PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - Irasiad - intrygujace nieprawdaz?

100% Hate - Nie 06 Sie, 2006

nc napisał/a:
ja chyba wiem o co chodzi: ten topik obraza uczucia religijne czesci uzytkownikow i powinien zostac bezzwlocznie zamkniety a sprawcy ukarani.

Nie chodzi o to, że obraża, tylko o to, że bez względu na to co zrobi Kaczyński, to i tak większośc debili na tym forum i nie tylko, będzie się podniecac tym, że ma buty nie zawiązane albo inną bzdurą typu Irasiad.

xkrzysiekx - Nie 06 Sie, 2006

co my na to poradzimy, skoro Kaczynski taki pocieszny jest :P
Anonymous - Nie 06 Sie, 2006

100% Hate napisał/a:
nc napisał/a:
ja chyba wiem o co chodzi: ten topik obraza uczucia religijne czesci uzytkownikow i powinien zostac bezzwlocznie zamkniety a sprawcy ukarani.

Nie chodzi o to, że obraża, tylko o to, że bez względu na to co zrobi Kaczyński, to i tak większośc debili na tym forum i nie tylko, będzie się podniecac tym, że ma buty nie zawiązane albo inną bzdurą typu Irasiad.


ales znalazl punkt zaczepienia...

100% Hate - Pon 07 Sie, 2006

nc napisał/a:
100% Hate napisał/a:
nc napisał/a:
ja chyba wiem o co chodzi: ten topik obraza uczucia religijne czesci uzytkownikow i powinien zostac bezzwlocznie zamkniety a sprawcy ukarani.

Nie chodzi o to, że obraża, tylko o to, że bez względu na to co zrobi Kaczyński, to i tak większośc debili na tym forum i nie tylko, będzie się podniecac tym, że ma buty nie zawiązane albo inną bzdurą typu Irasiad.


ales znalazl punkt zaczepienia...

:?: Że jak?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group