PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Twój stosunek do Boga i wiary

Ryszard - Nie 10 Sie, 2008

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
TIME PUNX

MS - Pon 11 Sie, 2008

Ryszard napisał/a:
Masz oś czasu, znasz przeszłość i teraźniejszość, ale przyszłości ni chuja.
Tak naprawde terazniejszosci nie znasz, bo zanim jakikolwiek sygnal zmyslowy dotrze do Twojego mozgu, reprezentuje on juz stan z przeszlosci. Tak naprawde nie znasz nawet przeszlosci, a jedynie jakies swoje wyobrazenie o niej.
Sorry ze sie czepiam szczegolow. A tak a'propos Hawking pisal o "trzech strzalkach czasu".

Stanzberg - Pon 18 Sie, 2008

xkrzysiekx napisał/a:
dis napisał/a:
tezniejszosc trwa 'caly czas', a przeszlosc czy przyszlosc to tylko wyobrazenia projektowane w chwili obecnej-jedynej istniejacej.

dokladnie

Oczywista oczywistość.

Przeszłość nie istnieje w takim sensie jak teraźniejszość.

Słodki - Wto 19 Sie, 2008

Bóg to Bóg, święta świadomość. Wszyscy.


Jak o religie pytanko to religie powodują tylko wojny i tyle wam powie pank. Reszę zapiję jabolem

Stanzberg - Śro 20 Sie, 2008

Jak tam, Słodki - mama w końcu zapłaciła zaległy abonament za neostradę? :look:

:lol:

wikusq - Nie 24 Sie, 2008

wierze, ze cos jest - bog to nazwa umowna, lecz jetstem antyklerem.
Agropolek - Nie 24 Sie, 2008

moj stosunek do tego!? cos tam jest czy to jahwe czy allach i tak nie liczy sie to.to jak zyje zalezy ode mnie, on za mnie nie wybierze drogi,jedynie postawi jakies przeszkody na drodze. sam staram sie postepowac etycznie, wg samego siebie i swoich wierzen. choc nie powiem czerpie tego troche z chrzescijanstwa. ale co tam, w boga jako takiego wierze, i z tym zwiazane rzeczy ale nie chodze do koscioła. choc na katechezy taaa
Vróbel - Nie 24 Sie, 2008

:mrgreen: brakowalo mi tego :D
ojejj - Nie 24 Sie, 2008

hm widze żę czeto piszecie o zydach no wsumie t zydzi zabili Jezusa ale on tez sam nim byl wiec nie wiem co mam myslec o żydach mi oni nie przeszkadzaja bo jestem bardzo tolerancyjny

ja w Boga wieze i nie wstydze sie tego przyznawac nawt chodze na piesze pielgrzymki :p heh a co do mootyl to sie z nim zgodze ze to glupota że ludzie zostawiaja drogocenne przedmioty i buduja tak wielkie koscioly moim zdaniem to datego zeby pokazac innowiercom ze katolicyzm jest fajny:p

heh a co do ksiezy no coż są rużni sa tacy ktuzy tylko mysla o pieniadzach i tacy ktuzy naprawde chca pomagac i sa w pożądku...

no to chyba tyle:p

Vróbel - Nie 24 Sie, 2008

nie prowokuj go ! :lol:
ojejj - Pon 25 Sie, 2008

hm nic ci nie zrobie poniewarz jestem paacyfista i nie rozwiazuje problemow sila tak jak to robia jebani skini:/ heh a moze powiedz czemu ich nie lubisz co ci takiego zrobili??
ko0niu - Pon 25 Sie, 2008

Cytat:
poniewarz
Cytat:
peacyfista
Cytat:
jebani skini
zadam niedyskretne pytanie, ile masz lat? :roll:
Stanzberg - Pon 25 Sie, 2008

Mierne prowo. :?
ojejj - Pon 25 Sie, 2008

heh no coz jestem dysgrafem dysortografem itakie tam wiec mam w dupie jak pisze:p
ojejj - Pon 25 Sie, 2008

a pozatym hm czem czepiacie sie pisowni moim zdaniem to tresc jest wazniejsza a ni ze ktos robi bledy:p
Zwierz@k - Pon 25 Sie, 2008

nazik napisał/a:
ojejj napisał:
dysgrafem dysortografem


Ja pierdole, czego uczą teraz tą młodzież Shocked Krzyżyki stawiać i ślaczki rysować Rolling Eyes W podstawówce nikt o takim czymś nigdy nie słyszał ... linijką po łapach i wszystko do łba weszło.


