czy po prostu czuwanie nad projektem? Z tą barierą językową się wahałem, bo na forum Acidów bodajże znalazłem wpis "Para Wino - git. basowa, chóry". Więc Para, jak to było, projekt miał być Twój czy była inna przyczyna?
Para Wino - Wto 06 Kwi, 2010

tom napisał/a:
była bariera językowa czy po prostu czuwanie nad projektem?
o właśnie :) i jedno i drugie :)
Sindo - Czw 27 Maj, 2010

umarło forum :D Para co tam dzialasz? bedzie nowy album czy cos? zaskoczysz czyms nas?:D
tom - Czw 27 Maj, 2010

Przede wszystkim czy żyjesz? I jak tam z wodą we Wrocławiu? Słyszałem, że nie tak źle, ale cholera wie, czy mówią prawde :hmm:
Slayer - Pią 28 Maj, 2010

W 1997 Parę woda zalała tak, że wyjechał z kraju :(
Mam nadzieję, że tym razem nie było aż tak źle.
Para, czekam na koncerty! :bananik: Może tym razem gdzieś bliżej środka Polski? Może Woodstock? :mrgreen:

Piwołak - Pią 28 Maj, 2010

Para, kiedy przyjedziesz do Sobótki ??
Slayer - Sob 29 Maj, 2010

Para, mógłbyś na koncertach pośpiewać coś z "pokolenie 80'" czy "Zjednoczona Europa"?
Poza tym, czy zdarzyło Ci się zaśpiewać pare kawałków na ...weselu? Poważnie pytam.

Piwołak - Sob 29 Maj, 2010

Na weselu to zaje@!$%ty pomysł, proponuję:
1) "pijany i prawdziwy" (w ramach toastu)
2) "kurwa twa" (zamiast banalnego "a teraz idziemy na jednego")
3) "kwiaty dla taty" (dedykowane ojcu pana młodego)
4) "rudy cygan" (zawsze na weselach są jakieś cygańskie piosenki)
5) "wypierdalać" (tak na odchodne dla wszystkich gości weselnych)

:bananik:

Para Wino - Pon 31 Maj, 2010

Slayer napisał/a:
zdarzyło Ci się zaśpiewać pare kawałków na ...weselu?
Nie pamiętam :mrgreen:
Para Wino - Pon 31 Maj, 2010

Piwołak napisał/a:
Para, kiedy przyjedziesz do Sobótki ??
Jak na szczycie będzie wódka a piwo po normalnej cenie ;-) ale i tak bywam tam często
AniaWin - Czw 24 Cze, 2010

Para Wino napisał/a:
Slayer napisał/a:
zdarzyło Ci się zaśpiewać pare kawałków na ...weselu?
Nie pamiętam :mrgreen:


Ale na moim nie będę musiała Cie namawiać? :D hihihi

Slayer - Nie 27 Cze, 2010

Ja jestem w trakcie załatwiania zespołu na swoje wesele, to wolałem zapytać :mrgreen:
Ale mimo tego, akcent (nie ten zespół Disco Polo) Pary Wino chętnie bym zobaczył i coś już myslę :rotfl:

Slayer - Czw 16 Gru, 2010

1. Czy wykorzystano gdzieś twoje nagrania w telewizji, filmie (poza teledyskami)? Występowałeś może w jakimś dokumencie? "Jebaj się skurwysynu"- nie mogę oprzeć się wrażeniu, że słyszałem to po raz 1 w bliżej mi dzisiaj nieznanym programie/filmie z TVP :)

2. Czy wystąpiłbyś w programie TVN o pankach?

3. Jak twoje zdrowie?

Para Wino - Pią 17 Gru, 2010

Slayer napisał/a:
1. Czy wykorzystano gdzieś twoje nagrania w telewizji, filmie (poza teledyskami)? Występowałeś może w jakimś dokumencie? "Jebaj się skurwysynu"- nie mogę oprzeć się wrażeniu, że słyszałem to po raz 1 w bliżej mi dzisiaj nieznanym programie/filmie z TVP :)

Praktycznie każda telewizja to wykorzystała, ale najwięcej Owsiak i Wojewódzki. W latach 80-tych była rozgłośnia harcerska w Warszawie i tam szczególnie lansowali mnie Tomek Ryłko i Jurek Owsiak.

