PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - Włochaty

D&W - Sob 18 Sie, 2007

anarchochaos napisał/a:
Ja w przeciwieństwie do wielu do samej kapeli podchodzę z dystansem, a nie do tekstów - teksty w dużym stopniu odzwierciedlają moje własne spojrzenie na rzeczywistość - jednak w zachowaniu samej kapeli jest faktycznie sporo pozerstwa... podoba mi sie muzyka i teksty ale kategorycznie odrzucam ten zespól z tej prostej przyczyny, że nie chce być oszukiwany, punk rock to przede wszystkim autentyczność i nie chce słuchać o wegetarianiżmie od kolesia ubranego w skóry, sory... z drugiej strony takie pozerstwo wiecej robi zlego niz dobrego dla idei wyglaszanych przez zespol - idee te przez postawe taka staja sie smieszne, a najpopularniejszy zespol, badz co badz anarchopunkowy w polsce powinien czuć sie choc troche odpowiedzialny za to co robi, jednym słowem: huj wam w oko, mogę być anarchistą, wegetarianinem itp. bez włochatego - i nikt nie bedzie robil na mnie kasy, sory...

Ale Ty kolo pierdol.. :lol:
Autentyczność to jako punkowiec mam biegać z metrowym irokezem (jak kiedyś kolesie ze SMAR SW) :lol: do pracy codziennie :?: :lol: Jak troszke podrośniesz, może zrozumiesz o co mi biega :lol:
Bądź kolo anarchistą i czym tam tylko się nazwiesz jeszcze :lol: , a kase i tak inni zarabiają na Tobie dzień w dzień więc nie płacz tak strasznie :lol:
Włochaci zarabiają na muzyce - ŹLE :?: :?:
Mają grać, wydawać płyty charytatywnie :?: :?:
PIERDOLENIE DZIECIAKÓW :!: :!: :!: :!: :!: :!: :lol:
Przejazd ze Szczecina do Krakowa samochodem w obie strony 500-600zł więc powinni sami za to płacić, żeby zagrać dla kogoś ??? :twisted:
Dla mnie mogą brać za koncert 1000, 10 000, 50 000 zł WALI MNIE TO, będą droższe bylety OK :wink: , dojdzie jeszcze jeden wielki + JABOL PUNKI (Obsrane, zarzygane) nie uzbierają na bileciki :lol:
POZDRAWIAM WŁOCHACI :wink: i życze jeszcze lepszej KASY :wink:
ZAWIŚĆ INNYCH NIC WIĘCEJ, ALE TAKA JEST MENTALNOŚĆ WIĘKSZEJ CZĘŚCI TEGO NARODU

P.S.
Tyle lat to samo :lol: jebane mody Punk Rocka, tego słuchaj, tego nie :lol: Ci są dobrzy Ci są "pozerami" więc najlepiej nie przyznawaj się, że kiedyś Ci się to podobało :lol: Jeszcze troche a od jakiego pozer punka dostaniesz po ryju za naszywke Twojej ulubionej KAPELI :lol:

CzarnyAfgan - Nie 19 Sie, 2007

Do mnie Włochaty jakoś nietrafia, zarówno muzycznie jak i przekazem. Co do wywodów na temat pozerstwa, autentyczności itp.: W tej kwestii niebędę się wypowiadał bo to nie miejsce na to. Powiem Wam tylko że jak dorośniecie (mówię tu do osób pokroju anarchochaos) zrozumiecie więcej.
Nieja - Nie 19 Sie, 2007

D&W - strumień świadomości prawie jak u alfy :wink:

Ja tam z Włochatego lubiłem posłuchać Drogi Oporu i jeszcze jakiejś płyty koncertowej. W sumie infantylna muzyka, ale nawet teraz posłuchałbym tego bez bólu, a kiedyś naprawde mi się podobała. Tyle, że teraz nie jest kiedyś 8)

Stanzberg - Pon 20 Sie, 2007

CzarnyAfgan napisał/a:
Do mnie Włochaty jakoś nietrafia.


Wiesz, do mnie też jakoś nie. :lol:

CzarnyAfgan - Pon 20 Sie, 2007

Niewiem czemu pogrubiłeś słowo "jakoś". Jeśli jest to błąd to przepraszam ale jestem dyslektykiem i tajniki polskiego języka są dla mnie nadal tajne

PS. Sorry za off-top

ejsid - Pon 20 Sie, 2007

CzarnyAfgan napisał/a:
Niewiem czemu pogrubiłeś słowo "jakoś". Jeśli jest to błąd to przepraszam ale jestem dyslektykiem i tajniki polskiego języka są dla mnie nadal tajne

oj coś mi mówi, że raczej nie o ortografie tu chozi :D

Stanzberg - Pon 20 Sie, 2007

ejsid napisał/a:
CzarnyAfgan napisał/a:
Niewiem czemu pogrubiłeś słowo "jakoś". Jeśli jest to błąd to przepraszam ale jestem dyslektykiem i tajniki polskiego języka są dla mnie nadal tajne

oj coś mi mówi, że raczej nie o ortografie tu chozi :D


BINGO!!
Wytłuściłem to słowo, żeby je zaakcentować. ;)
Nieznacznie zmienia to znaczenie w pożądanym przeze mnie kierunku, ot co. :wink:

