PUNK FORUM
Forum Punkowe

Para Wino - Pytania związane z Parą ale nie wiadomo gdzie je zadać (?)

Nikodem15 - Śro 26 Maj, 2004

Czyli mimo, że masz już gotowy materiał na te 4 albgumy, to chcesz je rozplanować w czasie, a nie wydać wszystkie na raz. Moim zdaniem to dobrze.

A co będzie na tym ostatnim albumie z tostami w tytule? Skąd taki dziwaczny tytuł?

Czy Twoje nowe albumy też wyda Dywzija?

Wiem, skąd się wziął tytuł Charakteropatii...

Czemu na reedycji niektóre tytuły są zmienione )np. Nie jesterm z kinem - Auschwitz Birkenau czy Deklaracja niepodległości - Nie jestem punkiem)?

Czy wszystkie Twoje nowe albumy zawierać będą tylko najnowsze kompozycje?

Czy coś już nagrałeś?

Para Wino - Czw 27 Maj, 2004

Nikodem15 napisał/a:
A co będzie na tym ostatnim albumie z tostami w tytule? Skąd taki dziwaczny tytuł?
Czy Twoje nowe albumy też wyda Dywzija?
Czemu na reedycji niektóre tytuły są zmienione )np. Nie jesterm z kinem - Auschwitz Birkenau czy Deklaracja niepodległości - Nie jestem punkiem)?
Czy wszystkie Twoje nowe albumy zawierać będą tylko najnowsze kompozycje? Czy coś już nagrałeś?


Cześć.

Poprostu "białe tosty" (białe skarpetki) "i meble z dzwonkami" (mokasyny z frędzlami). To takie wspomnienia po cinkciarzach, jeżeli wiesz kto to? Jednak tytułów przyszłych moich płyt nie trakuj na serio, bo one mogą się zmienić. Dla mnie one są robocze, ale raczej takie pozostaną.
Nie wiem kto wyda moje premiery, bo to jeszcze trochę czasu, ale z Dywizją dobrze mi się współpracuje.
Te dzisiejsze tytuły są prawdziwe. Bardzo często innym tytułem (roboczym) operują muzycy niż on jest rzeczywiście zatytułowany. To taki nawyk. Wystarczy podawać tytuły np. przez telefon, żeby doszło do pomyłki.
Wszystkie premierowe płyty będą zawierać tylko premiery.

Para.

Nikodem15 - Czw 27 Maj, 2004

Wiem, kto to cinkciarze.

Ale chyba Pogo dla naiwnych jest starym kawałkiem.

Czy już coś nagrałeś?

Co sądzisz o powrocie TSA na scenę i o ich nowej płycie?

Para Wino - Czw 27 Maj, 2004

Nikodem15 napisał/a:

Ale chyba Pogo dla naiwnych jest starym kawałkiem.
Czy już coś nagrałeś?
Co sądzisz o powrocie TSA na scenę i o ich nowej płycie?


"Pogo dla naiwnych" to nówka, jeszcze nie skończona. Co nie co już nagrałem, ale to będzie jeszcze bardzo dużo zmian i w tekstach i w muzyce. Nie znam nowej płyty TSA. Przed 15 laty bardzo wiele i złego i dobrego łączyło mnie z tym zespołem. A co sądzę o powrocie? Ile można tyrać po amerykańskich budowach mając status gwiazdy polskiego metalu? :lol:

Nikodem15 - Pią 28 Maj, 2004

Wiem, że Darek Biłyk - perkusista TSA - nagrał z Tobą i Siwym kasetę Zjednoczona Europa. ale on był członkiem składu TSA z końca lat 80, a nie z okresu ich świetności.

Nowy album TSA nazywa się Proceder, jest nagrany w oryginalnym składzie, a info o nim z łatwościa znajdziesz w internecie.

Czy te premierowe utwory na Charakteropatiach znajdą się potem na Pogo..., Sex..., The best korekta lub białe tosty..., czy będą dostępne tylko na tej reedycji?

Czy to prawda, że masz (aż) 7 potomstwa?

