PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Czy sa jakieś Filmy o PUNKU oprócz SLC PUNK ??

Anonymous - Pią 08 Gru, 2006

Rude Boy - ten z udzialem The Clash
666 - Pon 11 Gru, 2006

gooy napisał/a:
z pankami jest jeszcze ktorys powrot zywych trupow nawet pankowy soundtrack


http://img228.imageshack....ldcover2gg2.jpg
Niezła beke z tego miałem :twisted:

Piki - Śro 13 Gru, 2006

Coś ode mnie: niekoniecznie wszystko stricte o punx ale...

1. JESTEM JAKI JESTEM - Dokument na temat pary żulpunków
2. KOBIETY W STYLU "NO FUTURE" - Opowieść trzech kobiet z Lozanny o swej "punkowej" przeszłości
3. PUNK IN LONDON'77
4. DEGENERATION PUNK 76-79
5. UPADEK ZACHODNIEJ CYWILIZACJI
6. VIRUS - Dokument o Mediolańskim squacie Virus z 1982r
7. LA ESCENA PUNK EN MEXICO - UNA ALTERNATIVA LIBERTARIA - Dokument z 1995r. o scenie Punk w Meksyku
8. STOERUNG OST - Dokument o ruchu Punk w NRD

Przybysz - Pią 15 Gru, 2006

Wie ktoś może jak się nazwywał, ewentualnie czy jest dodatkowo do ściągnięcia dokument o polskich punkowych ćpunach kompotu z muzyką "siekiery"??
Piki - Nie 17 Gru, 2006

Przybysz napisał/a:
Wie ktoś może jak się nazwywał, ewentualnie czy jest dodatkowo do ściągnięcia dokument o polskich punkowych ćpunach kompotu z muzyką "siekiery"??


"JESTEM PRZECIW" reż. Andrzej Trzos-Rastawiecki.

Swego czasu film ten był na Emule.

Z tym że tam nie było nic o stricte "punkowych" ćpunach, film jest po prostu o młodych narkomanach.

Muzyka Siekiery pojawia się tam fragmentarycznie ze 4 razy i wogóle jest niedopasowana do akcji - pojawia sie "tak o".

Natomiast sporo "filmów" o polskich punkowych ćpunach nakręcila w latach 80-tych w Jarocinie TVP.

Wielu redaktorów jeździło tam tylko po to, żeby na siłę zrobić materiał o "złej młodzieży".
Zaklejone punki były dla nich łakomym kąskiem.

Słyszałem że był jakiś film o narkomanii, który puszczano w szkołach w ramach lekcji wychowawczych.
Podobno były w nim głównie zdjęcia z Jarocina.

Przybysz - Sob 30 Gru, 2006

złapałem plote o tym filmie i myslałem ze to o punkach.chuj tam :P dzieki
Parowowski - Wto 13 Mar, 2007

W tym roku premierę będzie miał dokument w 100% poświęcony tej muzyce: http://www.punksnotdeadthemovie.com
Lira - Wto 13 Mar, 2007

Piki napisał/a:
1. JESTEM JAKI JESTEM - Dokument na temat pary żulpunków

ZUZY! starzy znajomi :mrgreen:

alfa - Pon 02 Kwi, 2007

Był kiedyś w telewizji rosyjski film pt. "Włamywacz" w całości o punkach i bez statystów zagrał główną rolę, nie żyjący już chyba wokalista Kino. Wiele bym, dała by go jeszcze kiedyś obejrzeć.
Z tego co piszecie to widziałam ten o Sidzie, Kobiety w stylu No Future nawet miałam nagrane, widziałam też filmek o historii The Ramones i mnóstwo róznych dokumentalnych. Fajnie, że wklejacie linki, uśmiechnę się do znajomego to może mi ściągnie. :lol:

Marguz - Pon 02 Kwi, 2007

alfa napisał/a:
Słyszałem że był jakiś film o narkomanii, który puszczano w szkołach w ramach lekcji wychowawczych.
Podobno były w nim głównie zdjęcia z Jarocina.

Było było, nawet widziałem ten film w szkole. Nazwy nie pamietam, a szkoda.

