PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Czy sa jakieś Filmy o PUNKU oprócz SLC PUNK ??

Anonymous - Nie 26 Lis, 2006
Temat postu: Czy sa jakieś Filmy o PUNKU oprócz SLC PUNK ??
Szukałem jusz chyba wszedze i znalazłem tylko jeden Film o PUNKU "SLC PUNK"......Jesli ktoś zna jakiś inny Film niech napisze mi Nazwe Albo niech poda link gdzie Można go Ściągnąc
Zwierz@k - Nie 26 Lis, 2006

Apacz napisał/a:
jusz

Ci podaje
Sex pistols - wscieklosc i brud, amen.

Marguz - Nie 26 Lis, 2006

są różne dokumenty typu: nie ma zagrożenia, buntownicy i kontestatorzy, być człowiekiem, film o pankach, ziemia jest płaska, ale to polskie, wystarczy poszukać.
SOQL - Nie 26 Lis, 2006

najlebszym filmem jaki widzialem jest chyba SUBURBIA, tyle ze w necie nie ma napisow a polska wersja jakakolwiek niewiem czy istnieje
Biskot - Nie 26 Lis, 2006

a mozna te filmy skads sciagnac?
texpolar - Nie 26 Lis, 2006

romper stomper i american history x polecam :mrgreen:
100% Hate - Nie 26 Lis, 2006

UK / DK
Anonymous - Nie 26 Lis, 2006

Dzienx Za wasze wpisy A można jeszcze Sie Dowiedziec gdzie je ściągnąc
gooy - Nie 26 Lis, 2006

jubilee tez niby z pankami, ale chujowy dosyc
wawrzon - Nie 26 Lis, 2006

no na emulu np sciagaj. ja tam pelno znalazlem. duzobardzo video z jarocka no zreszta. tam masz wszystko
Stanzberg - Wto 28 Lis, 2006

Polecam "Punk '77" o początkach sceny w UK i "Punk Attitude"- też o nardodzinach pankroka tyle, że za wielką wodą.
Z tych co ostatnio oglądałem, to OK jest też "Upadek zachodniej cywilizacji" z zespołami z wczesnej sceny kalifornijskiej.

SLC Punks, to "Salt Lake City Punks" i nie jest to film o punku, tylko o pankach. ;-) Fabularna komedia, miejscami śmieszna miejscami mniej. Jest ciekawie i dynamicznie nakręcona, więc może się podobać. Z tego typu filmów ostatnio widziałem dziełko klasy B pt. "Repo-man". Nie jest to stricte o pankach, ale jakieś postaci z irokami sie przewijają w tle.

Marguz - Wto 28 Lis, 2006

Stanzberg napisał/a:
SLC Punks, to "Salt Lake City Punks" i nie jest to film o punku, tylko o pankach.


Na początku może i mnie śmieszył, ale później to raczej średniawo.

gooy - Wto 28 Lis, 2006

z pankami jest jeszcze ktorys powrot zywych trupow :P nawet pankowy soundtrack
Łukasz BdK - Śro 29 Lis, 2006

upadek zachodniej cywilizacji
czyli decline of western civilisation
lepszego nie widziałem.

Stanzberg - Czw 30 Lis, 2006

Łukasz BdK napisał/a:
upadek zachodniej cywilizacji (...) lepszego nie widziałem.

Dla mnie "Punk Attitude" jest o wiele lepszy. "Punk'77" też podobał mi się bardziej

Aneta - Czw 30 Lis, 2006

otatnio na Discovery w cyklu 'Ostatnie 24h' była historia Sida ...świerzutki program jeszcze z tego roku i dość ciekawy;

:faja:

xkrzysiekx - Nie 03 Gru, 2006

w 'Repo Manie" pobrzmiewają takie cuda jak Black Flag czy Suicidal Tendencies, a sam reżyser - Alex Cox - swego czasu byl 'w klimacie", z tego co wiem.

"wsciekłośc i brud" tez bardzo polecam, "nie ma zagrozenia" - również. panki pojawiają się w woielu filmach z lat 80., bo taka wtedy była moda - zobaczcie sobie "Klase 1989" albo "The Terminator".

sam pank rok to raczej do zglębienia głównie w dokumentach, choć np."Sid i nancy" tez - moim zdaneim - daje rade.

Stanzberg - Nie 03 Gru, 2006

xkrzysiekx napisał/a:
"Sid i nancy" tez - moim zdaneim - daje rade.

W miarę, w miarę.
W tymże to filmie pada niezapomniany tekst: "seks jest dla hipisów". ;-)

Zwierz@k - Nie 03 Gru, 2006

taaak, oraz "teraz bede niegodziwcem" (Now I'll be a rudeboy)
Przybysz - Czw 07 Gru, 2006

Salt lake city punk to największe ścierwo jakie widziałem. Tani amerykański humor rodem z american pie czy innego dna dla niedorozwiniętych misiów z liceum. A z filmów o punkrocku to raczej dokumenty pozostają po zespołach. W zinie pasażer widziałem kiedyś dział o filmach w temacie, więc proponuje tam oblookac. Proponuję romper stomper dla samej ścieżki dźwiękowej :)
gooy - Pią 08 Gru, 2006

xkrzysiekx napisał/a:
panki pojawiają się w woielu filmach z lat 80., bo taka wtedy była moda - zobaczcie sobie "Klase 1989"


to byla "klasa 1999", w kazdym razie tam raczej bylo skrzyzowanie pankow z wiejskim festynem. ostatnio z qmplami mielismy polewe z tego filma.

bnr - Pią 08 Gru, 2006

w terminatorze chyba tez sa :lol:
Veetoo - Pią 08 Gru, 2006

jedynce ? czy chodzi ci o dwójke i o młodego Connora oraz jego kumpla :) ?
bnr - Pią 08 Gru, 2006

w jedynce na poczatku chyba

arnie od jednego plaszcz wzial

Przybysz - Pią 08 Gru, 2006

W akademii policyjnej 2 bodajże jest obszerny motyw z punkami :lol:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group