CzarnyAfgan - Pon 20 Sie, 2007

Mój ograniczony umysł poprostu niebył w stanie tego ogarnąć i uznałem że chodziło o błąd w pisowni :oops:
Winiak - Pon 20 Sie, 2007

A dla Mnie Włochaty jest zajebisty xD Zajebisty ma przekaz!
Zwierz@k - Pon 20 Sie, 2007

no! xD
alfa - Pon 20 Sie, 2007

Słyszałam ich kiedyś jeszcze z Mrówą i nie spodobało mi się to wtedy. Za bardzo mi Crassem zajechało. w tym roku poznałam kogoś kto mi o nich przypomniał, ściągnął mi kolega z netu "Zamianę pieniędzy" i było ok. przeczytałam książkę o nich, teksty i było ok. poszłam na koncert i było ok. w Jarocinie widziałam Paulusa i odniosłam wrażenie, że żadnym pozerem nie jest, normalny gość jak dla mnie. Napisałam im gdzieś na stronkę, że polubiłam ich na stare lata i odpisał mi Jeżu, znalazł czas, he he napisałam jeszcze coś z osobistego podwórka i odpisał mi co on sądzi i pozytywnie. Wegetarianizm to nie jedzenie mięsa, nie ma nic do noszenia się lub nie, w skórach, to akurat już weganizm... Poza tym rzeczywiście wege jest Jeżu, a Paulus nie. Dla mnie pozytywnie że jednak ktoś o tym śpiewa. Ostatnio słucham na okrągło dostałam od znajomego oryginał :lol: "Zamianę pieniędzy' i robię użytek... podoba mi się
heroina - Pon 20 Sie, 2007

alfa napisał/a:
Wegetarianizm to nie jedzenie mięsa, nie ma nic do noszenia się lub nie, w skórach, to akurat już weganizm...


a to jakas nowość, że nie noszenie skórzanych rzeczy jest weganizmem. zaiste, alfa, dziękuję, że mnie olśniłaś w tej kwestii.

alfa napisał/a:
podoba mi się


czy nie wystarczy tyle?

alfa - Wto 21 Sie, 2007

Większość moich wege znajomych to weganie i oni nie noszą nic ze skóry, ja jestem wege i mam zamiar nosić moje stare glany jak je zreperuję i skórę po kumpeli, choć z drugiej strony czuję się z tym niezbyt, z tą myślą, że to zrobione jest ze zdartej skóry ze zwierzaka, więc nie wiem jak wyjdzie.
Anonymous - Wto 21 Sie, 2007

Winiak napisał/a:
A dla Mnie Włochaty jest zajebisty xD Zajebisty ma przekaz!

czadujom xD

Zwierz@k - Wto 21 Sie, 2007

alfa napisał/a:
e to zrobione jest ze zdartej skóry ze zwierzaka


pardon ze mnie nikt nic nie zdzierał.

alfa - Wto 21 Sie, 2007

Zwierz@k napisał/a:


pardon ze mnie nikt nic nie zdzierał.

masz farta, jesteś przez @, takich nier biorą :wink:

Przybysz - Pią 24 Sie, 2007

klawy żarcik kurwa. Głowiłem się od stuleci skąd zwierzak ma ta ksywe, ale jak obejrzałem mapety i w głowie dorobiłem takie same włosy jak miał tamten zwierzak do ryja zwierzaka to bez kitu wyszedł zwierzak :P
kill the system - Pią 05 Paź, 2007

dla mnie wlochAty to genialny zespol z zajebistym wokalem muza i przedewszystkim przekazem. najlepsze songi to przeslanie ,zwapienie, credo, kazdy krok niesie pokoj i wiele wiele innych
Stanzberg - Sob 06 Paź, 2007

kill the system napisał/a:
kazdy krok niesie pokoj

Każdy post niesie żenadkę.

To nie jest piosenka Włochatego, tak dla ścisłości.

Zwierz@k - Sob 06 Paź, 2007

kill the system napisał/a:
zwapienie

zwapnienie?? :?

maciek333 - Sob 06 Paź, 2007

Stanzberg napisał/a:
kill the system napisał/a:
kazdy krok niesie pokoj

Każdy post niesie żenadkę.

To nie jest piosenka Włochatego, tak dla ścisłości.

cover? a czyj?

xkrzysiekx - Sob 06 Paź, 2007

maciek333 napisał/a:
a czyj?

pewnie Damned albo UK Subs ;) ?

Stanzberg - Sob 06 Paź, 2007

Znany kawałek świetnej kapeli Internet Żenads and the Kinder Allstars. :-|
Anonymous - Sob 06 Paź, 2007

nie zalapaliscie :P
kill the system - Sob 06 Paź, 2007

Zwierz@k napisał/a:
kill the system napisał/a:
zwapienie

zwapnienie?? :?


kurwa to ze zapomnialem 't' to juz kurwa afere robia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group