dokladnie kurwa. teraz każdy dzieciak ma jakieś choroby - ad/hd, dysgrafie, dysortografie. Juz sie nie mowi że dzieciak jest upierdliwym gnojkiem, tylko że jest nadpobudliwy.

ko0niu - Pon 25 Sie, 2008

Mnie w podstawówce okrzyknęli dyslektykiem. A dziwne bo podobno to tak do końca życia zostaje a ja jakoś się wyrobiłem i od X lat praktycznie błędów nie robie. Dysgrafia , dysortografia objawia się tym że ktoś zna wszystkie zasady ortografii, interpunkcji ale nie potrafi ich zastosować pisząc. Ale z tego co wiem taka osoba czytając wnikliwie napisany przez siebie tekst, mysląc o tych zasadach jest w stanie powoli poprawić popełnione błędy. W związku z tym można nad sobą pracować i pisać jak człowiek :/
A swoją drogą znam takiego ćwoka ( 9 lat w jednej klasie) który ma papierek że jest dysortografem a jak się go zapytasz o podstawowe zasady to ich nie zna, nawet nie próbował. Wniosek - zwykłe niedouczenie, zero ambicji i intelektu. Takich cymbałów teraz jest jak grzybów po deszczu :evil:

ko0niu - Pon 25 Sie, 2008

a jednak jak ktoś sam z siebie cokolwiek przysiądzie i zrobi, to coś tam wyniesie ze szkoły. a że każą sie teraz ludziom w szkołach uczyć niepotrzebnych rzeczy to jest prawda. A co do poziomu nauczania....popatrz na amerykanów. Przecież oni kurwa podstawowych rzeczy o świecie nie wiedzą. amerykanskie szkolnictwo przy polskim jest jak podrzędna zawodówka przy czołowym uniwersytecie.

nadaje sie do działu humor ale..: http://pl.youtube.com/watch?v=Hp4iI59BfpQ
http://pl.youtube.com/watch?v=fJuNgBkloFE

o i tyle

Agropolek - Pon 25 Sie, 2008

popieram nazika i ko0nia... zwykłe lenistwo, i spaczenie społeczeństwa
ko0niu - Pon 25 Sie, 2008

albo że niektórzy mają szkołe(jaka by nie była) w dupie głębiej niż moglibyśmy się spodziewać :twisted:
Stanzberg - Pon 25 Sie, 2008

Szkołę zaczyna się doceniać dopiero po jej ukończeniu.

Bo jednak niefajnie być nielubianym zjebem, którego postów nie da się przeczytać.

ojejj - Pon 25 Sie, 2008

heh no to ładnie sobie po mnie pojechaliscie moze i jestem leniwy ale wiedze ogulna i inteligencje posadam, heh zreszta podstwy ortografi znam i hm tacy ludzie mnie troche smiesza bo wiesz tekst typu ze mozna powoli oi wnikliwie czytac tekst i poprawic bledy nie lepiej napisac w Wordzie i potem poprostu skopiowac?? heh ale wy chyba bylibyscie na to za glupi no bo sorry po co marnowac na takie pierdoly czas??

hm nazik wstyd by mi bylo pisac aaa czy ktos mnie tu zna i czy sie ludzmi z forum przejmuje??

a tak wogle jezeli ludzie wymyslili takie cos jak dysgrafia czy dysortografia to chyba jednak takie coś jest :p

ale kurde nie lepiej jest życ poprostu nie przejmjac sie jakas jebana ortografią nie macie czego innego sie czepic tylko tego ze ktos robi bledy dla mnie to jest troche żalosne

heh ale no coz poczekam i zobacze co mądrego mi napiszecie:p

Ryszard - Pon 25 Sie, 2008

1. Jak ktoś wymyślił Wielkiego Inteligentnego Boga Makaronowego to znaczy, że on jest?
2. Skoro masz zajebistą receptę na pisanie w Wordzie to do kurwy nędzy pisz i kopiuj.
3. Nazik, a może Brutalny Atak Nazika?

ojejj - Pon 25 Sie, 2008

1.hm wiesz jak go sobie wymysli i jebnie sobie figurke z makaronu no to jak by nie bylo jest:p
2. nie nie bede pisal w wordzie bo po co mi nie ptrzeszkadza ze robie bledy a jezeli komuś tak to trudno jego sprawa ja napewno specjalnie dla jakis Nazikow czy innich wyjatków robic nie będe:p
3. a wsumie w tym 3 to nie wiem o co ci chodzi:p bo jego ataki niesą takie bolesne bardziej bola ataki skinów na ulicy:p

Ryszard - Pon 25 Sie, 2008

Brutalny brzmi lepiej niż bolesny.
I dodatkowo skoro pkt2 to tym bardziej czas na pkt3


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group