PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - dziewczyny, co wam się podoba w facetach ? ;)

wawrzon - Śro 17 Cze, 2009

Mordy golić mi się nie chce, ale uważam że kalafiory pod pachami jak u konia są ochydne, śmierdzące i niehigieniczne.
heroina - Śro 17 Cze, 2009

wawrzon napisał/a:
a pierdolisz... nie ma jak bebech piwny, nieogolona włochata klata, koszulka na ramiączkach, pet w pysku i sport - ale przed tv
:!:

koszulka podomka sztywna z brudu, feromon czosnkowocebulowy wisi w powietrzu, dziurawe skarpetki i papcie! ewentualnie spodnie od dresu cerowane przez żoneczkę miliard razy
i mina a`la włoski żigolo- jebator roku

i zapomniałeś koniecznej komendy podaj mi piwo, kobieto!

to jest facet :faja:

:wink:

Czarny! - Czw 18 Cze, 2009

Mecenas napisał/a:

wawrzon = pedał


To żeś Ameryke odkrył ;)

Każdy ptaszek lubi daszek.
Kto nie ma brzucha, ten kiepsko... ;p
No więc ja w facetach nie gustuje rzecz jasna, ale nie będę się specjalnie pocił na siłowni dla tego, że dziewczyny wolą szafy trzy drzwiowe. Podobno nie wygląd się liczy. Wygląd się zmienia po latach...
Dziewczyny pamiętajcie... prawdziwy facet nie ma kaloryfera.. prawdziwy facet ma bojler !!!

wawrzon - Czw 18 Cze, 2009

No i brzuch nie jest od piwa ale dla piwa...

Taa... ćwiczyć nei będize ale roleczki sobie kupił :D i tłumaczy że niby wygodnie :D :D:D

ko0niu - Czw 18 Cze, 2009

Mi się chociaż przyznał że badziuch chce zgubić na tych rolkach:twisted:
Czarny! - Pią 19 Cze, 2009

Taaa jasneee... ;p
nie ma żadnych dowodów na to ;p
Wszystko to pomówienia... na rolkach nie jeździłem od 2 tyg. ;)

QkiZ - Pią 19 Cze, 2009

po rolkach mam bliznę na plecach :) ale wole rower.
Stanzberg - Pią 19 Cze, 2009

Niestety... Niespecjalnie da się schudnąć jeżdżąc na rolkach... chyba, że kilka godzin dziennie. :lol:
Najskuteczniejszy jest jogging.

Mecenas - Pią 19 Cze, 2009

na zgubienie brzucha proponuję tzw szóstke Weidera, męczące to jest ale skuteczne, ja niestety nie potrafiłem wytrzymac do końća cyklu więc nie wiem czy sie pojawia kaloryfer
Kamyla - Pią 19 Cze, 2009

Mecenas napisał/a:
na zgubienie brzucha proponuję tzw szóstke Weidera, męczące to jest ale skuteczne, ja niestety nie potrafiłem wytrzymac do końća cyklu więc nie wiem czy sie pojawia kaloryfer

wytrzymalam 13 dni i było całkiem w porządku więc myślę, że te 42 dałyby całkiem dobry efekt :wink:

Czarny! - Pią 19 Cze, 2009

nie popadajmy w paranoje. jeżdżę na rolkach bo lubię... wiem, ze nie daje to wielkich efektów ze zrzucaniem brzucha...
Jednak ja pierdole ile mam w pasie ;) przynajmniej mam na czym browara postawić w barze, jak jest tłok ;)

Zwierz@k - Pią 19 Cze, 2009

Mecenas napisał/a:
na zgubienie brzucha proponuję tzw szóstke Weidera, męczące to jest ale skuteczne, ja niestety nie potrafiłem wytrzymac do końća cyklu więc nie wiem czy sie pojawia kaloryfer


podkopsnij dokladna instrukcje do tego, bo ta co kiedysja obczajalem byla tak zrozumiala jak instrukcja pralki.

ko0niu - Pią 19 Cze, 2009



Z obrazkami, prościej się nie da.

