PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - dziewczyny, co wam się podoba w facetach ? ;)

Zwierz@k - Pon 22 Sty, 2007

no job, no money, no future....
texpolar - Pon 22 Sty, 2007

Stan, Xaio i o to chodzi!
pankrok forewer.

gooy - Wto 23 Sty, 2007

Zwierz@k napisał/a:
no job, no money, no future....

HATE & WAR :!:

Stanzberg - Wto 23 Sty, 2007

gooy napisał/a:
Zwierz@k napisał/a:
no job, no money, no future....

HATE & WAR :!:

Sex & Violence :!:
:wink:

gooy - Wto 23 Sty, 2007

JEBANE HIPISY :!:
Marguz - Wto 23 Sty, 2007

nie, nie, źle gooy napisałeś, powinno być
JEBANE&HIPISY ! :D

alfa - Wto 10 Kwi, 2007

facet, który zawładnął moim sercem na 16 lat był drobnej budowy, normalnie ubrany (sztruksy, flanelowa koszula) ze ślicznym nie nastroszonym irokezem, takim zbuntownym spojrzeniem spode łba. Kochał muzykę, nie chciał dzieci, ani żadnej rodziny, był po różnych przejściach, niezbyt miły, ale delikatny do mnie, fajnie się z nim pogowało i kochało. dobrze się rozumieliśmy 8) Miał ładne ciało i był porąbany tak jak ja :lol:

http://alfa8.bloog.pl

Iris - Czw 12 Kwi, 2007

mi się podobają faceci, którzy są nawet inteligentni (nikt nie lubi matołów) i oczywiscie facet powinien miec dobre zarty... :) moj potrafi mnie rozweselic i jest luzacko :) zwracam uwage na dłonie, oczka i kształt ust... jego spojzrenie też ma jakas wartosc :P
Aneta - Pią 13 Kwi, 2007

Cytat:
jego spojzrenie też ma jakas wartosc


rzekłabym, że "sporą", a nie "jakąś"

alfa - Pon 04 Cze, 2007

podoba mi się jak ma swoje zainteresowania i że można sobie o różnych rzeczach pogadać. Lubię jak ma swoje zasady i nie jest bez powodu agresywny, jak panuje nad ilością alkoholu we krwi. Imponuje mi jak zna się na czymś o czym ja nie mam zielonego pojęcia. Cenię poczucie humoru i taką trochę opiekuńczość w stosunku do kobiety. Podoba mi się jak się dobrze trzyma i mimo wieku nie dziadzieje, to znaczy chodzi na koncerty, słucha fajnej muzyki, jest ciekawy różnych spraw i nie ma oporów by gdzieś pójść...rzucam hasło ognisko, koncert i nie marudzi tylko się zbiera :-)
http://alfa8.bloog.pl

Blekit - Pon 04 Cze, 2007

pantoflarz czyli:>
Dev - Pon 04 Cze, 2007

:lol:
Alfa, to tobie się jakiś ideał trafił noo!

Ja widziałam w piątek na koncercie zajebistego faceta, uknułam plan, żeby rzucić się na niego niespodziewanie, ale niestety poziom alko we krwi był zbyt niski :roll:

xkrzysiekx - Pon 04 Cze, 2007

Cytat:
Ja widziałam w piątek na koncercie zajebistego faceta, uknułam plan, żeby rzucić się na niego niespodziewanie, ale niestety poziom alko we krwi był zbyt niski

...i nie mogłam po prostu podejśc i zagadać :roll:

QkiZ - Pon 04 Cze, 2007

texpolar napisał/a:
Xiao Mei: nihilizm? to co Ty do cholery robisz przed komputerem?

emolans :lol:
ogólem fajny temat. dobrze se poczytać.

Biskot - Pon 04 Cze, 2007

alfa napisał/a:
http://alfa8.bloog.pl



http://aagraawkaa.blox.pl/html to jest lepsze :D
dodam ze ta osoba ustawia wszystkie koncert KSU ;)

alfa - Wto 05 Cze, 2007

he he odkąd od niego odeszłam, od miłości mojego życia, jestem singlem :lol: 4 lata z krótką, choć fajną przerwą 8)
Tak teraz trochę teoretyzuje, a trochę się mi na wspominki wzięło jak to z Kapslem było 8) , Zajebisty seks, zero nudy, niesamowite poczucie więzi i wzajemnego zrozumienia i te nasze ścierające się charaktery, różne światy, choć oboje byliśmy punkami, to jednak nie pasowaliśmy do siebie. Bez sensu się pokochaliśmy. Odeszłam i zwróciłam tak nam obojgu wolność...
http://alfa8.bloog.pl

Stanzberg - Wto 05 Cze, 2007

alfa napisał/a:
jestem singlem


Ja jestem double LP z kolorową wkładką na kredowanym papierze. :faja:
Limited edition - tylko 1 sztuka na złotym winylu. ;)

alfa - Wto 05 Cze, 2007

:lol:
alfa - Śro 11 Lip, 2007

podoba mi się w punkowcach, że się tak starają w seksie, żeby nam było dobrze. Gadałam z koleżanką niedawno, bo ciekawa byłam czy dyskomani też są tacy, he he nie są, bywają czasem. wiedziałam 8) Ona do mnie bym ją poznała z jakimś. Ja jej ok. ale czy zniesiesz tą muzykę ? :lol:
karta666 - Wto 17 Lip, 2007

Silny charakter, spontaniczność..i pewnego rodzaju dzikość ;)Nie lubie do końca poukładanych facetów.
Musi wiedzieć czego chce, nie cierpie niezdecydowania.


Fizycznie: oczy, plecy, pupa, włosy.

Xiao Mei - Wto 17 Lip, 2007

karta666 napisał/a:
Silny charakter, spontaniczność..i pewnego rodzaju dzikość ;)Nie lubie do końca poukładanych facetów.
Musi wiedzieć czego chce, nie cierpie niezdecydowania.


Popieram, zdecydowanie..

Mecenas - Wto 17 Lip, 2007

Cytat:
Nie lubie do końca poukładanych facetów

Cytat:
Musi wiedzieć czego chce

moim zdaniem to się wyklucza

Aneta - Wto 17 Lip, 2007

karta666 napisał/a:
Fizycznie: oczy, plecy, pupa, włosy.


czyli włosy na plecach a oczy na twojej pupie :wink:

karta666 - Wto 17 Lip, 2007

Nie wyklucza się.
Zalezy czym dla Ciebie jest "być nie do konca poukładanym".

Nie lubie włosów na plecach :P

Nieja - Śro 18 Lip, 2007

karta666 napisał/a:
Nie lubie włosów na plecach :Razz:


Oo, tego to chyba żadna z was nie lubi co?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group