PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Czy sa jakieś Filmy o PUNKU oprócz SLC PUNK ??

review - Nie 27 Sty, 2008

polecam ''skinhead attitude''
Agyness - Nie 27 Sty, 2008

Nie wiem czy był wymieniony bo tak pobierznie okiem rzucilam ale jak coś to
"Punk and Disorderly" jeszcze :wink: fajny materiał

Myrkull - Wto 05 Lut, 2008

Cytat:
a momenty będą?

W "Fuck the system" są.

pixies - Czw 21 Lut, 2008

"Sid i Nancy" rusza mocno, może niekoniecznie Zwierza :D

Ale mnie niesamowicie.
"Fala" bądź "inna fala" czyli "My blood Your blood"

Przy wscieklosciach i brudach to zasnęłam naprawdę :D

Moskwa się udzielała filmowo też, ale o tych panach słyszeć nic nie chcę, bo... dobra dla siebie zostawię

Wisienka - Sob 26 Lip, 2008

dzisiaj o 21.45 jest "Buntownicy. Historia The Clash". tylko że, cholera, na Planete
Blueberry - Pon 04 Sty, 2010

"Chaos" Żuławskiego :)
wawrzon - Pon 04 Sty, 2010

Blueberry napisał/a:
"Chaos" Żuławskiego :)

oglądałem dawno temu - ale z tego co pamiętam słabizna. Cieniutki

SantaClaus - Pon 04 Sty, 2010

Ten jest dobry o skinach:

This is England


To tez o skinach(w wiekszosci o NS'ach :/ )

1. American History X [1999] DVD ~ Edward Norton
2. Romper Stomper [1992] DVD ~ Russell Crowe
3. Made In Britain [1982] DVD ~ Brian Hayes (II)
4. The Believer [2001] DVD ~ Ryan Gosling
5. Meantime [1984] DVD ~ Marion Bailey
6. The Infiltrator [1995] DVD ~ Oliver Platt
7. Higher Learning [1995] DVD ~ Omar Epps
8. Skinheads [1989] DVD ~ Chuck Connors
9. Pariah [1999] DVD ~ Damon Jones
10. Fuehrer Ex [2001] (REGION 1) (NTSC) DVD ~ Harry Baer
11. Skokie [1981] (REGION 1) (NTSC) DVD ~ Danny Kaye
12. 16 Years Of Alcohol [2003] DVD ~ richard jobson

Piotr_k84 - Sob 16 Sty, 2010

Witam serdecznie,

To mój pierwszy wpis na forum więc na wstępie witam serdecznie wszystkich.

Co do punkowych filmów, hm.

Wczoraj do kin wszedł nowy film pt: "Wszstko co kocham". FIlm o młodym punkowcu z lat 80-tych, który przeżywa swoje pierwsze fascynacje.

"Obraz przedstawia historię grupy przyjaciół, którzy młodość przeżywają na początku lat osiemdziesiątych na polskim wybrzeżu. Głównym bohaterem filmu jest Janek, wrażliwy osiemnastolatek. W tle przetacza się Wielka Historia – manifestacje, strajki, stan wojenny, a na pierwszym planie - gwałtowna pierwsza miłość, głód życia, radość młodości, muzyka, seks… wszystko, co najpiękniejsze. Młodzieńczy, idealistyczny świat zostanie zderzony z bezwzględną rzeczywistością. Bohaterowie będą musieli podjąć walkę o miłość i przyjaźń."

Zwierz@k - Nie 17 Sty, 2010

bla blba bla.
Tez na tym wczoraj bylem. Pankroka poza kilkoma piosenkami WC to tam niewiele. Dla mnie cały film skupił się jednak na ukazaniu dorastania w czasie stabu wojennego/komunu i w to wkręcony był wątek pankowy.
Choć kilka klimatow blo wręcz niewiarygodnych, vide ojciec - mundurowy, syn, - punk, matka w Solidarności.

Stanzberg - Pon 18 Sty, 2010

Cytat:
ojciec - mundurowy, syn, - punk, matka w Solidarności.
:o :o :o :shock:
Nieźle ktoś pojechał. Ale bzdura.

heroina - Pon 18 Sty, 2010

ojciec mundurowy, ale sympatyk solidaności.

bardzo średni ten film. nie ma sie czym podniecać

gooy - Pią 05 Lut, 2010

obejrzelismy dzisiaj Pariah (Szczury). ja pierdole ale to glupi film. scenarzysta wiedze o skinach chyba czerpal z national geographic. czarni w filmie sa przedstawieni w taki sposob, ze az sie czlowiek cieszy, ze sa NSy ktorzy ich napierdalaja. fabula jest glupia ekstremalnie (rozbraja uroczy tekst na poczatku, ze to podobno bazuje na faktach). nie wiem czy nie znam realiow skinow w krajach anglojezycznych, ale znowu pojawiaja sie łysi balujący na skłotach (to czy za niego placa nie ma nic do rzeczy, bo syf w chuj) i zachowujacy sie jak brudasy i menele. NS przyznajacy sie kolegom do robienia loda za pieniadze nie robi sensacji. ogolnie duzo grupowych zachowan ma ewidentnie gejowskie podteksty.
no i jako dodatek pijani skini spiewajacy piosenke TSOL :lol:

jesli po prostu nie chce sie zaliczyc obejrzenia wszystkich 'zaloganckich' filmow, to zdecydowanie odradzam.