Para, zajrzyj na te stronki, pewnie się ucieszysz:
http://www.pawnhearts.eu....atni/pioro/mp3/
www.punk-mp3.prv.pl

Pozdrawiam!

Para Wino - Pią 28 Maj, 2004

Nikodem15 napisał/a:
Wiem, że Darek Biłyk - perkusista TSA - nagrał z Tobą i Siwym kasetę Zjednoczona Europa. ale on był członkiem składu TSA z końca lat 80, a nie z okresu ich świetności.
Czy te premierowe utwory na Charakteropatiach znajdą się potem na Pogo..., Sex..., The best korekta lub białe tosty..., czy będą dostępne tylko na tej reedycji?
Czy to prawda, że masz (aż) 7 potomstwa?


No akurat nie o Biłyka mi chodziło, który nota bene uczestniczył w TSA dopiero w latach 90-tych, a właśnie o oryginalny skład i o głębokie lata 80-te (Nowak, Machel i delikatnie Piekarczyk, bo z pozostałymi nie miałem przyjemności, no może trochę z Kapłonem).
Nic o premierach jeszcze nie mogę powiedzieć, ale przecież nie powtarzam się w publikacjach, przynajmniej jak dotąd. Chyba tylko "Manianę" powtórzyłem, ale w innej wersji.
Z siedmoiorgiem to prawda :D :D :D

Blekit - Pią 28 Maj, 2004

Para Wino napisał/a:

Z siedmoiorgiem to prawda :D :D :D


faktycznie pracowity z ciebie artysta :lol: :lol: :wink:

Nikodem15 - Pią 28 Maj, 2004

Ile lat ma to siedmiorgo? :)

Słuchaj Para, a może zgodziłbyś się udostępnić sobiście jakieś super info na Twoją nieoficjalną stronę?

Czy zauważyłeś ostatnio jakiś zespół, który Cię zainteresował?

Czy masz już zarysy każdego z premierowych albumów?

Czy przybędziesz latem do Ustrzyk na koncert KSU? A może też tam zagrasz?

Co się dzieje z Dywizją Kot?

Czy Ryłko jest satanistą? :P

Para Wino - Pią 28 Maj, 2004

Para Wino napisał/a:

faktycznie pracowity z ciebie artysta :lol: :lol: :wink:


Czy tato...?

geerwazy - Pią 28 Maj, 2004

Cześć Para!

Planujesz kolejne potomstwo?

Para Wino - Pią 28 Maj, 2004

Nikodem15 napisał/a:
Ile lat ma to siedmiorgo? :)
Czy przybędziesz latem do Ustrzyk na koncert KSU? A może też tam zagrasz?
Co się dzieje z Dywizją Kot?
Czy Ryłko jest satanistą? :P


Lata moich latorośli: 22 Tomek, 20 Marcin, 17 Klaudia, 17 Piotrek, 14 Karolina, 7 Wojtek i 6 Zuzia :D
Do Ustrzyk zdaje mi się, że zostałem na lato zaproszony przez Siczkę i Agrafkę, ale to chyba na urlop...?
A co ma się dziać z Dywizją?
Ryłko jest moim kolegą. "Czarnej mszy" nie urządzaliśmy :D

Para Wino - Pią 28 Maj, 2004

geerwazy napisał/a:
Planujesz kolejne potomstwo?


Ale ja kocham moje dzieci, a One kochają mnie. Każde moje kolejne dziecko (tak jak dotychczasowe), będzie dla mnie więcej warte od tego obsranego grania, które czynię przez ostatnich 25 lat... Przecież to jest mój obowiązek...

Nikodem15 - Sob 29 Maj, 2004

Hm to pierwsze dziecko miałeś w wieku 16 lat. Nieźle. :D

Pewnie, że dzieci są ważniejsze od grania, ale każda płyta to też jakby dziecko. :D

karma - Sob 29 Maj, 2004

Para ta Twoja stronka nie chodzi. :/
Para Wino - Sob 29 Maj, 2004

karma napisał/a:
Para ta Twoja stronka nie chodzi. :/


Wiem, ale olewam to

karma - Sob 29 Maj, 2004

Para Wino napisał/a:
karma napisał/a:
Para ta Twoja stronka nie chodzi. :/


Wiem, ale olewam to


hehe w porzadku :lol: a jest jeszcze jakaś inna stronka Para_Wino?? bo chetnie przejrzałabym sobie

Para Wino - Sob 29 Maj, 2004

karma napisał/a:
hehe w porzadku :lol: a jest jeszcze jakaś inna stronka Para_Wino?? bo chetnie przejrzałabym sobie


Podobno gdzieś jest strona nieoficjalna, ale nie znam namiarów

PILNE!!!

