PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Co ostatnio zawładnęło Waszymi głośnikami?

Marguz - Pią 13 Paź, 2006

Dezerter-panie ty nasz
Blekit - Pią 13 Paź, 2006

O ty chuju "Zrób mi widełki, łyżeczko"
gooy - Sob 14 Paź, 2006

Stanzberg napisał/a:
RANCID.
Fajna ta kapela, ale na status zajebistej nie zasługuje za wieśniacko-plebejski akcent wokalisty

no tak, bo pank to ruch inteligencki ;)

buri - Nie 15 Paź, 2006

POLECATS !
B84 - Nie 15 Paź, 2006

SLF
Grzyb - Nie 15 Paź, 2006

El Banda i nic poza nią.
Jar - Nie 15 Paź, 2006

Dezerter - "Szepty i krzyki"
szaber - Nie 15 Paź, 2006

czy ktoś kojarzy tutuł piosenki REM: długi kawałek, czarno-biały teledysk, wokalista przenoszony na rękach publiczności jakby na koncercie. Taki powolny...chodzi mi od wczoraj po głowie i nie mogę sobie przypomnieć co to było...
Blekit - Pon 16 Paź, 2006

MC 5, Queens of the Stone Age, Eagles of Death Metal, Johnny Thunders & the Heartbreakers
gooy - Wto 17 Paź, 2006

tv smith, yep i'm apprently a hippie :P
Anonymous - Wto 17 Paź, 2006

Assück
pierwszy lepszy - Wto 17 Paź, 2006

szaber napisał/a:
czy ktoś kojarzy tutuł piosenki REM: długi kawałek, czarno-biały teledysk, wokalista przenoszony na rękach publiczności jakby na koncercie. Taki powolny...chodzi mi od wczoraj po głowie i nie mogę sobie przypomnieć co to było...

DRIVE

RrRr - Wto 17 Paź, 2006

Tarantula Hawk - s/t 2002 [Neurot Recs]
Turbonegro - Party Animals
Red Sparowes - Neurot Recs. [nie pamietam tyt]
Ludicra - Another great love song

buri - Wto 17 Paź, 2006

Pama International - Float Like A Butterfly
Agresor - Wto 17 Paź, 2006

Troche Smaru sw i zielonych żabek
szaber - Wto 17 Paź, 2006

pierwszy lepszy napisał/a:
DRIVE

dziękuję

Zwierz@k - Wto 17 Paź, 2006

bones - straight flush getto. zwlaszcza kawałki "never", "Viva 13" i "railroad track"
Marguz - Śro 18 Paź, 2006

Mam kły mam pazury Dezertera, no i Alienacja
amen - Śro 18 Paź, 2006

BATTLE OF MICE!!!
Anonymous - Czw 19 Paź, 2006

circle of dead children :twisted:
miSKA - Czw 19 Paź, 2006

makiladoras :mrgreen:

www.makiladoras.tk

miSKA - Czw 19 Paź, 2006

mozna posluchac na powyzszej stroni dobrych kawalkow, zobaczyc zdjecia z koncertow itp.
RrRr - Czw 19 Paź, 2006

bylem na kilku koncertach makiladoras i sa zajebisci!!!

a teraz szczerze NIE POLECAM!!!
ANTISEMITEX & OHTAR - Death to zog [spiewaja nawet po polsku, "silesian skinheads silesian skinheads, biala sila czarnej ziemi!!!" meka, bieda i glupota w jednym]
ANGRY ARYANS - taki sam szit, jeno po amerykansku [tytuly numerow to np. "mieszanie ras to zdrada", "przebudz sie biala raso" itp]

xkrzysiekx - Czw 19 Paź, 2006

wiadomo.świetna kapela.rewelacyjne koncerty, bardzo pozytywna ekipa.muzycznie tez jak najbardziej na +.bardzo lubię.
Anonymous - Czw 19 Paź, 2006

RrRr napisał/a:
a teraz szczerze NIE POLECAM!!!
ANTISEMITEX & OHTAR - Death to zog [spiewaja nawet po polsku, "silesian skinheads silesian skinheads, biala sila czarnej ziemi!!!" meka, bieda i glupota w jednym]
ANGRY ARYANS - taki sam szit, jeno po amerykansku [tytuly numerow to np. "mieszanie ras to zdrada", "przebudz sie biala raso" itp]


nudzi ci sie? ;) juz same nazwy kapel wskazuja na naprawde slabe poczucie humoru... szkoda czasu.

a wracajac do tematu, ostatnio to chyba spiritual front sluchalem... a tak to co zwykle: neurosis, amebix, kylesa, doom...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group