PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - Karcer

Nikodem15 - Czw 25 Sty, 2007
Temat postu: Karcer
Co tak cicho o tym świetnym zespole? Dopiero niedawno wgłębiłem się w ich twórczość, a mogłem to zrobić wcześniej. Naprawdę ciekawe i trafne teksty oraz pomysłowe kompozycje. Przy tym trzymają poziom od lat, co nie jest częste w punk rocku - ich ostatnia płyta jest równie dobra jak stare rzeczy.
saudi - Czw 25 Sty, 2007
Temat postu: Re: Karcer
Nikodem15 napisał/a:
... niedawno wgłębiłem się w ich twórczość, ...


fatalny blad :!: ja uslyszalem ich po raz pierwszy z 10 lat temu i dalej uwazam ze sa scisla czołówka polskiej sceny lat 80 i nie tylko :)

Nikodem15 - Czw 25 Sty, 2007

Lepiej późno niż wcale. :wink:
Zwierz@k - Czw 25 Sty, 2007

saudi napisał/a:
sa scisla czołówka polskiej sceny lat 80


sa scisla czolowka pankroka polskiego w ogóle jak dla mnie. "nic nikomu o niczym" powala na kolana....

KonPunk - Czw 25 Sty, 2007

"Wschód jest pełen słońca" to jak dla mnie jedna z najlepszych płyt polskiego punk rocka.Praktycznie nie ma na niej słabego utworu.
Stanzberg - Czw 25 Sty, 2007

Z nagrań to posiadam jedynie jakieś stare demówki, które ewentualnie dają radę, ale byłem na koncercie i było git.
Anonymous - Czw 25 Sty, 2007

'Wschód jest pełen słońca' to dobra płytka obfitująca głównie w stare numery z lat 80tych, 'nic nikomu o niczym' również daje rade.
Ogólnie dobra kapela.

wawrzon - Czw 25 Sty, 2007

mnie np BACHOR powala bardziej, ale karcer to zajebista kapela.
"nic nikomu..." jest chyba najlepsze

hellcat - Czw 25 Sty, 2007

Miałam kupować płytę Bachora i nie kupiłam, nie żałuję zresztą.

A Karcer...bardzo fajny zespół. Kiedyś słuchałam bez końca, ostatnio w ogóle - czas naprawić ten błąd :)

Nikodem15 napisał/a:
trzymają poziom od lat, co nie jest częste w punk rocku


:!:

wawrzon - Czw 25 Sty, 2007

ja ostatnio mamfaze na bachora. zajebista kapelka to jest. zaraz po niej junkers i all bandits.


znudzily mi sie wielkie idee wlochatego itp sprawy :lol:

Anonymous - Czw 25 Sty, 2007

:lol: :lol: :lol:
Mecenas - Czw 25 Sty, 2007

karcer jedna z moich ulubionych kapel, a koncert mnie lekko rozczarował, mam nadzieję, że na następnym będzie lepiej
Zwierz@k - Czw 25 Sty, 2007

wawrzon napisał/a:
ja ostatnio mamfaze na bachora. zajebista kapelka to jest. zaraz po niej junkers i all bandits.


znudzily mi sie wielkie idee wlochatego itp sprawy Laughing


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Stanzberg - Czw 25 Sty, 2007

wawrzon napisał/a:
znudzily mi sie wielkie idee wlochatego itp sprawy :lol:


Powoli, powoli, ale witaj w klubie.

Agresor - Pią 26 Sty, 2007

wawrzon napisał/a:
a ostatnio mamfaze na bachora. zajebista kapelka to jest. zaraz po niej junkers i all bandits.


znudzily mi sie wielkie idee wlochatego itp sprawy Laughing


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wawrzon - Pią 26 Sty, 2007

ilez mozna sluchac tym co sie dzieje w 4 afryce albo o tym ze tna las w pakiamburze :lol: :lol:
xkrzysiekx - Pią 26 Sty, 2007

ile można słuchac o tym co sie dzieje po 4tym piwie albo o tym że "lepiej z kumplami pójśc na mecz, posłuchac płyt z muzyką oi!, albo pójść do baru napić się" ;)
Nikodem15 - Pią 26 Sty, 2007

Najlepiej słuchać czegoś pośredniego między jednym a drugim albo czegoś całkiem innego od jednego i drugiego, np. Karceru. :)
wawrzon - Pią 26 Sty, 2007

Nikodem15 napisał/a:
Najlepiej słuchać czegoś pośredniego między jednym a drugim albo czegoś całkiem innego od jednego i drugiego, np. Karceru. :)


OI :lol:

Zwierz@k - Sob 27 Sty, 2007

xkrzysiekx napisał/a:
le można słuchac o tym co sie dzieje po 4tym piwie albo o tym że "lepiej z kumplami pójśc na mecz, posłuchac płyt z muzyką oi!, albo pójść do baru napić się" Wink


najlepiej o tym nie sluchac, nie gadac - tylko to zrobić!
:faja:

[prezes] - Nie 18 Lut, 2007

Piątkowy koncert w Uchu dowiódł ( a przynajmniej mnie utwierdzil w przekonaniu), że Karcer zajebistym zespołem jest. Choć wyglądają radykalnie niepunkowo, to grają w taki sposób, że dźwięki rekompensują wszelkie niedostatki wizualne. W każdym razie zespół jest nieszablonowy, co w punk rocku jest zarówno wielkim plusem jak i wielką rzadkością.

Jeszcze dużo mógłbym napisać dlaczego lubię ten zespół, ale po co? Starczy, że to dla mnie kanon punk rocka.

Wschód jest pełen słońca!!!

Kacza - Nie 18 Lut, 2007

Tez miałam jechać, ale jak zwykle plany poszły się je. ;/
Lira - Nie 18 Lut, 2007

ohoh karcer's not dead :)
Stanzberg - Pon 19 Lut, 2007

Zgadzam się z Prezesem - nawet jakby mieli włosy do pasa i korale, byliby zajebistą kapelą pankową, w odróżnieniu od kilku innych polskich zespołów, u których jest dokładnie odwrotnie.

Choć oczywiście wygląd a'la Casualties w tym wypadku to wzorzec z Sevres. :wink:

Obiecywałem sobie zakupić jakieś ich płyty, ale przechlałem całe pieniądze na koncercie w Gdyni. :D

Zwierz@k - Pon 19 Lut, 2007

Stanzberg napisał/a:
Zgadzam się z Prezesem - nawet jakby mieli włosy do pasa i korale, byliby zajebistą kapelą pankową, w odróżnieniu od kilku innych polskich zespołów, u których jest dokładnie odwrotnie.


"na trzy-czte-ry drzemy legitki. ;)
ale co fakt to fakt - popis dali świetny, choć są kolejną kapelą z gatunku "the rasiaks". ale w sumie nie ma co sie dziwić - troche latek na karku panowie mają. tym niemniej - moja ulubiona polską kapela punkowa - rezpektah.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group