PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - co zrobisz ...

papryka - Nie 23 Kwi, 2006

F) trzeba się przyłaczyc
Angelus - Pon 24 Kwi, 2006

Najpewniej odpowiedź D

A w ogóle to ciekawy temat... :roll:

Xiao Mei - Pon 24 Kwi, 2006

Putin77 napisał/a:
jak panna wpierdala sie pomiedzy kumpli czy braci to kurwa zwykla jest


Ojej, panna wykorzystała biednego kolege, co prawda to własnie temu swietnemu kumplowi robiła loda ale pewnie nie było mu dobrze, i wcale tego nie chciał!!! :lol:

Blekit - Pon 24 Kwi, 2006

przeciez to oczywiste :x
sowa - Pon 24 Kwi, 2006

przyglądams ie im walac konia po czyms puszczma sie koledze na twarz. Na koniec zabijam ich oboje i zjadam razem z dzieckiem które jest wlasnie w drodze.
Anonymous - Pon 24 Kwi, 2006

Tylko i wylacznie odpowiedz D. niema innej mozliwosci
Putin77 - Pon 24 Kwi, 2006

Xiao Mei napisał/a:
Putin77 napisał:
jak panna wpierdala sie pomiedzy kumpli czy braci to kurwa zwykla jest


Ojej, panna wykorzystała biednego kolege, co prawda to własnie temu swietnemu kumplowi robiła loda ale pewnie nie było mu dobrze, i wcale tego nie chciał!!!

widzisz ja bylem kiedys w podobnej sytuacji po prostu sprawa jest jasna panna trzyma sie z dala od kumpli/braci a kumple/bracia trzymaja sie z dala od panny i koniec tematu niestety spotkalem sie z pannami ktore jak tylko koles odwroci glowe to wskakuje na chuja kazdemu kto sie nawinie nawet kumplowi a nie spotkalem jeszcze kolesia ktory by czerpal przyjemnosc z wyrywania kumplom panny a przynajmniej nikt nie sprawial takiego wrazenia

Xiao Mei - Wto 25 Kwi, 2006

Putin77 napisał/a:
Xiao Mei napisał/a:
Putin77 napisał:
jak panna wpierdala sie pomiedzy kumpli czy braci to kurwa zwykla jest


Ojej, panna wykorzystała biednego kolege, co prawda to własnie temu swietnemu kumplowi robiła loda ale pewnie nie było mu dobrze, i wcale tego nie chciał!!!

widzisz ja bylem kiedys w podobnej sytuacji po prostu sprawa jest jasna panna trzyma sie z dala od kumpli/braci a kumple/bracia trzymaja sie z dala od panny i koniec tematu niestety spotkalem sie z pannami ktore jak tylko koles odwroci glowe to wskakuje na chuja kazdemu kto sie nawinie nawet kumplowi a nie spotkalem jeszcze kolesia ktory by czerpal przyjemnosc z wyrywania kumplom panny a przynajmniej nikt nie sprawial takiego wrazenia


Myśle, ze faceci tez nie sa bez winy, jesli tak latwo ich uwiesć!
Druga sprawa, ze niektore dziewczyny maja juz chyba we krwi podchody do facetow swoich kolezanek. Znam ten ból :?

QkiZ - Wto 25 Kwi, 2006

wina po obu stronach leży
szaber - Wto 25 Kwi, 2006

QkiZ napisał/a:
wina po obu stronach leży

dokładnie, laska szmata skoro do głowy przychodzi jej wogóle wyrywanie kumpli, a kumpel z kolei nielojalny.

gooy - Śro 26 Kwi, 2006
Temat postu: Re: co zrobisz ...
revin napisał/a:
budzisz sie rano, a tu Twoja kobieta trzaska laske Twojemu koledze, w dodatku z którym piłeś zeszłego wieczoru.


oryginalny pomysl na ukrytą kamere

Jules Winnfield - Śro 26 Kwi, 2006

:D
QkiZ - Czw 27 Kwi, 2006

gooy napisał/a:
oryginalny pomysl na ukrytą kamere

i sprawdzenie lojalności Twoich kumpli :D

Iris - Sob 14 Kwi, 2007

a czemu nie ma opcji 'przylaczam sie do ich igraszek' xD :P :P
no_future - Wto 17 Kwi, 2007

Iris napisał/a:
a czemu nie ma opcji 'przylaczam sie do ich igraszek' xD RazzRazz


hmmm moglaby byc to dobra opcja.chociaz nie wiem zalezy kto bylby ta druga osoba :D jak narazie najbardziej prawdopodobna odpowiedz to D (wg mnie).

riot - Wto 17 Kwi, 2007

budze laske strzelam jej liscia a potem napierdalam tego pana obok.
Stanzberg - Wto 17 Kwi, 2007

Koleżka by miał przegwizdane na starcie, ale nie potrafię sobie wyobrazić, że mógłbym JĄ uderzyć.
no_future - Wto 17 Kwi, 2007

Stanzberg napisał/a:
Koleżka by miał przegwizdane na starcie, ale nie potrafię sobie wyobrazić, że mógłbym JĄ uderzyć.

no wiesz to jest chwila,jakis impuls i sie poprostu staje.chociaz lepiej sie ogarnac i zastanowic bo mozna zalowac.

szczypior - Wto 17 Kwi, 2007

Stanzberg napisał/a:
Koleżka by miał przegwizdane na starcie, ale nie potrafię sobie wyobrazić, że mógłbym JĄ uderzyć.
Jak suka nie da pies nie weźmie! Odpowiedź prosta: oboje do piachu
askar - Śro 18 Kwi, 2007

riot napisał/a:
budze laske strzelam jej liscia a potem napierdalam tego pana obok.


a co ten pan obok zawinil?

a po co lasce liscia? bardziej ja zaboli milczenie...

Aneta - Śro 18 Kwi, 2007

w ogóle sytuacja jak z telenoweli
Mecenas - Śro 18 Kwi, 2007

temat gites :lol:
ja bym poszedł do schowka po siekierę

Wisienka - Śro 18 Kwi, 2007

Gdybym obudziła się rano i zobaczyła, jak mój facet strzela minetę kumpeli to chętnie przyłączyłabym się do zabawy. Ja tam lubię moje koleżanki, fajne z nich niuńki.
gooy - Śro 18 Kwi, 2007

Aneta napisał/a:
w ogóle sytuacja jak z telenoweli

chyba zaczne telenowele ogladac 8)

Xiao Mei - Śro 18 Kwi, 2007

szczypior napisał/a:
Jak suka nie da pies nie weźmie!


:x


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group