PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - Sposob na zapoznanie sie...

nerka - Czw 04 Maj, 2006

QkiZ napisał/a:
nerka napisał/a:
poczęstowac przed koncertem piwem, a potem w pięknym emo klimaciku, pod wpływem muzyczki ,,wpasć sobie w ramiona" i w ten oto romantyczny i banalny sposób poznajemy w innym mięsie osobę, która mieszka b.niedaleko nas, i okazuje sie, że tak naprawde to znacie sie już ładnych pare lat (coś koło 6), i jeszcze odnajduje sie tysiąc różnych łączących was koligacji (na szczęście z pominięciem rodzinnych )
słit i cute

błe hehehehe, wyczuwam że znasz to z autopsji :lol:

spostrzegawczyś i domyślny niezmiernie ;)

*
tylko potem mozna sie osłuchać, jakoby pojechało sie na koncert by ,,wyrwać" sobie faceta :roll:

QkiZ - Pią 05 Maj, 2006

Cytat:
tylko potem mozna sie osłuchać, jakoby pojechało sie na koncert by ,,wyrwać" sobie faceta

eee tam, myôlisz, űe po co miëdzy innymi jechaîem na hardcore terror. co prawda nic nie zdziaîaîem, bo zahclaîem ryja, ale miaîem dobre chëci. :D

bnr - Pią 05 Maj, 2006

Zrob cos z tymi twoimi literami.
nerka - Sob 06 Maj, 2006

QkiZ napisał/a:
Cytat:
tylko potem mozna sie osłuchać, jakoby pojechało sie na koncert by ,,wyrwać" sobie faceta

eee tam, myôlisz, űe po co miëdzy innymi jechaîem na hardcore terror. co prawda nic nie zdziaîaîem, bo zahclaîem ryja, ale miaîem dobre chëci. :D

widzisz, cóż za ironia?
tak to zazwyczaj bywa, ze kiedy coś planujesz, to nic z tego nie wychodzi. a ilekroś cię zażekasz, że w nic sie nie wpakujesz, to skutki są całkiem odwrotne[/list]

riot - Sob 06 Maj, 2006

podejsc. postawic piwo, pogadac. zblizyc sie do ust. wsadzic jezyk do papy i polizac sie z wybranką. potem w krzaki.

:oops:

nerka - Sob 06 Maj, 2006

riot napisał/a:
podejsc. postawic piwo, pogadac. zblizyc sie do ust. wsadzic jezyk do papy i polizac sie z wybranką. potem w krzaki.

:oops:

a potem przestać słuchać zielonych żabek i iść z jabolem świętowac swoje 15 urodziny ;P

Jules Winnfield - Sob 06 Maj, 2006

widzę, Kamil, że gustujesz w dyskotekowych/dresiarskich metodach - w sumie co kto lubi ;)


"smash the discos smash them up" :twisted:

riot - Sob 06 Maj, 2006

nerka napisał/a:
riot napisał/a:
podejsc. postawic piwo, pogadac. zblizyc sie do ust. wsadzic jezyk do papy i polizac sie z wybranką. potem w krzaki.

:oops:

a potem przestać słuchać zielonych żabek i iść z jabolem świętowac swoje 15 urodziny ;P


Cytat:
widzę, Kamil, że gustujesz w dyskotekowych/dresiarskich metodach - w sumie co kto lubi


trza sobie dawac rade w zyciu :wink:

a tak powaznie to ja jeszczeza mlody jestem na podrywanie dziewczat...

nerka - Sob 06 Maj, 2006

młodość tu nie ma nic do rzeczy!
najpierw trzeba skończyć kurs ,,wiedzy o życiu w rodzinie" prowadzony przez katechetkę :[

askar - Sob 06 Maj, 2006

riot napisał/a:
podejsc. postawic piwo, pogadac. zblizyc sie do ust. wsadzic jezyk do papy i polizac sie z wybranką

:wall:
riot napisał/a:
potem w krzaki

:wall: :wall: :wall:

riot - Sob 06 Maj, 2006

hehehe :)

taki niewinny żarcik majowy to był
:)

QkiZ - Sob 06 Maj, 2006

Cytat:
tak to zazwyczaj bywa, ze kiedy coś planujesz, to nic z tego nie wychodzi

ja planowaîem sië zachlaę i to przynajmniej mi sië udaîo :D

Xiao Mei - Wto 09 Maj, 2006

Najlepszy sposob to zakupy!!!!!
Ostatnio stojac na przystanku ze znajomymi mialam okazje uslyszec ultraromantyczny text, zeby nie zapomniec od razu zapisalam go sobie (nie dosc, ze podsuchuje to jeszcze robie notatki :lol: :twisted: )

Do rzeczy, pelna patosu rozmowa zakochanych:

on: lubie z toba chodzic na zakupy..
ona:..ja z toba tez, od tego sie przeciez zaczelo...

boskie :D

baka - Wto 09 Maj, 2006

Xiao Mei napisał/a:
Najlepszy sposob to zakupy!!!!!
Ostatnio stojac na przystanku ze znajomymi mialam okazje uslyszec ultraromantyczny text, zeby nie zapomniec od razu zapisalam go sobie (nie dosc, ze podsuchuje to jeszcze robie notatki :lol: :twisted: )

Do rzeczy, pelna patosu rozmowa zakochanych:

on: lubie z toba chodzic na zakupy..
ona:..ja z toba tez, od tego sie przeciez zaczelo...

boskie :D


mnie z moim chłopakiem zeswatali SOKiści wiec wyszstko sie moze zdarzyc :D

szaber - Wto 09 Maj, 2006

boże, u mnie zaczęło się od wspólnego picia ...
Łajek - Wto 09 Maj, 2006

szaber napisał/a:
boże, u mnie zaczęło się od wspólnego picia ...

u mnie zawesze sie tak zaczynalo. moze prawie zawze

mootyl - Wto 09 Maj, 2006

...
Łajek - Wto 09 Maj, 2006

:)
roznie bywa

hodei - Wto 09 Maj, 2006

a w pilonie łajek wyrywa przez przypieranie kobiet do ścian i natychmiastowe zasypianie na nich :)
Łajek - Wto 09 Maj, 2006

zostawcie łajka w spokoju :P przeszedlem resocjalizacje :)
szaber - Śro 10 Maj, 2006

hodei napisał/a:
a w pilonie łajek wyrywa przez przypieranie kobiet do ścian i natychmiastowe zasypianie na nich

fajni tu są panowie, nie ma co. Jeden podrywa przez wsadzanie języka do ust kobiet (a jego imię zaczyna się na K), drugi na kobietach zasypia...

XbobsonX - Śro 10 Maj, 2006

Zachodniopomorskie :D
rozwal - Śro 10 Maj, 2006

zwierzak wyrywa na wlosy na klacie: "patrz mala jak mieciutko" 8) ;)
QkiZ - Śro 10 Maj, 2006

mnie sie przypomniał taki stary text: ruchasz się czy mam z tobą chodzić :?:
Xiao Mei - Śro 10 Maj, 2006

A mi przypomnial sie inny stary text:

on: pij, pij, będziesz łatwiejsza
ona: i tak jestem łatwa tylko z ciebie taka dupa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group