kubarockman - Sob 06 Lut, 2010

a ja ogladalem Dezerter: Nie ma zagrozenia czy cos takiego, zajebiscie nudne.
Hamel - Sob 06 Lut, 2010

kubarockman napisał/a:
a ja ogladalem Dezerter: Nie ma zagrozenia czy cos takiego, zajebiscie nudne.



Może będzie, to dla Ciebie szok, ale, to był dokument, nie fabularny w którym liczy się akcja, napięcie etc. :wall:

ko0niu - Sob 06 Lut, 2010

gooy napisał/a:
obejrzelismy dzisiaj Pariah (Szczury). ja pierdole ale to glupi film. scenarzysta wiedze o skinach chyba czerpal z national geographic. czarni w filmie sa przedstawieni w taki sposob, ze az sie czlowiek cieszy, ze sa NSy ktorzy ich napierdalaja. fabula jest glupia ekstremalnie (rozbraja uroczy tekst na poczatku, ze to podobno bazuje na faktach). nie wiem czy nie znam realiow skinow w krajach anglojezycznych, ale znowu pojawiaja sie łysi balujący na skłotach (to czy za niego placa nie ma nic do rzeczy, bo syf w chuj) i zachowujacy sie jak brudasy i menele. NS przyznajacy sie kolegom do robienia loda za pieniadze nie robi sensacji. ogolnie duzo grupowych zachowan ma ewidentnie gejowskie podteksty.
no i jako dodatek pijani skini spiewajacy piosenke TSOL :lol:

jesli po prostu nie chce sie zaliczyc obejrzenia wszystkich 'zaloganckich' filmow, to zdecydowanie odradzam.


dobrze że ostrzegłeś bo miałem to obadać. Jak nędza to szkoda łącze blokować żeby to ściągać.

kubarockman - Nie 07 Lut, 2010

Hamel napisał/a:
kubarockman napisał/a:
a ja ogladalem Dezerter: Nie ma zagrozenia czy cos takiego, zajebiscie nudne.



Może będzie, to dla Ciebie szok, ale, to był dokument, nie fabularny w którym liczy się akcja, napięcie etc. :wall:


no wez nie pierdol?
moze to dla ciebie bedzie to szok, ale dokument moze byc zajebistym filmem, mimo tego, ze nie ma w nim akcji, itd.
ten akurat takim nie byl

Hamel - Nie 07 Lut, 2010

kubarockman napisał/a:
ten akurat takim nie byl


Bo był skierowany do osób słuchających punk rocka, a nie jakiś rockmanów :roll:

kubarockman - Nie 07 Lut, 2010

:shock: :shock: :shock: :shock:
QBA - Śro 10 Lut, 2010

Weź już Hamel nie wyjeżdżaj z takimi głupimi argumentami, bo aż przestaję wierzyc w jakąkolwiek inteligencje. A wracając do tego dokumentu o dezerterze, to w cale nie jest on taki zajebisty.
Blekit - Śro 10 Lut, 2010

Hamel napisał/a:
Może będzie, to dla Ciebie szok, ale, to był dokument, nie fabularny w którym liczy się akcja, napięcie etc


mistrz :lol:

Hamel - Śro 10 Lut, 2010

QBA napisał/a:
Weź już Hamel nie wyjeżdżaj z takimi głupimi argumentami, bo aż przestaję wierzyc w jakąkolwiek inteligencje.


A jakich argumentów mam używać do człowieka z tytułem "Debila kwartału"? :?

kubarockman - Śro 10 Lut, 2010

argumentow?
jakich argumentow uzywasz swiadczy o tobie a nie o kims z kim rozmawiasz
to chyba logiczne

ty juz pokazales swoje argumenty i to, ze to jednak nie ja zasluguje na ten tytul

Hamel - Śro 10 Lut, 2010

kubarockman napisał/a:
argumentow?
jakich argumentow uzywasz swiadczy o tobie a nie o kims z kim rozmawiasz
to chyba logiczne

ty juz pokazales swoje argumenty i to, ze to jednak nie ja zasluguje na ten tytul


1. Widzisz jaki ten świat niesprawiedliwy? Pozwij to forum do Strasburga, zgłoś się do Rzecznika Praw Obywatelskich, napisz do Amnesty International...

2. A ty pokazałeś, że nie umiesz używać środków interpunkcyjnych. I co, nie jebię Cię za to.

kubarockman - Śro 10 Lut, 2010

z ty z tym sztrasburgiem to zebys sie nie zdziwil

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group