PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Twój stosunek do Boga i wiary

cronothetiger - Nie 31 Sty, 2010

Jak mam wierzyć skoro co drugi ksiądz ma dziecko, w zamierzchłych czasach w imię wiary bezlitośnie wyrzynano ludzi, którzy choćby w najmniejszym stopniu okazali niewiare, Rydzyk proponuje zidiociałym chrześciajanom comiesięczną stawkę na opłacanie własnych bryk tłumacząć, że prowadzenie Radia MaRyja "kosztuje" a Bóg, miłosierny i dobry, pozwala na mordy i terroryzacje swoich wiernych, bogobojnych wyznawców?
heroina - Nie 31 Sty, 2010

ile masz lat?
cronothetiger - Nie 31 Sty, 2010

Do czego zmierzasz?
Biały - Nie 31 Sty, 2010

hera zmierza do tego, że twoje argumenty są:
-niedojrzałe
-tak na prawdę nie są to argumenty przeciwko wierze religijnej, ale może jedynie bardziej zidiociałej części trzódki kościoła katolickiego.

cronothetiger - Nie 31 Sty, 2010

A czy bardziej zidiociała część trzódki kościoła katolickiego nie wpływa na wizerunek wiary? W poście powyżej nie użyłem swoich słów, cytuje popularnego muzyka, którego nazwa zespołu dźwięcznie pobrzmiewa w uszach - Piersi
cronothetiger - Nie 31 Sty, 2010

A czy bardziej zidiociała część trzódki kościoła katolickiego nie wpływa na wizerunek wiary? W poście powyżej nie użyłem swoich słów, cytuje popularnego muzyka w wypowiedzi dla gazety "Fakt"
Biały - Nie 31 Sty, 2010

nie po raz pierwszy Paweł Kukiz pierdoli głupoty ;)
Bo to faktycznie marny argument. Ta trzódka wpływa na wizerunek KK. Ale moralność księży i owieczek jezusowych nie może być argumentem przeciwko samej wierze. Takie argumenty były rzucane gdzieś powyżej, w tej dyskusji.

Hamel - Nie 31 Sty, 2010

cronothetiger napisał/a:
cytuje (...) wypowiedzi dla gazety "Fakt"


No to kurwa nie pozostało nam nic innego, jak w to uwierzyć.

:lol:

100% Hate - Nie 31 Sty, 2010

cronothetiger napisał/a:
Jak mam wierzyć skoro co drugi ksiądz ma dziecko

:lol: :lol: :lol:

Biały - Nie 31 Sty, 2010

100% Hate napisał/a:
cronothetiger napisał/a:
Jak mam wierzyć skoro co drugi ksiądz ma dziecko

:lol: :lol: :lol:

np. św Augustyn ;)

zolv - Pon 15 Lut, 2010

a ja jestem deistką.
wieżę w Boga jako stworzyciela świata, ale nie wieżę w to co mówi kościół.
dla mnie chociażby samo Pismo Święte jest nie do przyjęcia, nie jestem w stanie uwierzyć w to co jest tam napisane.
nie mówiąc już o naukach kościoła i poglądach katolików.

Biały - Śro 17 Lut, 2010

rozumiem, że odrzucasz chrześcijaństwo jako irracjonalne, ale skąd nie mniej irracjonalny deizm? jednym zdaniem: jakimi argumentami podpierasz swój deizm (nie chodzi mi o argumenty PRZECIW katolicyzmowi, ale o argumenty ZA deizmem)?
Cyb - Śro 17 Lut, 2010

100% Hate napisał/a:
cronothetiger napisał/a:
Jak mam wierzyć skoro co drugi ksiądz ma dziecko

:lol: :lol: :lol:

Założe się, że pewnie paru z was też kiedyś miało takie gówniarskie spojrzenie - ja miałem i się kurwa nie wstydzę ;d

Mecenas - Śro 17 Lut, 2010

ja miałem i się wstydzę
Cyb - Śro 17 Lut, 2010

@mec
zawsze mogło być gorzej - mogłeś w ogóle nie mieć jakichkolwiek poglądów / whatever

mlody1982 - Nie 21 Lut, 2010

siemka jestem tu nowy ale wierze w samego siebie nie ktorzy by powiedzieli ze bog dal mi piekna coreczke ale sie myla "bog" nie kochal sie z moja kobieta tylko ja :twisted: bug nie da mi na utrzymanie rodziny tylko ja ida do waszego kosciola dlaczego musze placic za wiare w waszego boga ???? odpowiedz sobie na to pytanie i wtedy bedziesz wiedzial co to jest bogi czy tak naprawde istnieje
Budyń - Nie 21 Lut, 2010

Cytat:
siemka jestem tu nowy ale wierze w samego siebie nie ktorzy by powiedzieli ze bog dal mi piekna coreczke ale sie myla "bog" nie kochal sie z moja kobieta tylko ja :twisted: bug nie da mi na utrzymanie rodziny tylko ja ida do waszego kosciola dlaczego musze placic za wiare w waszego boga ???? odpowiedz sobie na to pytanie i wtedy bedziesz wiedzial co to jest bogi czy tak naprawde istnieje
Cytat:
dlaczego zyje w kraju w ktorym wszyscy chca mnie zrobic w chuja za moje pieniadze

przynajmniej jest punkowo

Hamel - Pon 22 Lut, 2010

Sam cytat też cholernie punkowy ze śmigającej co po chwilę na Esce Rock piosence :>
hogata - Wto 23 Lut, 2010

Kto nie wierzy w mojego boga,jest nieoświecony i gówno wie o życiu. i w ogóle wpierdol :roll:
Cyb - Śro 24 Lut, 2010

hogata napisał/a:
Kto nie wierzy w mojego boga,jest nieoświecony i gówno wie o życiu. i w ogóle wpierdol :roll:


hogata - Śro 24 Lut, 2010

nie i huj.
SantaClaus - Pon 01 Mar, 2010

"dlaczego zyje w kraju w ktorym wszyscy chca mnie zrobic w chuja za moje pieniadze"
Nie moge z tego:D

evilriot - Śro 03 Mar, 2010

Co do tematu - do czasu gdy nie wpieprza się w moje życie religia sobie może być i mogą sobie wierzyć nawet w zieloną kanapkę z marsa. ja nie mam potrzeby gadania do siebie ;)
Punkracy - Czw 25 Mar, 2010

Po oglądnięciu filmu Franklyn - jak dla mnie genialny, cytuje teksty odn. wiary
1) Jeśli Bóg nie jest w stanie powstrzymać szatana, nie jest wszechmogący
2) Jeśli jest w stanie ale nie chce, jest okrutny!
3) A jeśli nie chce i nie może, kto nazwał go Bogiem!
4) Jaki Bóg zsyła tak straszne rzeczy na dobrych ludzi?

Konkluzja moja jest taka że Boga nie ma a jeśli jest to jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu :razz:

QkiZ - Czw 25 Mar, 2010

Punkracy napisał/a:
Jeśli Bóg nie jest w stanie powstrzymać szatana, nie jest wszechmogący

To mi się najbardziej spodobało.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group