POTRZEBNY OD ZARAZ ŚPIEWAJĄCY GITARZYSTA I PERKUSISTA Z WROCŁAWIA LUB OKOLIC!!!

Arius - Sob 29 Maj, 2004

Cześć Para. Ludzie się wykruszają, coraz więcej kapel daje dupy komercji, a Ty wiecznie żywy, jak Lenin :wink: Znudzi Ci się to kiedyś? Czy już Ci się znudziło? Co Cię trzyma jeszcze w punk rocku? Nie czujesz czasami, że już nie te lata?
Oczywiście mam nadzieję, że nie. Artysta (lub antyartysta :wink: ) kończy karierę gdy nie ma już nic do przekazania (lub skopania). Czy uważasz, że masz jeszcze coś "w zanadrzu"?

Para Wino - Nie 30 Maj, 2004

Jakubek napisał/a:
Z tego forum znikają posty, już obserwuje, żę drugi się wykruszył. ;-)
Wniosek: piłeś, nie pisz :-) )))))))))


Pozdrawiam!


To moja robota rzecz jasna :lol: ale obiecałem odpisywać wyczerpująco, a tu mi ostatnio czasu brakuje, więc bardzo sorry. To nie alkohol. Zresztą sam nie lubię połowicznych odpowiedzi, dlatego wyciszę się na jakiś czas, żeby już nic nie znikało, ok? Oczywiście będę tu często zaglądać, żeby nikt nie nabroił :lol:

Tomasso - Nie 30 Maj, 2004

Zamykam ten temat. Prosiłem o zadawanie pytan jako oddzielny temat dla kazdego z pytania aby kazdy wiedział co gdzie jest, wszystko miało rece i nogi - był porzadek. Blokuje tamat a osoby, ktore chca zadawac pytania Parze niech zakładają tematy stosowne do zadawanego pytania.
P.S. Para - nie odblokowywuj zablokowanego tematu. 8)

Para Wino - Czw 02 Cze, 2005

Często nie potraficie zamieścić pytania we właściwym temacie, albo zakładacie temat bez sensu taki okazjonalny na jedno tylko pytanie + moja odpowiedź. W celu ulżenia nam wszystkim odświeżyłem ogólny temat założony przez Tomassa i mam prośbę, żebyście tutaj wbijali się w kłopotliwych, czy dyskusyjnych kwestiach, ale ogólnie w zakresie tylko mojej osoby wypytujcie mnie tam gdzie do tej pory tzn. w istniejącym temacie "Darek "Para Wino" Paraszczuk", ale powtarzam: tylko w zakresie mojej osoby. Wszystkie inne pytania związane np. z Siczką czy Kacprem czy wogóle z kimkolwiek ze mną związanym od dzisiaj zadajecie tutaj i nie zakładajcie specjalnie nowego tematu "na chwilę". Dzięki.
Przybysz - Sob 03 Wrz, 2005

Mam pytanie do Pary. Para Wino, czy ty jesteś fanem zespołu Para Wino? Pytam poważnie, ponieważ słyszałem o gościach którzy nienawidzą muzyki swojego zespołu i grają ja tylko dla innych. Masz naprzykład jakieś swoje kawałki które jak słyszysz to tobą trzepie ze złości?
Para Wino - Nie 26 Mar, 2006

Anonymous napisał/a:
PARA DAJ JAKIEŚ STARE WYNALAZKI NA MP3
jak je znajde.
Jenna Vain - Pią 19 Mar, 2010

Para, lubisz homoseksualistów?
Para Wino - Sob 20 Mar, 2010

Jenna Vain napisał/a:
Para, lubisz homoseksualistów?
Toleruję

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group