Blekit - Pon 02 Kwi, 2007

upadek zachodniej cywilizacji piękna sprawa
jest jeszcze ponoć vol.2, ale poświęcone scenie metalowej (?!)

a Jubilee to awangarda jakas niby filozoficzna,z pankrokiem wlasnie nie ma weiele wspolnego

Punk_Tarnów - Czw 19 Kwi, 2007
Temat postu: Re: Czy sa jakieś Fily o PUNKU oprócz SLC PUNK ??
Apacz napisał/a:
Szukałem jusz chyba wszedze i znalazłem tylko jeden Film o PUNKU "SLC PUNK"......Jesli ktoś zna jakiś inny Film niech napisze mi Nazwe Albo niech poda link gdzie Można go Ściągnąc

Punks not dead(2006)dokumentalny film tylko nie wiem skad sciagnac,poza tym 'Punki z salt lake city'

3-4-5 - Nie 13 Maj, 2007

ostanio film o "punku" jaki widzialem to FUCK THE SYSTEM: ostra punkowa jazda z koksem :wink:
polecam wylacznie dla pelnoletnich "punkow" :!:

mikus - Wto 15 Maj, 2007

historyja jabol panka
no_future - Nie 27 Maj, 2007

Przybysz napisał/a:
złapałem plote o tym filmie i myslałem ze to o punkach.chuj tam

nie,o punkach to napewno nie jest :wink: chciaz sam film nie jest az tak zly.

ostatnio (hmmm moze miesiac temu...) widzialam na TVP Kultura dokument o Jarocinie.dosc ciekawy material.zreszta na wspomnianym programie leca czasem dobre,stare nagrania z festiwali.

no_future - Czw 07 Cze, 2007

ah i w niedziele ogladalam dosc dziwny film w ktorym rowniez jest jakis punkowy element-"Chaos" X.Żuławskiego.
Myrkull - Czw 28 Cze, 2007

Cytat:
upadek zachodniej cywilizacji piękna sprawa
jest jeszcze ponoć vol.2, ale poświęcone scenie metalowej (?!)

Część pierwszą można obejrzeć z ciekawości. Część druga radzę omijać (chociaż motyw jak koleś wylewa na siebie butelkę wódki w basenie jest fajny).
Ale nikt chyba nie widział części trzeciej z 1998 roku, w której są wywiady i sceny z życia gutterpunków z Los Angeles, plus różne koncerty mniej znanych zespołów, wywiad z muzykami z pierwszej części, właścicielem klubu organizującego koncerty, policją i pytania o to jak postrzegają punk. No i dużo dobrej muzyki. Coś zajebistego jest na Emulu jakby co (niestety nie ma polskich napisów).
Cytat:
ah i w niedziele ogladalam dosc dziwny film w ktorym rowniez jest jakis punkowy element-"Chaos" X.Żuławskiego.

No elementy są tylko szkoda że reżyser chciał upchać zbyt wiele rzeczy do jednego filmu zamiast podzielić go na trzy różne, przez co wyszła kupa. Do tego brak realizmu, i kiepskie dialogi. Ale miejscami dało sie oglądać.

Człowiek - Śro 18 Lip, 2007

Hm... może nie do końca O punk, ale wydaje mi się, że warto dodać :)

Kod:
http://peb.pl/filmy-dokumentalne/84105-rapidshare-festiwale-muzyczne-jarocin-woodstock.html

slayr - Pią 20 Lip, 2007

Oglądałem dziś film pt. "Romper Stomper". O skinach - naziolach :/ . Wspułczucie. Nie wiem, czy to dziwne, ale przez niego poczułem jescze większą niechęć do nich...
texpolar - Sob 21 Lip, 2007

slayr napisał/a:
Oglądałem dziś film pt. "Romper Stomper". O skinach - naziolach :/ . Wspułczucie. Nie wiem, czy to dziwne, ale przez niego poczułem jescze większą niechęć do nich...


:kiss:

gogahard - Śro 05 Wrz, 2007

czy ktos z was oglądał FALA 85, albo DZIECI JAROCINA, i swietny film SID &NANCY...................polecam :) :)
Zwierz@k - Śro 05 Wrz, 2007

gogahard napisał/a:
swietny film SID &NANCY


fajnie sie przy nim zasypialo - jak dla mnie nuda.

gogahard - Śro 05 Wrz, 2007

no co ty ,zresztą rzecz gustu,mnie sie podobał ale ja ogólnie bardzo lubie garego oldmana więc moze dlatego mi sie podobał
xkrzysiekx - Śro 05 Wrz, 2007

mnie tez sie film "Sid i Nancy" podobał
xkrzysiekx - Śro 05 Wrz, 2007

slayr napisał/a:
Nie wiem, czy to dziwne, ale przez niego poczułem jescze większą niechęć do nich...

idz do lekarza!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group