Ja tam bym się Czarny zaczął zastanawiać, bo jak na człowieku kurtka XL się nie dopina to oznacza że czas zacząć się ubierać w sklepie "nietypowy pan" albo zacząć chudnąć :P
Ja tam wpierdalam co chce kiedy chce i w ilościach wręcz niewyobrażalnych i mam całe życie te 4 kg niedowagi, gdzie logika , gdzie sens. Bo jeść to trzeba umić :faja:

Xiao Mei - Sob 20 Cze, 2009

ko0niu napisał/a:
Ja tam wpierdalam co chce kiedy chce i w ilościach wręcz niewyobrażalnych i mam całe życie te 4 kg niedowagi, gdzie logika , gdzie sens. Bo jeść to trzeba umić


Moj brat ma podobnie, juz czasem specjalnie się obzera i je tak tłusto jak sie da zeby przytyć troche, i nic, gdzie sprawiedliwość?

Mecenas - Sob 20 Cze, 2009

i ja, i ja, jedyny raz co mi się sporo przytyło (całe 3 kilo), to jka miałem złamaną nogę i się nigdzie nie ruszałem, ale dalej patyk jestem
Czarny! - Sob 20 Cze, 2009

Konijo spoko. jeden taki sklep w Zielonej górze namierzyłem, tylko dla pań:(



Co do kurtki XL - to rozmiarówka rodem z chin, w końcu tam się robi harringtony english style ;) dlatego się nie dopinam ;)

rozwal - Sob 20 Cze, 2009

Xiao Mei napisał/a:
ko0niu napisał/a:
Ja tam wpierdalam co chce kiedy chce i w ilościach wręcz niewyobrażalnych i mam całe życie te 4 kg niedowagi, gdzie logika , gdzie sens. Bo jeść to trzeba umić


Moj brat ma podobnie, juz czasem specjalnie się obzera i je tak tłusto jak sie da zeby przytyć troche, i nic, gdzie sprawiedliwość?
tzw. szybki metabolizm chyba, mam to samo. rzadko spotykam kogos, kto je tyle co ja (np. codziennie dwa obiady), ale jestem chudy jak patyk.
Dev - Sob 20 Cze, 2009

ja lubię facetów w typie sportowca, tfu, w zasadzie to ja lubię sportowców. sama staram się utrzymać jak najlepszą sylwetkę (teraz wakacje to i można na serio zacząć coś robić). a jak ktoś woli inaczej, toż i całe szczęście, nikt nie będzie sam :wink:
Zwierz@k - Sob 20 Cze, 2009

dalej nie ogarniam tej 6 weidera.
mamy to rozpisane na dni - to czaje, potem mamy serie i tu jest pytanie: na jedna serie sklada sie wszystkie pokazane 6 cwiczen? I trzeba je powtorzyc tyle razy ile mamy w kolumnie "powtorzenia si?

znaczyloby to, ze np pierwszego dnia wykonujemy wszystkie 6 cwiczen, po 6 powtorzen kazde, drugiego zas to samo, tylko razy dwa?
niech mi ktos pomoooozzeeeeee :cry: :cry: :cry:

ko0niu - Sob 20 Cze, 2009

dobrze zrozumiałeś:

seria = ile razy musisz zrobić wszystkie 6 ćwiczeń
powtórzenia = ile brzuszków każdego rodzaju masz zrobić

Kumpel z ogromnym Beercepsem robił to i efekty były dobre, ale oprócz tego dietę niskotłuszczową ale wysokobiałkową wprowadził.

Ja też kiedyś robiłem tą szóstkę i efekty były zajebiste noo....ale ja nie miałem co spalać jeśli chodzi o tłuszcz to mięśnie odrazu stały się widoczne.

Zwierz@k - Sob 20 Cze, 2009

no to git ;) niebawem trzeba bedzie zaczac coby sie w ustce na plazy pochwalic nie tylko sześciopakiem w plecaku :wink: :wink: :wink:
Mecenas - Sob 20 Cze, 2009

no to zobaczymy kto ile wytrzyma albowiem też rozpoczałem cykl :lol:
Ryszard - Sob 20 Cze, 2009

jak mam skutecznie trenować, skoro mam wchuj niedowagę i nie tyję wpierdalając codziennie ile się da jak jakiś dziki? :?
jutro zaczynam znowu treningi po przerwie.

Biały - Nie 21 Cze, 2009

mniej pij i zapierdol sobie jakąś masówkę :lol:
QkiZ - Nie 21 Cze, 2009

rozwal napisał/a:
tzw. szybki metabolizm chyba, mam to samo. rzadko spotykam kogos, kto je tyle co ja (np. codziennie dwa obiady), ale jestem chudy jak patyk.

widzę, że to popularne, tez tak mam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group