PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Seriale

xkrzysiekx - Czw 05 Mar, 2009

bnr napisał/a:
Deadwood - niesamowita rzecz i fajny klimat dzikiego zachodu. Oczywiście przerwany przez HBO kiedy się rozkręcił. Polecam sympatykom whiskey, pistoletów, złota, wulgaryzmów i burdeli.

wlasnei! musze to wreszcie obejrzec - ponoc arcydzieło niemal

gooy - Pią 06 Mar, 2009

bnr napisał/a:
Jericho - właściwie nic niesamowitego, ale trafiłem na to w okresie oczekiwania na nowego Fallouta, więc klimatycznie było ok.

jericho bylo bajkowe, ale ogolnie szkoda, ze tak szybko sie skonczylo.

bnr napisał/a:
Oglądałem też Dextera i oglądam House Md. (właściwie wciągnął mnie pierwszy sezon, resztę oglądam ot tak dla zasady) Jestem komercyjny na maxa.

dexter nawet ok

bnr napisał/a:
Przede mną Wire in the Blood i Bleak House. Ogląda ktoś?

wire in the blood mi siora polecala, ale sam nie widzialem. miala mi nagrac, a sie opierdala :P

swoja droga oglada ktos heroes? poczatkowo bylo nawet ok. komiksowe, ale znosne, ale teraz to juz sie robi moda na sukces. kazdy z kazdym nie tyle ma dziecko, co kazdy z kazdym w kolejnej serii tworzy jakies bzdurne przymierze w jakis kretynskich celach. fabula sie zrobila tak idiotyczna, ze az sie odechciewa sciagac nowe odcinki.

jak to dobrze, ze za tydzien juz bedzie nowy SP :D

Marguz - Nie 08 Mar, 2009

gooy ale co masz do mody na sukces? :>
gooy - Wto 10 Mar, 2009

Marguz napisał/a:
gooy ale co masz do mody na sukces? :>

za slabe łącze do zassania wszystkich odcinkow :P

Zwierz@k - Śro 11 Mar, 2009

takiego łącza jeszcze nie ma.
wyprodukują je w 2012, będzie zajmowało miliard hektarow, nastąpi wielka eksplozja, a potem świat pęknie jak bubble gum.

Ryszard - Śro 11 Mar, 2009

Paul Behind-the-bubble-gum ! :idea:
Mecenas - Nie 26 Kwi, 2009

muszę się z wami podzielić radosną nowiną, właśnie mi się zassało pierwszych sześć odcinków Robin of Sherwood,idę zrobić cosdożarcia i nie ma mnie przez 6 godzin :mrgreen:
Blanka - Pią 31 Lip, 2009

South Par i dr. House ostatnimi czasy
bnr - Nie 02 Sie, 2009

Wire in the Blood okazało się być całkiem ok. W międzyczasie oglądałem też Rzym i jest naprawdę zajebisty.
Blekit - Nie 02 Sie, 2009

Carnivale!
Stanzberg - Pią 14 Sie, 2009

Jednak nie zrozumiałem fenomenu serialu LOST - i to po mniej lub bardziej uważnym obejrzeniu niespełna 10 odcinków.
Blekit - Sob 15 Sie, 2009

tego się nie rozumie, to się żuje i wypluwa;)
BadMotherfucker - Wto 18 Sie, 2009

Dr. House - po prostu w kosmos wykurwione :twisted:
Mecenas - Wto 06 Paź, 2009

house to cienki bolek przy rodzince botwinów
weeds rządzi
dawno nie miałem takiej brechawy przy oglądaniu filmu

wawrzon - Wto 06 Paź, 2009

FUTURAMA !
Dzemu - Wto 06 Paź, 2009

BadMotherfucker napisał/a:
Dr. House - po prostu w kosmos wykurwione :twisted:


Zgadzam sie w 100 %!

a poza tym to jeszcze Brzydula :lol: przeciez jest superaszacza!
i najlepszy odcinkowy horror co moja jebnieta tesciow oglada - M jak Milosc! serial wypasny.

Mecenas - Śro 07 Paź, 2009

odkąd mam tv w kuchni to wcinam obiad przy plebanii czy innym klanie, zaczyanm sie wciągac :lol:
ko0niu - Śro 07 Paź, 2009

Ja nałogowo z seriali to wciągałem tylko south park, futurame i Family Guya. Czyt. tylko animowane przeznaczone dla dorosłej publiki są w stanie mnie wciągnąć. Próbowałem Housa, nie poruszył mnie. Każdy odcinek jest oparty na tym samym schemacie, zmieniają się chorob
BadMotherfucker - Pią 16 Paź, 2009

Nie chodzi o schemat i choroby tylko o House'a :P :P
Dzemu - Pią 13 Lis, 2009

Mecenas napisał/a:
odkąd mam tv w kuchni to wcinam obiad przy plebanii czy innym klanie, zaczyanm sie wciągac :lol:


obstawiam ze jeszcze troche czasu i napiszesz ze mode na sukcesz ogladasz ;)

Mecenas - Czw 26 Lis, 2009

obejrzałem se pierwszy sezon mam na imie earl, całkiem w porządku ale nasteone sezony obejrze tylko jak ktoś mi podrzuci, dla fanów twórczości kevina smitha: główne role grają brodie i koleś który nie mógł zobaczyc żaglówki z mallrats
cronothetiger - Śro 27 Sty, 2010

Ja też uwielbiam House! Rzeczywiście, na początku było trochę monotonii, chodziło tylko o leczenie. Potem jednak scenarzyści wplatali historyjki i pacjenci poszli na dalszy plan co moim zdaniem było genialnym posunięciem. Oglądam też kilka anime, te popularne jak Naruto czy Bleach, Cowboy Bibop i próbowałem Gantza ale okazało się zbyt kretyńskie :mrgreen:
mqrcin - Śro 27 Sty, 2010

a ja majke ogladam :oops:
Hamel - Śro 27 Sty, 2010

Dexter daje radę w piątkowe noce na tvn7, ale i tak jak dla mnie miażdzy wszystko "Californication".
Pozostaje czekać na serię nr.4...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group