PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - Sekcja zwlok

ema_CC - Czw 27 Lip, 2006
Temat postu: Sekcja zwlok
Co myślicie o takiej rozkoszy dla ciala i ducha :P ?

Cytat:
Osuszamy gąbką jamy ciała, zaszywamy odbyt i szparę sromową. Wycięte narządy wraz z mózgiem wkładamy do jamy brzusznej i klatki piersiowej, a puste miejsca wypełniamy ligniną, watą albo papierem. Wszystko ładnie uklepujemy, żeby się nie zapadło. Mostek i żebra doprowadzamy do w miarę normalnego stanu za pomocą drutu, później zaszywamy skórę od szyi do spojenia łonowego.
Jamę czaszki wypełniamy trocinami lub ligniną. Zszywamy oba płaty skórne głowy.
Zwłoki myjemy, suszymy (nie należy wykręcać:P).

Dla niewtajemniczonych jest to "Uporzadkowanie zwlok po sekcji"

A może macie jakieś specjalne zyczenia co do krajanki / pochowku / roztrzepania w bigosie?

Anonymous - Czw 27 Lip, 2006

spalcie mnie i wyrzuccie do śmietnika...
riot - Czw 27 Lip, 2006

dla doroslych tylko!!!!
http://www.totallycrap.com/media/autopsy/

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Xiao Mei - Czw 27 Lip, 2006

riot napisał/a:
dla doroslych tylko!!!!
http://www.totallycrap.com/media/autopsy/

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Kurde, juz mi kiedys ktos mądry sprzedal ten link, hardcore... :?

riot - Czw 27 Lip, 2006

Xiao Mei napisał/a:
Kurde, juz mi kiedys ktos mądry sprzedal ten link, hardcore...


prawdziwe. zadnych perwersji, udziwnien itp.
to nas czeka po smierci. wszystko 8)

xkrzysiekx - Czw 27 Lip, 2006

tez to widziałem, mocne. crusty goregrind :wink:
burton - Czw 27 Lip, 2006

Tylko i wyłącznie trumna.
Nie wyobrazam sobie aby ktoś miał prawo kroic mnie po smierći skazujac mnie byc może na okrutne meczarnie.
Widziałem kiedys jakis niskobudzetowy horror : dwóch gości lubilo robić sobie niewybredne żarty pewnego dnia jeden z nich wstrzyknął koledze substancje po której został chwilowo sparaliżowany nie mógł poruszyć zadna czescią ciała ale czuł co sie z nim dzieje. Ten drugi zainscenizowal to tak iz sprowadzil podstawionych ludzi którzy mieli udawać ze wykonuja na nim sekcje zwłok ,wtedy bohater krzyknął i spadł z lóżka. kolega śmiejać sie wyjaśnił mu co mu sie naprawde stało. To spowodowało u niego atak serca i nieszcześnik umarł naprawdę.
W ostatnich scenach filmu widzimy tegoż nieboszczyka na prawdziwej sekcji zwłok.Widac spływajacą po ekranie krew i wrzaski głównego bohatera którego jednak nikt nie słyszy
Troche mi to dało do myslenia :shock:
A kremacja tez musi nieźle boleć

A tak nawiasem mówiąc ten temat z lekka głupi jest :?

xkrzysiekx - Pią 28 Lip, 2006

widziałeś jeden z odcinków "Opowieści z krypty". bury the living - oto recepta :P
Anonymous - Pią 28 Lip, 2006

burton napisał/a:
Nie wyobrazam sobie aby ktoś miał prawo kroic mnie po smierći skazujac mnie byc może na okrutne meczarnie.


wyobraz sobie rzesze robakow zjadajace po kawalku kazda gnijaca komorke twojego martwego ciala... to dopiero sadystyczne dranie :lol:

lolek - Pią 28 Lip, 2006

jak jesteś martwa to i tak (teoretycznie nie czujesz) ja tam planuje oddać ciało na części zamienne ale nigdy do celów naukowych.Nie życze sobie zeby banda skurwysynów robiła sobie przy pomocy mojego ciała dowcipy,pozdrawiam Akademie Medyczna Wrocław ;-)
QkiZ - Pią 28 Lip, 2006

po co wsadzać mózg od brzucha :?: :?
lepiej oddać ciało do badań lub na części zamienne.

koka karola - Czw 03 Sie, 2006

jeśli sie przydadzą komuś moje narządy to moge oddać , a pochować mogą mnie na śmietniku
riot - Czw 03 Sie, 2006

koka karola napisał/a:
jeśli sie przydadzą komuś moje narządy to moge oddać , a pochować mogą mnie na śmietniku



PUNK SIĘ


:wink:

Dots77 - Czw 03 Sie, 2006

szczerze, to pierdoli mnie to, ale....
koka karola napisał/a:
jeśli sie przydadzą komuś moje narządy to moge oddać
owiele lepsze rozwiązanie, niż spalić kogoś ciało i trzymać w urnie na półce, jak ozdobę, no ale - coktolubi.

ps. moja matka natomiast życzy sobie, aby ją spalić i z miłości do morza - rozsypać prochy po plaży :) romantico.

nerka - Pią 04 Sie, 2006

Dots77 napisał/a:

ps. moja matka natomiast życzy sobie, aby ją spalić i z miłości do morza - rozsypać prochy po plaży :) romantico.

co w polsce jest nie zgodne z prawem tak btw....

Dots77 - Pią 04 Sie, 2006

nerka napisał/a:
co w polsce jest nie zgodne z prawem tak btw....


co za problem? pewnie znajdzie się kraj z dostępem do morza, którego losy czyjiś prochów nie obchodzą :) ewentualnie, gdyby tak nie było - zostanę zbrodniarką rozsypującą prochy swych rodziców po nadmorskich plażach. cóż :)

ema_CC - Pią 04 Sie, 2006

koka karola napisał/a:
a pochować mogą mnie na śmietniku


Zapomniałam dodać tej opcji do ankiety :P

Aneta - Czw 30 Lis, 2006

http://img149.imageshack....=zamocnogd9.jpg

oddać szatanowi :twisted:

i postawić znicz http://img291.imageshack....znicz167rx6.jpg :lol:

__ __ __
tak serio to mam w to wyjebane

no country - Czw 30 Lis, 2006

mam to ogólnie gdzies co sie z moim ciałem stanie po smierci moga mnie spalić , pochowac w ziemi albo oddac narządy na przeszczep < prócz watroby oczywiscie :D >
burton - Sob 02 Gru, 2006

wiecznie będe żył
wawrzon - Nie 03 Gru, 2006

naucz mnie tak

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group