Slayer napisał/a:
2. Czy wystąpiłbyś w programie TVN o pankach?

dostałem już zaproszenie w tej sprawie od jakiejś dziennikarki

Slayer napisał/a:
3. Jak twoje zdrowie?

kac morderca

michał ze wsi 2 - Wto 28 Cze, 2011

Mam pytanie czysto teoretyczne i tylko ciekawość karze mi je zadać.
Coraz częściej widzę na ulicy rodziców z dzieckiem z zespołem downa gdzie podopieczny ubrany jest i uczesany na styl gwiazdy muzyki rozrywkowej.Nie wiem co myśleć?Zapytam więc ciebie,co byś sobie myślał gdyby ktoś taki przyjął twój imidż i spotkałbyś go na ulicy?
Nie chciałbym urazić nikogo tym pytaniem,tak że z góry przepraszam.

Para Wino - Śro 29 Cze, 2011

michał ze wsi 2 napisał/a:
Mam pytanie czysto teoretyczne i tylko ciekawość karze mi je zadać.
Coraz częściej widzę na ulicy rodziców z dzieckiem z zespołem downa gdzie podopieczny ubrany jest i uczesany na styl gwiazdy muzyki rozrywkowej.Nie wiem co myśleć?Zapytam więc ciebie,co byś sobie myślał gdyby ktoś taki przyjął twój imidż i spotkałbyś go na ulicy?
Nie chciałbym urazić nikogo tym pytaniem,tak że z góry przepraszam.
Miał bym na to wyje...ne. Zresztą słuchałem kiedyś w TV wywiad z Jurkiem Dudkiem i mówił, że nawiedził go kiedyś jego fan i pokazał mu na swoich plecach naturalnych rozmiarów wytatuowaną twarz Jurka to ci dopiero zakręt :mrgreen:
michał ze wsi 2 - Pią 01 Lip, 2011

Bardzo dziękuję za odpowiedź.Ja również mam na to wyje... ,niemniej dość pociesznie to wygląda.
Para Wino - Sob 23 Lut, 2013

jaki jest wynik Śląsk : Żydzew, bo mi się zjebał pilot TV?
szymon - Śro 17 Kwi, 2013

Ponad 25 lat interesuje się polską piłką ale nie znam drużyny Żydzew:)

Ciekawe czy Śląsk zdobędzie PP i wygra ligę?Coś w kościach czuję że oba trofea powędrują do stolicy naszego kraju.

Para Wino - Nie 21 Kwi, 2013

szymon napisał/a:
Ponad 25 lat interesuje się polską piłką ale nie znam drużyny Żydzew:)

Ciekawe czy Śląsk zdobędzie PP i wygra ligę?Coś w kościach czuję że oba trofea powędrują do stolicy naszego kraju.


Chuj w twój kraj w moim wszystko jest jasne

Slayer - Nie 28 Kwi, 2013

Gdzieś, kiedyś coś słyszałem, że siedziałeś w więzieniu. Mogę być w błędzie, ale na każdym koncercie jakim byłem, co i rusz coś wspominasz gitów, więzienie itd. Jeżeli tak, to ile siedziałeś i za co? :)
Para Wino - Wto 30 Kwi, 2013

Slayer napisał/a:
ile siedziałeś i za co? :)

to jest pytanie z gatunku takich, których się nie zadaje publicznie ;-)

Slayer - Śro 01 Maj, 2013

Bardzo mądra odpowiedź :D
Jadę na majówkę dzisiaj i przez Wrocław przemknę. "Niech mnie w dupę całują policjanci z Wrocławia" :jupi:

Nikodem15 is back! - Nie 05 Maj, 2013

Para Wino napisał/a:
Slayer napisał/a:
ile siedziałeś i za co? :)

to jest pytanie z gatunku takich, których się nie zadaje publicznie ;-)


Jakoś na okładce "Paraszczuk 1" nie miałeś oporów napsiać, za co siedział Beno z Excessu. Co prawda słowo "zabójstwo" zostało ręcznie zaczernione na każdej okładce, ale da się je odczytać.

Para Wino - Czw 09 Maj, 2013

Nikodem15 is back! napisał/a:
Jakoś na okładce "Paraszczuk 1" nie miałeś oporów napsiać, za co siedział Beno z Excessu. Co prawda słowo "zabójstwo" zostało ręcznie zaczernione na każdej okładce, ale da się je odczytać.

gdyby Program 1 Telewizji Polskiej w popularnym programie dokumentalnym i w godzinach mega oglądalności wyemitował rekonstrukcję mojego "wyczynu" to publiczne napisanie o tym i zaczernienie jednego kluczowego słowa nic by nie zmieniło. Przytaknąłbyś mi gdybyś paręnaście lat temu czytał wpisy w temacie na skinowskich portalach.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group